West Side Family - Komshia (Official Video HD)

 • Am Vor 2 years

  West Side Family OfficialWest Side Family Official

  Dauer: 04:03

  West Side Family - Komshia
  Available on
  Deezer: www.deezer.com/en/album/64586932
  Spotify: open.spotify.com/album/1vKWxRxLnOFvUJMxIwIiok
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/komshia-single/1383707362?ls=1
  Teksti: Armir Shahini dhe Alban Kondi
  Muzika: Alban Kondi
  Arrangement: Alban Kondi, Klodian Qafoku dhe Fabian Basha
  Ing. Audio: Klodian Qafoku
  Regjia: Redi Mazi
  Producent: Rezart Nita
  DOP: Lorenc Pelushi
  Postproduksion: Yllion Çoku
  Miri (Xhiku Vogël)
  Fole me të t’om fole fole me të t’at
  Xhiku është këtu poshtë zemër hajde ti me vrap
  Hajde ti me vrap jo mos hajde ti me hap
  Mos i vish sot t’gjitha, zbrit e mos e zgjat
  Vishu me t’ngushta vishu vishu me t’gjona
  Rrimë deri vonë sot në Pub nesër mroma
  Me ta thon si me ta thon, mendoj për ty çdo natë
  Ta pimë na i gjo e mos bohemi bajat
  Se do pijmë e do pijmë deri sa ta gdhijmë
  E pastaj ne shpirti, prapë ne do pijmë
  A t’vijm me makinë apo t’sjellim taxinë
  E kom veç për ty e jo për policinë
  Dil te ballkoni, mos fol nga iPhone, shifna sy në sy, ç’na duhet telefoni
  Snap e filtra gjojna, like ke miliona, hajt kërcejmë i her sot s’di Xhiku nga k’to gjojna
  Refreni
  Landi
  A thu kishe menu se me mu do rrije?
  A thu kishe menu se me mu do vije?
  Jo jo s’e kisha dit’ se me mu do flije!
  Ç’a fati kom që të kom komshie! 2X
  Landi
  Alo! Alo! Alo! Alo! Alo Policia!
  Alo! Alo! Alo! Alo! Ka ik komshia!
  Ku ka ik komshia?! Mori mënd’t e mia!
  Lene s’ka problem shefi e solli taxia!
  Jo mos më thuaj! Kërce dhe luaj!
  Hajde dalim sonte e me kunja mos më gjuaj!
  Un’ e di ç’a duhet e ti e di si luhet
  Natës i vjen fundi shpejt amon mi se po shuhem!
  Miri (Xhiku Vogël)
  Merre shtruar, merre me ngadalë
  Sot ke dalë me mua zemër, më ke lënë pa fjalë
  Zjarr nata, afrohu dhe dy hapa
  Nuk e kam për shpejt, por e kam për orë të gjata
  Whoop whoop whoop derdhen djersët n’orët e vona
  Whoop whoop whoop e gjithë nata është e jona
  Kena i komshie, alamet komshie!
  S’dim si t’ia bojm vllai na ka bo me hije!
  Refreni
  Landi
  A thu kishe menu se me mu do rrije?
  A thu kishe menu se me mu do vije?
  Jo jo s’e kisha dit’ se me mu do flije!
  Ç’a fati kom që të kom komshie! 6 X

Ela Skora
Ela Skora

Hhuip

Vor 4 Tage
Albi Lunder
Albi Lunder

Elita 5

Vor 6 Tage
ervin kalemasi
ervin kalemasi

ď

Vor 8 Tage
Kati Imeri
Kati Imeri

Kjo edhte super

Vor 11 Tage
Viktor Boni
Viktor Boni

Gjigante

Vor 12 Tage
fnaf tv
fnaf tv

O komshia 😼👋

Vor 16 Tage
Rudina Rrasa
Rudina Rrasa

Bravo 😄 super keg🌷🌷🌹

Vor 18 Tage
G- Bani
G- Bani

Gjeta belan me gocat 2-4 dhe 10 vjec. O ba komshija komshija komshija sa here qe hipin ne makine

