Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman

 • Am Vor 3 Monate

  Young ZerkaYoung Zerka

  Dauer: 02:41

  ​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream and Download: music.onima.co/Pishman
  @Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman
  Music: Cekic Beatz
  Master: Johan Bejerholm
  Lyrics: Fifi
  #YoungZerka #Onima #ArgjentinaRamosaj

Donart Shala
Donart Shala

Pishman sjam as tashe mke shti ne rrethe skam ku shkoj ma ki me ma kthy borqin

Vor 6 Tage
Donart Shala
Donart Shala

Mor tana komi kalu veq ilaqe sum qe ma kerkush

Vor 6 Tage
Donart Shala
Donart Shala

Ishalla

Vor 6 Tage
Mid Side Records
Mid Side Records

Follow me for new music please https://open.spotify.com/user/yncu6la8hbznrvjbdaydmx5u2?si=z_kFxM8LSvaIVVgl66zn4A

Vor 7 Tage
Mid Side Records
Mid Side Records

Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:https://open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

Vor 7 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

E vertet dita ma e shejt asht e martja e premtja bravoo zerkaa 10 punkt

Vor 9 Tage
Alket Dajko
Alket Dajko

Bn

Vor 10 Tage
People Game
People Game

Pishmanin as une nuk enjo.

Vor 13 Tage
Ekrem Fetahu
Ekrem Fetahu

U uU ujit g

Vor 13 Tage
PIXEL Production
PIXEL Production

Ku jan shqipet Adrenalin. KOSOV&SHQIPNI beni SUBSCRIPE kanalit tim. Zoti ju rujt tgjithve

Vor 15 Tage
Gjergji Hoxha
Gjergji Hoxha

Shumë e bukur ❤️❤️❤️😍😍🥰🥰🤩🤩😘😘😍😍🤩🤩😏😏😏

Vor 17 Tage
Ela Myrteza
Ela Myrteza

❤❤❤❤❤👑👑👑👑

Vor 21 Tag
Numi basha
Numi basha

Hiqni fjalt e Kohes Osmanve.. Pishman - Pendim Jeshile - Gjelbert Avash - ngadal / ndal gadal e jo avash avash.. Sahat - Ora / Kull- Ora e jo Kull Sahati Etj. Etj. Etj. Etj. Folni shqip se nuk jem nen Pushtet... Kem Liri dhe gjuhen.. esht koha qe te kthjellim gjuhen te kjart se si e kem... Dialektet nuk lujn rondsi a e thua Qart apo Kjart, esht me rondsi si te pelqen ty te flasesh dhe vetem do te jet ne gjuhen shqipe.. Zoti e rikthevt.. amin amen..

Vor 23 Tage
Kousor Alom
Kousor Alom

So nice

Vor 25 Tage
god father war recaps
god father war recaps

Kemi Shqipen Letrare Shqipen me Dialekt Shqipen e Young Zerkes

Vor 25 Tage
Lina Abazi
Lina Abazi

P

Vor 25 Tage
Fahri Ahmeti
Fahri Ahmeti

Wow good song

Vor 26 Tage
elissa Fishekuu
elissa Fishekuu

❤🙏

Vor 26 Tage
IGOR Berezhnoy
IGOR Berezhnoy

Very good singel 🎶 👍 🤝

Vor 26 Tage
ergi ergi
ergi ergi

Keng e bukr ju lumt

Vor 28 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Bravo te 2t jeni shum te mir amo zerko skam fjal per ty uuuaaa😍

Vor 28 Tage
Kleaguxim Kleaguxim
Kleaguxim Kleaguxim

Super

Vor 28 Tage
Ela Myrteza
Ela Myrteza

💥💥🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Gezim murati
Gezim murati

$$$$$$$$%%%%***

Vor Monat
Gezim murati
Gezim murati

pishmanin as un se duuuuuu

Vor Monat
Gezim murati
Gezim murati

flm per komentin qe ekeni pelqye

Vor Monat
Gezim murati
Gezim murati

flm

Vor Monat
genti ceca
genti ceca

kombinim perfekt shum nice....

