Tayna x Ledri Vula - Hala

 • Am Vor 6 Monate

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream „HALA“:
  Tayna.lnk.to/hala

  ❌ Follow Tayna:
  instagram.com/tayna

  ❌ Follow Ledri Vula:
  instagram.com/ledrivula

  ❌ Follow Friends Entertainment:
  instagram.com/friends.ent

  ❌ Music produced & mixed by CRICKET:
  instagram.com/cricket.music

  Video by Sekuence
  Produced by Cricket
  Music by Egzon Surkishi & Cricket
  Melody & Lyrics by Endrit Mumajesi (MUMA), Tayna, Ledri Vula
  Makeup Arber Bytyci
  Hair Angel Studio, Ajkune
  Styling Donika Loci, Mario Novak
  Executive Producer: Rinor Hykolli

  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Lyrics Videos
Lyrics Videos

Tayna ft. Ledri - Hala Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Tayna: Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bitching bitching Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po m’mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa mke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherfucking self Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t’folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk tkom pas veq dashni ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide saher poston en story Mos i vet I’m lonnely chill easy babe you know me As une sjom tu qit pytje kush venin tem e nxuni Jom tu e majt cool in mos u afro me mprek se tftofi e tash po shihet sa mke njoft ti Tayna: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N’sy ma bone bone bone t’du hala Tash kur u bone bone bone ti me m’sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo

Vor 6 Monate
Evgjeni Elezi
Evgjeni Elezi

S

Vor 2 Monate
Elda🫀❤
Elda🫀❤

Teksti 💕 nsy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Tayna:] Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bi**hing bi**hing Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inatin mu po m'mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherf**king self [REF. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill, easy babe, you know me As une s'jom tu qit pytje: "Kush venin tem e nxuni?" Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti [REF. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [REF. Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo 🔥🔥

Vor 6 Monate
Boy_Lyrics🦁
Boy_Lyrics🦁

Ti mushesh inati mu mpo mushet portofoli🤍 Jo naten:)✌ Thuhet kshu:Ti mushesh inati mu mpo mushet portofoli😉 Hajde shendet te gjitheve🤚

Vor 3 Monate
Miguel Torres
Miguel Torres

Excelente tema, Felicidades y éxitos Tayna y Ledri Vula. Tayna es maravillosa💯. Saludos desde Venezuela.

Vor 6 Monate
Hava Musa
Hava Musa

@Nehar Korenica 4ahauqkansha

Vor 3 Monate
Hava Musa
Hava Musa

@hen ko tHaua

Vor 3 Monate
Nehar Korenica
Nehar Korenica

@hen ko h pp1

Vor 5 Monate
Fier Fier
Fier Fier

Je nje nga kengetaret me te bukura . Por edhe ledri kendon shume bukur ska ca tju them jeni shume te bukur te dy ju falenderoj 😎🤩

Vor 3 Monate
Erolindsalihu
Erolindsalihu

Kjo ka qenë një ndër bashkëpunimet ma te mira sukses Tayna dhe Ledrit

Vor 6 Monate
Tayna Fan
Tayna Fan

N’sy ma bone,bone,bone t’du hala🎶 Super hit,s’kishte si te ndodhte ndryshe nga 2 artistet me te forte te estrades💕

Vor 6 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

Aje live💖💗❤💙💚💛💜💓💕💝💘💋

Vor 2 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

Jeta

Vor 2 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

@Loredana Xhafa ok

Vor 2 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

Tajna je kengetarja ime zemer💋💋💋💋 pliz me shkruaj

Vor 2 Monate
Oliver and Lucas - Educational Videos for Kids
Oliver and Lucas - Educational Videos for Kids