Vor 20 Tage
Matilnta Faturou
Matilnta Faturou

❤❤❤❤❤❤

Vor 21 Tag
Kadri Llapushi
Kadri Llapushi

O as bukur

Vor 27 Tage
Margherita Kalliri
Margherita Kalliri

Nje kenge me tekst te papar .me nje Muzik super e goditur ju lumte sukse .cfare fati kam qe te kam koishie ........👏👏👏👏👏

Vor 28 Tage
Name Surname
Name Surname

L

Vor Monat
Dorentina Kabashi
Dorentina Kabashi

🧡🧡🧡

Vor Monat
Altin Spahiu
Altin Spahiu

very good video

Vor Monat
Enio Tirana
Enio Tirana

Shume e bukur

Vor Monat
Mateo Sinaj
Mateo Sinaj

Tw8e wueo wfwo sbow

Vor Monat
luka baha
luka baha

si e ka insten kjo goca e din kush

Vor Monat
Enti Ylli
Enti Ylli

Ĺlĺl

Vor Monat
Eribjknola jjhhb Llangozi
Eribjknola jjhhb Llangozi

💋💋

Vor Monat
Adron Adron
Adron Adron

Lmmllm

Vor Monat
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Landi sa kushton me arth ne kolonje 🐁🇬🇧

Vor Monat
Sahiti Faton
Sahiti Faton

A eshte plazha ne shqiperi ?

Vor Monat
Noel Vogli
Noel Vogli

Despacito 2

Vor Monat
Alban Kocaqi
Alban Kocaqi

1223axz

Vor Monat
Dimitris Pagia
Dimitris Pagia

3 were were³

Vor 2 Monate
Ergis Goga
Ergis Goga

Super

Vor 2 Monate
Manjola Metaj
Manjola Metaj

55

Vor 2 Monate
Diber Albania
Diber Albania

Bravo 👏👏👏👏👏

Vor 2 Monate
Μαριάννα ΖΈΡΒΑΣ
Μαριάννα ΖΈΡΒΑΣ

Dddd

Vor 2 Monate
Zyfer Qevani
Zyfer Qevani

Po Ku je ylle bej se ka n

Vor 2 Monate
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Danjeli eneida emila arisi

Vor 2 Monate
Amalia Luzi
Amalia Luzi

Jjkko guys exe imp

Vor 2 Monate
Loshi Loshi
Loshi Loshi

Po shum😀

Vor 2 Monate
Ladi Eskiu
Ladi Eskiu

Shame biker

Vor 2 Monate
You Like Cars
You Like Cars

Bukur

Vor 3 Monate
verginia grigorova
verginia grigorova

Greetings from Bulgaria.Very funny song.

Vor 3 Monate
marios veneti
marios veneti

superrr

Vor 3 Monate
Geto Ziba
Geto Ziba

26.07.2020 Bravo Çuna!! ❤

Vor 3 Monate
Ilir Cela
Ilir Cela

Kega shum e bukur . Porr vetem nje gje nuk kuptoj perse i ke xjer ato grmallat ne videoklip ?.

Vor 3 Monate
Ajsen Jakupllari
Ajsen Jakupllari

Kush e degjon ende ne 2020!😃😄

Vor 3 Monate
Ema Ema
Ema Ema

I vetmi grup qe meriton te rri ne tregun muzikor ♥️🥰😍

Vor 3 Monate
flavio koleci
flavio koleci

418

Vor 2 Monate
yolo lol
yolo lol

2020!kush?

Vor 3 Monate
Miranda Mecaj
Miranda Mecaj

Uau.sa.me.shume.edegjon......aq.me.shume.dashurohesh.me.kete.kenge.nje.grup. Super.artistash.muzika.e. Shkelqyer.edhe.ne.jemi.me.....shume.fat.qe.ju.kemi.o. Artistat.e.vendit.tim.The.best.for.me. THANK.you.from.Athens.