Vor Monat
BesA RemA
BesA RemA

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🍻🍻🍻

Vor Monat
Luana Besim
Luana Besim

Ìz Zu8u Uhuhuhjhhhuhhhihrt6reew32w1ijzgxxbbnöäüüiiivvvhhhjþ4üq

Vor Monat
Luana Besim
Luana Besim

❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Luana Besim
Luana Besim

Szhhihovgtuyrtzhoji

Vor Monat
XBENJOES KENYA
XBENJOES KENYA

FROM KENYA WITH LOVE. I DONT UNDERSTAND BUT I LOOOOOOVE YOUR MELODIES BRO. BIG UP

Vor Monat
Rrushi thanas
Rrushi thanas

Pishman nuk kam mu booooo😉😉😇😇👏👏

Vor Monat
Ana Lika
Ana Lika

Shum kenge e bukur

Vor Monat
Ela Myrteza
Ela Myrteza

😘😘💥😘💥😘😊👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💥💥💥💥

Vor Monat
Ela Myrteza
Ela Myrteza

💥💥💥💥😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😘🥰😘❤🥰😘😘💥😘

Vor Monat
hmmmyou2
hmmmyou2

Para 12vjete morre pjes ne clipin e fouradi e tash e disa vjet ben kenget e tua dhe shum bukur kendon argjentin gjith ashtu you zherka respekte 💪👌 https://youtu.be/Z9ft-tASU5M

Vor Monat
Delona Shehu
Delona Shehu

0jkjj ZCgiujjhhhhhhhhj

Vor Monat
Olimbia klea
Olimbia klea

ketu me pelqen young kendon paster shqip sukse

Vor Monat
Aylena Sola
Aylena Sola

Pjesa qe me pelqen me shume pishman nuk kam mu ba pishmanin nuk e njoh sdu ta njoh Sa shume do e kerkova nje si ti nuk e gjeta Hajde ti te marten se eshte e shejte

Vor Monat
Fabi Papajani
Fabi Papajani

Me pelqen shum kjo kenga 😍😍😍🤩🤩🤗🤗

Vor Monat
Ana Ana
Ana Ana

Bravoo keng shum e bukur ❤️❤️

Vor Monat
roza koka
roza koka

Nuk e dija që dinte shqip ky 😂

Vor Monat
Gezim murati
Gezim murati

edhe un nuk edija se din shqip

Vor Monat
Elis Coku
Elis Coku

👑👑👑👑👑👑👑

Vor Monat
Mira Meta
Mira Meta

Super

Vor Monat
Monika Spahiu
Monika Spahiu

Bukur !

Vor Monat
Anxhi M
Anxhi M

pershendetje nese keni mundesi me beni subscribe ne kanalin tim https://youtu.be/uk-Cke7F-xA

