YLL LIMANI - ULU (prod. by Fatjon)

 • Am Vor Monat

  Yll LimaniYll Limani

  #ylllimani #ylllimaniulu
  Stream / Download : out.loudcommedia.com/ulu

  Music: Yll Limani & Fatjon Miftari
  Lyrics: Yll Limani
  Produced by Fatjon Miftari
  Video by Wonder

  ▸ Follow Yll Limani
  Instagram : instagram.com/ylllimani
  Facebook : facebook.com/YllLimaniOff...
  Twitter : twitter.com/YllLimani

  ℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani / Three60 Music

Blue Vevo
Blue Vevo

Faleminderit qe ben muzike kaq te mire❤ Jam mbeshtetese e jotja since day one YLLI!

Vor Monat
Fibi Rh
Fibi Rh

Ska zhgënjim asnjëher nga Ylli, artist i vërtet, neper venat e tij rrjedhin tingujt e muzikes ❤

Vor Monat
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

Ulu🪑 Ngat meje thujum qe a anderr e keqe🥰 Thujum qe sje tu mlon🫠 E sje tu shku💔 Ulu Mos u mdeno me heshtje🐧 Ulu A nuk u bona krejt cka deshte😑 A nuk ndryshova per ty❤️‍🩹 Cka met nket jet🫀 Nese ty nuk t’kam😭 Cka met nket jet nese ti po shkon👀 mduhesh ma shum sesa qe menon🥵 em duhesh ti💍🫂

Vor Monat
Raisa Dobrozi
Raisa Dobrozi

​@theonlymusic hi

Vor Monat
White Rabbit
White Rabbit

Ne jemi të pavetëdijshëm kur jemi në gjumë ose kur jemi të fikët. Kur jemi të pavetëdijshëm, nuk kemi mendime, nuk kemi emocione dhe nuk mund ta shohim botën. Kur jemi të vetëdijshëm, ne dimë gjithçka. Vetëdija është mendimet, emocionet dhe gjithçka në botë. Kjo ndërgjegje është një. A do të ndahet vetëdija në dysh? Vetëdija nuk është e ndashme. A ndjeni dy vetëdije kur flisni me një mik? Vetëdija ndihet vetëm si një. Vetëdija është një. Unë jam i ndërgjegjshëm dhe unë jam Bota. Ungjilli i Thomait "Sepse shumë nga të parët do të jenë të fundit dhe do të jenë të vetëm". Jezusi tha: "Dy do të ulen në një shtrat; një do të vdesë, një do të jetojë." “Për këtë arsye them, nëse dikush është i plotë, do të mbushet me dritë, por nëse ndahet, do të mbushet me errësirë.” Jezusi tha: “Pse e lani pjesën e jashtme të kupës? A nuk e kuptoni se ai që ka bërë të brendshmen është edhe ai që ka bërë të jashtmen?" Jezusi tha: "Unë jam drita që është mbi çdo gjë. Unë jam gjithçka; nga unë dolën të gjithë dhe të gjithë u arritën tek unë. Ndani një copë druri; Unë jam atje. Ngrini gurin dhe do të më gjeni atje". Një [person] i tha: "Thuaju vëllezërve të mi të ndajnë me mua pasurinë e babait tim". Ai i tha personit: "Zotëri, kush më bëri ndarës?" Ai u kthye nga dishepujt e vet dhe u tha atyre: ''A nuk jam unë përçarës?''.

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Kush do ma japi i suport te kenga ime e pare te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

💣🔥🔥👑👑 Yll Limani, 🔥🔥🔥 Respekt i madh 🥰 Kënga më e mirë 😍🤗💞 "Urime për albumin e ri". 🎊🤗🥳

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Një këngë kaq e mrekullueshme dhe fantastike 🔥 Unë e dua muzikën tuaj! ❤‍🔥❤‍🔥💯💯🙏☄🔥

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Ah cdo kenge e jotja eshte lehtesim I srutmit 😍♥ I adhuroj kenge e tua 🌟🫰🎶😎🙌

Vor Monat
Rona Poniku
Rona Poniku

Një këngë shumëëëë e bukur ,e mrekullueshme,fantastike të lumtë Ylli të dua shumë.Sdo të harrohesh kurrë në jetë ti qe e bën të ndjehet mirë qdo njeri!!!!👏👏👏😘😍❤️

Vor Monat
Benisara Halimi
Benisara Halimi

Every time ylli brings out a new song 🎵 iam all over it!!! Never disappointed ❤🙌🪬 keep them coming ylli 👌🏻

Vor Monat
Elvira Vitija
Elvira Vitija

you are right

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Jeni me te miret....faleminderit per kete kenge te thjeshte dhe te bukur 👏👏🤗🤗✨✨🔥🔥

Vor Monat
S1NDO_LYR1C 🎶
S1NDO_LYR1C 🎶

Ylli jam një nga fansat e t'u ma të mëdhenj...je këngëtari më i mirë 😍💕💓💞❤️💗💗💗💗💗💝💘

Vor Monat
Kuzhina e Oles /Ola's Kitchen
Kuzhina e Oles /Ola's Kitchen

Beautiful 🎵 🎶 song! ❤️ Love it,love it,love it! So proud for you bro!

