Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)

 • Am Vor 2 Monate

  Yll LimaniYll Limani

  Dauer: 03:18

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream and Download: music.onima.co/Leje
  @Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)
  Music: Fatjon Miftari, Yll Limani
  Lyrics: Yll Limani
  Produced & Mixed by Fatjon Miftari
  Animation: Milan Grundza
  #ONIMA #YllLimani #Leje

Aleksander Seitaj
Aleksander Seitaj

Yghbftrcxzse 💕💕

Vor 2 Tage
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum

Vor 9 Tage
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu

Te dua shum

Vor 10 Tage
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu

Sa do te doja te te kisha vella

Vor 10 Tage
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu

Kenget e tua jan perfekte le te thon cfar te duan je yll si ke emrin te puth fort

Vor 10 Tage
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu

Kenget e tua han per

Vor 10 Tage
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu

Je shum i mir o ylli sa do te doja te te takoja jam nje fanca jote

Vor 10 Tage
Anxhi M
Anxhi M

Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum

Vor 9 Tage
Xhevahire Rexhepi
Xhevahire Rexhepi

hcsxgdddhdshbJ dbxvxhbdbdfusń bb c b b&$&$7$;;》 zgyd xgdhģ

Vor 10 Tage
Anduela Preci
Anduela Preci

uuuuu ç'farë kenge

Vor 11 Tage
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani

Theze edhe nja pije edhe nja 🤞

Vor 12 Tage
Eni
Eni

That end...just freaking awesome...love this song can't stop listening 🌟🌟❤️❤️

Vor 15 Tage
Fact Investigator
Fact Investigator

It's been a 7 year

Vor 15 Tage
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj

Trop belle chanson 🎶👍♥️🇦🇱🇮🇹💋bravooooo👏

Vor 16 Tage
Message
Message

👏👏👏❤️❤️

Vor 16 Tage
ola ola
ola ola

💓💓💓💓💓💓💓💘💘💘💘

Vor 17 Tage
Krenar Doli
Krenar Doli

😘😘😘😘😘😘

Vor 20 Tage
Krenar Doli
Krenar Doli

0

Vor 20 Tage
Flora Gega
Flora Gega

super kenge bravo ylli je i madh❤❤

Vor 22 Tage
Gloria Elezi
Gloria Elezi

Te lutem ylli nxirr nje keng me bashkim se mbete duke nxjerr keng vetem me ndarje

Vor 23 Tage
Fatbardha Rexhaj
Fatbardha Rexhaj

0pl8

Vor 24 Tage
Alda Biba
Alda Biba

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 27 Tage
Alda Biba
Alda Biba

Vor 27 Tage
Alda Biba
Alda Biba

I love ylli

Vor 28 Tage
Alda Biba
Alda Biba

❤❤💋👑❤💋👑❤💋💋👑👑👑💋❤💋

Vor 28 Tage
Si Cel
Si Cel

😏😏😏😏🥰💞

Vor 28 Tage
EvaMia Italb
EvaMia Italb

Ylli Limani❤️👏🏻

Vor 29 Tage
Anila Artila
Anila Artila

respekt per yll limanin

Vor 29 Tage
berimakaveli
berimakaveli

Yll e ki kall bir po qka kari po na qet ndell gjith haver, gjdo jav tu ardh gruja nshpi tu than a e ki ni kangen e yllit, veq me qita ja ke qi nanen si ke thon“ se stka veq ty e ka tjetren e tjetren” na ke dhi punen krejt haver ni or bised 🤦🏻

