Tayna x Ledri Vula - Hala

 • Am Vor year

  Friends EntertainmentFriends Entertainment
  subscribers: 594 Tsd.

  Stream „HALA“:
  Tayna.lnk.to/hala
  ❌ Follow Tayna:
  tayna
  ❌ Follow Ledri Vula:
  ledrivula
  ❌ Follow Friends Entertainment:
  friends.ent
  ❌ Music produced & mixed by CRICKET:
  cricket.music
  Video by Sekuence
  Produced by Cricket
  Music by Egzon Surkishi & Cricket
  Melody & Lyrics by Endrit Mumajesi (MUMA), Tayna, Ledri Vula
  Makeup Arber Bytyci
  Hair Angel Studio, Ajkune
  Styling Donika Loci, Mario Novak
  Executive Producer: Rinor Hykolli
  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

angel x +158
angel x

I love that Tayna never goes out of style and with that she has grown quite a bit. she is the queen of rap. Love from MEXICO 🇲🇽🖤 🇦🇱 🇽🇰

Vor year
Albion Salihu +5
Albion Salihu

Po rren se shqiptar o

Vor year
Eraldo Toci +2
Eraldo Toci

Dëgjojini këngët e mija

Vor year
BEATRIX RAMOSAJ🎵 +5
BEATRIX RAMOSAJ🎵

Po fol shqip o marianeee 😂😂😂😯😂

Vor year
Erijon +2
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor year
E Y +208
E Y

Rap queen, that's exactly the style we told you. Please make your songs not because you want to be popular, but because you want your fans to love the music. We love you.♥️

Vor year
melindaslovee +9
melindaslovee

the real queen of Hipp Hop it's MELINDA.👸🏻😉

Vor year
feri doci +2
feri doci

Subcribes ju lutem

Vor year
Donald Harito +4
Donald Harito

Kosovar and albanian is the same thing bro

Vor year
Yasin Altan +2
Yasin Altan

@melindaslovee 🚬

Vor year
E Y +7
E Y

@melindaslovee I listened to Melinda. Tayna is different for me. I cannot compare the two. If there's a rap queen for me, it's Tayna.

Vor year
com.us.... +80
com.us....

What a song respect albania❤️❤️ lov you albania im from usa🇺🇲

Vor year
Quran Gems +6
Quran Gems

ooo shqiptar je o jaran mos rrej, spo din as me shkru anglisht ani “im from usa” 🤣🤦

Vor year
Tinaa♡ +4
Tinaa♡

It's a Kosovo song not Albania

Vor year
Albert Suli +3
Albert Suli

@Tinaa♡ hahahahhahahaha they are speaking Albanian / the country is Kosovo

Vor year
Lina K +4
Lina K

@Iiona Iuana it’s not a song from Albania. Kosovo is an independent state honey. England and America are both English speaking countries, but u can’t say that Ed Sheeran is from the US when he is from England. Ledri and Tanya are both from Kosovo.

Vor year
society is a lie
society is a lie

she slayed🥳

Vor 9 Monate
angel x +158
angel x

is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

Vor year
• Albanian Mapper 🔴⚫️ +33
• Albanian Mapper 🔴⚫️

We are not "kosovars", we are albanians, Respect from Kosovo 🇽🇰🇦🇱 ❤️

Vor year
It’s Klaw 🥰 +7
It’s Klaw 🥰

@• Albanian Mapper 🔴⚫️ ❤️❤️❤️❤️

Vor year
ALKS MUSIC +2
ALKS MUSIC

Thank you, people from Kosovo are both kosovars ( nationality ) and albanians ( ethnicity ), we shouldn't deny reality.

