Yll Limani - Vaj (Official Video)

Lejla Bytyqi
Lejla Bytyqi

Omg😍💔

Vor 3 Stunden
Erika Vela
Erika Vela

Bravo 👍👍👍👍❤❤❤

Vor 10 Stunden
Go kids
Go kids

Ylli si gjithmone ⭐️ Kom pas fat qe e kom taku personalisht edhe eshte shume njeri i mire te njejte i ka edhe prinderit e veqanerisht nanen❤️❤️

Vor 14 Stunden
Ardita Ndou
Ardita Ndou

You're the best 😘

Vor 16 Stunden
Bedri Sadrijaj
Bedri Sadrijaj

Hala pa e ngu e kom dit qe osht hit je ma i miri vetem vazhdo suksese ne 2019

Vor 16 Stunden
Bela Ajazi
Bela Ajazi

😭❤️

Vor Tag
Hasan Ahmeti
Hasan Ahmeti

Oh keng qe mka shti me kajt shum

Vor Tag
Arbesa Shabani Arbesa Shabani
Arbesa Shabani Arbesa Shabani

shum e buke

Vor Tag
Arbesa Shabani Arbesa Shabani
Arbesa Shabani Arbesa Shabani

❤❤💙

Vor Tag
Mustaf Thaqi
Mustaf Thaqi

😍😍

Vor Tag
Valdrina Morina
Valdrina Morina

Shum suksese yll limani 💗🎤🎵

Vor Tag
Sa Me
Sa Me

Tayna këngë e re https://youtu.be/eVZmqUhIAzw

Vor Tag
Matilda Jangu
Matilda Jangu

Me i miriii je 🤩

Vor Tag
mekekekkeek edi
mekekekkeek edi

Se krejt kan me tu kthy, edhe zemren kan me ta thy njejt si mu edhe ty. 😓 fjalen ti se majte...

Vor 2 Tage
ela elaa
ela elaa

Bravo ylli limani eshte nje hit i vertet-bravo bravo bravo

Vor 2 Tage
OriginalDoll1
OriginalDoll1

So Proud of Yll coming out as LGBT

Vor 2 Tage
Selman Susuri
Selman Susuri

pedeer

Vor 2 Tage
Antonio Barbato
Antonio Barbato

Bella (y)

Vor 2 Tage
meli Tj
meli Tj

❤❤❤👌👌👌❤❤😍

Vor 2 Tage
Lim Gashi
Lim Gashi

Like kujt I mungoj nje zo si Ky I Yllitt❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Tage
Fjolla
Fjolla

Perlë !

Vor 2 Tage
btflbrxgrl XXXYERI
btflbrxgrl XXXYERI

Beautiful song 👏👏 what goes around comes around #KARMA ! YEP

Vor 2 Tage
Loreta Thaqi
Loreta Thaqi

Ma i miri je

Vor 2 Tage
klisa sharra
klisa sharra

Yll je ke nje ze te vecant qe te buron nga shpirti si je dhe ti ❤️❤️

Vor 2 Tage
Shqipe Shala
Shqipe Shala

💣💣💣💥💥👑👑🌏🌟🌟🌟🎤🔊🎶👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 3 Tage
Alkesa Cehu
Alkesa Cehu

suksese ❤❤❤❤

Vor 3 Tage
Anxhelo Music
Anxhelo Music

Po beje nje keng me orekster mo plak,mjaft me elotronic beats

Vor 3 Tage
Ivi Baci
Ivi Baci

Rrespekte yll limani super keng ❤️

Vor 3 Tage
itsbekri
itsbekri

0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:01 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 2:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 2:55 2:56 2:57 2:58 2:59 3:00 3:01 3:02 3:03 3:04 3:05 3:06 3:07 3:08 3:09 3:10 3:11 3:12 3:13 3:14 U lodha pak por ja vlen :) Like komentit te pakten 😉 ose Subscribe me

Vor 3 Tage
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Sa her tapo i thehet zemra kti palle nga bucat sa ka pazari po ku di ky pall rrumpall ca asht dashnija

Vor 3 Tage
sabrie nushi
sabrie nushi

Unik

Vor 3 Tage
Juljana Gjini
Juljana Gjini

OMG ! Kjo kenge eshte nje dashuri 😍😍❤❤.

Vor 3 Tage
Tobias Calabrese
Tobias Calabrese

ich verstehe kein wort. Aber ich finds geil.