Vor 29 Tage
vurhur
vurhur

Really love this song. Also I find the animation great. sending much love

Vor Monat
Edlira Brahja
Edlira Brahja

Po presim kengen tjeter neee 😁😁😁😁😁😁 nxito pak

Vor Monat
Edisa Gashi
Edisa Gashi

Zemra ime ❤❤❤❤🤴👸🎁🎁

Vor Monat
Blerina Shala
Blerina Shala

❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Vor Monat
ola ola
ola ola

Super hit zmr bravo 💞💞💞💞💗💗💗💗💗💗💗💗♥️♥️♥️♥️💋💋💋

Vor Monat
Orgesa Orgesa
Orgesa Orgesa

Kush mendon cil e ka zerin mete bukur ylli. Like. Butrinti. Comment 😃

Vor Monat
Klea Klea
Klea Klea

Shume bukur

Vor Monat
Lorena Halimi
Lorena Halimi

leje leje a m lejon me u fut n zemren tende ? faleminderit ylli 💜💜💜💜💜💜💜✅✅✅💜💜💜💜💜💜💜💜🔥🔥🔥🔥🔥🔥😭😭

Vor Monat
Sidorela Cami
Sidorela Cami

😍😍❤️❤️🤤🤤

Vor Monat
Erjetta Ahmet
Erjetta Ahmet

I’m

Vor Monat
Selmon Namoni
Selmon Namoni

Bravo 👏

Vor Monat
Ledjana Dyrmishi
Ledjana Dyrmishi

DUA TE KUPTOJ NGA KTA PERSONA QE I KAN BER DISLIKE KENGES CA KA ME MOS E PELQY

Vor Monat
james clin
james clin

Vidioklipi

Vor Monat
suzi redjeb
suzi redjeb

My new favorite song!!!!!!! OMG..😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 I can’t stopped listening! ❤️🙏🏼Thank you! ❄️

Vor Monat
Edmond Qordja
Edmond Qordja

Si bukur je o limani du me te taku

Vor Monat
Brisilda Idrizaj
Brisilda Idrizaj

I thjesht si gjithmon!!😍😍👌👌

Vor Monat
Melek Mobile
Melek Mobile

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

nice videosI’m living for this video!!!!

Vor Monat
Evina Rei
Evina Rei

super👍

Vor Monat
Melek Mobile
Melek Mobile

Bravoo pe yllimani ni keng E mir🔥👍

Vor Monat
Xhaxhi Nga1te8
Xhaxhi Nga1te8

Ic bjudifull i love

Vor Monat
Anita Spiro
Anita Spiro

😘😘😙😙😙😙

Vor Monat
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Nice collection!?

Vor Monat
Anita Spiro
Anita Spiro

Shume mire😙😙😙😙

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

The most unread song 💜

Vor Monat
Suada Serani
Suada Serani

Me pëlqen shumë kjo këngë,,

Vor Monat
ledi qerimi
ledi qerimi

o Yll Limani

Vor Monat
koldashi 69
koldashi 69

Kush tjeter eshte duke pritur qe cigarja te mbaroje??!

Vor Monat
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Muti. I. Keq

Vor Monat
Melek Mobile
Melek Mobile

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Ilda Zela
Ilda Zela

YLL FARE ⭐

Vor Monat
Emily An
Emily An

♥️🌟👍😘😍🥰

Vor Monat
Coli Cuka
Coli Cuka

Super Yll 💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖😘😘

Vor Monat
Emily An
Emily An

You're so beautiful! Great video?

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

anyone know when this is gonna drop on Spotify?

Vor Monat
Mãrtîñ Mãrī
Mãrtîñ Mãrī

Lot ky ylli limani ne ate moment esht ndjer si nje femer e ver8

Vor Monat
Aurora Aurora
Aurora Aurora

Unik si gjithmon

Vor Monat
Hase Fixha
Hase Fixha

Butrint imeri yll limani kush do bashkpunim❤💜💜💜

Vor Monat
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Nice collection!?

Vor Monat
minij hooi
minij hooi

I liked it very much i am very thankfull?