Vor 3 Monate
Ledjon Lulaj
Ledjon Lulaj

👍👍👍👍👍💖❤❤❤💘💘💘

Vor 3 Monate
Zumrije Nerovali
Zumrije Nerovali

La ne i

Vor 3 Monate
Zumrije Nerovali
Zumrije Nerovali

La ne

Vor 3 Monate
Phone Servis
Phone Servis

Bravo

Vor 3 Monate
ANDREA FRAHOLLI
ANDREA FRAHOLLI

⁵⁵72a⅝

Vor 3 Monate
Albana Dorda
Albana Dorda

Plaka

Vor 3 Monate
Algita Photography
Algita Photography

shyqyr dulen iher tironcit me klipe se u prish industria muzikes fare

Vor 3 Monate
Majlinda Beqiri
Majlinda Beqiri

. )(((()#)(@ -

Vor 3 Monate
Adenisa Toma
Adenisa Toma

,oltre 0aff

Vor 3 Monate
Nebojsa Todorovic
Nebojsa Todorovic

një këngë të bukur dhe një duo të mirë, e dëgjova për herë të parë me pushime në Shqipëri në Velipojë, dhe më pëlqen.

Vor 4 Monate
Katerina Fasko
Katerina Fasko

Sa me shum ta shikosh klipin aq me shum te bene per vete kenga Bravo

Vor 4 Monate
Eleni Panganika
Eleni Panganika

#

Vor 4 Monate
Selma Adani
Selma Adani

💋💋💋💋💋💋

Vor 4 Monate
Herald Elmazaj
Herald Elmazaj

Super keng nuk t merzitet 👌👌

Vor 4 Monate
Jam Ilire
Jam Ilire

❤❤❤

Vor 4 Monate
Franko Shoshari
Franko Shoshari

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Vor 4 Monate
Xhoel Braho
Xhoel Braho

ywr4

Vor 4 Monate
leo lata
leo lata

Konga e preferume

Vor 4 Monate
Amina Mema
Amina Mema

😍

Vor 4 Monate
Kallajxhiu Lorenc
Kallajxhiu Lorenc

Hoz

Vor 4 Monate
Alevio Gega
Alevio Gega

kenge fantastike

Vor 4 Monate
Alevio Gega
Alevio Gega

🙏🙏🙏🙏🙏🤩🤩

Vor 4 Monate
TheRedX
TheRedX

Muzike qe mund ta pelqejn te gjith. Jo vk noizy ose skivi merret vesh nje nga 25 fjale

Vor 4 Monate
Marco bocari
Marco bocari

Komshija ime eshte me barseta.....se rrun fare plako.

Vor 4 Monate
Dallandyshe Boci
Dallandyshe Boci

,zl

Vor 4 Monate
Etleva Zdrava
Etleva Zdrava

Sa bukur☺☺

Vor 4 Monate
Amantia
Amantia

Me ta thone si me ta thone.... 🤷‍♀️🤦‍♀️🙆‍♀️😂😁😀

Vor 4 Monate
Ana Manoku
Ana Manoku

Love

Vor 4 Monate
Endri Arapaj
Endri Arapaj

Kush e degjon 2020

Vor 4 Monate
Xhevahir Dedej
Xhevahir Dedej

USUALLYURQ4UW😘😙😍😗💏💖💙💗

Vor 4 Monate
Adrian Hena
Adrian Hena

Like kush te ka qi

Vor 4 Monate
Rei Alilaj
Rei Alilaj

Kenge fiks per te dashuren time qe e Kam edhe the dashur edhe komshie

Vor 4 Monate
Nertil Bala
Nertil Bala

Al

Vor 4 Monate
Marios Aleksandra
Marios Aleksandra

Genti Mir 💖💖💖

Vor 4 Monate
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Siu Ki

Vor 4 Monate
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Byy Li

Vor 4 Monate
Brikena Kodra
Brikena Kodra

Shume muzike e bukur west side family.😍👏🏻👏🏻

Vor 4 Monate
Cimi Caushaj
Cimi Caushaj

Bravo.cuna ..Jeni te pare ne kenge .Te dy si Landi edhe Miri .WEST SIDE FAMILY .