Vor 3 Tage
Sara Mollaymeri
Sara Mollaymeri

Zeri yt 😍😍🎶🎶

Vor 3 Tage
Genta Kras
Genta Kras

Super kong 😍👊🏽

Vor 4 Tage
Gentiana Racaj
Gentiana Racaj

Yllii💙

Vor 4 Tage
Gerti Toska
Gerti Toska

nuk e kuptoj si nje kenge kaq e bukur nuk mer klikime

Vor 4 Tage
Elsa Bytyqi
Elsa Bytyqi

ylli me i mir

Vor 4 Tage
Rilona Elshani
Rilona Elshani

Te lumt bravoo gjdo kujtim ti majee ..❤❤❤👅🌷🌹❤❤

Vor 4 Tage
Anisa Kozi
Anisa Kozi

Kenga me e bukur 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 4 Tage
Stelina Marra
Stelina Marra

SUPER YLL

Vor 4 Tage
Mirjeta Muriqi
Mirjeta Muriqi

🔊🎶🔁🚘

Vor 4 Tage
ela K
ela K

Me I miri prej krejtve ke kon dhe JE yll

Vor 4 Tage
erigona disha
erigona disha

❤️❤️

Vor 4 Tage
Ina Bilaj
Ina Bilaj

Yll 😍

Vor 4 Tage
Mirela Xhindi
Mirela Xhindi

je fantastic. yll

Vor 4 Tage
Armend Dini
Armend Dini

Yll je sikur ke emrin

Vor 4 Tage
M Basha
M Basha

Facen . E racistit .. injorantit eka

Vor 5 Tage
Nora122 Krasniqi
Nora122 Krasniqi

pff valla na shqiptart jemi msu veq paragjykime , nuk e perkrahim te miren pa i sha artistat mat mire ,interesant😈

Vor 4 Tage
Geraldo Gjoni
Geraldo Gjoni

Urime super muzike Ylli

Vor 5 Tage
fiona kllogjri
fiona kllogjri

😭😭😭 emocionet e mia kur degjoje kete kenge 😭😭😭

Vor 5 Tage
Irda S
Irda S

♥♥♥

Vor 5 Tage
Anita Xhaferi
Anita Xhaferi

Harika bir şarki

Vor 5 Tage
Edmira Cekaj
Edmira Cekaj

Fantastica complimenta👍

Vor 5 Tage
a d
a d

🌟

Vor 5 Tage
bllok meee
bllok meee

♥️♥️♥️

Vor 5 Tage
Sam Khan
Sam Khan

😍😍😍😍😍

Vor 5 Tage
Lola Lola
Lola Lola

Po ti je dashni 😍😍😍😍😍cdo kenge e jotja esht super🤗🤗😘😘

Vor 5 Tage
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi

Oooiio sa e bkr

Vor 5 Tage
lubjana hoxha
lubjana hoxha

Karma vjen per te gjithe ^_^

Vor 5 Tage
Mariglen Drizaj
Mariglen Drizaj

teksti \ lyric : https://youtu.be/SkAi3mUPBLE

Vor 5 Tage
REGJINA INA
REGJINA INA

❤HIT I 2019😍❤

Vor 5 Tage
NKU BEATZ HipHop Rap Rnb Hard Trap Instruments Beat
NKU BEATZ HipHop Rap Rnb Hard Trap Instruments Beat

👍👍

Vor 5 Tage
Megiddo Megu
Megiddo Megu

Perfekte CDO kujtim ti maje se krejt kan me tu kthy shum domethense

Vor 5 Tage
Alban Sinani
Alban Sinani

Baba bojleri

Vor 6 Tage
bensu bensu
bensu bensu

Kenga me e mire (December 2018)❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
Ana Irda
Ana Irda

Tdua 😍😍😍😘😘❤️❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
Anduena Dena
Anduena Dena

Ju lutna ni bashkpunim me Dhurata Dora...😇😇😇

Vor 6 Tage
Koli Madrid
Koli Madrid

Te lumte is gja

Vor 6 Tage
Koli Madrid
Koli Madrid

Te lumte

Vor 6 Tage
imer daci
imer daci

bravooo ylli

Vor 6 Tage
Dajana Lila
Dajana Lila

Yll

Vor 6 Tage
Rruzhdi Thartori
Rruzhdi Thartori

Je super kengetar🤩🤩🤩

Vor 6 Tage
Mustaf Thaqi
Mustaf Thaqi

Shum bukur vaj vaj

Vor 6 Tage
L. M.
L. M.

