WEST SIDE FAMILY - ZEMRA RREH (Official Video 4K)

 • Am Vor Monat

  West Side Family OfficialWest Side Family Official

  Dauer: 03:48

  Muzika: Alban Kondi
  Teksti: Alban Kondi
  Arrangement: Fabian Basha, Klodian Qafoku, Elgit Doda
  Mix & Master: Elgit Doda
  Regjia: Oltion Bardhi
  PostProduksion: Blerim Salillari
  Follow the performing artists on Instagram:
  instagram.com/westsidefamilyofficial/
  instagram.com/landifornia/
  instagram.com/armirshahini/
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/zemra-rreh-single/1525920244
  Spotify: open.spotify.com/album/7wIE3GmQdilOB5cvZeOh0U
  Deezer: www.deezer.com/en/album/164389562
  WEST SIDE FAMILY - ZEMRA RREH
  Kur zemra rreh
  Ajo ska fre
  Xhiku
  A vjen e dalim ne t’dy sot
  Zemra ime për ty plot
  Un’ tek ti veten e gjej
  Nuk ka asgjë që të më kthejë
  Sytë e tu që po shkëlqejnë
  Brenda meje kan’ lënë shenjë
  Landi
  E ke verbuar zemrën time ti e ke
  Imazhi yt gjys’ i zbuluar kur ti fle
  Dukesh e bukur zemra ime fort po rreh
  Jo nuk ka fre, jo nuk ka fre, jo nuk ka fre
  Xhiku
  Mos ndalo, sot merre slow
  Lëre zemrën që të flasi rrugën të tregojë
  Landi
  Je motivi që fort më rreh zemra
  E po ta them
  Kur zemra rreh
  Yeah yeah yeah
  Ajo s’ka fre
  Yeah yeah yeah
  Kur zemra rreh
  Yeah yeah yeah
  Ajo s’ka fre, fre, fre, fre, fre
  Kur zemra rreh
  Kap majet
  Kur ajo ndjen
  Kap skajet
  Kur ajo do
  Ska faje ska faje ska faje X2
  Xhiku
  Kur zemra rreh do të preki buzët
  Kur të pëlqen s’ka nevojë për rruzët
  Ajo kap majet ajo kap skajet
  Ajo për ty i kalon dhe Himalajet
  Landi
  Kur zemra rreh, kur zemra rreh, kur zemra rreh
  Ajo ska fre, ajo ska fre, ajo ska fre
  Nuk ndalet veç falet
  Ajo kur ndjen s’ka limit kalon dhe skajet
  Xhiku
  Kur ti shoh sytë un’ aty gjej veten dhe hup hup
  Kur të kam pranë mua zemra më rreh hup hup
  Landi
  Kap majet kap skajet
  Ajo për ty i kalon dhe Himalajet
  Xhiku
  Sa her’ afrohesh e pushton gjith’ botën time
  Sa her’ afrohem ndizen ndjenjat si Krishtlindje
  Landi
  Je motivi që fort më rreh zemra
  E po ta them
  Kur zemra rreh
  Yeah yeah yeah
  Ajo s’ka fre
  Yeah yeah yeah
  Kur zemra rreh
  Yeah yeah yeah
  Ajo s’ka fre, fre, fre, fre, fre
  Kur zemra rreh
  Kap majet
  Kur ajo ndjen
  Kap skajet
  Kur ajo do
  Ska faje ska faje ska faje X2

Lali Lali
Lali Lali

Respekt per kegen ⭐ mua me pelqen shume kega respekte 💕💓🤚🍵♥️💥😆

Vor 3 Tage
Marglen Shehi
Marglen Shehi

👍

Vor 4 Tage
Bruni
Bruni

West Side Family faleminderit cuna qe nuk reshtni kurr se faluri energji positive dhe muzik te mirefillte.... Rrofshi sa malet

Vor 6 Tage
nikos chotza
nikos chotza

TË PAPARË JANË

Vor 7 Tage
Rei Iris
Rei Iris

Super kenge.😘😘

Vor 9 Tage
Music Records
Music Records

https://www.youtube.com/watch?v=ibdJCkUxRjc

Vor 11 Tage
Anna Love
Anna Love

Legjendat💯💯💯💯💯

Vor 12 Tage
Iris Asllanaj
Iris Asllanaj

🥰 brava cuna

Vor 13 Tage
klaudia Sinaj
klaudia Sinaj

Këng shum e bukur 😁😁

Vor 14 Tage
Higjena e gojës & Këshilla
Higjena e gojës & Këshilla

Hello everyone ju ftoj në kanalin tim shpresoj tju plq videot dhe tju ndihmojnë nese deshironi bejini subscribing🤗🤗🤗

Vor 14 Tage
Super video live
Super video live

Jeni kengetaret me te Mir per Rinin. Bukur paster dhe thjesht. !