Vor Monat
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha

Amo leje zemren e tij theje... Thjesht super😍😍

Vor Monat
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor

✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
Kristina Lame
Kristina Lame

Ylliiii💥🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😍😍😍🌎🌎❤️👋🎶

Vor Monat
bodoti qwiu
bodoti qwiu

🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
Emily An
Emily An

Nje falenderim super i madh shkon per Fatjon Miftarin... 2 perla per 24 ore.. ❤❤🔐🔐

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
Neri Nera
Neri Nera

❤🖤💔

Vor Monat
Joanna
Joanna

🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
Vjollca Morina
Vjollca Morina

Muti. I. Keq

Vor Monat
Joanna
Joanna

Awesome video!

Vor Monat
Marinela Kolushi
Marinela Kolushi

Greeks, Albanians and Berliners enjoying your songs 🙏🏻❤ Greetings from Berlin 🌟🤗

Vor Monat
A B
A B

English Lyrics please

Vor Monat
Emily An
Emily An

Check this song 🎧🤗😍 https://youtu.be/Qx4NE4oGFKA

Vor Monat
Griselda Lami
Griselda Lami

♥️🌟👍😘😍🥰

Vor Monat
Alda Biba
Alda Biba

❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Alda Biba
Alda Biba

i love you nga fancja jote Alda

Vor Monat
Alda Biba
Alda Biba

ylli jem je dashuri te uroj suksese ne krejt kenget e tu

Vor Monat
Alda Biba
Alda Biba

😑😑😕

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Ylli ..a nuk dine,apo nuk done me bo ndonji sen te keq ! :-) Suksese vlla...unikat,art ne vete

Vor Monat
Alida Pepmarku
Alida Pepmarku

super kong bravo ♥️

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Si ka mundesi qe Ylli arrin t'i preki te gjithe me kenget dhe zerin e tij aq unik!.!.! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

I liked it very much i am very thankfull?

Vor Monat
Melek Mobile
Melek Mobile

👍

Vor Monat
Medina Fejzullahu
Medina Fejzullahu

❤️❤️❤️❤️❤️❤️💔

Vor Monat
Psychological Secrets
Psychological Secrets

https://www.youtube.com/channel/UCFnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

amo leje zemren e tij theje dashnin tjeter gjeje leje sonte leje leje zemren e tij theje dashnin te un gjeje leje so te leje like 👇👇👇

Vor Monat
Psychological Secrets
Psychological Secrets

https://www.youtube.com/channel/UCFnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
Psychological Secrets
Psychological Secrets

https://www.youtube.com/channel/UCFnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

i love your videos so much !?

Vor Monat
mp3talon
mp3talon

Yll Limani is a small boy

Vor Monat
Football International
Football International

Check this song 🎧🤗😍 https://youtu.be/Qx4NE4oGFKA

Vor Monat
dini xhaferi
dini xhaferi

Ky esht ni mesazh shum i fort per shum femra qe jan ne lidhje me njerez qe nik i vlersojn dhe nuk vlersojn ato qe i duan vertet

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Like nese ju pelqen ylli limani ❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
LEO.10 MESSI FAN
LEO.10 MESSI FAN

Çfare jane keto komente nese nuk te pelqen kenga pse komenton mos e degjo mos e shiko per çfare duket te behesh i keq ose e keqe si psh pa lidhje ose pa kuptim .

Vor Monat
Sibora Gjeçi
Sibora Gjeçi

like kush ka lan msimet per me pa yllin ose po i ben msimet me ket kenge ne sfond

Vor Monat
kiara kiara
kiara kiara

Si ka mundesi qe Ylli arrin t'i preki te gjithe me kenget dhe zerin e tij aq unik!.!.! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
kiara kiara
kiara kiara

@Klea Laci ❤❤❤❤

Vor Monat
Klea Laci
Klea Laci

Se eshte shum i mir😘

Vor Monat
Klea Laci
Klea Laci

❤❤

Vor Monat
niduoe stre
niduoe stre

Ylli ..a nuk dine,apo nuk done me bo ndonji sen te keq ! :-) Suksese vlla...unikat,art ne vete

