Tayna x Ivorian Doll - WTF

 • Am Vor year

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream ⁉️ WTF ⁉️:
  tayna.lnk.to/WTF

  ❌ Follow Tayna:
  instagram.com/tayna​

  ❌ Follow Ivorian Doll:
  instagram.com/ivoriandoll

  ❌ Produced & Mixed by CRICKET:
  instagram.com/cricket.music​

  ❌ Follow Friends Entertainment:
  instagram.com/friends.ent​

  Produced by Cricket
  Music by Egzon Surkishi
  Lyrics: Tayna , Ivorian Doll
  Master Lorenc Aliaj
  Video by: Tesa Gashi
  Concept & Directed: Tesa Gashi & Veton Bekteshi
  DOP: Petrit Ukehajdaraj
  Scenography: Kulla Studio

  Makeup & Hair: Sellma & Kaci
  Styling Tayna: Donika Loci
  Styling IVD: Jody

  Executive producer: Rinor Hykolli


  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Tinka Bell
Tinka Bell

Ivorian Doll is killing it!!!

Vor year
K Carter
K Carter

Finally someone highlights the fact that Ivorian Doll killed it on this track 👌👌👌 Tanya is definitely great and no one can say she isn't but I'm pretty sure IVD isn't invisible 👀 Racism got people blind lol 😑😂

Vor Monat
Sped Up Songs🇦🇱
Sped Up Songs🇦🇱

@Donika Donika HARD LYRICS???????? SHE’S NOT ALBANIAN BRUH SHE KNOWS THE LANGUAGE

Vor 3 Monate
Sped Up Songs🇦🇱
Sped Up Songs🇦🇱

@Winx Warrior MAYBE A LITTLE BIT BUT EVERYONE IS A RACIST❤

Vor 3 Monate
best_feelingz
best_feelingz

Lyrics:Tayna×Ivorindoll Tayna's ref: Diamonds on my wrist, diamonds on my neck. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck. Ki menu ki byth mu shty me mu po ki harru që i ki silikon. Gjith bohet qka ku kur un du, stop stop stop perfundon. S'bon kurr kto me mu mu kru, jom qajo qe qe 3 vjet palon. Don dada do do don don, bash qajo që fronin se lshon. These bitches obsessed em marin si kok, qaq shumë em kapën si mi majt me droge. Veq pse em njeh s'do me thon jena shok, lidhjet e forta nuk rri ku o broke. Uhh keep in money, omël si honey all about money kto nuk i njoh. Beefin be funny vegjetariane veç ju paloj edhe prap nuk ju njoh. Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like WTF. Beli holl për mas për para t'çume, like WTF. Give me give me mula-la, WTF, WTF. Ivoindoll's ref: What the fuck? IV, big like a monster truck Big whip, skrr, you're on the bus Slide through iced out like a hockey puck All black garms made by Off-White Bro bro's rich, them buts of white Business class when I'm on flight Head straight for the money, yeah, it's on sight Big bomb, ignite Hot step when I'm dripping Big fat Cali weed that I'm piffing Henny straight when I'm sippin' They see all this sauce, they wan' dip in I don't waste time, I don't watch face so don't waste mine 'Cause that... and the waist size turn warzones to a grave site, baow. Tayna's ref Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like WTF. Beli holl për mas për para t'çume, like WTF. Give me give me mula-la, WTF, WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck,like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, WTF. Tina the tina the cram de la cream, four course meal buka t'nzen. E lo sem len e si un ai sun gjen, mbohet bajat e qe se du e vren. Egon ja uli e me to nuk flej, krejt un ja marr edhe zemren ja thej. Lojën ja luj, pikën e dopt ja gjejë, menon që vuj ama sun ma len shej. Top one and top ten, për ty ska ven, men shet e blen, që ska se vren. Top one and top ten, is that your man in my dm, ta marrë po s'ja vlen. Heels high, standards high you don't like it well bye bye, uh la la million signed me m'kallxu mu ti s'ki ça. Peace out dinners ready for my men give love so steady, he cuddles me I call him teddy, and when we uh you know thats daddy. Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like WTF. Beli holl për mas përpara t'çume, like WTF. Give me give me mula-la, WTF, WTF. Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like WTF. Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like WTF. Beli holl për mas përpara t'çume, like WTF. Give me give me mula-la, WTF, WTF. Sikur 1 like🙏

