VARROSET FAMILJA PESË ANËTARËSHE

islamforever1988
islamforever1988

Shum qenkan desht keta po dhe nenen me vete zoti xhenetini ju dhasht

Vor Monat
Λουι Λουι
Λουι Λουι

Tragjike

Vor 7 Monate
Στελλα Τσαρτσανη
Στελλα Τσαρτσανη

Pa fjal😟😟

Vor 7 Monate
beliho beliho
beliho beliho

Shqiptart kerret e veta nuk i mirmbajn e leje ma kerrin me qera ata si ti nxjerrin paret qe e kan ble ma nuk nin askush

Vor 7 Monate
Dhurata Sulaj
Dhurata Sulaj

O zot ca tragjedie madhe nuk gjen fjale per te shprehur keqardhjen qofte dheu i lehte per ta 😢😢😢u shtuan dy engjej te vegjel mes yjeve qe e lane shpejt kete bote ❤❤bashke me te dashurit e zemres tyre 😢😢😢

Vor 7 Monate
Добар дел на градот и Rajana
Добар дел на градот и Rajana

o zot i madh sa duron njeriu i mbulon ne dhe me te dashurit e jetes prap mundohet ta jetoj jeten o i madhi zot fal durim ne gjith familjet e sprovuara amin

Vor 7 Monate
Isak Asipi
Isak Asipi

Allahu i meshiroft i gzoft me xhenet

Vor 7 Monate
mimoza ndoj
mimoza ndoj

O Zot i madh cfar tmerri te degjosh ngjarje te tilla ,te shuhet e gjitha familjen ,ku jane qeveritaret qe nuk mendojne per rruget qe ju mungojne sinjalistikat si Kosove ashtu edhe ne Shqiperi ,por mendojne vetem per te mbushur xhepat e tyre.Zoti jua ndicofte rrugen drejt parajses.🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 7 Monate
nora niti
nora niti

kushllime

Vor 7 Monate
nora niti
nora niti

ngishllime

Vor 7 Monate
Mirzeta Smailagic
Mirzeta Smailagic

Alah da im da denet tuga

Vor 7 Monate
Drita Gashi
Drita Gashi

Zoti gjenete ishallla ngushllime familjarve

Vor 7 Monate
Test 123
Test 123

Allahi ne gjeneet families ngushellime

Vor 7 Monate
Afrim Afrim
Afrim Afrim

O Allah subhanallah xhenetin dhurova familes durim

Vor 7 Monate
Boss 1 Boss 1
Boss 1 Boss 1

Rregullat e Komunikacionit mungojn !!! Ma shum kontroll te Policis !!! Edhe ma pak Tolerime me tngjofshëm. Siq jan Shoki Daja Kusha Tezja etj.! NGUSHLLIME KSAJ FAMILJE.! Rast shum i ran..

Vor 7 Monate
Dani Boss
Dani Boss

Gushlime

Vor 7 Monate
Bullaku Juppi
Bullaku Juppi

Allahu xhente e pas qu gjith e Familjes Gushllim se poll eshte veshtir kjo situst mu shym nje familje. Vetum se i luss gjith MRRGIMTAR mos vozit shpejt se nuk i njofin rruget kosov ata Mir edhe e 2 kita qa marri kerr me Qira duhet me dit se nuk e njef ate kerr mir a ka prish keshty qe mos vozitni prr mbi 100 orë din se pushim keni shku mos gutni rrug kalon pushim me qeff edhe didom kur jen me familj kerr mos vozitni shpejt per gjith rrespekt Allahu ju rujt gjithve

Vor 7 Monate
Edam M Honesto Neziri
Edam M Honesto Neziri

Bullaku Juppi 🖒🖒🖒🖒🖒🖒

Vor 7 Monate
Dianeta Gjuzi
Dianeta Gjuzi

O zot sa gjynof 😥

Vor 7 Monate
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Oj gazetare pse e permend qe e ka huazu mjetin jan shu tan familja.Ti te vije marre qe thu me nji mjet te huazum.Po na dhimben njerzit spo na intereson oer mjetin iblem apo i huazum marre marre te keni.

Vor 7 Monate
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Xhavit Bylbili Zoti ju rujt udhtim te kandshem Zoti i rujt gjith udhtaret.