Vor Monat
Football International
Football International

https://www.youtube.com/watch?v=Qx4NE4oGFKA https://www.youtube.com/watch?v=Qx4NE4oGFKA

Vor Monat
Fitim Braushi
Fitim Braushi

Mo's u merzit

Vor Monat
Skipeee34
Skipeee34

pjesa e fundit dicka shume e bukur

Vor Monat
Zana Cenaj
Zana Cenaj

Hi

Vor Monat
niduoe stre
niduoe stre

Smund ta pershkruaje me mire gjendjen emocionale❤

Vor Monat
Arian Brahja
Arian Brahja

amo leje zemren e tij theje dashnin tjeter gjeje leje sonte leje leje zemren e tij theje dashnin te un gjeje leje sonte leje like 👇👇👇

Vor Monat
mikin lirou
mikin lirou

Absolutely fantastic work!!!?

Vor Monat
Arjola Cabej
Arjola Cabej

Vor Monat
Kejsan Vojvoda
Kejsan Vojvoda

http://www.youtube.com/shorts/An4AO-bh5Sk

Vor Monat
Zani Kejdi
Zani Kejdi

Yll limani keng pa lidhje, nëse ja nisim ti themi femres zemren theja nje mashkulli dhe anasjelltas cfare mesazhi sjellim? Asgje! nxitje urrejtje te te dyja palet. KARMA is a bitch

Vor Monat
mikin lirou
mikin lirou

Ylli Je je Pidhropsh Qe i ben vetem qefin femrave dhe ul mashkullin Tkam qi Ropttt Ty Me gjith muzik bythqimash

Vor Monat
Mia Ali
Mia Ali

Reply OMG

Vor Monat
Cassie
Cassie

Like nese ju pelqen ylli limani ❤️❤️❤️❤️

Vor Monat

Nächstes Video

i just took a DNA test

0:20

i just took a DNA test

Gus Johnson

Aufrufe 1 872 864

Why is Godzilla on a Rampage

8:10

Why is Godzilla on a Rampage

Alteori

Aufrufe 158 848

Larg - ELGIT DODA 1hour Good Soong.

1:30:51

Larg - ELGIT DODA 1hour Good Soong.

Phi Thùng TV

Aufrufe 986 000

Yll Limani - S’ki me m’pa (Lyric Video)

03:22

Bardhi - Betohemi (Prod by Çelik Lipa)

03:00

Mozzik x Getinjo - El Chapo (prod. by Rzon)

06:35

Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko

03:44

Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko

Dafina Zeqiri

Aufrufe 4 900 000

Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]

50:42

Yll Limani - I kom kall

03:30

Yll Limani - I kom kall

ONIMA

Aufrufe 8 700 000

A menon najher per mu 😭

00:17

A menon najher per mu 😭

Lyrics Girls

Aufrufe 1 200

Goodbye Donald Trump

1:48

Goodbye Donald Trump

Jimmy Kimmel Live

Aufrufe 5 086 508

Wir ZERLEGEN Frontal_21!

16:49

Wir ZERLEGEN Frontal_21!

SPACE FROGS

Aufrufe 232 129

Kırmızı Oda | 20. Bölüm | "GEÇTİ"

2:35:14

Kırmızı Oda | 20. Bölüm | "GEÇTİ"

Kırmızı Oda

Aufrufe 3 664 113

Ramo - 29.Bölüm (Büyük Patron)

2:2:06

Benim Adım Melek 49. Bölüm

2:34:27

Benim Adım Melek 49. Bölüm

Benim Adım Melek

Aufrufe 949 243

Wir müssen umziehen

11:06

Wir müssen umziehen

eBay Kleinanzeigen – WG

Aufrufe 469 744

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm

2:22:32

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm

Sen Çal Kapımı

Aufrufe 1 741 111