On 🔁 repeat ! Love it 💕

Vor 6 Monate
aswer huio
aswer huio

is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

Vor 6 Monate
•KimMochi•
•KimMochi•

I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

Vor 6 Monate
Boy_Lyrics🦁
Boy_Lyrics🦁

Nje bashkpunim shume i mir i bukur dhe shume special❤🦋👏 Respektee🦋

Vor 3 Monate
mariana c
mariana c

I love that Tayna never goes out of style and with that she has grown quite a bit. she is the queen of rap. Love from MEXICO 🇲🇽🖤 🇦🇱 🇽🇰

Vor 6 Monate
Nazmije Cali
Nazmije Cali

@BEATRIX RAMOSAJ I me to get olly hop in jidi

Vor 2 Monate
Erijon
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor 6 Monate
BEATRIX RAMOSAJ
BEATRIX RAMOSAJ

Po fol shqip o marianeee 😂😂😂😯😂

Vor 6 Monate
Rap
Rap

TAYNA GET THE NOMINATION AS THE BEST FEMALE RAPPER IN ALBANIA WITH A LOT OF HITS ... INTERNATIONAL BABY 🌍❗

Vor Monat
Joanna
Joanna

S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

Vor 5 Monate
CISCO POLO
CISCO POLO

GREAT TEAM TOGETHER ❤🖤

Vor 6 Monate
niduoe stre
niduoe stre

is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

Vor 6 Monate
rikos rikos
rikos rikos

E mbyllim me nje super hit te ket vit!!!!

Vor 6 Monate
Feel Special
Feel Special

the quality of this mv is really good props to whoever worked in this it’s really cute

Vor 6 Monate
aswer huio
aswer huio

I dont understand a word..but damn this song is fire!💥💥 Respect from Pusi Mezinit Vlore💯

Vor 5 Monate
lyrice A.K
lyrice A.K

Nje muzik super me kengtaren Tayna ❤❤❤❤super kombinim

Vor 6 Monate
3lda
3lda

Po e prisja me padurim kt hit tayna and ledri ❤

Vor 6 Monate
Spyros Geo
Spyros Geo

I dont understand a word but I love albanian music anyway. Τρελαίνομαι όμως

Vor 6 Monate
Lina DE
Lina DE

Is from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

Vor 6 Monate
jns
jns

Το ρεφρέν: Τα μάτια σου μου είπανε ότι με θες ακόμα Πότε έγινες εσυ να με βρίζεις Τα παθες εσύ εγώ τίποτα

Vor 6 Monate
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Tayna Ft Ledri kinga jeni 🔥🔥🔥🔥🔥❤ Suksese shumm e mire kenga Bravoo Tayna edhe ledri ❤

Vor 6 Monate
♡AdeaaBlnaa
♡AdeaaBlnaa

Tyna esht quune dhe kengetare e mir kjo keng esht super sa shkon ni bashpunim me lordate dhe kide

Vor 6 Monate
Amina Obrazhda
Amina Obrazhda

New hit of 2021 GO QUEEN TAYNA!!❤️🥰❤️

Vor 3 Monate
E Y
E Y

Rap queen, that's exactly the style we told you. Please make your songs not because you want to be popular, but because you want your fans to love the music. We love you.♥️

Vor 6 Monate
JURGEN JURGEN
JURGEN JURGEN

Nje bashkpunim tayna me butrintin ose me dhurata dora do ishte super

Vor 6 Monate
lyricsboy00
lyricsboy00

Subcribes

Vor 6 Monate
Erijon
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor 6 Monate
Rvve Duio
Rvve Duio

Nice song I also love the other Albanian song , “Gandi - Ajo Po Don”

Vor 6 Monate
Denisaaaaa
Denisaaaaa

24/7 ne mendje kjo keng😍😍😍

Vor 6 Monate
Gerta_Gerta
Gerta_Gerta

I'm in love with this song ❤️❤️

Vor 6 Monate
fann
fann

Nje bashkpunim Tayna ft. Dhurata Dora do ishte nje kombinimm wowww

Vor 6 Monate
mariana c
mariana c

is that they are the best Kosovar Albanian duo there can be, so iconic. 👑 Respect from MEXICO

Vor 6 Monate
Bobi Bobe
Bobi Bobe

@Sibora Lala o sibora me kta duhet te jesh i ftoht si bora😅😅. Sibora esht emer shum i bukur 👍👍😉

Vor 5 Monate
Bobi Bobe
Bobi Bobe

@Sanity gango interneti. E di sa gango jeni ju , po live u q.. pragu u zhduket kufoma.

