Uyanış: Büyük Selçuklu 34. Bölüm🏹 (Sezon Finali)

 • Am Vor year

  The Great SeljuksThe Great Seljuks

  Uyanış: Büyük Selçuklu 34.Bölüm Özet:

  Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile birlikte Sencer ve Tapar’ı da tuzağa düşürmüştür. Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah’ı bulmuştur. İki taraf arasında yaşanacak mücadele sonucunda taraflar önemli bir yara alacaktır. Melikşah, sonunda Sabbah ve Mitras’ı ortadan kaldırmayı başarabilecek midir?
  Başulu’yu Kıpçak Diyarı‘na götürmeye kararlı olan Baturalp, yaşadığı bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte hala ısrarcı olacak mıdır? Melikşah ile Baturalp arasındaki yüzleşmede neler yaşanacaktır? Melikşah’ın Başulu’ya karşı olan duyguları, saraydaki düzeni nasıl etkileyecektir?
  Batıniler’e karşı büyük bir savaş açan Selçuklular’ın hamleleri, Sabbah’ı nasıl etkileyecektir? Kuvel Kalesi fethini durdurmak için elinden geleni yapan Sabbah ile Mitras’ın Melikşah’a karşı olan mücadelelerinde hangi taraf galip gelecektir?
  Takipleri sonucunda Terken’in Karahanlı askerlerini çağırttığını öğrenen ve Terken ile Tacülmülk’ü hiç beklemedikleri anda yakalayan Zübeyde Hatun, bu durumu Melikşah’a iletecektir. Melikşah, Terken ile Tacülmülk’ün bu gizli planı karşısında nasıl bir karar alacaktır?
  Kuvel Kalesi fethinin ardından son bir görev için Nizamülmülk’le yola koyulmayı planlayan Melikşah’ın geçmişe, atalarına dair duyacakları yepyeni bir sayfa açacaktır.

  her pazartesi TRT 1’de!

  --------------------
  Uyanış: Büyük Selçuklu Sosyal Medya Hesapları:
  Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/uyanisbuyuks...
  Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/UyanisSelcuklu/
  Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/uyanisbuyuk...

  --------------------
  TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
  Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/TRT1/
  Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/trt1/
  Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/trt1/

Gulpari Xirali
Gulpari Xirali

Kuvel kalesinin fetihinden sonra ezan okunması gerçekten çok güzel ve gurur vericiydi... Ezan okuyan askerin seside çok güzeldi... helal olsun...

Vor year
Mallick
Mallick

ALLAH HU AKBAR ♥

Vor 2 Monate
Gül_Al
Gül_Al

Aynen.cok güzel okudu

Vor year
Mehtap Ünlü
Mehtap Ünlü

'Tarih tekerrürden ibarettir derler, tekrar edilseydi hiç tekerrür eder miydi?' sözünün anlamını bu dizide çok net gördük. Her şeyiyle çok güzel bir diziydi, emeği geçenlerin eline sağlık. Köklerimiz neymiş, bizler kimmişiz bunları çok net görmüş olduk. Atatürk'ünde dediği gibi 'Sahip olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.'

Vor 5 Monate
Nuran Yolcuyeva
Nuran Yolcuyeva

Her sahnesiyle her kelamiyla bizi gururlandıran muhteşem bir yapıt. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Böyle ecdatla da gururlanmamak elde değil. Var olsun Türk ırkı ve ebed müddet olsun Türk'ün şanlı töresi, devleti.

Vor 11 Monate
Ali Abduraxmanov
Ali Abduraxmanov

Sultan Melikşah çok yaşa !!! Mekanin cennet olsun !!!

Vor year
Rosylane Souto
Rosylane Souto

Matam com vontade!Ui!Final emocionante!O amor do Sultão pela mãe de Senger,lindo demais!♥️♥️♥️🇧🇷

Vor 11 Monate
Temel Reis
Temel Reis

Fetih sahnesi Türk dizi tarihinin en uzun ve etkileyici savaş sahnesi olabilir,izlerken ben burda savaşmış gibi yoruldum🙄

Vor year
ŞAH İSMAİL XƏTAİ SƏFƏVİ
ŞAH İSMAİL XƏTAİ SƏFƏVİ

aynen öyle bir oyunculuk olduki kendimi orada gibi hiss ettim

Vor year
lale Balci
lale Balci

Sencerin bilgisi Tapardan çok farklı, bunun farkı Sarayda büyümekle, obada büyümektendendir. Biri duvarlar arasında, diğeri doğada. Ayrıca Hace Senceri çok iyi yetiştirmiş.

Vor 4 Monate
İlknur Özkan
İlknur Özkan

Sezon boyunca izleyememiştim. Lakin Ağustos ayının sonuna doğru ilk bölümden itibaren bir başladım soluksuz deliler gibi bir solukta izledim hepsini. Atalarıma hayat verip, beni bu zamanda yaşıyormuşum hissiyatını uyandırdığınız için çok minnettarım. Atalarımla gurur duyuyorum. Ben bu neslin torunuyum. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim. Yeni sezonda da dört değil sekiz gözle izleyeceğim gururla ve merakla. 👏🦅🏹