Vor Monat
Niti Niti
Niti Niti

J

Vor Monat
Margona Çetaj
Margona Çetaj

From the moment the music beats I knew this was gonna be a hit 🔥

Vor Monat
Jakov Automotive
Jakov Automotive

Shum dashuri nga kroaci❤️🇭🇷🇦🇱🇽🇰

Vor Monat
Eyes of an Enigmatic Soul
Eyes of an Enigmatic Soul

Çdo muzikë që bëni ju jam i dashuruar. zeri yt eshte shume i bukur.❤ Keep up the good work!

Vor Monat
Andi Kovaci
Andi Kovaci

Ylli gjithmone na qetson me kenget e ti te mrekullueshme.🙊❤😍🤍❤🙈👏👏

Vor Monat
Erion Jaupi
Erion Jaupi

Yu

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Shum po me pelqen kenga ju lumt juve👏👌👍😎🖤🖤

Vor Monat
Myredet Zerelli
Myredet Zerelli

Respekte Ylli. Keshtu vazhdo❤❤❤❤❤ T'gjith fansat e tu t'duan❤❤😍😍🤩🤩

Vor 13 Tage
Princess Sofia
Princess Sofia

Je ni këngëtar qe ji i preferuari i jemi edhe i nëses time. Veq vazhdo suksese ne gjdo këngë 👍🥰😍😘👌🏼

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Suksese, jeni ma te miret 😍🙌🔥

Vor Monat
Anima a
Anima a

Interesant esht puna e dashnijes, ton e dojn app me lufto per ket zdon as Kush. Nje shekull kur ndrohen njerzit si qarapa

Vor 26 Tage
Relax Zen
Relax Zen

Much Love from Argentina 🇦🇷 ❤️

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Kenga me e bukur mahada ta degjoj akoma 🎊🎉❤👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Yll je nje hit i mrekullushem dhe kengetari me i miri prej kengetarave te tjere te duam te gjithe ❤❤❤❤

Vor Monat
Al🦋
Al🦋

Kenga me e bukur e Yllit❤

Vor Monat
Roberta Mavromati
Roberta Mavromati

S'doja me asgje ne bote te te humbja ty...dhe ajo qe kisha frike me shume,ajo ndodhi...💔💔😢😢

Vor Monat
Elvira Dishani
Elvira Dishani

Supeeeeeer kenge. Cdo kenge e jotja ka magji brenda. Bravooooo

Vor Monat
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi

Bro , amazing song ! Well done !

Vor Monat
Klotilda Bushi
Klotilda Bushi

E gjej veten ne kete kenge 😊

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Heat on the way!!! 🔥

Vor Monat
Tori Ngucaj
Tori Ngucaj

M'duhesh ma shumë sesa menon M'duhesh ti 🤍

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

hittin charts agaaaain🚀❤

Vor Monat
Edesa Nezha
Edesa Nezha

Këng shumë E bukur ❤️❤️

Vor Monat
Regina Hoxha
Regina Hoxha

Një perlëë✨✨✨✨

Vor Monat
B 🤍
B 🤍

Lov it 😍❤️🎶🎵🎶😌🎧

Vor Monat
Alda Esmeralda
Alda Esmeralda

Nuk e di cfare vip-a jan ata brenda ne BBVA kur gjith vip-at e vertet jane ketu jasht , ne kete rast YLLI ✨

Vor Monat
Roza Guri
Roza Guri

Bash vip aty mrena veq vedati o bele edhe aj so bash bash vip

Vor 29 Tage
fly_high
fly_high

ste ka fak njeri qe e shef bb albania

Vor Monat
A A
A A

Vipat e vertet nuk hyjne aty brenda

Vor Monat
eva bitra
eva bitra

Nje vip si Ylli nuk mund te rri 3 muaj i mbyllur pa ber art pa ber punen e tij !

Vor Monat
Mountain Man
Mountain Man

Came here from a YouTube advert, though this is so not my genre of music… I can barely listen to pop, even if it’s got cool beats. Rather I was so impressed with the beauty of this video, there is real artistry in here and you should be very proud. Props to the video artists. Edit: Hehe AI?!!!