Vor year
Henri bg
Henri bg

@TAYNA OMG

Vor 3 Monate
𝑲𝒍𝒆𝒋𝒅🌍
𝑲𝒍𝒆𝒋𝒅🌍

You are the best✌️

Vor 7 Monate
Butulocja_ote 💜✌
Butulocja_ote 💜✌

Brravo i tere teksti 💖💖💖💖❤👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍

Vor 10 Monate
best_feelingz
best_feelingz

@♡SARA_LYRICSღ never

Vor 11 Monate
taynaxina
taynaxina

te lumte Tayna👏. Je nje kengetare e famshme , kenga jote te ben ta kendosh dhe ta degjosh ter diten i love you

Vor 2 Monate
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

Queen of Albanian HipHop/Rap 👏🏻❤️

Vor 8 Monate
Aurelio Kajo
Aurelio Kajo

fiks😝

Vor 8 Monate
Chantel Labonne
Chantel Labonne

Albanian talent & beauty! Yes!

Vor year
DA-JE✅
DA-JE✅

Këtu mundësisht me na përkrah do Isham shumë falemenderus te faqja jonë do t'na ndjekin vetëm shqipet dhe askush tjetër. Nëse doni me na përkrah i dini regullat Super talente Tayna Respekte nga Macedonia 🇲🇰🇽🇰🇦🇱 T'a shof sa jan përkrahës Shqiptaret Dhe nuk kam ndonjë përfitim vetëm të shof sa jan të mirë shqiptarët

Vor year
B A
B A

Tetovaa 🇦🇱🇦🇱🔥

Vor year
Dessy Rom
Dessy Rom

***Skopje 🇲🇰

Vor year
aldo vuka
aldo vuka

Albanian music is the best ❤

Vor year
Lina DE
Lina DE

Kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

Vor 7 Monate
Vikkn
Vikkn

Wow, the voice of Ivorian Doll is really catchy, I'll go check her music

Vor year
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Tayna me pelush a fustan me xixa gave me Pow Pow vibes. I love it Cinematography 👌 Outfits: 👌 Lyrics: 👌 Beat: 👌 Chorus: 👌👌👌✨✨

Vor year
Goni Erdi
Goni Erdi

Tayna eshte reperja me e talentuarja ne kosove e shqipri

Vor year
bowen voowy
bowen voowy

Ivorian Doll is killing it!!!

Vor year
niduoe stre
niduoe stre

Love how the British accent kicks in🔥🔥

Vor year
Numi basha
Numi basha

D R I L L shqipt On TOP.... Respect Qe E Bojn Ne Shqip edhe qe e kan mundsin me bo nAnglisht.

Vor year
DJ REGI
DJ REGI

Ivorian Doll Is An Amazing Singer. Boy if someone makes a diss on Her she's gonna make a "༒︎𝓜𝓪𝓼𝓼𝓲𝓿𝓮 𝓓𝓲𝓼𝓼༒︎

Vor year
Ben McLean
Ben McLean

Excuse me lady leshur ended div ivd lol. I refer to d. I. V. Still waiting for a reply. She don't want it with the queen Lesh nope