Vor 14 Tage
Eva Evvaa
Eva Evvaa

Kur Zemraa rreh❣️❣️❣️

Vor 16 Tage
Renato Resuli
Renato Resuli

Jeni njisha e bukur 😊👍

Vor 17 Tage
ed gjermeni
ed gjermeni

Super bravo

Vor 17 Tage
ari dri
ari dri

Eshte nder kenget e mia te preferuara jeni njesha, komplimenti

Vor 18 Tage
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Profesionista 🐁🇬🇧

Vor 20 Tage
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Un nuk te vras te zharroj vlla jam thjesht ktu 🐁🇬🇧

Vor 20 Tage
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

🐁 🇬🇧

Vor 20 Tage
Idrit Duli
Idrit Duli

Respect gjiganda ....🤓🤓🤓

Vor 20 Tage
Sokrat Mema
Sokrat Mema

Mbao

Vor 23 Tage
LIRI •MC•
LIRI •MC•

Clean music 👏👏👏👏👏👏

Vor 23 Tage
Migel Buliçko
Migel Buliçko

Emal

Vor 25 Tage
Doloreza Handri
Doloreza Handri

Super super bravo cuna super hit 👏👏❤❤

Vor 26 Tage
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj

Bukur kenga Duheshe dhe nje i trete qe mungon Doktor Flori I paharuar kujtimi tij Bukur cuna kenga Jetoj ne Boston por ju ndjek gjithmon Shofer kamioni frigorifer punoj

Vor 26 Tage
your's forever
your's forever

Si gjthm west side family nk zhgenjen kurr m hitet qe bejn Jeni t mrekullueshem Grupi im i preferuar ❤❤❤❤😍😍😍😍😍

Vor 28 Tage
loqka loqka
loqka loqka

Kur Zemra rreh asht Qeja ma e mir💗💗💘

Vor 28 Tage
Elsa Kalemaj
Elsa Kalemaj

Suksese. Shume bukur

Vor Monat
laura 123
laura 123

Sukse cuna super keng😍😍

Vor Monat
klodi tata
klodi tata

ju du shume edhe pse nino d'angelo nuk e kap kete ritem, jeni me te miret beni nje remix per {une dua aa}

Vor Monat
Ama Dor
Ama Dor

✌✌✌✌✌✌✌😉

Vor Monat
Blerina Kurti
Blerina Kurti

Shume ritmike kjo kenge!

Vor Monat
Besmira Rrumbullaku
Besmira Rrumbullaku

Qofshi te bekuar

Vor Monat
Besmira Rrumbullaku
Besmira Rrumbullaku

Ju lumte per muziken cuna

Vor Monat
Sahiti Faton
Sahiti Faton

Ju lumt !

Vor Monat
dorina vruzhja
dorina vruzhja

👏👏

Vor Monat
Irena Qendro
Irena Qendro

😍😍😍😍

Vor Monat
Irena Qendro
Irena Qendro

😍😍😍😍😍Ska fe

Vor Monat
alex minga
alex minga

👏👌♥️

Vor Monat
Toni Kalemaj
Toni Kalemaj

Me te miret 🤫👏👏👏

Vor Monat
bisha tirones
bisha tirones

Respkte ju dini te krijoni nje kenge persmari .ju keni tekst melodi vidioklip .bravooooooooooooo.😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Vor Monat
Besa Berat
Besa Berat

Shum bukur 🤗🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Monat
Anglisht Me Elonën / English With Elona
Anglisht Me Elonën / English With Elona

✨💃🏻✨

Vor Monat
Vjersha dhe lojra nga David Shehu
Vjersha dhe lojra nga David Shehu

Sa bukur !100 perqind SHQIP ! Bravoooooo....❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Monat
Silvana Tata
Silvana Tata