Vor 5 Monate
Shia Mikli
Shia Mikli

Lyric by Shia❤️ Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Tayna: Pse po ndron tash switching switching💫 Po shkon po fol bitchin bitchin😐 Sun mi qet dellat snitchin snitchin🤜🤛 un prap e maj 100 100😉 E foli qysh e eci e eci qysh e foli😆 Ti vec mushesh inati mu po m'mushet portofoli🤑 Shaj,m'rrej edhe shti nese ki qejf🙌 Fyjem hajtt shtijem me tjerat ni thes🔫 po dyt e dim sa mke lut me kon apet☺️ po mu sma nin per kerkon except my motherfuckingg self🤜🤛 Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: N’sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo,dashni ska mo💔 Ledri: Senet qe von ndodhin sa her vijn te veshi t folin🦻 Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin🥃 Ty nuk tkom pas vec dashni ty tkom pas edhe my hommie🦋 Qata nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story😐 Mos i vet I'm lonely😔 Chill easy babe you know me🙁 As une sjam tu qit pytje kush venin tem e nxoni🙁 Jam tu e majt cool-in mos u afro me t prek se t ftofi🧊 E tash po shihet sa mke njoft ti😉 Tayna: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo dashni ska mo💔 Ledri: N'sy ma bone bone bone tdu hala👀 Tash kur u bone bone bone ti me m'sha😳 Vetes ja bone bone se mu hic kurgjo😐 Nuk jena mo dashni ska mo💔

Vor 6 Monate
Morelia Mode
Morelia Mode

iconic duo! love from USA 💚

Vor 6 Monate
Promithefs
Promithefs

Love from Albania 🇦🇱🇦🇱🤘🤘💪💪

Vor 6 Monate
Fitim shala
Fitim shala

Muzika shqiptare e beri boten per veti. Suksese tgjithve ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 6 Monate
mitro mitrovica
mitro mitrovica

🇽🇰🇽🇰👍💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Vor 4 Monate
Angelieenna
Angelieenna

-E kom dit qe do jet keng e bukur, por qe do jete qe kaq e bukur jo👏🔥 Ju lumt😍

Vor 6 Monate
Emily An
Emily An

I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

Vor 5 Monate
lycris_xina🇦🇱
lycris_xina🇦🇱

RIKTHEHET BISHA DHE PERADORESHA E RREPIT✌️🖤

Vor 6 Monate
lycris_xina🇦🇱
lycris_xina🇦🇱

@Saitama --

Vor 6 Monate
Erijon
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor 6 Monate
💅regina🌼
💅regina🌼

18歳以上の場合 ⤵⤵(◠$◕)♪❤ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 💜 👉 LOVE.BIGTITITS.UNO ❤ Youtube: This is fine Someone: Says "heck" Youtube: Be gone #однако #я #люблю #таких #рыбаков #Интересно #забавно #девушка #смешная #垃圾

Vor 6 Monate
bleri ina ina
bleri ina ina

keng shum e lodht!!! Ledri munesh me bo ma shum se kaq, kurse kjo tipja kurr ni kang te hajrit nuk boni, edhe zanin si sorr!!