Vor year
Deathlist +11
Deathlist

@ALKS MUSIC nah we are 🇦🇱

Vor year
1 Minute Crafting - USA +1
1 Minute Crafting - USA

@Deathlist nah we are Kosovars from Albania ☺️

Vor year
Tayna Fan +101
Tayna Fan

N’sy ma bone,bone,bone t’du hala🎶 Super hit,s’kishte si te ndodhte ndryshe nga 2 artistet me te forte te estrades💕

Vor year
Loredana Xhafa
Loredana Xhafa

@Gentiana Bardhaj mnnjnnnnnnnnnnnnnnnm mmmmmmmmmmmkmmk

Vor year
Loredana Xhafa
Loredana Xhafa

niduoe stre mmmmi

Vor year
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

Tajna je kengetarja ime zemer💋💋💋💋 pliz me shkruaj

Vor year
Oliver and Lucas - Educational Videos for Kids +18
Oliver and Lucas - Educational Videos for Kids

On 🔁 repeat ! Love it 💕

Vor year
Elda +110
Elda

Teksti 💕 nsy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Tayna:] Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bi**hing bi**hing Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inatin mu po m'mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherf**king self [REF. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill, easy babe, you know me As une s'jom tu qit pytje: "Kush venin tem e nxuni?" Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti [REF. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo 🔥🔥

Vor year
Leonardo🖤 +1
Leonardo🖤

Ti mushesh inati mu mpo mushet portofoli🤍 Jo naten:)✌ Thuhet kshu:Ti mushesh inati mu mpo mushet portofoli😉 Hajde shendet te gjitheve🤚

Vor year
DRILL WORLD +1
DRILL WORLD

wow

Vor 9 Monate
DRILL WORLD +1
DRILL WORLD

super tekst

Vor 9 Monate
DRILL WORLD +1
DRILL WORLD

siper

Vor 9 Monate
Park Sarah +19
Park Sarah

I love this song a loooot. Greetings from a Moroccan fan of albanian/kosovo music 🇲🇦

Vor year
ILLYRIAN{🇦🇱}
ILLYRIAN{🇦🇱}

🇦🇱🇽🇰❤🇲🇦🇲🇦

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

thank u🇦🇱❤️

Vor 9 Monate
DRILL WORLD
DRILL WORLD

we appreciate iut

Vor 9 Monate
Lina DE +1
Lina DE

​@DRILL WORLD Ledri & Tayna are from Kosovo 🇽🇰

Vor 2 Monate
yes its me +3
yes its me

queen of rap since 2018 Tayna. 👑

Vor 9 Monate
Andrea Tahaj
Andrea Tahaj

Y

Vor 4 Monate
Miguel Torres +96
Miguel Torres

Excelente tema, Felicidades y éxitos Tayna y Ledri Vula. Tayna es maravillosa💯. Saludos desde Venezuela.

Vor year
hen ko +3
hen ko

Nje rikthim i fuqishem ! 🔥🔥🐆

Vor year
Nehar Korenica
Nehar Korenica

@hen ko h pp1

Vor year
Rap +3
Rap

TAYNA GET THE NOMINATION AS THE BEST FEMALE RAPPER IN ALBANIA WITH A LOT OF HITS ... INTERNATIONAL BABY 🌍❗

Vor year
society is a lie +49
society is a lie

can we all agree that she's the QUEEN of fucking albanian rap!? 🇦🇱 Me ne fund Tayna u rikthye ne gjendjen e saj keep going ❤️❤️

Vor year
feri doci +2
feri doci

Subcribe ju lutem

Vor year
Erijon
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

she is the queen

Vor 9 Monate
esc fjorni +83
esc fjorni

We didn't expect this to be released so fast. An amazing surprise 😍

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

yess🥰

Vor 9 Monate
society is a lie
society is a lie

same

Vor 8 Monate
Lyrics Videos +1321
Lyrics Videos

Tayna ft. Ledri - Hala Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Tayna: Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bitching bitching Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po m’mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa mke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherfucking self Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t’folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk tkom pas veq dashni ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide saher poston en story Mos i vet I’m lonnely chill easy babe you know me As une sjom tu qit pytje kush venin tem e nxuni Jom tu e majt cool in mos u afro me mprek se tftofi e tash po shihet sa mke njoft ti Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo

Vor year
Viola Viola +20
Viola Viola

Ti veq mushesh inati mu Po m mushet portofoli e Jo shitesh naten 😂😂😂😂😂 texti gabim