Super

Vor Monat
Matilda Mati
Matilda Mati

Respekt 🙏🏻, mbeteni njisha 💪🏻👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Ama Dor
Ama Dor

✌✌✌✌✌✌✌✌✌

Vor Monat
TheWitherBoy 396
TheWitherBoy 396

Bravo super kenge jeni yje te mrekullueshem

Vor Monat
Dany Sochor
Dany Sochor

Super song I love it ❤️ best in car 🚗 👑🙌🏻❤️💃🏻

Vor Monat
Baci Kasolli
Baci Kasolli

Keta jan njeshat ne shqipri 👏👏👏👑👑👑👑

Vor Monat
Murat Allushi
Murat Allushi

Super bravo djema

Vor Monat
Isiregi Isiregi
Isiregi Isiregi

Kenga del super kur kendohet me zemer. Ju kendofte zemra cuna, bravoooo

Vor Monat
Gazmir Mema
Gazmir Mema

Ma e bukura per kete ver

Vor Monat
Neritan Isaraj
Neritan Isaraj

Vlora ne sfond dhe plazhi i vjeter nje zemer qe rreh me shume,

Vor Monat
Bella Melishte
Bella Melishte

Juve ju ka bekuar me te vertet Doktor Flori nga larg qe kenget tuaja te behen hit jeni me te miret ju pershendes nga Napoli

Vor Monat
L Gashi
L Gashi

Nuk e di po qekjo keng shum e fort jetoj ne nyc muj me then kom n’degju ne pun youtibe easy 100 her

Vor Monat
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

2

Vor Monat
Onna Onna
Onna Onna

💕 rehhhh

Vor Monat
Kapo Mthirr
Kapo Mthirr

Bravo kjo eshte keng 👏👏👏👑👑

Vor Monat
Edmond Baci
Edmond Baci

Bravo bravo bravo nje kenge qe kupotohet gjuha shqipe,jeni njesha vazhdoni keshtu

Vor Monat
Tan Njala
Tan Njala

Kenge qe degjohen dhe pas disa viteve jo kenget e bes kallakut me kompani qe pas 1 jave te bejne me vjell

Vor Monat
Nila Nila
Nila Nila

Te pavedkshem WEST SIDE FAMILY shqip paster bukur! Kenge kur ZEMRA rreh dhe kap skajet Bravo💃💃💃💃💃💃💃💃.

Vor Monat
saimir asllanaj
saimir asllanaj

Gelato al cioccolato

Vor Monat
ermira haruni
ermira haruni

Jeni shume te mire kenge qe mund ti kendojme te gjithe ❤️

Vor Monat
Genti Mirashi
Genti Mirashi

Super

Vor Monat
Bledi Bledos
Bledi Bledos

keng fantastike bravo

Vor Monat
Arber Toptani
Arber Toptani

Super kenge e shum paster dialekti i tirones👏🏻👏🏻

Vor Monat
Bano Zavalla
Bano Zavalla

Kohen e tyre keta ishin gjithcka per rinin ton fjalet e tyre kishin shum kuptim dhe kaq vite kalojn kenget e tyre me shum e me shum I kuptoj dhe ndihem mir kur I shof duke ber keng dhe turp qe kaq pak komente , nje zhulse si Tayna merr me shum cudi muzi ndrryshon por keta gjithmon do ngelen mbreter ne muziken shqiptare

Vor Monat
lazarela hajdini
lazarela hajdini

👏👏👏👏

Vor Monat
ardian balili
ardian balili

Respekte cuna bravo.nje kerkes nje kenge per Florin do kete ne te ardhmen ?

Vor Monat
anisa anisa
anisa anisa

Hiti i veres 😘😘😘😘 na kenaqet! Ju degjojme me mall nga USA 😘😘

Vor Monat
Kristela Smakaj
Kristela Smakaj

The best

Vor Monat
Natalia Pala
Natalia Pala

Superrr

Vor Monat
Albana Mirga
Albana Mirga

O nostalgi per kohen e vjeter west side qdoher super🥰❤😍

Vor Monat
Stop Injorances
Stop Injorances

Ngjan pak me Articolo 31, por shumë e bukur!

Vor Monat
Bojking Baqoshi
Bojking Baqoshi

Bravo Cuna 👏👏

Vor Monat
Manushaqe Hysenaj
Manushaqe Hysenaj

Thjesh e mrekullushme😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Vor Monat
Festim Kalaj
Festim Kalaj

Kur do jet kenga tjeter?