Vor 11 Monate
hussar in horasan
hussar in horasan

Bu projede muhteşem karakterler çizilmiş ve işlenmiş. -Sultan Melikşah; Heybeti, zekâsı, ses rengi ve uslup ve herkese haddini bildirmesi. "Ahmak herif!" -Melik Tapar; Ses rengi ve uslubu, karizması, mahzunluğu ve çarpışmalarda ki kılıç ve kalkan kullanımı ve öfkelenince gözlerinin ateş saçması. Yerli yerinde olan kuşkuları. Ali Gözüşirin, bu projede kendini göstermiştir. Çok genç ve sanırım bu Ali'nin üçüncü projesi ama çokta kabiliyetli ve yeteneklidir. -Melik Sencer; Gözü karalığı, atılganlığı ve yiğitliği, görevine olan bağlılığı ve sadakati ve makamda mevkide hiç gözü olmaması. -Faysal; Karizması, ses tonu ve kullandığı uslup. Ismail Saşmaz bu projede kendisi aşmıştır. Biz seni Berkyaruk zannettik; öyle bir girişin vardı ki diziye. Kont Albert/Abdullah Ali; karizması, oyunculuğu, karakter değişimi ve Melikşah'ın pençesi olması. Teşekkürler Uyanış ailesi......maşallah size.

Vor 4 Monate
Coco
Coco

Ekin Koç as Sencer is something else. This man is a legend🦅🔥💥

Vor Monat
Arailym Kuvasheva (Kudret benim)
Arailym Kuvasheva (Kudret benim)

Zübeyde hatunu canlandıran oyuncunun, oyunculuk performansıni çok beğeniyorum. Bakışıyla, sesiyle, duruşuyla çok güzel hatun.

Vor year
Mustafa Okka
Mustafa Okka

İnsanın sırtı yere gelmez tabiki. Öyle Nizamu'l-Mülk ve Zübeyde Hatun gibileri var ise..

Vor 5 Monate
Sena Nur Ay
Sena Nur Ay

@Neslihan gelmeyecek. Sultan Alparslan dönemine geçilecek

Vor year
Neslihan
Neslihan

@Makyaj Zamanı Berkyaruk gelecek

Vor year
Vikram Pandit
Vikram Pandit

2:07:00 lütfen bana müziğin adını söyle

Vor year
macit şahit
macit şahit

Aynen haklısın

Vor year
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz

Sultan melikşahın kuvel toprağını getirdim Sultan babam dediği ve Alparslan ın mezarına toprağı döktüğü sahnede gözlerim doldu ne güzel diziydi be :,)

Vor 11 Monate
lale Balci
lale Balci

Sencer atıyla bile insan gibi konuşuyor. Cihangir de onu ne kadar güzel anlıyor.

Vor 4 Monate
lale Balci
lale Balci

Tapar, mahzende gizli kapıyı açarken kardeşi Sencerin bilgisine hem şaşkınlıkla hem hayranlıkla bakıyor. Anlaşılan Hace Nizamımülk Senceri çok iyi yetiştirmiş. Taparı kim yetiştirdi acaba.? Sencer kadar bilgisi yoksa da Tapar da çok iyi ve cesur bir savaşçı.

Vor 4 Monate
Senemce
Senemce

Muzikleriyle, kaliteli yapim ve özumuze donuk replikleriyle, ışiğı ve ruhuyla muazzam bir diziydi. Emeklere saglik. Alparslani sabirsizlkla bekliyorum.

Vor 11 Monate
Arlete Ribeiro
Arlete Ribeiro

Tebrikler! Süper heyecan verici! Bu seans harikaydı! Sultan, Tapar, Sencer ve adları yazılmayan tüm diğerlerini tebrik etmek gerek! Ben Brezilyalıyım ve çok beğendim.

Vor year
Salih Amel
Salih Amel

how do you understand what is being said in the series

Vor 9 Monate
Manafli Manaf
Manafli Manaf

breziliya turk dilini haradan bilirsiniz

Vor year
Helena Helena
Helena Helena

Saçma sapan dizilere verilen enerji, sermaye, emek böyle dizilere verilse toplum kalkınır akıllanır. Melikşah’ın kim olduğunu bilmeyenler bile toplumun büyük bit kısmını oluştururken nasıl bi toplum bekliyoruz.

Vor 8 Monate
Joneide Almeida De Sousa Costa
Joneide Almeida De Sousa Costa

Série maravilhosa! Parabéns a tod@s envolvidos: atores, atrizes; direção, produção...

Vor 8 Monate
lale Balci
lale Balci

🙂🙂🙂 Tapar atına doğru gidince kardeşine şaşkınlıkla bakıyordu. Sencer çok akıllı bir yiğit.

Vor 4 Monate
Maria Tapia
Maria Tapia

Excelente final felicidades a todos los que hicieron posible esta serie históricas👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍

Vor 26 Tage
cevher dudayev
cevher dudayev

Allah emeği geçenlerden ebeden razı olsun inşaAllah. Projede emeği geçen herkesin cihadını kabul eylesin inşaAllah. Bu dizi yeni doğan evladımızın bir isminin de Sencer olmasına vesile oldu. Rabbim yeni sezonda da güzel işler yapmayı ve yaptığınız işlerin hem bu dünyada hem de ahirette karşılığını almayı nasip eylesin inşallah 🤲

Vor 10 Monate
lale Balci
lale Balci

Müthiş bir savaş sahnesi. Savaşın tüm izleri yorgun yüzlerinde, kan, ter, kir, toz, toprak, acı, ölüm ve zafer. Selçuklu Sultanı Melikşahın ve Son Selçuklu Sultanı Ahmet Sencerin Kabirleri Türkmenistandadır. Allah gani gani rahmet eylesin, ruhları şad olsun..