Vor year
Lyrics Videos +6
Lyrics Videos

@Viola Viola o se kom kuptu bre 😂

Vor year
Sindi +13
Sindi

Except* jo accept😂

Vor year
Unknown →_→ +3
Unknown →_→

flm

Vor year
•Bad Boy• +10
•Bad Boy•

🔥🔥FLAK TAYNA👑👑LEDRI🔝😎 RESPEKT NGA PRISHTINA CITY NE KTE NAT❄❄🇦🇱🇦🇱🔥🔥 Ndenjat me Alkoholin🍺

Vor year
morelia +15
morelia

iconic duo! love from USA 💚

Vor year
Promithefs +1
Promithefs

Love from Albania 🇦🇱🇦🇱🤘🤘💪💪

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

🥰🥰🥰🇦🇱

Vor 9 Monate
VESSLEY +6
VESSLEY

i have no idea what they’re singing about but i love this! TAYNA IS SUCH A QUEEN 💘

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

yes

Vor 9 Monate
yes its me +1
yes its me

2022 and this song is still a hittt

Vor 8 Monate
lycris_xina🇦🇱 +237
lycris_xina🇦🇱

RIKTHEHET BISHA DHE PERADORESHA E RREPIT✌️🖤

Vor year
Don xhoni +4
Don xhoni

@Ona Karavidaj 😂😂😂

Vor year
Gjulja Gjoka +6
Gjulja Gjoka

Perfekt tayna me ledrin

Vor year
Zeqiri Fatbardha +7
Zeqiri Fatbardha

Kush selikoni kupi a spe njof mo cila o tayna

Vor year
Sony S +4
Sony S

Mos na bej si rrepiste ti tni po shtoj nje N asj peradoreshes tede😂🤣

Vor year
gamer forever +3
gamer forever

Yea😌

Vor year
eda ktu o mreza🌿👑 +17
eda ktu o mreza🌿👑

Shyqyr ni kang oj zemer Tayna👑♥💣🔥 Ke pas hup krejt.😏😏 Reperja ma e mir♥💣

Vor year
Feel Special +29
Feel Special

the quality of this mv is really good props to whoever worked in this it’s really cute

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

They did a great job

Vor 9 Monate
Erolindsalihu +18
Erolindsalihu

Kjo ka qenë një ndër bashkëpunimet ma te mira sukses Tayna dhe Ledrit

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

po🥰

Vor 9 Monate
Sander Ndreca
Sander Ndreca

Ska Disipline Se Dashuria Ekziston Super Bravo Hip Hop Ledri Edhe Doruntina

Vor 6 Monate
Fier Fier +6
Fier Fier

Je nje nga kengetaret me te bukura . Por edhe ledri kendon shume bukur ska ca tju them jeni shume te bukur te dy ju falenderoj 😎🤩

Vor year
Leon Brandl +8
Leon Brandl

Gefällt mir richtig gut. Tayna enttäuscht selten. Ab in die deutschen Trends. Greetings from Germany!!!

Vor year
CISCO POLO +5
CISCO POLO

GREAT TEAM TOGETHER ❤🖤

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

🥰

Vor 9 Monate
add_0ery +2
add_0ery

TAYNA LOVE YOU SONG LOVE YOU SONG ❤ ♥ ❤ ♥ ❤ ♥ ❤ ♥ ❤ ♥ 💖 ❤ ♥ 💖 ❤ ♥ 💖 ❤ ♥ ❤ ♥

Vor 5 Tage
Gerta_Gerta +13
Gerta_Gerta

I'm in love with this song ❤️❤️

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

🥰same

Vor 9 Monate
Misteriozja (J) +7
Misteriozja (J)