Vor 6 Monate
Anisa Zane
Anisa Zane

Tayna je me e mira je queen👑👑do te doja nje kombinim me Kiden do te dilte shume e bukur kenga 😍😍😍😍😍😍

Vor 6 Monate
DIVA FREE FIRE
DIVA FREE FIRE

0:55– 01:10 me nji her te dgjume rash ndashni me ket keng🤤

Vor 6 Monate
VESSLEY
VESSLEY

i have no idea what they’re singing about but i love this! TAYNA IS SUCH A QUEEN 💘

Vor 5 Monate
Viola Viola
Viola Viola

Kjo prej Mendjes t madhe deshtoi edhe kjo ni Kang ezakonshme , Artiste plot kuptim osht Dafina Zeqiri babe ajo osht Nona .

Vor 6 Monate
kejsi
kejsi

Tayna zemra ime🦋🌹

Vor 6 Monate
Nadja cela
Nadja cela

Kënga ime ♥️♥️♥️♥️♥️

Vor Monat
anisa
anisa

Nje bashkpunim finem ft.tayna do ishte perfekt❤

Vor 6 Monate
eda ktu o mreza🌿👑
eda ktu o mreza🌿👑

Shyqyr ni kang oj zemer Tayna👑♥💣🔥 Ke pas hup krejt.😏😏 Reperja ma e mir♥💣

Vor 6 Monate
Ekse11
Ekse11

Kta të dy kanë lind për me bashkpunu bashkë ✨💯

Vor 6 Monate
kejsi
kejsi

S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

Vor 6 Monate
lyricsboy00
lyricsboy00

Subcribes

Vor 6 Monate
Erijon
Erijon

Tayna x Ledri Vula - Hala (Lyrics Video) https://www.youtube.com/watch?v=3g0Hng1Cj2E

Vor 6 Monate
Bleri Zervat
Bleri Zervat

Fiks dhe un sa e degjova i fiksova 50 her rresht e degjoj

Vor 6 Monate
Sofie Kociu🧞👸
Sofie Kociu🧞👸

@Sindi Leka Sindii Ajoo Eshte Barbiee Tayna Edhe te tjerat ❤️❤️❤️

Vor 6 Monate
Rigerta Matranxhi
Rigerta Matranxhi

Kujt i kishte munguar kjo Tayna?

Vor 6 Monate
Xhevdet Xhevo
Xhevdet Xhevo

U rikthye tayna e meparshme super hit 😍🙏

Vor 6 Monate
com.us....
com.us....

What a song respect albania❤️❤️ lov you albania im from usa🇺🇲

Vor 6 Monate
merita maloku
merita maloku

@Lina K it’s different, America speaks english because england had colonized it, Kosovo it’s a land where in history where are serbians and albanians, and all they speak Albanian because they effective are albanians don’t say shit man and go to study history

Vor 29 Tage
Eliona Lik
Eliona Lik

@Tinaa♡ If you'd ask Ledri or Tayna "where are you from?" their answer would be "ALBANIAN". ☺️

Vor 2 Monate
Mariel Hajdini
Mariel Hajdini

@Ani Anitayna ❤️❤️❤️

Vor 3 Monate
Mariel Hajdini
Mariel Hajdini

@Ani Ani tayna ❤️❤️❤️

Vor 3 Monate
fëllëza muhametaj
fëllëza muhametaj

Super hit ❤❤🔥🔥🔥. Je me e mira Tayna.Love❤❤❤🔥😊😇

Vor 6 Monate
Mozi1 Mozi1
Mozi1 Mozi1

U kthye serisht mbreteresha e rrepit, 👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 6 Monate
Bosi Bosi
Bosi Bosi

Tayna Ft Ledri kinga jeni 🔥🔥🔥🔥🔥❤ Suksese shumm e mire kenga Bravoo Tayna edhe ledri ❤