Vor 4 Monate
Ahmet Öngel
Ahmet Öngel

Bence bu zamana kadar yapilan en iyi bulduğum dizi! Kadro ve oyuncular mükemmel. Bitmesine üzüldüm!

Vor 9 Monate
Cigdem Topcu
Cigdem Topcu

Muhteşemdi allah razi olsun atalarimizdan. Oyuncular kusursuz muhtesemdi. Nefes nefese izledim. Kalbim firladi adeta, rüyalarıma girdi. Emegi gecenlere teşekürler. Boyle fililer sinemalardada oynatilmali, miskin ruhlarimiz yeniden bismillah deyip hainlere yurdumuza goz dikenlere pençelerimizle parcalamaliyiz. Dort bir yandan yine ulkemize goz diken haclilar hain planlarindan asla vaz gecmediler. Uyanin ey TÜRK milleti.

Vor 8 Monate
FEYZA MELEK
FEYZA MELEK

Hoşçakal yıllardır ana hasreti ile yanıp tutuşan Meliki tapar Hoşça kal yıllardır babasının kim olduğunu bile bile Devleti için sır saklayan Baba özlemi ile yaşayan Kartal Bakışlı Sencer ...

Vor year
ÖMER
ÖMER

HER saniye için gurur duydum.Allah razı olsun.Allah hepimize 8 köşeli yıldızın anlamını nasip etsin.

Vor 7 Monate
mert yılmaz
mert yılmaz

Melikşah’ın 4 oğluda sırasıyla tahta geçmiştir devletin sonu Sultan Sencer tahttayken gelmiştir ülke ekonomik sıkıntılar nedeniyle çökmüştür son sultanıda Sultan Sencerdir çok kısa süren bir devlet tarihi olmasına rağmen Büyük selçuklu 1 yüzyıl boyunca dünya gücü olmuştur Anadolu selçuklu devleti sonrasında kurulmuş ama Büyük Selçuklu’nun yanından bile geçememiştir

Vor 6 Monate
lale Balci
lale Balci

Gevher Tapardan ayrı kaldığı müddetçe epey düşünmüş olmalı ki aklı başına gelmiş. Terkene de gereken cevabı çok iyi verdi. Terken Gevheri kendine yandaş aramak için kullanmak istediyse de cevabını aldı. Terken eli kolu bağlı sadece oğluyla yalnız kaldı. Melikşahı da kaybetti, artık onun Başulu Hatunu var.

Vor 4 Monate
Erkan Kılıç
Erkan Kılıç

Demek ki isteyince böyle diziler yapılabiliyormuş. İzlediğim en şahane yerli diziydi. 👍

Vor 9 Monate
Muhammed Enes Atom
Muhammed Enes Atom

Bir daha böyle dizi gelir mi bilmem..Tarihe geçen bir dizi bence... Muhteşem üstü bir savaş sahnesiydi,her detayıyla muhteşem bir bölümdü..(Unutulmayacak sınız)

Vor year
Наргиз Бекташова
Наргиз Бекташова

Bu dizi Tam bir Turk dizisi, gururmdan olucek oluyorum, MA ŞA Allah, Allah hep boyle acik etsin yolarimizj

Vor 6 Monate
Linda Cabrera
Linda Cabrera

Que gran serie, todo estuvo fenomenal. Gracias por subir todos los capítulos. Disfrute mucho de esta historia, siempre me tuvo con interés en cada capitulo.. Saludos desde MEXICO LINDO Y QUERIDO.

Vor year
tülay. hayata dair
tülay. hayata dair

Vealeykumselam Türkiye'den sevgiler🌹

Vor 8 Monate
Salih Amel
Salih Amel

how do you understand what is being said in the series?

Vor 9 Monate
Polat hazarbeyoğlu
Polat hazarbeyoğlu

thanks

Vor 9 Monate
Balausa Duisebay
Balausa Duisebay

Muhteşem ibretlik dizi, heyecanla izledim, teşekkürler☺️Supeeer oyuncular: Sencer, Sultan Melik Şah, Tapar, Ata bey, Gazali, Turna, Zübeyde, Ali, hususi yiğitler👍👍👍

Vor 8 Monate
e.karaca93
e.karaca93

emegi gecen herkezden Allah razi olsun. 34 bölüm boyunca güzel bir yolculuga cikardiniz. cok üzücü bunun bir sezon daha uzatilmamasi. Ama böylelikle belki de dizi tarihin en basarili ve önemli projelerini noktalamis oldunuz. Bize bu gururu ve onuru yasattiginiz icin minnettarim

Vor 10 Monate
WhyYouLive
WhyYouLive

KISA BİR SÜREDE TÜM İZLEYİCİLERİN GÖNLÜNÜ FETHEDEN UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU EKİBİ YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

Vor year
Güler Kutlay
Güler Kutlay

Böyle bir diziyi geçte olda izlediğim için gurur duyuyorum. Bir daha böylesi gelmez.. kıymetini bilmek lazım. Muazzam bir baş yapıt tüm emeği geçen herkesten Allah razı oldun. Tarih okumuş biri olarak gurur duydum böyle bir başyapıtın tüm herkese duyurulmasına. İlk olarak başrol oyuncularından Ekin Koç Ve Buğra Gülsoy ve Ali Gözüşirine minnettarız isimleri şu an aklıma gelmiyor ancak Atabeyimiz ve Alpler de harikalar yarattılar. Zübeyde annemiz ve Başulu Anamızın eline diline sağlık çok güzeldi. Bittiği için duygulandım ancak inşallah böyle yapıtlar çoğalır. Sağlıkla kalın..