Vor Monat
Gerti Gggv
Gerti Gggv

Bravoooo❤❤❤❤❤

Vor Monat
Ana cela
Ana cela

👏👏

Vor Monat
LA donna
LA donna

@0+¹+5÷(

Vor Monat
Thomas Salerno
Thomas Salerno

Te dy si yjeeee💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟

Vor Monat
Emiljano Kojtari
Emiljano Kojtari

pantera pantera sergio

Vor Monat
Elena Kurto
Elena Kurto

Thank you for the music

Vor 2 Monate
Elena Kurto
Elena Kurto

Very good music and you are very beautiful

Vor 2 Monate
Adel Boussahel
Adel Boussahel

Oo

Vor 2 Monate
Nazmije Stafa
Nazmije Stafa

👍

Vor 2 Monate
Danny Gmail
Danny Gmail

vhjj

Vor 2 Monate
mustafa dibra
mustafa dibra

Argjentina: Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo Që unë zemrën po ta jap Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo Kur t'dush thirrëm, unë vij prap Zerka: Pishmanin nuk e njoh, s'do ta njoh Ti veç hajde më rri ngat Pishman nuk kam me u bo, s'kam me u bo Vetëm ti mjafton Argjentina: N'jetën tënde du me nejt Ma t'mirën unë doja ta gjej Shikimin e kam kap E unë po vij me vrap Qënke shum i zjarrt o je Zerka: N'jetën tënde du me nejt Ma t'mirën unë doja ta gjej Shikimin e ke kap Te ty po vija vrap Kurrë nuk kam qënë aq i zgjat Bashkë: Hajde ti merrëm Ikim kudo Hajde ti merrëm Për ty bëj ça do Hajde ti merrëm Kohën harro Hajde ti merrëm, veç hajde ti merrëm Argjentina: Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo Që unë zemrën po ta jap Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo Kur t'dush thirrëm, unë vij prap Zerka: Pishmanin nuk e njoh, s'do ta njoh Ti veç hajde më rri ngat Pishman nuk kam me u bo, s'kam me u bo Vetëm ti mjafton Argjentina: Boll unë menova Shum ma analizova Sa shum të kërkova Një si ty e doja Zerka: Ej, unë natën s'mund të flej Çdo kohë, n'ëndërr ti më del Eja ti të martën se është e shenjt Ikën ma të lartit ti my babe Bashkë: Hajde ti merrëm Ikim kudo Hajde ti merrëm Për ty bëj ça do Hajde ti merrëm Kohën harro Hajde ti merrëm, veç hajde ti merrëm Argjentina: Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo Që unë zemrën po ta jap Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo Kur t'dush thirrëm, unë vij prap Zerka: Pishmanin nuk e njoh, s'do ta njoh Ti veç hajde më rri ngat Pishman nuk kam me u bo, s'kam me u bo Vetëm ti mjafton

Vor 2 Monate
Victoria Victoria
Victoria Victoria

English translation please?

Vor Monat
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci

Sa tmir ❤❤🔥🔥

Vor 2 Monate
Silvana Tata
Silvana Tata

Si gjithmon super

Vor 2 Monate
Sonila Tafili
Sonila Tafili

Shume shume kenge e bukur suksese

Vor 2 Monate
Albana Dushku
Albana Dushku

1:44💖

Vor 2 Monate
Albana Dushku
Albana Dushku

@neejoy sola ((

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Argjenda🔥❤️

Vor 2 Monate
kev gaming
kev gaming

Super kenge

Vor 2 Monate
kev gaming
kev gaming

@yroohj gouy 😍😍😍😍

Vor 2 Monate
Lori Lindraku
Lori Lindraku

Hahahahahha kush tha qe qenka dit e dhent dit e mart hahahah

Vor 2 Monate
sokin jon
sokin jon

Argjentina harroje tmaresh shm view se nk e ke nxjerr bythën si tjerat 🤷🏼‍♂️

Vor 2 Monate
bilishu aliss
bilishu aliss

Argjenda🔥❤️

Vor 2 Monate
bilinas mini
bilinas mini

Argjentina harroje tmaresh shm view se nk e ke nxjerr bythën si tjerat 🤷🏼‍♂️

Vor 2 Monate
Enri Xheka
Enri Xheka

Sa keng e bkr ❤️ Suksese

Vor 2 Monate
aola wili
aola wili

Jseehv

Vor 2 Monate
Adelina Proko
Adelina Proko

🖒🖒

Vor 2 Monate
Adelina Proko
Adelina Proko

like🖒🖒

Vor 2 Monate
klodi disha
klodi disha

kenga shum e mir pse me.duket qe ngjasojn bashk kanita me argjentinen dhe zerka di me fol shqip 🤣🤣🤣

Vor 2 Monate
bilishu aliss
bilishu aliss

Κενγ. Σθπερ

Vor 2 Monate
tem 67
tem 67

Uhhhhh

Vor 2 Monate
Hay At
Hay At

TÜRKLER NERDESİNİZ LA?