Vor year
Dajana
Dajana

Diamonds on my wrist, diamonds on my neck Diamonds on my wrist, diamonds on my neck Diamonds on my wrist (Uh), diamonds on my neck Diamonds on my wrist, diamonds on my neck [Verse 1: Tayna] Ki menu ki both mu shty me mu Po ki harru qe i ki silikon (Ooh) Gjith bohet qka ku kur un du Stop, stop, stop, perfundon Sbon kurr kto me mu mu krru Jom qajo qe qe tri vjet palon Don, da, da, do, do, don, don, don (Uh) Bash qajo qe fronin se lshon (Ayy) These bitches obsessed, em marrin si kok (Ayy) Qaq shum em kapen si mi majt me rrog (Yeah) Veq pse em njeh sdomethon jena shok Lidhjet e forta nuk rri ku o broke (Ooh) Keep it 100, omel si honey, all about money (Tjerat nuk i njoh) Beefin' be funny, vegjetariane Vеq ju paloj edhe prap nuk ju njoh [Chorus: Tayna] Qa po don prej mеje, qe pak fam ta jap like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Beli holl permas perpara t'cume like what the fuck? Gimme, gimme mula-la, what the fuck? [Verse 2: Ivorian Doll] What the fuck? IV, big like a monster truck Big whip, skrr, you're on the bus Slide through iced out like a hockey puck All black garms made by Off-White Bro bro's rich, them bags of white Business class when I'm on flight Head straight for the money, yeah, it's on sight Big bomb, ignite Hot step when I'm dripping Big fat Cali weed that I'm piffing Henny straight when I'm sippin' They see all this sauce, they wan' dip in I don't waste time, I don't watch face so don't waste mine 'Cause that [?] and the waist size turn warzones to a grave site, baow [Chorus: Tayna] Qa po don prej meje, qe pak fam ta jap like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Beli holl permas perpara t'cume like what the fuck? Gimme, gimme mula-la, what the fuck? (What the fuck?) [Bridge: Tayna] Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck (What the fuck?) [Verse 2: Tayna] Ten outta ten, I'm the crème de la crème (Ooh) Four course meal buka tnzen (Ayy) E lo s'm'len e si un ai sun gjen M'bohet bajat e qe s'e du e vren (Aha) Egon ja uli e me to nuk flej Krejt un ja marr edhe zemren ja thej Lojen ja luj piken e dobt ja gjej Menon qe vuj amo sun ma le shej Top one in top ten (What?) Per ty ska ven (What?) Men shet e blen (Uh) Qe ska se vren (Ha) Top one in top ten (Yes) Is that your man? (What?) In my dm? (Ha) Ta marr ty sja vlen Heels high, standards high If you don't like it, well bye-bye (What?) Uh-la-la, million signed Me mkallxu mu ti ski qa Peace out, dinner's ready For my man, give love so steady He cuddles me I call him teddy When we uh you know that's daddy [Chorus: Tayna] Qa po don prej meje, qe pak fam ta jap like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Beli holl permas perpara cume like what the fuck? Gimme, gimme mula-la, what the fuck? (What the fuck?) [Outro: Tayna] Qa po don prej meje, qe pak fam ta jap like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck like what the fuck? Beli holl permas perpara cume like what the fuck? Gimme, gimme mula-la, what the fuck? (What the fuck?)

Vor year
mlea Victor
mlea Victor

Tayna me pelush a fustan me xixa gave me Pow Pow vibes. I love it Cinematography 👌 Outfits: 👌 Lyrics: 👌 Beat: 👌 Chorus: 👌👌👌✨✨

Vor year
TAYNA
TAYNA

Yess true

Vor year
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

POV: me audienc Tayna ka ra pak por hala fronin se lshon! Mbretresha e Hiphopit shqiptar 🥰

Vor year
Liridona Bonbona
Liridona Bonbona

mut osht

Vor 7 Monate
Ilgen AL
Ilgen AL

Bie alarmi në 6:00...WTF Kafes nuk i rri sheqeri lart...WTF Rrugës për punë më zë shiu,s'kam çadër...WTF Te banka s'ka kalu rroga...WTF Shoku më merr tel,do lekët që i mora borxh...WTF Gjithë dita.......WTF

Vor year
Ashley Walters
Ashley Walters

This Girl I gotta SAY! is a SUPERSTAR!

Vor 11 Monate
nearda qosja
nearda qosja

Old tayna is back🔥🔥🔥

Vor year
Aurelio Kajo
Aurelio Kajo

me kengen taka jo😬

Vor 11 Monate
Helena Gashi
Helena Gashi

Tayna unë dhe shoqja ime të dojna shumm repere ma e bukra ne botë❤️☺️🤲🏻😝

Vor year
CUTE BEATIFUL
CUTE BEATIFUL

Tayna je bossss kenga jeme me e preferume esht kjo vazhdo qeshtu 😍😘

Vor year
Klaudja Llobani
Klaudja Llobani

Edhe un te dua shum Tayna jam nji fanse e jotjaaa🔥🔥🔥🔥

Vor year
JETA ❤
JETA ❤

Pse po rren

Vor year
Leo Messi
Leo Messi

JAM OTRMAFIA TE PRES SONTE Ne DARKE TE BEJME TERMET 10 BALLE, NE NJE DHONE ME TRENDAFILA DHE QIRINJ SE S'BESOJ KUSHET E MIA.💖💖💖💖💋💋 Tayna

Vor year
Alan Walker
Alan Walker

Qenke flake

Vor year
Se Dž
Se Dž

Ich liebe diese Frau, Ihr aussehen, ihre stimme, es ist einfach alles mit und um Tayna bombe, ich verstehe sie kein wort aber warte schon auf das nächste lied.