Vor 5 Monate
Alp Ateş
Alp Ateş

bundan sonra şimdide Alparslan Büyük Selçuklu yu izliyoruz tarihimizi gerçekten güzel anlatıyor muhteşem yüzyıl gibi yalan şeyleri anlatmıyor gerçek tarihimizi anlatiyor

Vor 5 Monate
B____
B____

Döyüş sahnelerinde Azerbaycan'ın göz bebeği ŞUŞA ŞEHRİNİ işğaldan azad eden igidlerimiz ve şehitlerimiz geldi canlandı gözümde . Allah şəhidlərimizə rəhmət eləsin

Vor 8 Monate
ahmet kuzu
ahmet kuzu

Amin inşallah amin amin amin amin

Vor 4 Monate
Beymusmus KOCAMAZ
Beymusmus KOCAMAZ

Makamları Cennet-i âlâ olsun 🤲🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿

Vor 5 Monate
Гошгар Багиров
Гошгар Багиров

Алах габирларни нурла долдрсун шахидлармизин чох хейивки там аразилармизи барпа еда билмадик

Vor 5 Monate
Md. Raihan Sikder
Md. Raihan Sikder

Amen

Vor 7 Monate
Video Dünya kanalı 2
Video Dünya kanalı 2

bu dizi bir muhteşem tebrikleri diyorum bir dizinin yönetmeni ilk yaptığı bir dizi Uyanış Büyük Selçuklu ile Alparslan Büyük Selçuklu muhteşem olacak gönülden tebrik ediyorum Allah emeğinizi uzun ömür versin Sağlıcakla kalın Suriyeli Türkmen Hüseyin en İyi günler diyorum Suriye Türkmenleri her daim Türklere minnet Daldal Sağlıcakla kalın iyi günler🇹🇷🇹🇷🇹🇷❤❤❤

Vor 10 Monate
Ilker
Ilker

Dirilişden sonra bir daha o kalitede dizi çıkarmı diye endişeliydik Uyanış geldi, beklentileri karşılamakla kalmadı, bi üstüne koydu. Elbette Uyanış dizisi kalitesinde bir dizi çıkarabilen senarist ve yönetmen ne yaptıklarını biliyorlardır. Bize de güvenmek düşer. Yeni sezonu şimdiden iple çekiyorum. İnşallah kaliteden taviz vermeden yolunuza devam edersiniz :)

Vor year
prenses betül🤍
prenses betül🤍

Ve ekinde dahil bütün kadroyu postalamaları... :(

Vor year
Emine Altan
Emine Altan

Bilselerde gelen gidenin yerini tutamaz

Vor year
Rosylane Souto
Rosylane Souto

Muito legal o final, vamos aguardar a segunda temporada com Baris Arduc,ansiosa!♥️♥️♥️🇧🇷👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Vor 11 Monate
Muttalip Demir
Muttalip Demir

Keşke Şimdide Böyle İmanlı, Temiz Cesur, Dürüst, Şerefli, Güçlü, Adaletli Olabilseydik Keşke

Vor 9 Monate
Dilek Kısalar
Dilek Kısalar

Gerçekten severek, duygulanarak, gururlanarak izledim. Elhamdülillah böyle ataların nesillerindeniz... Turanlara selam olsun... 🇹🇷❤️

Vor 10 Monate
hacer sayin
hacer sayin

Buğra Gülsoy çok başarılı helâl olsun.

Vor 8 Monate
elcin seferov
elcin seferov

YAŞA TÜRKİY SİZ YAŞAKİ BÜTÜN İSLAM ÖLKƏSİ YAŞASIN 🇦🇿🇦🇿🛶🛶🇹🇷🇹🇷

Vor year
emine mustafaoglu
emine mustafaoglu

@Andre Fischer kardesimizsin ne guzel Muhammed ummeti olmussun Rabbim Cennetiyle muserref eylesin Peygamberimize komsu eylesin

Vor year
Hak Din İslam
Hak Din İslam

@Andre Fischer ♥️🤗eyvallah çok sevindim

Vor year
Siyah Sancak
Siyah Sancak

𝙺𝚊𝚗𝚊𝚕𝚒𝚖𝚍𝚊 𝚄𝚢𝚊𝚗𝚒𝚜 𝙱𝚞𝚢𝚞𝚔 𝚂𝚎𝚕𝚌𝚞𝚔𝚕𝚞, 𝙺𝚞𝚛𝚞𝚕𝚞𝚜 𝙾𝚜𝚖𝚊𝚗 𝚐𝚒𝚋𝚒 𝚍𝚒𝚣𝚒𝚕𝚎𝚛𝚒𝚗 𝚔𝚕𝚒𝚙𝚕𝚎𝚛𝚒 𝚟𝚊𝚛. 𝙷𝚘𝚜𝚞𝚗𝚞𝚣𝚊 𝚐𝚒𝚍𝚎𝚌𝚎𝚔𝚝𝚒𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚒𝚗𝚒𝚣. 𝙰𝚋𝚘𝚗𝚎 𝚍𝚎 𝚘𝚕𝚞𝚛𝚜𝚊𝚗𝚒𝚣 𝚊𝚢𝚛𝚒𝚌𝚊 𝚖𝚞𝚝𝚕𝚞 𝚘𝚕𝚞𝚛𝚞𝚖 𝙱𝚞 𝚊𝚛𝚊𝚍𝚊 𝚔𝚊𝚗𝚊𝚕𝚒𝚖 1000 𝚊𝚋𝚘𝚗𝚎𝚢𝚎 𝚞𝚕𝚊𝚜𝚝𝚒𝚐𝚒𝚗𝚍𝚊 çok güzel projeler yapacağım👊

Vor year
Andre Fischer
Andre Fischer

@Cavi Ar ❤

Vor year
Andre Fischer
Andre Fischer

INŞALLAH Ya Rabbi. BERABERİZ Musulman BERABERİZ! ❤ Ben alman musulman oldum ELHAMDÜLİLLAH! Biz BERABERİZ İnşallah sonuna kadar İnşallah! ❤ İslam - doğru yol Allah'a! Allahu Akbar!