T‘lumt Yll💕🍀

Vor 6 Tage
Mob Phone
Mob Phone

Shum super muzika 👏👏

Vor 6 Tage
Henri 636gg
Henri 636gg

Subscribe to PewDiePie! Now!

Vor 6 Tage
ItSony Øffical
ItSony Øffical

20 Milion views soon ! 😀

Vor 6 Tage
No Name
No Name

T'myti dashnija bre Yll 😅😊😐

Vor 6 Tage
SHQIP MOBILE
SHQIP MOBILE

Ju lutem me ndihmoni ti bej 10 subscribe me kanal gaming

Vor 6 Tage
Tanz
Tanz

Bravo Yll!!! Another beautiful one ☺👏🏽👏🏽👏🏽

Vor 6 Tage
AdelCo Designer
AdelCo Designer

Po kerkoj neper komente ate debilin qe i shkruan te gjitha sekondat rrjesht poshte. -.-'

Vor 6 Tage
Femie Polisi
Femie Polisi

Bravoooo shum bukur

Vor 6 Tage
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge super ze dhe nje super yll 😍😍😍✨✨✨✨✨✨💖💖💖♥️♥️❤️❤️💋💋💋💋😍 I LOVE YOU SO MUCH 😍😍😍😍😘😘😘💋💋💋💋❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️💖💖💖💖🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😘😘💋💋💋❤️❤️💖💖💖

Vor 6 Tage
Altin Mino
Altin Mino

nje nga kenget me te bukura te tuat uroj te ket nje sukses te madh

Vor 6 Tage
Blenda Krasniqi
Blenda Krasniqi

❤❤❤❤

Vor 6 Tage
hellipadh20
hellipadh20

Hajdeeeeeee!!!!!!

Vor 6 Tage
Arjola Karaj
Arjola Karaj

Super tekst 🔥🔥superrr zeee. 😘 hitttt😍

Vor 6 Tage
Laila M
Laila M

Ohhhhh zotttt sa kong me vler 🔥🔥🔥🔥🔥 t'lumttttt

Vor 6 Tage
Marsela Marsela
Marsela Marsela

Zeri yt eshte nje kryeveper !👑👑👑👑👑👑👑 Gjithmon I perkryer Yll!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Vor 7 Tage
Arbër Kastrati
Arbër Kastrati

E mirë kjo kenge

Vor 7 Tage
ЖельоМир Пиявици Клизма Jeliomir Leeches Enema
ЖельоМир Пиявици Клизма Jeliomir Leeches Enema

Чудесно!

Vor 7 Tage
Erblina Hasi
Erblina Hasi

😍😍

Vor 7 Tage
irisa grembi
irisa grembi

You are. The. Best 😍😍cdo kujtim. Mbaje dhe mos u ktheeeeee

Vor 7 Tage
Qendresa Mazreku
Qendresa Mazreku

bravo

Vor 7 Tage
dorjana cerri
dorjana cerri

meriton shume me shume se 13 milon klikme.YOU ARE THE BEST ARTIST

Vor 7 Tage
Anxhela Fusha
Anxhela Fusha

Ja vlen te quhet artist me plot gojen ska nevoj qe ne klipe te ket b*th apo shale femrash sepse zeri ndjenja qe percjell jan uhh rrenqethese Bravoo🙏👏

Vor 7 Tage
Alma Nure
Alma Nure

o yll ❤️

Vor 7 Tage
Adelina Berisha
Adelina Berisha

U dasht me konkuru ne kenga magjike dhe me fitu 💪🏻❤️

Vor 7 Tage
iva kumanaku
iva kumanaku

Super keng.Kujt i pelqen like😍😍❤👍👐👐👑👑

Vor 7 Tage
Kristina likaj
Kristina likaj

Kengetari me i mire ...je i mrekullueshem zemer ...zeri md i bukur 😘😘😘😘😍😍😍😍gjithmon na habit me kto kenge qe ben ❤❤❤❤💖💖💖💖

Vor 7 Tage
m m
m m

Cdo gjë kthehet si bumerang n'kët botë!

Vor 7 Tage

Nächstes Video