Vor year
Tuana kukaj...🌈🌈 kosovo
Tuana kukaj...🌈🌈 kosovo

haha wenn du nichst verstehst warum schreibs du dann!!!

Vor year
Mile Mile
Mile Mile

Tayna nëna e muzikess se kjo esht shum QUEEN ILOVE YOU

Vor year
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻

TAYNA IS BACK PEOPLEE BRAVOO

Vor year
wasssabiiiiii
wasssabiiiiii

Ivorian Doll!! Qfar za e qfar flow 🔥🔥🔥

Vor year
Leon Brandl
Leon Brandl

Tayna is so talented, her potential is very high. Love her music, greetings from Germany.

Vor year
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

🇽🇰🇦🇱❤️

Vor year
Breanna
Breanna

Me over here wanting to name my daughter after her lol hell yeah I’m going to lol I want my baby to know she’s named after a bad bitch

Vor year
Lyrics_lover🦋🐥
Lyrics_lover🦋🐥

Vetem un e degjoj kete keng ku jeni mo taynators ♥️♥️

Vor 6 Monate
Aurora R.
Aurora R.

That Power of tayna 🔥

Vor year
Kosova Tayna
Kosova Tayna

Beje dhe ni kenge te dyte si kjo me Ivorian doll

Vor 11 Monate
cuni korcar
cuni korcar

Per mendimin tim flas Tayna eshte shum lart per reperet fera ne estraden Shqiptar Por me e bukura eshte se as nga djemte tan reper ska konkurent eshte shum lart 🤯🤯🤯🤯🤯 WTF

Vor year
no name
no name

Mut

Vor year
no name
no name

Po po

Vor year
Blerta Sadiku
Blerta Sadiku

Bravo tayna independent woman the queen 💥💥💥💖💖🌺🌷🌹

Vor 10 Monate
corey whitson
corey whitson

This a killer!!!! 🔥

Vor 4 Monate
Irakliy
Irakliy

Best from Azerbaijan 🇦🇿❤️🇦🇱

Vor year
FraDancer
FraDancer

Obsessed with this 🔥

Vor year
nijuo joing
nijuo joing

Tayna me pelush a fustan me xixa gave me Pow Pow vibes. I love it Cinematography 👌 Outfits: 👌 Lyrics: 👌 Beat: 👌 Chorus: 👌👌👌✨✨

Vor year
12mk
12mk

Epo tayna duket gjithenje bukur ne qdo kenge

Vor year
Flavja Sopiku
Flavja Sopiku

Bravo Tanya je me e mira 🙂❤️love you very much ❤️

Vor year
💕Tayna_DonXhon💕
💕Tayna_DonXhon💕

tayna je me e mrekullueshme te duam shum

Vor 11 Monate
Klea Klea
Klea Klea

Telumte tayna cmendem nga kenget e tua suksese ne kenget e tjera tayna

Vor year
Anita Reci
Anita Reci

O tayna je super kengetare ,te dua shume 😍

Vor 2 Monate
Nejazi Tairovski
Nejazi Tairovski

tayna njemi her ma e mir se tjerat e dua pa fund❤️❤️💪

Vor year
gjika gjikao
gjika gjikao

Mua me pelqen pervete kjo kenge bravo tayna je super per te nxjerre kenge super👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰

Vor year
Harley
Harley

10 Million next !!! Keep streaming

Vor year
La.Ary.09
La.Ary.09

Ciaooo sono una tua grande fan adoro il Kosovo e l’Albania ❤️❤️

Vor year
Lola H.O.G 1
Lola H.O.G 1

Two queens together and killed it 🔥🔥♥️

Vor year
G BOY
G BOY

THIS SHIT IS FIRE🔥🔥🔥

Vor year
Elvira Hysa
Elvira Hysa

Diamonds on my wrist, diamonds on my neck Diamonds on my wrist, diamonds on my neck Diamonds on my wrist, (uhh) diamonds on my neck Diamonds on my wrist, diamonds on my neck (rrr) Ki menu ki byth mu shty me mu po ki harru që i ki silikon Gjith boss ska kur un du, stop, stop, stop perfundon S'bon kurrë n'kang me mu mu krru, jom qajo që 3 vjet palon Don don don don don ron don don, bash çajo që fronin se lshon (aye) These bitches obsessed um marin si koke çaç shumë um kapën si mi majt me drogë Veg pse um njeh s'do më thanë jena Shokë, hitet e forta nuk ki ku o broke Uhh, keeping on honey, omël si honey all about money kto nuk i njoh You can be funny ndezet avioni veç ju paloj edhe prap nuk ju njoh Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Beli holl për mas për para t'çume, like what the fuck? Give me give me mula-la, what the fuck? What the fuck? What the fuck? IV, bif like a monster truck Big whip, skrr, you're on the bus Slide through iced out like a hockey puck All black garms made by Off-White Bro bro's rich, them buts of white Business class when I'm on flight Head stright for the money, yeah, it's on sight Big bomb, ignite Hot step when I'm dripping Big fat Cali weed that I'm piffing Henny straight when I'm sippin' They see all this sauce, they wan' dip in I don't waste time, I don't watch face so don't waste mine 'Cause that and the waist size turn warzones to a grave site, baow Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Beli holl për mas për para t'çume, like what the fuck? Give me give me mula-la, what the fuck, what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Tina de tina the crime de like cream, for cause me wow ka t'nxen E lo sm len e si un aj sun gjen, bohet bajat e që se du e vren Egon ja uli e me to nuk flej, kejt un ja mar edhe zemren ja thej Lojën ja luj, pikën e dopt ja gjejë, menon që vuj ama sun ma len shej Top one and top ten, (what?) Për ty ska ven, (what?) Men shet e blen, që ska se vren (uh) Top one and top ten, is that your man (what?) In my DM, ta marrë po s'ja vlen Heels high, standards high you don't like it well Bye bye, uhh lala million time me m'kallxu mu ti s'ki ça Peace out dinner is ready for my man ki love so steady Cuddles me I call him Teddy, when we uhh, you know that's Daddy Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Beli holl për mas për para t'çume, like what the fuck? Give me give me mula-la, what the fuck, what the fuck? (What the fuck?) Ça po don prej meje çe pak fam ta jap, like what the fuck? Diamonds on my wrist, diamonds on my neck, like what the fuck? Beli holl për mas për para t'çume, like what the fuck? Give me give me mula-la, what the fuck, what the fuck?

Vor year
Dovlet Herceku
Dovlet Herceku

Tayna je ma e mira ne te gjith shqiperine dhe me e bukura 😈😈❤❤❤❤

Vor year
Amelda Bafti
Amelda Bafti

Tayna je nje ylle 🌟⭐️vazhdo kesht sic je ❤️

Vor year
Ethan Basra
Ethan Basra

IVORIANDOLL GOING INTERNATIONAL 💙 BIG LOVE FOR THE QUEEN OF DRILL 👑

Vor year
Dhurim Myrta
Dhurim Myrta

Do te dua gjithmone ku do qe te jesh edhe pse jam larg do te te dua besoj me njohe shume mire te falenderoj per miresijellejen qe me ke dhene dhe dashurin tende tr utoj fat nga shoqja jote te dua

Vor year
maiza krati
maiza krati

THIS SHIT'S FIRE

Vor year
Kristi Kola
Kristi Kola

Obsessed with this 😍

Vor year
Kathleen May T. Surla
Kathleen May T. Surla

I Love You Tayna Love from the Philippines 🇵🇭

Vor year
Lili Kamberi
Lili Kamberi

Je shum e mira @tayna💜💜💜

Vor year
Nessalyrics👑
Nessalyrics👑

shumeeee e mireee taynaaaaaa I love you so much❤❤💖💖

Vor 11 Monate
Greis Gjika
Greis Gjika

✨🔥❤️I love this singer❤️🔥✨

Vor year
Jona Jonajona
Jona Jonajona

Sapo hyra te komentet per t gjet tekstin direkt kto tayna koment melinda like. Kenga u be per ta pelqyer njerezit te jepnin mendimin e tyre jo per t shkruar keto.