Vor year
Sal Salam
Sal Salam

Dizi möhtəşəm,döyüş səhnələri bir başqa möhtəşəm,Nizamül Mülkün baltasını sinəsinə vurub Allahu Əkbər deməsi ən möhtəşəm🇦🇿🇹🇷

Vor 11 Monate
Ibrahim Etem Kaya
Ibrahim Etem Kaya

Final sahnesi muthisdi. Emegi gecenlerden Allah razi olsun.

Vor 7 Monate
KereM
KereM

Bir sezon boyunca bir efsaneyi yaşattınız böylesi bir daha gelmez

Vor 11 Monate
Ayşe Çelik
Ayşe Çelik

Tarihi Türk dizilerinin zirve noktası Uyanış Büyük Selçuklu idi. Alparslan zirveden iniş oldu...

Vor 18 Tage
Kamran Poladov
Kamran Poladov

Ey böyük TÜRK milləti birlik olma vaxtıdır. Yaşasın Türk milləti var olsun Turan

Vor year
Sevim Saydam
Sevim Saydam

Varolsun TÜRK OĞLU TÜRKÇÜLER..

Vor year
Sümeyye Cebeci
Sümeyye Cebeci

Sonunu ne güzel bitirmişler yaa izlerken tüylerim diken diken oldu.

Vor 10 Monate
Özlem Şimşek
Özlem Şimşek

Diziyi sonradan izledim bugüne kadar izlediğim en kaliteli dizi bitiyor diye üzülüyorum

Vor year
Kyiala Saadabaeva
Kyiala Saadabaeva

Emeği geçen herkese çok ama çooook teşekkür ediyorum. Oyuncu kadro muhteşem, hem Melikşah hem Senjer hem Tapar bir birinen yakışıklı, birbirinen karizmalar. Çooook özleniceksiniz. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyoruzzz Kirgizstandan selamlar🇰🇬🇰🇬🇰🇬🇰🇬🇰🇬

Vor year
adem kurt
adem kurt

Büyük Selcukluyu Bu kadro ve tarihle devam etseydiniz keşke. Alışmıştık. Saçma bı şekilde farklı bı kadroyla farkli zamanlar izlemeye çalışıyoruz. Bizim için zor. Sizin içinde öyle olmalı 😃

Vor 5 Monate
Yusif Muzaffarzade
Yusif Muzaffarzade

Gelmiş geçmiş en iyi Türk tarihi dizisi

Vor year
بکری چینل 175
بکری چینل 175

https://youtu.be/JP0WQUdNAzk الحمدللہ رب العالمین

Vor 6 Monate
Ezel
Ezel

En iyisi Diriliş Ertuğrul

Vor 10 Monate
aRıza
aRıza

@FK benim bu konu ile ilgili bir karın ağrım yok şükür ama Muhteşem yüzyıl denilen dandik diziyi sevmiyorum grafik animasyonları olsun oyuncuları olsun yalan yansıtan tarihi olsun.. TARİH dizilerden öğrenilmez ama şunu söyleyeyim ki çoğu dizide %25 %40 tarihte gerçekleşmiş olaylar anlatılır velhasıl kelam muhteşem yüz yıl denilen dizide %10 tarih bile bulunmuyor ve yetmiyor gibi osmanlı devletini kötülemeye çalışan bir senaryosu var e buda yetmedi tamam tarih diziden öğrenilmez hem fikiriz ama bari tarihi anlatmıyorsunuz kendinizden senaryo yazıyorsunuz onuda düzgün oynayın emek verin.. benim karıştığım konu bu.. teşekkür ediyorum.

Vor year
FK
FK

@aRıza savaş sahnelerinde uyanış Selçuklu iyi fakat diyalogları bakacak olursak muhteşem yüzyılın yanından geçemez. Kardeşim dizi kötü demiyorum ben de izliyorum zaten de sizin karın ağrınız ne tam olarak anlayamadım. Bir şeyi seviyorsunuz diye hatalarını görmezden mi geleceksiniz.

Vor year
aRıza
aRıza

@FK Muhteşem Yüzyıl mı? güldürme beni. (=

Vor year
lale Balci
lale Balci

Harika bir sahne, baba ve iki oğul omuz omuza savaşıyorlar, birbirlerine destek oluyorlar.