Vor 2 Monate
erdit kovaqi
erdit kovaqi

Yokmuş: )

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

Boll tmir 🥰❤️❤️

Vor 2 Monate
doliio volay
doliio volay

Κενγ. Σθπερ

Vor 2 Monate
Don tom
Don tom

Shqiperia ..udhetim n Sarande..https://www.youtube.com/watch?v=ho-qYVPQNPA

Vor 2 Monate
sokin jon
sokin jon

Love from India ❤️🇮🇳🇦🇱

Vor 2 Monate
Florian Bandilli
Florian Bandilli

Thjesht ... Super HIT!!!! 🤗🤗

Vor 2 Monate
sokin jon
sokin jon

Qeni : Woah Woah Macja : Mjauuuu Ujku : Auuuu Idiotët : Ti që i bën like komentit do bëhesh milioner.

Vor 2 Monate
xhesilta Musteqja
xhesilta Musteqja

Super kenge. Bravo jeni yje

Vor 2 Monate
aola wili
aola wili

Qeni : Woah Woah Macja : Mjauuuu Ujku : Auuuu Idiotët : Ti që i bën like komentit do bëhesh milioner.

Vor 2 Monate
Raju arora
Raju arora

Love from India ❤️🇮🇳🇦🇱

Vor 2 Monate
Raju arora
Raju arora

@miko foin faleminderit i dua kenget shqip, por nuk di kuptimin e lirikave. ju njerëzit jeni shumë të talentuar

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Bravo Zerka, ka talent ky djal perderisa ka bere duetet me kengetaret m t Mir shqiptar!

Vor 2 Monate
aola wili
aola wili

Argjentina harroje tmaresh shm view se nk e ke nxjerr bythën si tjerat 🤷🏼‍♂️

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Argjenda🔥❤️

Vor 2 Monate
Liridon Loshaj
Liridon Loshaj

Jseehv

Vor 2 Monate
Liridon Loshaj
Liridon Loshaj

Jhjhyd

Vor 2 Monate
aola wili
aola wili

Love from Bangladesh 💗💗

Vor 2 Monate
sokin jon
sokin jon

Boll tmir 🥰❤️❤️

Vor 2 Monate
doliio volay
doliio volay

Boll tmir 🥰❤️❤️

Vor 2 Monate
Fabiola Meta
Fabiola Meta

Κενγ. Σθπερ

Vor 2 Monate
aola wili
aola wili

Ju lutem kanalin ton subscribe ❤❤

Vor 2 Monate
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi

Like pa e degjuar fare

Vor 2 Monate
nino -aka
nino -aka

Pishman eshte turqisht . Shqip thuet pendohesh👎

Vor 2 Monate
erdit kovaqi
erdit kovaqi

Nuk esht dicka shume tragjike edhe turqit kan fjale qe i kan marr ose qe i perdorin prej gjuhës arabe po du me than nuk ngjihet gabim perdoret edhe pishman

Vor Monat
Enri Xheka
Enri Xheka

Pishman thohet dhe ne diber esht ajo turqit perdoret dhe ne Shqiperi

Vor 2 Monate
sokin jon
sokin jon

Super hit

Vor 2 Monate
Xhensila Sharavolli
Xhensila Sharavolli

Shum e bukur bravoo

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Komplimente per te dy. Shum muzik e mir me plq shum ... .. ❤❤

Vor 2 Monate
Elwira Ibishi
Elwira Ibishi

kush ma ben sub do ja kthej pz ok

Vor 2 Monate
doliio volay
doliio volay

Komplimente per te dy. Shum muzik e mir me plq shum ... .. ❤❤

Vor 2 Monate
Irma Asllani
Irma Asllani

Super keng,sidomos teksti i zerkes ne fund love it 🤩😍😍

Vor 2 Monate
Dhurata Beqo
Dhurata Beqo

Kenge shm e bukur meriton shm like shmmmmm

Vor 2 Monate
Blerina Jusufi
Blerina Jusufi

Pishmon Mozzik ft Kida ❤ jeni mat mir ...