Vor Monat
KishikAnime !
KishikAnime !

this shit goes hard on mute 🔥🔥🔥

Vor Monat
Mergime Jemini
Mergime Jemini

Yll vet e konga dritë t’bon gjith herë ❤

Vor Monat
Anohej lA
Anohej lA

I always love your songs

Vor Monat
Redi Qose
Redi Qose

Si gjithmon Yll Zoti te Bekofte🌟🌟

Vor Monat
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi

Kenga me e bukur suksese ylli

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

BRAVO!!! 🔥🔥❤‍🔥❤‍🔥

Vor Monat
Arbesa Maksuti
Arbesa Maksuti

Je shumë i talentum Yll

Vor Monat
Ponique Fragrance
Ponique Fragrance

You made my day❤

Vor Monat
useer.. u
useer.. u

Te pergezoj yll per kengen sic ke emrin ashtu i ke edhe kengen mezi po pres ta degjoj

Vor Monat
Emila Kanani
Emila Kanani

Yayyyyyy Finally 😍 been waiting so long for this song to come out 🤩

Vor Monat
Weic Lur
Weic Lur

Kenga me e bukur e Yllit

Vor Monat
Era Cuka
Era Cuka

Super si gjithmon "Yll Limani" 👑💫❤

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Suksese 🎶❤‍🔥💥⚡⚡

Vor Monat
KosovaALB
KosovaALB

Le qe ma ka thy kjo knag po edhe ky spot 💆🏻❤️

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

MEGA HIT VALLAH 🌪🌪🌪

Vor Monat
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

Can’t wait😭

Vor Monat
rarexxgirl 🧸
rarexxgirl 🧸

Ylli s na zhgenjen asnjehere 💯😍 Kingii ❤👑

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

🔥🔥🔥💚

Vor Monat
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

I really feel this song🫂

Vor Monat
Al🦋
Al🦋

Kenga qe mezi e prisja❤ tja lejm per Luin dhe Kiaren ✨

Vor Monat
you tube
you tube

Na çat bethen me to

Vor Monat
DimvL
DimvL

Naj rrofshi me gjith ta

Vor Monat
Rona Poniku
Rona Poniku

Sapo e pash mendova për dy të mrekullueshmit Luiz❤️Kiara!😘

Vor Monat
Ledjon Braka
Ledjon Braka

Hahaha sa e degjova ata mendova Luizi Kiara😂😂

Vor Monat
theonlymusic
theonlymusic

Kush do ma japi i suport te kenga ime e pare te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️

Vor Monat
Leo
Leo

🔥🔥🔥🥰

Vor Monat
Olta Olta
Olta Olta

Ylli vec zeri jot ma qeteson zemren🥰🥰

Vor Monat
Blerine Shala
Blerine Shala

fireeeee💓💕🥰

Vor Monat
per te gjetur 1 diamant duhen leviz mijera gure ..
per te gjetur 1 diamant duhen leviz mijera gure ..

Cka met ne kete jete nese ti po shkonn💔

Vor Monat
Kana le
Kana le

😍😍😍

Vor Monat
Terry DEMBELE
Terry DEMBELE

Je veux juste regarder Kuroko No Basket

Vor Monat
Uendi Gjyshja
Uendi Gjyshja

Shumë e bukur 💖

Vor Monat
KAMANA NEUPANE
KAMANA NEUPANE

loved it!!

Vor Monat
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

This is that I need in this time🥺🫶🏽

Vor Monat
Anaa~
Anaa~

babababa fillun komentet e tuaa😂❤️❤️

Vor Monat
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

Ja ka vlejt pritja😍😍

Vor Monat
Ina Ibrahim
Ina Ibrahim

Super Mega Ylli dhe kjo kenge

Vor Monat
𝑫𝒐𝒓𝒊𝒏𝒂**🧸
𝑫𝒐𝒓𝒊𝒏𝒂**🧸

Sdu me kon gjall nese ti m'harron🎵👌❄️

Vor Monat
Dita Karahoda
Dita Karahoda

Respekt per Yll Nimanin

Vor Monat
Galahad
Galahad

Oo Yll, je ma I mir se ylli 🌟

Vor Monat
Bleart Rama
Bleart Rama

T’lumt gjeni🤍

Vor Monat
essy Bardhi
essy Bardhi

Bravo yll ❤❤

Vor Monat
Meeeeee
Meeeeee

You voice made my day🤍

Vor Monat
Lupo
Lupo

but why only 3 minute? it's supposed to continue ULU ULU ULU... i love it 💜 (from israel)

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

Bravo super hit 👏

Vor Monat
H Db
H Db

Wow!!!