Vor 2 Monate
Fatemeh Zarrin
Fatemeh Zarrin

That was the most beautiful series I ever seen thank to everyone who made this possible

Vor 8 Monate
Devletlu Halime Altunşah Valide Sultan Hazretleri
Devletlu Halime Altunşah Valide Sultan Hazretleri

2:26:46 İşte her yerinden asalet akan Sultan Hatunları: Zübeyde Hatun ve Başulu Hatun.Bu sahneyi gördük çok şükür🤲🤗💯👏

Vor 6 Monate
Sadık SOMUNCU
Sadık SOMUNCU

Böyle kaliteli bir ekip neden dağıtıldı dizi neden bitti anlamadım çok yazık oldu

Vor 3 Monate
Bozdag Dinlemek
Bozdag Dinlemek

Bu gösteriyi kesinlikle çok sevdim. Benim gözümde efsanevi ve unutulmaz bir sezon. Yeni değişikliklerden perişan oldum, berkyaruk, tapar ve sencer'i Sultan olarak görmek için sabırsızlanıyordum. Ah emre konuk ah

Vor year
Music_&_karaoke_ Ful
Music_&_karaoke_ Ful

Nedən devami cekilmiyor

Vor 6 Monate
Aygun Merdanova
Aygun Merdanova

Men tm başa düşe bilmirem Melik şah AlpArslanin oğlu deyilmi niye sonu evele salib sonra başa qayidirlar ki day Atadan oğula devam ederdiler da

Vor 11 Monate
In Sy
In Sy

@Alp Arslan Erarslan kardeşim birincisi: ben Kosovaliyim, ikincisi: avusturya'da yaşiyorum, üçüncüsü: ben türkçe televizyonda öğrendim bu benim için çok büyük başarısı, benim için Problem değil nasıl yaziyorum sen kendine bak çünkü türkiye de yaşiyorsun bide türk'sün

Vor year
Alp Arslan Erarslan
Alp Arslan Erarslan

@In Sy ismini dahi doğru yazamıyorsun yazık Sana gerçekten... Bide küçük harfle başlıyorsun, gerçekten Sana yazmayı kim öğretti?

Vor year
Coco
Coco

I would like to say that Ekin Koç is the reason I watched this series, because I don't like historical dizi at all. My man did not disappoint me. It was fantastic to watch him in this role. Sencer is another proof that EKoç is very talented🌟❤😍💪 I already miss him...🥺🖤

Vor Monat
Yusuf Soylu
Yusuf Soylu

neden bitirdiniz bu diziyi artık televizyona bakamıyorum arkadaş..... böyle bir dizi daha gelmez

Vor 6 Monate
Eliwina Rüzgar
Eliwina Rüzgar

Tek kelime ile muhteşemdi büyükten küçüğe emeği geçen herkese teşekkürler..!!

Vor 10 Monate
allison argent
allison argent

Muhteşem sezon finali idi. Önceleri Sencerin dövüş haraketlerini en çok bəyənirdim. Şimdi Melikşah ve Tapara daha fazla hayran oldum.

Vor year
Atypical_ Pupil
Atypical_ Pupil

Bu dizi, şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden biriydi, anlayamadığım nedenlerle bu şekilde bitmek zorunda kalması utanç verici. Bu dizinin tüm güzel sahnelerine ve bölümlerine, harika oyunculara veda ediyorum..

Vor year
Eva kose
Eva kose

Daha başlamadı

Vor 10 Monate
Eva kose
Eva kose

@Dizi klipleri 700 olmak istiyor Ertuğrul hiç bakmaktan hiç sefk almadım bunun kadar güzel dizi olmadı ya

Vor 10 Monate
Mustafa BEYY
Mustafa BEYY

@Enes Berat İkiz aynen öyle valla %100 katılıyorum. Bişey soracam ; yaw bu sezon finali dedi film biterken şimdi ise çıkmış diyor Alparslan dönemi . Böyle saçmalıkmı olur . Sezon finali olunca gelecek sezon aynen devam edilir . Bunlarda içine edip Alparslan dan başlıyor saçmalık vallahi . Ozaman niye sezon finali dedi kardeşim

Vor 10 Monate
lale Balci
lale Balci

Melikşah öyle yüce gönüllü, öylesine adaletli ki geçmişi hatırlayıp Terken hainine bile sürgün vermedi. Bence, Melikşah cennetlik bir adam.

Vor 2 Monate
Suzan Sardag
Suzan Sardag

Ne kadar güzel duygu yüklü anlar bizde onlarla yaşıyoruz saf temiz bir aşk tek kelimeyle muhteşem oyuncular süperdi teşekkürler

Vor 5 Monate
erkan bey
erkan bey

sanki sencer değil biz melik olduk nasıl du kadar etkilediniz bizi helal olsun hepinize

Vor 10 Monate
Abdulkadir Çakır
Abdulkadir Çakır

Devletimizin başından en düsük personeline kadar ve halkımızında bu adalet ahlak ve şuuarla yaşamasını rabbimden niyaz ederim insallah bir gün.

Vor 6 Monate
Hasan Garip
Hasan Garip

Tabii ki dizimizin bitmesine üzüldüm, gerçekten mükemmel bir yapıt oldu....Ama değişik bir açıdan bakarsak kaç tane diziye zirvede başlayıp zirvede bitirmek nasip olur....Sultan Alparslan dizisini içim buruk olsada seyredeceğim, umarım çok kaliteli ve şanına yakışır bir yapıt olur.

Vor year
NAZAR. ASVAROV
NAZAR. ASVAROV

@Bnar Khalis TƏSÜF Kİ DAVSMI YOX

Vor 6 Monate
NAZAR. ASVAROV
NAZAR. ASVAROV

SİZ İRANDAN TÜRK KARDEŞ

Vor 6 Monate
NAZAR. ASVAROV
NAZAR. ASVAROV

SALAM OLSUN SİZƏ

Vor 6 Monate
Lalaith S.
Lalaith S.

bende tadinda bitmesine sevindim aslinda, bu sekilde hep iyi sekilde hatirlayacagiz bu diziyi. Cok iyi baslayip, uzattikca sacmalayan ve sonunda reyting kurbani olup erken final yapip zihinlerden silinen cok dizi gördük. Tadinda bitmesi en hayirlisi bence.

