Uniko - Kush është dorasi në vrasjen e Endri Mustafës? (Pjesa 3) - 9 Maj 2022

 • Am Vor 2 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  | Misteret e pazbardhura të kronikës. Çështjet më të bujshme të drejtësisë në vend. Që nga historitë më të fundit deri tek ato që tashmë janë harruar.Me dëshmi, intervista,pamje dhe dokumente të papublikuara më parë.

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Diablo Diablo 77
Diablo Diablo 77

Respekte Spartak Koka nje gazetar shembull dhe shume profesionist te ndjek gjithmon emisioni me i mir ne shqiperi

Vor Monat
Loco Montana
Loco Montana

Bravo Uniko jeni me te miret per qdo gje ju lumt shum lag vendlindjes ju ndjekim gjith familia 🙏

Vor Monat
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE

JU LUMT PËR EMISJONIN TË VERTETAT QE NA DIFTONI

Vor Monat
Sanije Miftari
Sanije Miftari

Bravo te madhe e meriton si gazetar te uroj te gjitha te mirat.

Vor Monat
Mirditori Shqipri
Mirditori Shqipri

Respekt per ty Spartak je gazetari ma real e ma i afte 👌👌🙋‍♂️

Vor Monat
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti

Tani ky tipi thote qe un nuk e kam hapur kurre lokalin qe kam mare me qera ndersa berberi thote shkova e qetha te lokali ku punon ishte me njerez ne tavoline dhe me kerkoi ta qethja ne guzhine po un nuk pranova se mbante guzhina era gjelle kush po genjen ktu?

Vor Monat
Beast Lol
Beast Lol

ahhahhhahhahh

Vor Monat
Sead B1
Sead B1

Kamera Live pa DVR thote e shoqja, i kane marre pamjet.

Vor Monat
VickyV Cani
VickyV Cani

Dicka kan kerku ato aty te dera,naj gja e mshefun nga Endri ?

Vor Monat
adaada
adaada

Sa gjynah kjo nene

Vor Monat
Toni Toni
Toni Toni

Tuto e tutti Plot me pleha DHE me SERVILA e besprema

Vor Monat
Ina Malaj
Ina Malaj

Ca ti besh kshu ka ardh koha

Vor Monat
Andi Isufi
Andi Isufi

90

Vor Monat
Donald Rusta
Donald Rusta

.

Vor Monat

Nächster

Thor: Love and Thunder - Movie Review

5:49

Thor: Love and Thunder - Movie Review

Jeremy Jahns

Aufrufe 463 590