Vor 2 Monate
Elenita Rovari
Elenita Rovari

Bravo Zerka, ka talent ky djal perderisa ka bere duetet me kengetaret m t Mir shqiptar!

Vor 2 Monate
ela ela
ela ela

Pishman njoni pishman tjetri sikur mbaruan fjalet me i gjet titull kenges 🤦

Vor 2 Monate
DR LE
DR LE

Love from Bangladesh 💗💗

Vor 2 Monate
Juljo Muka
Juljo Muka

Nga 2 super artiste normal qe do dali nje Masterpiece 😍

Vor 2 Monate
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

👍

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Ju lutem kanalin ton subscribe ❤❤

Vor 2 Monate
No2for1
No2for1

Respekt 👍

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Shum keng e bukur ju lumte.😍😍

Vor 2 Monate
Aurel Kumara
Aurel Kumara

Super hit

Vor 2 Monate
miko foin
miko foin

Zerka duhet meta dhan doren per kendim edhe per zanin je i veqant per krejtve kangtarve 🤝👌

Vor 2 Monate
Aranitt Saliaa
Aranitt Saliaa

Komplimente per te dy. Shum muzik e mir me plq shum ... .. ❤❤

Vor 2 Monate
love peace
love peace

Pishman lalalallaa🎶 top song 👌 love from Teneriffa Spain ❤️

Vor 2 Monate
Eransa Cani
Eransa Cani

Qenkan bo t'gjith pishman kte vit

Vor 2 Monate
Jeta
Jeta

Fiksim kenga 🌟

Vor 2 Monate
XD Gott ist gut XD
XD Gott ist gut XD

https://youtu.be/jzotFAOCZ7M Qaswerdsls

Vor 2 Monate
Xhejna Bibo
Xhejna Bibo

Pak a shume si muzika e "Nje tango ne Paris" nga Xhensila Myrtezaj" Do ishte mire te vinit me dicka tuajen origjinale sepse jeni artista te mire..por kjo keng le per te deshiruar.

Vor 2 Monate
Kristjana Muco
Kristjana Muco

Pishman Pishmon 💕👏Bravo👀👀

Vor 2 Monate

Nächstes Video

Young Zerka x Fifi - PaGajle

03:15

Young Zerka x Fifi - PaGajle

Young Zerka

Aufrufe 6 000 000

KIDA x MOZZIK - PP

06:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

Aufrufe 43 000 000

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

02:25

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora

Aufrufe 25 000 000

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

02:57

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

AVD Digital

Aufrufe 9 500 000

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 37 000 000

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman

02:49

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman

Dafina Zeqiri

Aufrufe 16 000 000

Young Zerka - A ma fal

03:40

Young Zerka - A ma fal

Young Zerka

Aufrufe 4 200 000

2TON - SYN I ZI (Prod. By Rzon)

02:57

2TON - SYN I ZI (Prod. By Rzon)

2TONoffical

Aufrufe 12 000 000

SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE

40:32

SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE

Sidemen

Aufrufe 5 809 897

Shopping Cart Pusher Can't Stop Hitting Cars

3:22

Shopping Cart Pusher Can't Stop Hitting Cars

Daily Dose Of Internet

Aufrufe 5 007 772

PETRECERE CU NĂBĂDĂI DE ZIUA LUI CULIȚĂ

15:36

Zu Faul um den Titel zu vervollstä

4:30

Kuruluş Osman 30. Bölüm

2:22:00

Kuruluş Osman 30. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 3 534 412

Şeref Sözü 3. Bölüm Fragmanı

1:03

Şeref Sözü 3. Bölüm Fragmanı

Show TV

Aufrufe 1 081 405

Teddy - 101/20 - Witz vom Olli

1:23

Teddy - 101/20 - Witz vom Olli

Witz vom Olli

Aufrufe 36 280