I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

Vor year
Disdis +67
Disdis

-E kom dit qe do jet keng e bukur, por qe do jete qe kaq e bukur jo👏🔥 Ju lumt😍

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

😍😍

Vor 9 Monate
komo +15
komo

Respect from🇬🇷albanian brothers🇦🇱

Vor year
Tinaa♡ +1
Tinaa♡

This song is from 🇽🇰

Vor year
Iiona Iuana +2
Iiona Iuana

This song is in albanian language ?? Ohh yes, this is song a Albania 🇦🇱.😉

Vor year
Tinaa♡ +4
Tinaa♡

@Iiona Iuana it's the kosovar dialect because the singers are from Kosovo 🇽🇰

Vor year
Iiona Iuana +1
Iiona Iuana

@Tinaa♡ Lina K kosovar is not a language but is a dialect. And is a dialect of Albanian language 🇦🇱 hahahaha

Vor year
komo +1
komo

@Tinaa♡ kosovo is albania

Vor year
• Albanian Mapper 🔴⚫️ +40
• Albanian Mapper 🔴⚫️

This duo is perfect 🥰

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

yass

Vor 9 Monate
DRILL WORLD
DRILL WORLD

yess

Vor 9 Monate
DRILL WORLD
DRILL WORLD

aswer huio same

Vor 9 Monate
3lda +9
3lda

Po e prisja me padurim kt hit tayna and ledri ❤

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

dhe une🥰🥰

Vor 9 Monate
Fitim shala +5
Fitim shala

Muzika shqiptare e beri boten per veti. Suksese tgjithve ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor year
mitro mitrovica +2
mitro mitrovica

🇽🇰🇽🇰👍💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Vor year
Sabe Din +7
Sabe Din

YOU ARE THE BEST🤎🤍💕BEST SONG💕 MA SHPEJT I MSOJ KONGT E TUA SE SA MSIMET 🤍💕😂DIV JE💕💕

Vor year
Rinor Kameri
Rinor Kameri

🤣😂

Vor year
tayna.cutiee +41
tayna.cutiee

I'M IN LOVE WITH THIS♥️🔥🍫

Vor year
YağÖzGök +3
YağÖzGök

Kthe subin

Vor year
Tayna Queen +1
Tayna Queen

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
vera Vera +1
vera Vera

Zemra eshte tajna

Vor year
jtjtjtjuatjtaj mdxm
jtjtjtjuatjtaj mdxm

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
jtjtjtjuatjtaj mdxm
jtjtjtjuatjtaj mdxm

❤️🌃

Vor year
society is a lie
society is a lie

she got the vibes

Vor 8 Monate
orges hoxha +3
orges hoxha

kjo eshte tayna qe un vdes per kenget e saj gjithashtu edhe ledri❤❤❤💙💙💙💙

Vor year
rikos rikos +24
rikos rikos

E mbyllim me nje super hit te ket vit!!!!

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

🥰

Vor 9 Monate
Dafina Mashuku +7
Dafina Mashuku

I really love this songg❤️

Vor year
legendname +2
legendname

Rruges per 18Milly🔥

Vor Monat
lyrice A.K +22
lyrice A.K

Nje muzik super me kengtaren Tayna ❤❤❤❤super kombinim

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

🇦🇱🥰

Vor 9 Monate
Taynapromise
Taynapromise

Love it🦋

Vor 9 Monate
Joanna +4
Joanna

S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

hahah

Vor 9 Monate
mllop aeet
mllop aeet

On repeat ! Love it

Vor year
thatgirl +1
thatgirl

Kta të dy kanë lind për me bashkpunu bashkë ✨💯

Vor year
legendname
legendname

My fav songg thnk you tayna ledri❤love u

Vor 4 Monate
kejsi +125
kejsi

S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

Vor year
Rommi +8
Rommi

Shyqyr t'a paska rremby ty se njeriu tjr se nga njeri s'ka marr sen ,,,shum basic song 😑

Vor year
Sindi Leka +3
Sindi Leka

Ke te drejt tayna na e rrembevi zemren me kte keng.o tayna bravo je me e mira🦋🌺🥰. Ti nuk krahasohesh as me kiden e as me tjerat.atyre ju ka ik fama me koh Ti nuk di te ndalesh.je frymezimi jon Te duaaaaaaa shum🥺💜💜💜😘😘😘