Vor Monat
Xhuli Haziraj
Xhuli Haziraj

Super hit🤩🤩 je me i miri🤩🤩🤩😍

Vor Monat
Linda Abazi
Linda Abazi

Ylli kendon bukur ka super zo ,po per tekste spo mundohen hiq ,qata fmijt po i pelqejn shume kto kang 😅,people peace and love

Vor Monat
Xhevahir Cupi
Xhevahir Cupi

Urime per kongen.

Vor Monat
Servis Cel
Servis Cel

Te lumt goja re djal

Vor Monat
Amar Ibraimi
Amar Ibraimi

Te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa❤❤❤❤❤

Vor 2 Tage
Petrika Parizi
Petrika Parizi

Si gjithmonë bukur Artist

Vor Monat
Anaa~
Anaa~

Super hit do jet❤️💯

Vor Monat
Aleksandra Hoxha
Aleksandra Hoxha

Suksese o zebukur🥰🧿🤍

Vor Monat
Alush morina
Alush morina

💔pse spo don me besu 🙃,,pse po zgjedh mas mem besu?

Vor Monat
borana kastrati
borana kastrati

BRAVO O YLL😍😍😍😇😇😇

Vor Monat
FABIAN AVILA
FABIAN AVILA

Te amo Yll. 😍

Vor Monat
egi egi
egi egi

Ma i miri❤

Vor Monat
Divine 💕💕
Divine 💕💕

❤❤❤❤❤

Vor Monat
Jonida Lita
Jonida Lita

Kenga e bukur

Vor Monat
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik

shom respekt 🙏❤‍🩹

Vor Monat
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

Me ne fund se kesh tu vdek😍🔥

Vor Monat
Ana Tahiri
Ana Tahiri

Shume je i veqant 🫶🏼

Vor Monat
Ina
Ina

Bravo 👏

Vor Monat
Mela_edits.
Mela_edits.

❤❤super muzik pz ❤️❤️

Vor Monat
Prende Camaj
Prende Camaj

👏👏👏

Vor 29 Tage
Petrit Dushku
Petrit Dushku

Ku i kemi fansat e yllit

Vor Monat
Aurora Hoti
Aurora Hoti

❤artist

Vor 13 Tage
_bukmedjath
_bukmedjath

ka me qen i super hitt💯💯

Vor Monat
Armand Karomi
Armand Karomi

Aq

Vor 8 Tage
Radio Freestyle Al
Radio Freestyle Al

Me 2 milion klikime duan nga 13 k € ne koncert keta

Vor Monat

Nächster

SAMANTA - ALO

2:59

SAMANTA - ALO

Samanta

Aufrufe 5 200 000

$1,000 vs $50,000 NBA Experience

11:04

$1,000 vs $50,000 NBA Experience

Moochie

Aufrufe 258 814

SORRY NOT SORRY

3:23

SORRY NOT SORRY

Tyler, The Creator

Aufrufe 1 751 102

Yll Limani - Gënjeshtare

4:02

Yll Limani - Gënjeshtare

Yll Limani

Aufrufe 8 000 000

Alban Skenderaj ft Mc Kresha - ILUZION (Official Video)

3:28

Yll Limani- Malet (Sped Up)

2:38

Yll Limani- Malet (Sped Up)

STARSHOOTING

Aufrufe 17 000

Yll Limani - Nana Loke (Cover) Klan kosova

3:06

Yll Limani - Nana Loke (Cover) Klan kosova

Malbor shabani(Official)

Aufrufe 151 000

Mozzik - Fatkeqësi

4:07

Mozzik - Fatkeqësi

MOZZIK

Aufrufe 7 500 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 53 000 000

Getinjo x Ana Kabashi - Je e vetmja dashuri

2:58

지민 (Jimin) 'Like Crazy' Official MV

3:45

지민 (Jimin) 'Like Crazy' Official MV

HYBE LABELS

Aufrufe 26 477 626

ROSALÍA, Rauw Alejandro - BESO (Official Video)

3:22

Kolja Goldstein - Metadata (Official Music Video)

3:51

makko & Miksu / Macloud - "P.S."

2:52

지민 (Jimin) 'Set Me Free Pt.2' Official MV

3:45

Gzuz & Bonez feat. Olexesh - Nix zu tun

2:18

EMIR ĐULOVIĆ - ŽIVI MOJE MILO (OFFICIAL VIDEO 2023)

2:55

EMIR ĐULOVIĆ - ŽIVI MOJE MILO (OFFICIAL VIDEO 2023)

Emir Đulović Official

Aufrufe 5 077 838

Fighting Myself [Official Audio] - Linkin Park

3:20