Vor 6 Monate
hen ko
hen ko

Beautiful song ❤️❤️tayna

Vor 5 Monate
Denis Cobaj
Denis Cobaj

Ta kishe kenduar KIDA Ft Ledri kete kang do te ishte 🔥🔥

Vor 6 Monate
Ekrem Obertincaa
Ekrem Obertincaa

Wow super muzik🥰😘😍😚☺

Vor 6 Monate
Fratar Fratar
Fratar Fratar

Poooo 😎😎

Vor 6 Monate
Diar Berisha
Diar Berisha

Wow tayna ft ledri sukese se kam pritur kete bashkpunim te mire love you ❤🔥🔥🔥❤

Vor 5 Monate
Caty Caterina
Caty Caterina

No comment thjesh mka lon pa fjal kjo kenge.bravo ledri&tayna suksese te metejshme👌

Vor 6 Monate
Nozg Papa
Nozg Papa

Ma nfund Tayna e mur veten Shum shum sen i fort Edhe videoklipi teper sen i fort

Vor 6 Monate
Tayna Queen
Tayna Queen

O t O tayna je kengetarja me e mir ne bot kush mendon si une de ti bej vidjo like komend 👀👀👀🙏🙏🙏👏💋💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘

Vor 6 Monate
Nida Llaha
Nida Llaha

Jeni më te miret ledri ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

Vor 5 Monate
Gabriela gabri
Gabriela gabri

Me pelqeu shume bravo tajna and ledri ju lumt💋💋💋💕💕💕😘👌👌👌

Vor 6 Monate
Bleri Zervat
Bleri Zervat

Like kush e pelqeu qe ne degjimin e pare!!?

Vor 6 Monate
𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃
𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃

Kenga e Taynes qe me pelqen me shumee😌😌

Vor 6 Monate
Rabije Selimi
Rabije Selimi

I love this song im in love with this song my idol tayna(dorontina shala)🖤🤞💞🌺

Vor 5 Monate
Alfons Gjerkaj
Alfons Gjerkaj

nje super hit dy yjet bashk xdo keng ejotja direkt behet hit ama dhe kjo super👍👏👏

Vor 6 Monate
Angela Matjani
Angela Matjani

Kenga me e bukur qe kan te dy 🥰

Vor 6 Monate
bowen voowy
bowen voowy

I thought we will not see again the old tayna but here it is finally🔥👏

Vor 5 Monate
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi

10/10 Hite t’bukrra 👏🏻

Vor 6 Monate
melinda
melinda

Te ishe pajtuar me melinden do ishte super hit💞💞

Vor 6 Monate
sofia mrt
sofia mrt

Dueti zjarrrrr!!!! 🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍

Vor 5 Monate
Xrstn
Xrstn

Good song❤️❤️❤️

Vor Monat
eurovision videos
eurovision videos

We didn't expect this to be released so fast. An amazing surprise 😍

Vor 6 Monate
Zinep Alija
Zinep Alija

🔥🔥🔥 kjo keng asht fierrr

Vor 5 Monate
L.Bislimi
L.Bislimi

Wow tayna shum kenget e bukur i ben dhe je kengetare me e mir ne bot

Vor 6 Monate
Gentjana Arapi
Gentjana Arapi

TAYNA x LEDRI VULA- Hala Tayna: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dshni ska mo Ledri: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti mu me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Tayna; Pse po n'drron tash switching switching Po shkon po fol bitching bitching Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po mushet portofoli Shajem rrej edhe shtin nese ki qef Fyjem hajt shtinem me t'jerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherfucking self Tayna: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni ty t'kom pas edhe my hommin Qata nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill ease babe you know me As un sjom tu qit pytje kush venim tem e nxuni Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti Tayna: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo Ledri: N'sy ma bone bone bone t'du hala Tash kur u bone bone bone ti me m'sha Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo Nuk jena mo dashni ska mo 🔥👑👑👑🔥 ❤❤I LOVE YOU ❤❤

Vor 6 Monate
misolou fout
misolou fout

Kenga e Taynes qe me pelqen me shumee😌😌

Vor 6 Monate
Tori Tori
Tori Tori

Si gjithmone Tayna👑❤

Vor 6 Monate
Acco New
Acco New

Me mungon tayna e vjetër..texti palidhje Edhe autotune 100% Kënga shum basic..everyone can make this type of song