Vor 7 Monate
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili

Fatima Ismaili zoti qoft me neve dhe gjith popujt tjer po kujdesi esht gjithcka, qe duhet te kemi kujdes. ju uroj pushime te kendshme nqs jeni apo keni me shku..

Vor 7 Monate
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili

Fatima Ismaili edhe un jetoi jasht dhe kam shum kujdes kur voziti per kosov se vertet eshtcrrug e gjat ama duhet ber kater sy se vjenvtjetri e te fshin edhe pse nuk je ne faj..

Vor 7 Monate
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Prej gzimit se po shkojm vendlindje ithojsha pusho jo jo qe edhe pak gati ndoni aksidenti me shku krej me u pervlu nanat tona te dashura.

Vor 7 Monate
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Xhavit Bylbili Zoti i rujt gjith uthtaret se krejt mekujtohet njiher burrimim i dashur ka vozit gati se ekish pas zan gjumi por skaqen ditajon me u pervli nanat tona te dashura.

Vor 7 Monate
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Allahu i pranoft ne xhenet e familjarve jav dhasht durimin.

Vor 7 Monate
Dresden City
Dresden City

O zot po 5 me lind esht shum jo ma me dek o zot qojav sabrin se shum ron

Vor 7 Monate
Sonila Hykaj
Sonila Hykaj

Zoti i pranoft lutjet tona per ket familje.....ngushellimet e mija te sinqerta familjarve per ket humbje te madhe

Vor 7 Monate
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

Sonila Hykaj Amin JARABI zoti i pranoft lutjet e tegjithve i pranoft ne xhenet.

Vor 7 Monate
Mane Seferqaj
Mane Seferqaj

Nkushllime familja sadikaj zoti ngjenet

Vor 7 Monate
adnan play games
adnan play games

All-llahu i Shpërbleft Me Xhenetin Firdauz gjithashtu familjes Ngushllime nga Zemra 😢

Vor 7 Monate
Valdrin Rexhepi
Valdrin Rexhepi

Zoti ngjenet

Vor 7 Monate
anis le babouin
anis le babouin

Po sha o ka na intereson mo me dit kush o kon fajtori ka shku komplet familja e ju doni me dit kush i ka fajet O zot qojav gajretin familjarve te tyne sa rast i ron e viktimat ishalla ne gjenet 😢😢

Vor 7 Monate
adelina 21
adelina 21

Allah pranoj lutjet tona per kete familje qe u shua 🙏 Engjujt e vogel pushoni bashk me prinderit😭 Ngushllime familjes inshAllah Allahu ja u lehteson dhimbjen se shume veshtire e ndajme dhimbjen me ju.

Vor 7 Monate
Maki13 Meki
Maki13 Meki

ALLAHU EN XHENET JARA BI.

Vor 7 Monate
Shukrije Bajrami
Shukrije Bajrami

Allahu ne gjente

Vor 7 Monate
Sonila Hykaj
Sonila Hykaj

Shukrije Bajrami Amin

Vor 7 Monate
Lirije Bytyqi
Lirije Bytyqi

Allahu ne gjenet ishalla pushoni ne paqe ishalla ne gjynet zoti ju qon 😭😭😭

Vor 7 Monate

Nächstes Video

St. Valentine's Day Massacre  (1929)

5:59

St. Valentine's Day Massacre (1929)

Simple History

Aufrufe 702 384

Thicc not Sick | February 13, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

7:27

Thicc not Sick | February 13, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

Full Frontal with Samantha Bee

Aufrufe 376 550

10 Krijesa Misterioze te Kapura nga Kamerat

10:36

10 Krijesa Misterioze te Kapura nga Kamerat

Fakte Interesante

Aufrufe 103 000

n'Kosove Show - Magjistari ngrin Shpetim Deskun

27:37

Përgaditja e Mishit ose Biftekut si në Restaurant !!!

10:01

Përgaditja e Mishit ose Biftekut si në Restaurant !!!

Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

Aufrufe 19 000

The $1.7 Million Lie

14:21

The $1.7 Million Lie

The Game Theorists

Aufrufe 2 969 900

13 YEAR OLD GIRL WON'T LEAVE MY HUSBAND ALONE!!!

26:12

Cupcake || Gacha Life Mini Movie || GLMM

21:15

Guess What I Netflix | Lineup | Cut

10:56

Locked out of my House

8:43

Locked out of my House

Jaiden Animations

Aufrufe 4 524 075