Vor year
arbnora krasniqi
arbnora krasniqi

this is how the best song of the year sounds

Vor year
Vik Mica
Vik Mica

TRAP DRILL QUEENS

Vor year
💛⃤Alisja
💛⃤Alisja

I❤you TAYNA O YLL O JETE O DASHURI po ajo zezacka ta prish pamjen o yll 🥰🥰😘😘😘💋❤❤

Vor year
Mitjora Sinaj
Mitjora Sinaj

Te lumte tayna ti je nje kengetare shume e famshme . Je shume e bukur me pelqen shume😘😘😘😘😘😘

Vor year
Miradie Istogu
Miradie Istogu

Po gezohem qe kosova po ben duete me kengetare te njofshme

Vor year
Besnik Podvorica
Besnik Podvorica

Shum sexy kjo Tayna flak e paska djeg edhe kjo tjetra shum e fort koka❤❤

Vor year
Belinda Dula
Belinda Dula

Shumm e bukur je rrush i ombel🥀❤️❤️

Vor 8 Monate
Bojan Ivanov
Bojan Ivanov

Cheers to Albanian girls 🥂

Vor year
Valentina Shehaj
Valentina Shehaj

The best song ever bby Ti je baba Kto 3 vjet ke qen me e mira dhe do jesh Te dua shume ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor year
itzz. kurdi1
itzz. kurdi1

Love from iraq 🇮🇶❤️

Vor year
Aron Guga
Aron Guga

Je shum e bukur zemer 😘❤👸🏼

Vor 9 Monate
niduoe stre
niduoe stre

für die trends 🇩🇪❤️

Vor year
E dautaj
E dautaj

Like kush esht duke degjuar taynen dhe lexon komentet posht👑💖👍

Vor year
Ariela__
Ariela__

Unë lexoj komente se sa degjoj muzik 🤣🤣😅😅

Vor year
demi gashi
demi gashi

UNE

Vor year
aleks qyra
aleks qyra

Cte duhet ty, kur e degjoj une🤔🙄

Vor year
Patrick
Patrick

Great job Tayna, 👏

Vor year
Craftsman Like
Craftsman Like

Sa më pelqen i kja kang maj tayna ime love you jam facja jote ma e mire dhe jetoj ne shqipri nese do te vish adresa asht rruga pjeter abnori afer shkolles nfoc mazi dhe jena ne pallat kati i peste me hyp neper shkalla dhe numri i deres asht 9😍😍😍😍😘😙😚😘😙

Vor year
Albana Simoni
Albana Simoni

Tayna e mrekullueshme❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you

Vor year
Nehat Qorri
Nehat Qorri

. Ma e mira je ti taya❤️❤️❤️

Vor year
Anna Bayern
Anna Bayern

🌋🔥Yoooo this girl should go international !!! Pls keep doing your thing Tayna and keep doing similar features. Your Talent should be taking over the world and i know one day it will...make us proud Queen !!! Luv ya 💓

Vor year
Duresa Alijaj
Duresa Alijaj

Shum e Bukur Te Dua Tayna 🧿❤️

Vor year
Halime Gashi
Halime Gashi

TË DUA TAYNA JE TALENTE E MADHE

Vor year
Bashkim Sefa
Bashkim Sefa

Me pelqen kjo kenge😘😘😘

Vor year
sumera anjum
sumera anjum

This is the official anthem of 2020

Vor year
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

AM I CRAZY OR WHY I'M LISTENING TO IT MANY TIMES 😍

Vor year
Lul Curri
Lul Curri

100 here ne dite e degjoj kete kenge

Vor year
Ermina Ramadani
Ermina Ramadani

Loqka ime jeta ime mbreteresha ime❤💘💕👸👸💎💎

Vor year
Safete Sulejmani
Safete Sulejmani

Tayna eshte per mu nje me e mir per mua je shum ebukur e veqant per mu tayna queen baba 😚😗😍😍

Vor year
Belisa Aziri
Belisa Aziri

Ivorian Doll killed that tho..

Vor year
Saraxurly
Saraxurly

I like it! Tayna you’re on top! Kisses from Belgium 💋🤪❤️

Vor year
ItsDamian
ItsDamian

Pershendetje ,kam degjuar shume ne komente qe njerezit nuk e pelqejne shume kete kenge me kete kengetare (Ivorian Doll) pra une kam bere kenge e taynes WTF pa Ivorian Doll.Qe ta degjoni kengen shkoni tek kanali im i Youtube ItsDamian dhe mundeni ta degjoni.