Vor 5 Monate
Perik Prifti
Perik Prifti

Bravo 🕌⛥🌹

Vor 5 Monate
Eri Stevi
Eri Stevi

Like💋💋💋💋

Vor 5 Monate
Viola Kafia
Viola Kafia

👍❤️❤️❤️🤯

Vor 5 Monate
Erlind Halilaj
Erlind Halilaj

Kot fare kenga me e mire eshte kenga e nojzit

Vor 5 Monate
miri hsn
miri hsn

bravo ik mer lavatricen tani se e fitove

Vor 3 Monate
Marina Dervishi
Marina Dervishi

Aloalo policia jeni njesha

Vor 5 Monate
Jul Matjani
Jul Matjani

Super çunat si gjithmone 👍👍

Vor 5 Monate
Nerajdaa Nerajdaa
Nerajdaa Nerajdaa

Bukur

Vor 5 Monate
Gentian Lici
Gentian Lici

bravo shum bukur

Vor 5 Monate
Cupcakes
Cupcakes

Hahah sa kenge e bukur , west side family legjend jane . Shum e bukur muzika e fjalet 🥰☺️

Vor 5 Monate
Elmas Hyseni
Elmas Hyseni

Te preferuarit e mi 😘😘

Vor 5 Monate
Romeo Gashi
Romeo Gashi

Kush nuk esht albania q famijen te gjith nuk jan albania qi kush jan na per bot amerika rusia greqia ja q familejn qi te gjith rusia amerika q amerika rusia q greqia q familjen ku do qe rrin per vec albania shum shum respekt albania

Vor 5 Monate
Tiku Hoxha
Tiku Hoxha

1

Vor 5 Monate
ANJEZA LIÇI
ANJEZA LIÇI

Uuuuuow

Vor 5 Monate
Ledja Shtembari
Ledja Shtembari

Ok 👍👍👍👍👍👍

Vor 5 Monate
Daniel Muskal
Daniel Muskal

Te lumt goja cuna suksese

Vor 5 Monate
Gert Serianaj
Gert Serianaj

Relaks muzik shqiptre 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Monate
Elisabeta Muca
Elisabeta Muca

🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 5 Monate
Roblox tv
Roblox tv

Dhe un

Vor 5 Monate
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

2020 🇦🇱🇩🇪 KOMSHIJET KTE PUNE KAN 😂😂😂😂😂

Vor 5 Monate

Nächstes Video

West Side Family - Beso (Official Video HD)

05:35

West Side Family - Beso (Official Video HD)

West Side Family Official

Aufrufe 3 600 000

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

03:30

Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres

02:52

Repaint! Werewolf Halloween 2020 Custom Art Doll

24:42

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

03:38

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 50 000 000

West Side Family - Mesazh (Official Video HD)

04:03

West Side Family - Mesazh (Official Video HD)

West Side Family Official

Aufrufe 3 400 000

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

03:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Elita 5 - TORNADO

04:18

Elita 5 - TORNADO

Elita 5

Aufrufe 7 700 000

Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres

03:52

West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)

03:51

Der Dreh zur explosiven Folge | Sturm der Liebe

8:46

SURPRISING BEST FRIEND WITH BORAT!!

5:55

SURPRISING BEST FRIEND WITH BORAT!!

David Dobrik Too

Aufrufe 8 243 363

The Showdown - Animator vs. Animation Shorts Ep 4

14:08