Vor 6 Monate
Acco New
Acco New

Edhe melodien e ka kopju dafinës

Vor 6 Monate
kriselda krashi
kriselda krashi

Queen is back 👸 💘💜

Vor 6 Monate
Djellza Zendeli
Djellza Zendeli

Na ka mungu kjo tayna,pres serish te vish me kesi kenga te fuqishme.😘😘🤩

Vor 6 Monate
leonisa salihu
leonisa salihu

shum bukur kenga❤👏👏

Vor 5 Monate
KIDA TAYNA 🤤
KIDA TAYNA 🤤

Nje bashkpunim tayna kida do te ishte super ose don xhon tayna super ❤❤❤❤❤⭐⭐⭐⭐⭐🤞🤞🤞🤞👑👑👑👑🌏🌏🌏🌏

Vor 6 Monate
Ardian Selimi
Ardian Selimi

TAYNA SI GJITHMON ESHTE YLL ESHTE BABA PER REP 🥰😍🥰🥰🥰

Vor 6 Monate
Axhi Bajram Mashkulli
Axhi Bajram Mashkulli

U RIKTHYE PERANDORESHA E REPIT😍

Vor 6 Monate
anna_lyric
anna_lyric

Queen of the world 🌏 TAYNA👑 T duuu shumm❤😫 dashuriijaaa imeee 😚❤ yll bote je leri ca thon te tjeret🙄kshtu vazhto...🤞🍒

Vor 6 Monate
Ok..
Ok..

[Tayna] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Tayna:] Pse po ndrron tash switching switching Po shkon po fol bi**hing bi**hing Sun mi qet dellat snitching snitching Un prap e maj 100 100 E foli qysh e eci e e eci qysh e foli Ti veq mushesh inati mu po m'mushet portofoli Shajem, rrej edhe shtin se ki qef Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes Po dyt e dim sa m'ke lut mu kon apet Po mu sma nin per kerkon except my motherf**king self [Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t'folin Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin Ty nuk t'kom pas veq dashni Ty tkom pas edhe my hommie Qato nuk ki pse ma bon hide sa her poston en story Mos i vet I'm lonnely chill, easy babe, you know me As une s'jom tu qit pytje: "Kush venin tem e nxuni?" Jom tu e majt cool in mos u afro me m'prek se t'ftofi e tash po shihet sa m'ke njoft ti [. Tayna:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo [Ledri:] N'sy ma bone, bone, bone t'du hala Tash kur u bone, bone, bone ti me m'sha Vetes ja bone, bone, se mu hiq kurgjo Nuk jena mo, dashni s'ka mo

Vor 5 Monate
Dafina Mashuku
Dafina Mashuku

I really love this songg❤️

Vor 6 Monate
Sadri Vrenezi
Sadri Vrenezi

Just in love with"nsy ma bone bone tdu hala .tash kur u bone ti mem sha"😇😇

Vor 6 Monate
Bastri Maloku
Bastri Maloku

A jom e vetmja qe ton kohen e ndegjoj♥️♥️

Vor 6 Monate
VESSLEY
VESSLEY

i have no idea what they’re singing about but i love this! TAYNA IS SUCH A QUEEN 💘

Vor 5 Monate
best_feelingz
best_feelingz

They sing about the love they said in eye you said I love you ..now said you to offend me etc...