Vor year
arbnora elezi
arbnora elezi

Proud to Kosovo 🇽🇰

Vor year
Kaynolee
Kaynolee

unbelievable international highest level 🔥🔥🔥🔥

Vor 11 Monate
BUTA
BUTA

My eyes = reading comments My ears = listening song My hand = scrolling down My body = dancing My mouth = singing song I am a very busy person

Vor year
galaxy grande
galaxy grande

@Music bass ta bera nje nga une

Vor year
Menesa Morina
Menesa Morina

LMAO 😂

Vor year
Tayna's girl
Tayna's girl

Me tooo😂😂

Vor year
X.doruntina
X.doruntina

Same 😂😂

Vor year
Elïs Elïs
Elïs Elïs

Director : Tayna how many outfits you want to have in this video ? Tayna : YES

Vor year
Berti Shatrolli
Berti Shatrolli

Djghkmiousa😗😗😗😘😘

Vor year
Berti Shatrolli
Berti Shatrolli

Mldesa mn😘😘😘😗😗

Vor year
sina ada
sina ada

TYANA💋💋💋💋💋😘😘😘🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor year
Erion Berisha
Erion Berisha

💀

Vor year
maria😫
maria😫

Po shume eshte tajna je ylli i botese 🥰 te dua per veten

Vor 9 Monate
Qu een
Qu een

bash qajo qe fronin se leshon👑 Wtf 🔥

Vor 11 Monate
Hirmete Limani
Hirmete Limani

Bravoooi tayna edhe qetu ke mri lum shqiptaria qe tka javki mnu kapakin atyve tjerave te duam nga belgjika

Vor year
Mel
Mel

love this song 🎵

Vor year
era mehmeti
era mehmeti

Director: How many looks do you want at this ? Tayna : Yes. Wtf yes

Vor year
Adro Adro
Adro Adro

Zemerrrrrrrrrrr loveeer you taynaaaaa❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor year
Pellaud loue
Pellaud loue

Ivorian Doll gave life to this banger 💖

Vor year

Nächster

Tayna - BASS

3:25

Tayna - BASS

Friends Entertainment

Aufrufe 20 000 000

Krast04 - Ne Kosove Prizren

1:49

Krast04 - Ne Kosove Prizren

Krast04 Fans

Aufrufe 17

Dafina Zeqiri - DURO

3:26

Dafina Zeqiri - DURO

Dafina Zeqiri

Aufrufe 36 000 000

j-hope 'MORE' Official MV

3:28

j-hope 'MORE' Official MV

HYBE LABELS

Aufrufe 24 279 594

How The Supreme Court Killed Roe v. Wade

27:13

How The Supreme Court Killed Roe v. Wade

LegalEagle

Aufrufe 1 017 316

Dafina Zeqiri - ZILI ZILI

2:43

Dafina Zeqiri - ZILI ZILI

Dafina Zeqiri

Aufrufe 12 000 000

Tayna - Freestyle

2:15

Tayna - Freestyle

Friends Entertainment

Aufrufe 6 400 000

Tayna - Johnny

2:54

Tayna - Johnny

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

3:34

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

Friends Entertainment

Aufrufe 48 000 000

Tayna x Cricket - Caliente (Official Video)

3:03

Tayna x Cricket - Caliente (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 39 000 000

Tayna - Shqipe (Official Video)

2:59

Tayna - Shqipe (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 39 000 000

Tayna x L'Algérino - Moona

3:01

Tayna x L'Algérino - Moona

Friends Entertainment

Aufrufe 27 000 000

DARDAN x RICKY RICH ~ ON FIRE

3:00

DARDAN x RICKY RICH ~ ON FIRE

Hypnotize Entertainment

Aufrufe 497 767

Estefania - Sommerliebe

2:52

Estefania - Sommerliebe

Estefania

Aufrufe 83 918

Tayna x Azet - Tequila

2:53

Tayna x Azet - Tequila

Friends Entertainment

Aufrufe 2 837 742

Murda & Hadise - Imdat (prod. Spanker)

4:47

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

3:13

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

Capital T

Aufrufe 3 621 827

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO (prod. by Bled)

2:31

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO (prod. by Bled)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 1 345 824