Vor 10 Monate
Bnar Khalis
Bnar Khalis

Evet bende oyle dusunuyorum.. tabii uzulmemek elde degil boyle bir kadronun ikinci sezonu almamasi ama zirvede baslayip zirvede bitirdiler ❤️

Vor year
Neslihan Tezgel
Neslihan Tezgel

Kelimeler yetmez hersey eksik kalir sizleri anlatmaya Allah sizlerden razi olsun sultan alparslan ve digerleri.

Vor year
Medine Huseynova
Medine Huseynova

Bu diziyi çok büyük zevkle izliyordum.Her bölümünde insanın ruhuna dokunan o kadar güzel sözler duyuyorduk ki.Her bölüm Allahın büyüklüyünü,dinimizin güzelliğini seyirciye öyle güzel bir şekilde anlatıyorlardı ki.Çok özledim.Keşke aynı oyuncularla devam etseydi.Ne kadar devam etse izlerdim❤❤

Vor Monat
Salih Enes
Salih Enes

bu diziyi yApan her kimse bizleri aydınlattıgı icin sonsuz tesekkurler ve onumuzdeki sezondaki basarılarının devamını yeni bir guzel aydınlanmmıza sebeb olur basarılar dileriz

Vor 11 Monate
lale Balci
lale Balci

Ben Sencer ve Taparın geleceğini beklerken Sultan Melikşah geldi. 🇹🇷🇹🇷❤❤

Vor 5 Monate
Elena Pereyra
Elena Pereyra

HERMOSA SERIE, LOS ACTORES DE 10 , UN ORGULLO PARA EL PUEBLO TURCO HERMOSA ❤️🇦🇷🇹🇷🇦🇷❤️

Vor year
Gkoktourk Giounouzoglou
Gkoktourk Giounouzoglou

Olağanüstü güzellikte bir dizi oldu🇹🇷🇦🇿🇵🇰🇱🇾🇵🇼

Vor 10 Monate
Zahra
Zahra

Sencer 3 kuruşda ,Turna Elkızında , Melikşah Misafirde hayır ya ben bu üçlüyü çooook özledimm....

Vor 9 Monate
mali1453 dilever
mali1453 dilever

Lütfen tarihi dizilere daha çok rol verilsin TRT bu dizilerde mükemmel yapıtlar ortaya koyuyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Vor 9 Monate
Esra Nur GÜLER
Esra Nur GÜLER

Harika bir diziydi gerçekten, 34 bölümü soluksuz izlettii. Keşke bir sezon daha izleyebilseydik... Bu mükemmel kadro ile bir sezon daha çekilebilirdi. Güzel bir veda bölümü olmuş, herkesin emeğine sağlık.

Vor Monat
Dadash Huseynov
Dadash Huseynov

Yaşasın TÜRK DÜNYASİ🇦🇿🇹🇷,YAŞATILSIN TURAN!

Vor year
Selma Kurt
Selma Kurt

Şimdilerdeki gibi otomatik silah mı vardı izlerken bu sahneleri biz yoruluyoruz Ruhları Şad olsun cümle İslam Şehitlerinin o kılıçlarla günlerce aylarca Vuruşmak HAKLARI ÖDENMEZ Ruhlarına bir Fatiha okusak mı🤲🏻Allah kabul etsin

Vor 10 Monate
Рабия Ахматжанова
Рабия Ахматжанова

Dizi muazamm👏👏 Bu dizinin burda son vermesi cok uzucu, boyle bir dizi daha cok sezon var olmali! InsaAllah tez vakite devamini gorurus 🙏

Vor 5 Monate
Mutahhar Sevinc
Mutahhar Sevinc

uyanış selçuklu devam etmeliydi. neden bitirdiğinize anlam veremiyorum.

Vor 8 Monate
WORLD amazing
WORLD amazing

Yönetmen SEDAT İNCİye ve butun ekiplere buyuk alkış ve sonsuz teşekkur ederiz! Allah sizden razı olsun! İşiniz devamlı, yolunuz açık, canınız sag olsun!

Vor 9 Monate
farid jamali
farid jamali

Afganıstanlı Ozbeklerden Türkiyeye selamlar olsun. Türk yaşasınkı bütün Islam alemi yaşasın. 🇦🇫🇹🇷

Vor year
Kodesh Nora
Kodesh Nora

1:55:7 I’d be fighting neutral I’m not on the Turks or Templar side

Vor 7 Tage
Ashafar Dullah
Ashafar Dullah

Please translate to Hind or Urdu

Vor 11 Tage
farid jamali
farid jamali

@Ibrahim Kilic ey vallah kardeşim. Biz Afganistanli Ozbekler hep Turkiye ve Turk halikini sevdik.

Vor 25 Tage
Ibrahim Kilic
Ibrahim Kilic

Afganistan ve Afgan milleti bizim kardeşimizdir Ancak sen cokdaha güzel bir yorumda bulundun Allah seni ve senin gibileri korusun

Vor 25 Tage
Emine Aytekin
Emine Aytekin

🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Vor year
Hal Pa
Hal Pa

Sonradan keşfettim ama bütün bölümlerini kısa zamanda izledim. Efsane dizi. Herkesin emeğine sağlık.

