Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

 • Am Vor year

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream "Magdalena":
  tayna.lnk.to/magdalena

  ❌ Follow Tayna:
  instagram.com/tayna​

  ❌ Follow Flori Mumajesi:
  instagram.com/iamflorimum...

  ❌ Music produced & mixed by CRICKET:
  instagram.com/cricket.music​

  ❌ Follow Friends Entertainment:
  instagram.com/friends.ent​

  Music & Produced by Cricket
  Lyrics & melody by
  Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
  Mixed by Cricket
  Master by Lorenc Aliaj
  Executive Producer Rinor Hykolli
  Video Imagine Films

  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

MUSIC LYRICS
MUSIC LYRICS

Tayna X Flori Mumajesi - Magdalena LYRICS😍

Vor year
Mitsos Aggoroudis
Mitsos Aggoroudis

Love from Western Thrace, Greece. Peace and Love to this beautiful culture 🇦🇱🤝🇬🇷

Dormer Tekst
Dormer Tekst

Lyrics / Teksti

Vor year
Hello there!
Hello there!

This is the best albanian song ever! It sounds so good! I love how Tayna walks in rhythm with the song! My favourite part! And you are looking drop dead gorgeous with that outffit! I love you Tayna!

Vor year
Fastlife Fastlife
Fastlife Fastlife

I love her music so much. She is the best musician of Albanian. I have much respect of her carrier.❤❤🇱🇧

Vor year
Klodiana Pantea
Klodiana Pantea

Zot sa na kishte munguar ky ze.

Vor year
KROLO TV
KROLO TV

Gëzuar ditën e Pavarësisë për Kosovën dhe Shqipërinë! 💙 ❤

Vor year
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

OMG I REALLY LOVE THIS LOVE, IN FACT EVERY NEW SONG THAT TAYNA PUBLISHES IS ALWAYS BETTER THAN THE LAST ONE!

Vor year
Magdalena Wąs
Magdalena Wąs

Një këngë e bukur .. Dhe një emër i bukur, përshëndetje nga Polonia nga Magdalena

Vor year
senni bgon
senni bgon

Gëzuar ditën e Pavarësisë për Kosovën dhe Shqipërinë! 💙 ❤ Tayna🇽🇰 + Flori🇦🇱 = SUPERHIT🇽🇰🇦🇱

Vor year
Albanian Girl
Albanian Girl

Nje dhe i vetem, Flori Mumajesi. 🤴

Vor year
Elife Sherifi
Elife Sherifi

Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

Vor year
lyrics_e
lyrics_e

Urime t'gjithve per Pavarsine e Kosoves! 13 vjet shtet!🌟🇽🇰

Vor year
Anila Gremi
Anila Gremi

Si gjithmone Flori eshte i pa'arritshem 👏👏ju lumte Flori Tayna👏👏

Vor year
Una Tina
Una Tina

Pse nuk flet askush per kete talent te gjalle MUMA - ENDRIT MUMAJESI. Tekst & melody ❤❤❤

Vor year
arian ra-73
arian ra-73

Një këngë e nivelit të lartë artistike, zëra të mrekullueshëm ❤❤👏👏

Vor year
Keysan
Keysan

SUCH AN AMAZING SONG !! I’M IN LOVE WITH IT🔥

Vor year
Toni S
Toni S

GEZUAR PËRVJETORIN e çlirimit DARDANIA 🇦🇱🦅🔥🥳🥳🥳

Vor year
Tirona blu
Tirona blu

Gezuar Kosova edhe nena Shqiperi ishalla bashkohemi sa me shpejt edhe me velllezerit dhe motrat e Maqedonis se Veriut .🇽🇰🇦🇱❤

Vor year
Gagan Sikand
Gagan Sikand

Wow, this song takes me back to a person and place.

Nächster

Tayna x Azet - Tequila

2:53

Tayna x Azet - Tequila

Friends Entertainment

Aufrufe 3 200 000

Dafina Zeqiri - DURO

3:26

Dafina Zeqiri - DURO

Dafina Zeqiri

Aufrufe 36 000 000

Tayna x L'Algérino - Moona

3:01

Tayna x L'Algérino - Moona

Friends Entertainment

Aufrufe 27 000 000

I Installed a 1000HP LS Engine in my Ford Ranger

15:16

I Installed a 1000HP LS Engine in my Ford Ranger

Westen Champlin

Aufrufe 1 313 513

City Girls Ft. Usher - Good Love (Official Video)

3:50

OKPNT

2:21

OKPNT

GRRRA - Topic

Aufrufe 37 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 62 000 000

Tayna x Ivorian Doll - WTF

3:07

Tayna x Ivorian Doll - WTF

Friends Entertainment

Aufrufe 10 000 000

Tayna - Johnny

2:54

Tayna - Johnny

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

Dafina Zeqiri ft. RON - Murder on the dancefloor

3:03

Nizz - Madalena

2:27

Nizz - Madalena

Nizz

Aufrufe 135 000

Elvana Gjata - Afer dhe larg

3:22

Elvana Gjata - Afer dhe larg

Elvana Gjata

Aufrufe 5 900 000

I Installed a 1000HP LS Engine in my Ford Ranger

15:16

I Installed a 1000HP LS Engine in my Ford Ranger

Westen Champlin

Aufrufe 1 313 513