Vor year
Sofie Kociu🧞👸 +2
Sofie Kociu🧞👸

@Sindi Leka Sindii Ajoo Eshte Barbiee Tayna Edhe te tjerat ❤️❤️❤️

Vor year
Bleri Zervat +1
Bleri Zervat

Fiks dhe un sa e degjova i fiksova 50 her rresht e degjoj

Vor year
Erijon +1
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor year
Black heart +3
Black heart

I feel this song ❤️

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

😍😍

Vor 9 Monate
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’ +10
𝖄𝖑𝖑𝖎𝖎𝖘𝖑𝖚𝖛🫀’

Kenga e Taynes qe me pelqen me shumee😌😌

Vor year
Taynapromise
Taynapromise

I feel this song 😍

Vor 9 Monate
Rose Huynh +7
Rose Huynh

Love this song the best of 2021 💕

Vor year
Taynapromise
Taynapromise

Amazing ☄️🔥

Vor 9 Monate
joana +4
joana

Queen of the world 🌏 TAYNA👑 T duuu shumm❤😫 dashuriijaaa imeee 😚❤ yll bote je leri ca thon te tjeret🙄kshtu vazhto...🤞🍒

Vor year
Angela Matjani +2
Angela Matjani

Kenga me e bukur qe kan te dy 🥰

Vor year
Bianka Schultz +4
Bianka Schultz

So eine gute stimme haben die beide super hit ❤❤🎧👑👑🔥🔥👏👏🥰🥰🥰💥🇦🇱

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

Tayna is THE QUEEN💪🔥

Vor 9 Monate
Анна Пупсик
Анна Пупсик

amazing costumes, decorations, graphics, Tayna's makeup😻😻😻😻😻😻😻😻

Vor year
TAYNA SHALA +7
TAYNA SHALA

Sa shume me pelqen kjo pjesa 1:06 ☺❤

Vor year
Albanian girls +1
Albanian girls

This song is never die

Vor year
Ed Brahimaj +1
Ed Brahimaj

Like always ledri killing the game👍👍💫🐐

Vor year
🍑_ɴᴇʟᴀxxxʟʏʀɪᴄs_🍑 +1
🍑_ɴᴇʟᴀxxxʟʏʀɪᴄs_🍑

Wow sa kenge e bukur dhe tayna duket gjithashtu nje yll fare qe shkelqen

Vor year
Denisaaaaa +9
Denisaaaaa

24/7 ne mendje kjo keng😍😍😍

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

same

Vor 9 Monate
Andin Gakaj +2
Andin Gakaj

This song is really good, respect from North America, Mushtisht

Vor year
Elvis Shala +7
Elvis Shala

This Duo is just 😍😍😍🥵🥵🥵

Vor year
Zinep Alija +1
Zinep Alija

🔥🔥🔥 kjo keng asht fierrr

Vor year
♡AdeaaBlnaa +5
♡AdeaaBlnaa

Tyna esht quune dhe kengetare e mir kjo keng esht super sa shkon ni bashpunim me lordate dhe kide

Vor year
theblue +1
theblue

Very preppy!!!Tayna you are very beautiful.I really liked the video clip.A fantastic collaboration💜🌪🔥

Vor year
Muzik shqip +20
Muzik shqip

Nje rikthim i fuqishem ! 🔥🔥🐆

Vor year
Alexandra Schirripa +1
Alexandra Schirripa

Tayna non delude mai❤️🔥

Vor year
Rujeta Dani +6
Rujeta Dani

Ledri eshte nje nder kengetaret qe i del e bukur kenga me taynen

Vor year
strawxlili +24
strawxlili

Wowww😍you killed it tayna💗

Vor year
anna +2
anna

blink

Vor year
strawxlili +2
strawxlili

@anna yep🖤💗

Vor year
Erijon
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor year
kriselda krashi +5
kriselda krashi