Vor 4 Monate
Hyrije Gashi
Hyrije Gashi

Tayna kida nje super bashkpuni nese e boni menxi do e peisnim 😔❤❤💓👻

Vor 5 Monate
Dafina
Dafina

Me ne fund nje kenge. e bkr❤️

Vor 6 Monate
Danjela Dani
Danjela Dani

E cuditshme se tgjith fsnset e tjer te dafit e shajn tsynen e ti ndryshe😘😍

Vor 6 Monate
Hazbie Leshi
Hazbie Leshi

Zemra je me💘 Piti jem💗

Vor 3 Monate
Qazimi Berisha
Qazimi Berisha

Nje bashkpunim Tayna edhe kida dote te ishte nje super kombinim

Vor 6 Monate
Mirjana Papa
Mirjana Papa

Po super

Vor 13 Tage
Jsisd
Jsisd

Jo kida don xhoni ❤

Vor 13 Tage
Natalia Qazimllari
Natalia Qazimllari

Jam dakord me ty

Vor 3 Monate
Amarilda Mema
Amarilda Mema

❤💋❤💋❤💋❤💋💖

Vor 4 Monate
Avdi Temaj
Avdi Temaj

Vazhdo. Tayna

Vor 4 Monate
Anita Reci
Anita Reci

I love tayna ❤

Vor 21 Tag
suela suada
suela suada

Shum me pëlqeu muzika juaj ju lumtë vërtet tayna ledri super geng vërtet 👏👍🎤🎤🇦🇱👍👍👍🎤🇦🇱

Vor 6 Monate
Ensuida Mera
Ensuida Mera

shume e bukur kenga😘😍😍

Vor 5 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

Tayna kengetarja ime e preferuar❤❤❤❤❤ te lutem ma thuaj emrin tend te vertet zemer te lutem pliz

Vor 3 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

@megi flm 😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤

Vor 2 Monate
megi
megi

Doruntina shala

Vor 2 Monate
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj

Sy ma bone bone bone tu hala tash kur u bone bone bone ti me msha vetes ja bone bone se mu hic kurr gja nuk jena mo dashni ska mo

Vor 2 Monate
Dion Halili
Dion Halili

Muzika fillon prej 1:36 faleminderit per mirkuptim☺️

Vor 6 Monate
💖《♡TAYNA
💖《♡TAYNA

Wow sa kenge e bukur dhe tayna duket gjithashtu nje yll fare qe shkelqen

Vor 6 Monate
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀

Vor 5 Monate
Emi Lamcja
Emi Lamcja

Ladies and gentlemen she’s back💗

Vor 6 Monate

Nächster

Tayna x Mozzik - Edhe ti

3:21

Tayna x Mozzik - Edhe ti

Friends Entertainment

Aufrufe 45 000 000

Tayna X Ledri - Aje (Official Video)

3:10

Tayna X Ledri - Aje (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 42 000 000

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

3:24

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

Elvana Gjata

Aufrufe 29 000 000

My Chemical Romance - The Foundations of Decay

6:01

My Chemical Romance - The Foundations of Decay

My Chemical Romance

Aufrufe 3 035 410

Tayna - QE QE

3:10

Tayna - QE QE

Friends Entertainment

Aufrufe 28 000 000

Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)

2:58

Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 70 000 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 59 000 000

LEDRI VULA - DON MO

2:34

LEDRI VULA - DON MO

Ledri Vula

Aufrufe 13 000 000

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

3:20

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

Diona Fona X Marin - Pistole

2:36

Diona Fona X Marin - Pistole

Diona Fona

Aufrufe 9 400 000

KIDA x LEDRI VULA - TDU

3:07

KIDA x LEDRI VULA - TDU

KIDA

Aufrufe 6 777 061

Kendrick Lamar - The Heart Part 5

5:43

Kendrick Lamar - The Heart Part 5

Kendrick Lamar

Aufrufe 26 298 326

Soolking feat Reynmen - Askim [Clip Officiel]

2:53

Soolking feat Reynmen - Askim [Clip Officiel]

Soolking Officiel

Aufrufe 2 847 836

FARID BANG x CAPITAL BRA - KARMA [official Video]

3:44

Ardian Bujupi - LOTTO (prod. by The Ironix)

2:44

Ardian Bujupi - LOTTO (prod. by The Ironix)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 1 308 856