Vor 8 Monate
lale Balci
lale Balci

Bu diziyi yazan, rol üstlenen tüm oyuncuları ve ekibi sevgi ve saygıyla kutluyor, başarılarının daimi olmasını diliyorum.

Vor Monat
Sadik Akkan
Sadik Akkan

Melihsahi oynayan oyuncu müthiş oynuyo resmen

Vor 9 Monate
Hakan
Hakan

Bu kadar güzel bir dizi oyuncular tek kelimeyle bize yasattilar ellerine sağlık hepsine süper ve tekrar izliyoruz

Vor 8 Monate
David Umer
David Umer

Kuzey Makedonya dan tüm uyanış büyük selçuklu izleyicilerine S E L A M A L E Y K U M 🇲🇰🏹🦅

Vor year
Şivan Genç
Şivan Genç

Ve aleyküm selam kardeşim

Vor year
SHOWTV
SHOWTV

Aleyküm selam kardeş

Vor year
Ahlat Rize
Ahlat Rize

ALEYKÜM SELAM Kardeşim

Vor year
Kerim Bayramov
Kerim Bayramov

Aleyküm selam 🇦🇿

Vor year
Şeyhmus İLDENİZ
Şeyhmus İLDENİZ

Ve aleykümselam Rahmetullahi ve Berekatuhu

Vor year
Hamza Koyunlu
Hamza Koyunlu

Emeklerinize sağlık, harika bir diziydi.

Vor year
Serdal aktaş
Serdal aktaş

Allahım tüm atalarımızın ve şehitlerimizin mekanı cennet eylesin inşallah

Vor 9 Monate
ismail KILINC
ismail KILINC

Muhteşem bir film dizi yaptınız ve oynadınız.. Teşekkür ediyorum sizlere

Vor 6 Monate
Serpil Öztürk
Serpil Öztürk

Gec izledim ve hayatimda izledigimmm en güzel dizi tarihimiz gurur verici.mekanlari cennet olsunn bu dizideki ekip sizleri 👏👏👏👏👏 zübeyde hatuna bayildimmm tapar sencer annesi ❤❤❤❤ ve bitti🥺🥺

Vor 8 Monate
Furkan Artut
Furkan Artut

İlk bölümden son bölüme kadar severek gururla Gösüm kabara kabara izledim 1 sezon boyunca bize bu duyguları yaşatan herkesten Allah razı olsun. Gurur duyacağımiz tarihimiz ve ejdatlarmiz var çok şükür. 🤲🏻🦅🏹

Vor year
Диля Абдухамитова
Диля Абдухамитова

Дайте великий селчкки 35 серийн

Vor 4 Monate
ÜLGEN HaN
ÜLGEN HaN

Gösün nasıl kabardı la? Göz nasıl kabarır

Vor 5 Monate
arash publiclaw
arash publiclaw

HASSAN Sabah and KHAJEH Nizam-ol-Molk and Imam GHAZALI and Omar KHAYYAM and Imam SEMNANI Were IRANIANS, not Turks Please do not claim our history. History also wrote that Malikshah could never defeat Hassan Sabah. The amputation of Sabah's finger by the queen is a big lie. Hassan Sabah's assassins assassinated several Abbasid and Fatimid caliphs and high-ranking Seljuk officials.

Vor 6 Monate
arash publiclaw
arash publiclaw

Yes, you are the heir of the Ottomans. But the Seljuks of Isfahan and Kerman have nothing to do with Turkish history. They are part of history of Iran not turkey. Please dont claim our history

Vor 6 Monate
Mir cebrayil Rzayev
Mir cebrayil Rzayev

Bu dizinin davami cecilmiyib sezona cixib davamini cekmiyibler niye

Vor 8 Monate
Hakan
Hakan

Ne gu duygusal bir sevgi saygi abartı yok kadina kiymet veriliyor oyuncular süper teşekkürler bütün oyunculara helal olsun size yapimcilara

Vor 8 Monate
lale Balci
lale Balci

Terkenin son sözleri de Melikşahı kendisinden tamamen uzaklaştırdı. Melikşah da Terkene haddini bildirerek, Başulu Hatunu yücelti. Terken de artık anladı ki, Melikşahın tacı da Hatunu da değil.

Vor 4 Monate
Ümit 1984
Ümit 1984

Yeni Sezon nezaman başlayacak hasret kaldık yayınlayın artık bekleye bekleye ağaç olduk vallaha dizi gördüm böylesi güzel dizi ve oyuncular görmedim yapanların oynayanların emeklerine sağlık

Vor 9 Monate
Альфия Марсовна
Альфия Марсовна

Сэнжэр до такой степени реально сыграл момент рождение дочери... Как в жизни, как будто момент своей жизни проживает... Актёры так реально играют роли, просто супер, афарин...

Vor 4 Monate
Tub. Oz.
Tub. Oz.

Ah güzel ülkem, ne olur kıymet bilsek... Çoğu vakit hayretle ve hayranlıkla seyrettim, milli be manevi değerlerimizi böylesi güzel yansıttığınız için sonsuz teşekkür👏

Vor year

Nächster

VANTAGE is INSANELY OP in Apex Legends

14:29

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm

2:12:07

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm

Alparslan: Büyük Selçuklu

Aufrufe 4 100 000

Uyanış: Büyük Selçuklu 33. Bölüm🏹

2:21:31

Uyanış: Büyük Selçuklu 33. Bölüm🏹

Alparslan: Büyük Selçuklu

Aufrufe 3 800 000

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SENCER KLİP

5:16

VANTAGE is INSANELY OP in Apex Legends

14:29