Queen is back 👸 💘💜

Vor year
Lyrics Elda +5
Lyrics Elda

Keep going Tayna🔥🔥

Vor year
izet grajqevci
izet grajqevci

Kenget e tua Tayna me pelqejn shum veq vazhdo

Vor 3 Monate
𝗲𝗺𝗮𝗲𝗹𝗲𝗻𝗮 +6
𝗲𝗺𝗮𝗲𝗹𝗲𝗻𝗮

*SHE BACK* 🔥🇦🇱

Vor year
Ekrem Obertincaa +139
Ekrem Obertincaa

Wow super muzik🥰😘😍😚☺

Vor year
Fratar Fratar +2
Fratar Fratar

Poooo 😎😎

Vor year
sofia mrt +2
sofia mrt

Dueti zjarrrrr!!!! 🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍

Vor year
society is a lie
society is a lie

Tayna looks like a real butterfly🦋

Vor 8 Monate
Alea Bajrami
Alea Bajrami

Nje bashkpunin perfekt dhe kenga perfekt

Vor year
Qaza Berisha +6
Qaza Berisha

Sukese super kenge edhe hite hite Tayna edhe ledri vula na keni munguar shumme ❤❤🔥🔥🔥🔥🔥😙😙

Vor year
Arba Saiti +36
Arba Saiti

Super muzik 🔥🔥

Vor year
• Albanian Mapper 🔴⚫️ +4
• Albanian Mapper 🔴⚫️

TOP ALBANIAN HIT-MAKERS 🇽🇰🇦🇱🎶

Vor year
B
B

gjod bashkpunim qe e ka ber ledri jan ber hite 💪🏻🥵

Vor year
Dafina +9
Dafina

Sikur te ishte nje bashkepunim kida tayna dhe don xhoni❤️

Vor year
Elisa Beta +2
Elisa Beta

Do ishte flak fare

Vor year
Kafemesheqer +2
Kafemesheqer

I feel this song

Vor year
kejsi +1
kejsi

Kenga me e bukur qe ekziston🥰💋

Vor year
Mikea +362
Mikea

Shyqyr qe u ktheve se thash se mos do vazhdoje te beje keng sikur kishe dal nga perputhen😂❤️

Vor year
feri doci +6
feri doci

Subcribe ju lutem

Vor year
Brunilda Kovaçi +8
Brunilda Kovaçi

😂😂😂 super koment 👍🏻👍🏻

Vor year
Aldeto Etemaj +2
Aldeto Etemaj

Shum bukur e ke ber ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor year
leonisa salihu +1
leonisa salihu

shum bukur kenga❤👏👏

Vor year
Luljeta Berisha +2
Luljeta Berisha

Dy t’mirtë! ⭐️⭐️ Ju lumtë! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Vor year
Erda Ahmeti +1
Erda Ahmeti

Tayna ft Ledri -Hala Tayna: Bone,bone, bone t'du hala Tash kur u bone,bone,bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone,bone,bone ti me m'sha Vetes ja bone,bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Ns''y ma bone,bone,bone td'u Hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone,bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo ëëëë Tayna: Pse po ndrron tash switching, switching Po shkon po fol bitching,bitching Sun mi qet Dellat snitching,snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inat mu po m'mushet portfoli Shajem,rrej edhe shti nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut me kon apet Po mu sma nin per kerkon Except my motherfucking self. Ns'y ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo Dashni ska mo Ledri: Ns'y ma bone,bone,bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone,bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Senet gjithmon ë ndodhin Sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur I perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk tkom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my homie Qato nuk ki pse ma bon hide saher poston en story Mos I vet i'mlonnely Chill easy babe you know me As une sjom tu qit pytjen Kush venin tem e nxoni Jom tu e majt coolin mos u afro me m'prek se t'ftofi E tash po shihet sa m'ke njoft ti Tayna: Ns'y ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone se mu hiq kurgjo nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Ns'y ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me M'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo. Ja ku e keni tekstin Me falni per ndonje gabim Dhe komentoni a e kam shkruar mir apo jo. Flm per mirekuptim.