Vor Monat
Marjana Troks
Marjana Troks

😎😎😎👏🌠

Vor Monat
albania a
albania a

Ka lezet

Vor Monat
Elsa Hidri
Elsa Hidri

Bravo cuna,jeni njesha meritat i keni me vete,kur zemra rrehhhhhh

Vor Monat
Denis Mere
Denis Mere

Keni rene shume plako ,,,kenge skandaloze .....jam fans i juaj por kjo eshte kenga me xop cop ....Respekte per emrin qe keni por ,ju ka marre per poshte .....

Vor Monat
Roza Haxhi
Roza Haxhi

Bravo djema. Tekst me fjale me kuptim, dhe fjale te pasterta. Rruge te mbare kenga, sa me shume sukses ju uroj.

Vor Monat
Meri Daulle
Meri Daulle

Bravo❤❤

Vor Monat
Nertila Nezha
Nertila Nezha

💫💫💫💫

Vor Monat
Danger Girl
Danger Girl

Syt e tu brenda meje kane len shenje

Vor Monat
E k
E k

Super hiti me I bukur I vitit 2020 ju prsh nga London ❤️💋😍🥰

Vor Monat
Sokol Kotarja
Sokol Kotarja

Muzika me pa lidhje qe kam ndigjue ne jeten time lol

Vor Monat
Luljeta Demiri
Luljeta Demiri

Y

Vor Monat
Skerdi Begu
Skerdi Begu

Nh

Vor Monat
Suela
Suela

#KURZEMRARREH# ❤❤❤ #Jejeje# Fantastike...

Vor Monat
Bella Melishte
Bella Melishte

Suksese

Vor Monat
Novi Shkoder
Novi Shkoder

Shume kg e bukur plus klipi i lezetshem ma na funde nje klip pa gjana luksoze?

Vor Monat
ONi Ndreko Entertainment
ONi Ndreko Entertainment

Suuper ✌🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Dibran Dibrani
Dibran Dibrani

Si çupa këndojn edhe këta, gjithçka sot imitim Dikur ishin, por sot asgjë nuk ka vlerë kan dal nga binarët e vet të dikurshme. mundohen por ja që nuk tingëllon ashtu siç duhet!. Persëri repsekte por mungon 3 gjithçka e realizonte sipas kënaqsisë te fansave lloj lloj moshe.

Vor Monat
armando veli
armando veli

Ka Lezet ... ju cuna duhet te jeni me shume aktiv se na mbyten pseudo kengetaret

Vor Monat
Bali Ajet
Bali Ajet

202020♨♨♨♨♨♨♨♨♨♨

Vor Monat
eljona henaj
eljona henaj

Super këngë bravo 😘😘

Vor Monat
Adisa Kola
Adisa Kola

Zemra rreh vetem per ty zemra Ime (Geko) Let be this song the motivation of our love 💙

Vor Monat
gentjan kola
gentjan kola

Kur zemra rrehhhh. Vetem per ty rreh. Te keqen

Vor Monat
rela dogani
rela dogani

Bravo 🥰🥰👏👏👏👏

Vor Monat
Mateus Mehmeti
Mateus Mehmeti

vk

Vor Monat
Anxhela1997 Amarda
Anxhela1997 Amarda

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻⭐

Vor Monat

Nächstes Video

West Side Family - Komshia (Official Video HD)

04:03

West Side Family - Komshia (Official Video HD)

West Side Family Official

Aufrufe 15 000 000

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

1:33:38

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

Bes Kallaku

Aufrufe 1 100 000

West Side Family x Alban Kondi - 7 Dite (Kenga Magjike 2019)

04:10

West Side Family x Alban Kondi - 7 Dite (Kenga Magjike 2019)

West Side Family Official

Aufrufe 548 000

Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman

02:41

Gena - Trendafili Im (Official Video)

03:13

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

03:27

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

BABASTARSchannel

Aufrufe 18 000 000

Magic 4 - Hape telefonin

02:59

Magic 4 - Hape telefonin

MAGIC 4

Aufrufe 768 000

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 49 000 000

AURELA GACE '' LENTO '' LENTO ''

03:23

AURELA GACE '' LENTO '' LENTO ''

Aurela Gace

Aufrufe 3 800 000