Vor year
Shia Mikli +10
Shia Mikli

Lyric by Shia❤️ Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Tayna: Pse po ndron tash switching switching💫 Po shkon po fol bitchin bitchin😐 Sun mi qet dellat snitchin snitchin🤜🤛 un prap e maj 100 100😉 E foli qysh e eci e eci qysh e foli😆 Ti vec mushesh inati mu po m'mushet portofoli🤑 Shaj,m'rrej edhe shti nese ki qejf🙌 Fyjem hajtt shtijem me tjerat ni thes🔫 po dyt e dim sa mke lut me kon apet☺️ po mu sma nin per kerkon except my motherfuckingg self🤜🤛 Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: N’sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: Senet qe von ndodhin sa her vijn te veshi t folin🦻 Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin🥃 Ty nuk tkom pas vec dashni ty tkom pas edhe my hommie🦋 Qata nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story😐 Mos i vet I'm lonely😔 Chill easy babe you know me🙁 As une sjam tu qit pytje kush venin tem e nxoni🙁 Jam tu e majt cool-in mos u afro me t prek se t ftofi🧊 E tash po shihet sa mke njoft ti😉 Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo dashni ska mo💔 Ledri: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo dashni ska mo💔

Vor year
DRILL WORLD +1
DRILL WORLD

😍😍

Vor 9 Monate
K S +1
K S

Masters of Rap.... 😎

Vor year
Spyros Geo +26
Spyros Geo

I dont understand a word but I love albanian music anyway. Τρελαίνομαι όμως

Vor year
jns
jns

Το ρεφρέν: Τα μάτια σου μου είπανε ότι με θες ακόμα Πότε έγινες εσυ να με βρίζεις Τα παθες εσύ εγώ τίποτα

Vor year
Lina DE +1
Lina DE

Is from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

Vor year
Elida Demiraj +4
Elida Demiraj

Perfect 💕💕

Vor year
Elida Demiraj +1
Elida Demiraj

Perla

Vor year
Elida Demiraj +1
Elida Demiraj

Perfect

Vor year
Bosi Bosi +5
Bosi Bosi

Tayna Ft Ledri kinga jeni 🔥🔥🔥🔥🔥❤ Suksese shumm e mire kenga Bravoo Tayna edhe ledri ❤

Vor year
hen ko
hen ko

Beautiful song ❤️❤️tayna

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

pzz🥰🥰😍

Vor 9 Monate
Ensuida Mera
Ensuida Mera

shume e bukur kenga😘😍😍

Vor year
Zef Curri +10
Zef Curri

Shum bukra kenga 😍

Vor year
DRILL WORLD
DRILL WORLD

po😍😍

Vor 9 Monate
Taynapromise
Taynapromise

QUEEN ‼️

Vor 9 Monate
Moza Mesaj +14
Moza Mesaj

Bashkupunimi i shumepriturrr edheee ma i fortiii🌟🌍

Vor year

Nächster

Tayna x Mozzik - Edhe ti

3:21

Tayna x Mozzik - Edhe ti

Friends Entertainment

Aufrufe 48 Mio.

Eddin - Sommer ohne dich

02:09

Eddin - Sommer ohne dich

Eddin 717

Aufrufe 54 Tsd.

Luiz Ejlli - Përjetësisht [Lyric Video]

2:49

ELAI - Joti (Official Music Video)

2:54

BARDHI x MELINDA - FERRARI

2:56

BARDHI x MELINDA - FERRARI

SBS Entertainment

Aufrufe 877 Tsd.

Tayna - Doruntina (Official Video)

3:21

Tayna - Doruntina (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 33 Mio.

Tayna X Ledri - Aje (Official Video)

3:10

Tayna X Ledri - Aje (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 46 Mio.

KIDA x LEDRI VULA - TDU

3:07

KIDA x LEDRI VULA - TDU

KIDA

Aufrufe 30 Mio.

Tayna - Johnny

2:54

Tayna - Johnny

Friends Entertainment

Aufrufe 12 Mio.

Bonez MC - Alles nur kein Star 💫

2:33

Bonez MC - Alles nur kein Star 💫

CrhymeTV

Aufrufe 553 Tsd.

Shyhrete Behluli - Synetia (Official Video)

4:28

Shyhrete Behluli - Synetia (Official Video)

Shyhrete Behluli

Aufrufe 879 Tsd.