Tayna x Cricket - Pijetore

 • Am Vor 6 Monate

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream „Pijetore“:
  tayna.lnk.to/pijetore

  Tayna x Cricket - Pijetore
  Remixed and Produced by Cricket
  Lyrics: Tayna
  Mastering : Nome ent.
  MUA: Arber Bytyqi
  Styling: Donika Loci
  Video: Sekuencë
  Original song: de-film.com/v-video-Mtj1VQ0UNpI.html
  Executive Producer: Rinor Hykolli

  Thanks to; Villa Park & Classic Hotel

  ❌ Follow Tayna:
  instagram.com/tayna

  ❌ Follow Cricket:
  instagram.com/cricket.music

  ❌ Follow Friends Entertainment:
  instagram.com/friends.ent

  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Fjorela
Fjorela

REF. Endri & Stefi:]

Dikushi
Dikushi

Cdo sen qka e ka arrit e meriton,nji artiste qe nuk ndalet dhe vjen gjithmon ndryshe dhe unike,ARTISTE E MADHE e njohim dhe te gjith e dim kush eshte dhe sa e talentuar,kto tekste jan nivel tjeter eshte thjesht KRYEVEPER.🔥

Xhulio Myrtollari
Xhulio Myrtollari

kjo shkon per gjith ata qe megjithse jemi ne prag feste, kemi nje plag nje dhimbje ne zemer, per te gjith ata qe jane te vetmuar...

mr Anonyomus
mr Anonyomus

Fjalët janë te teperta kur suksesi eshte i destinuar. Like kush mendon qe eshte me e mira👏👏❤️.Nga te vetmet kengetare qe famen e ka arritur vet. Bravo👏👏Gezuar vitin e ri per cdo njeri.Le ti leme sherret e mosmarrëveshjet por le ta duam njeri -tjetrin se jeta eshte e shkurtër .Gezuar❤️

Fatos Sulo
Fatos Sulo

Tayna eshte artiste 360 grade. Ajo mund te bej rap dhe te jete e eger, por mund te jete dhe e bute me kenge dashurie.

Giza
Giza

REF. Endri & Stefi:]

Dessy Rom
Dessy Rom

That song is so unique..Congratulations to TAYNA she’s a real artist!

hit em up
hit em up

Tayna serisht me nje zhaner muzike ndryshe🤍 No one can do it like her, definetly one of the best artists here in Albania🇦🇱

Arsim Sinani
Arsim Sinani

Tash ma ke mbushur mendjen qe je artiste e vertet me keng me tekst e ke myt plus klipi. Prej sot kenga jote me e preferume kjo Tayna. 👍👍

Angelieenna
Angelieenna

Ky do jete albumi i vitit, kenga asht another level🔥🔥🔥🔥

LYRICS OF SONGS
LYRICS OF SONGS

Teksti MA İ SAKT

ERA
ERA

[REF. Endri & Stefi:]

v
v

She came in a different way this time😍 love her !!

serry ciok
serry ciok

She always nailed it!!!

•UrFávßØY•
•UrFávßØY•

Tayna! Ti je nje Artiste e vertet. 🇦🇱🎭

𝙏𝙖𝙮𝙣𝙖 𝙌𝙪𝙚𝙚𝙣 ꨄ
𝙏𝙖𝙮𝙣𝙖 𝙌𝙪𝙚𝙚𝙣 ꨄ

Hiti i fundit per kete 2021 tayna po arrin shume dhe i uroj suksese te vazhdoj dhe cdo deshir ti plocohet sepse e meriton Taynatore forever ♾

Levon Kiradzhyan
Levon Kiradzhyan

Does anyone know the original song ? And wow what a incredible mash up. Cricket is so talented!!

Dessy Rom
Dessy Rom

For all of us who don’t speak Albanian please put English lyrics in your next song🙏🏼

Dhimitra Zeka
Dhimitra Zeka

Thjeshte ikone je! Provon cdo zhaner te mundshem! Bravo!🤎

TAYNA SHALA
TAYNA SHALA

Tayna is back very well 👑Since the OFG song when she used "ehh" there I realized that Tayna is back that song was just diss for Melinden .... Bravo Tayna you are my queen❤👑

Nächster

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

3:20

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

Stranger Things 4 | Kiss, Marry, Kill | Netflix Geeked

2:13

Stranger Things 4 | Kiss, Marry, Kill | Netflix Geeked

Still Watching Netflix

Aufrufe 986 117

Tayna - Doruntina (Official Video)

3:21

Tayna - Doruntina (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 31 000 000

Tayna - Sorry

2:57

Tayna - Sorry

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

3:24

Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX

Elvana Gjata

Aufrufe 39 000 000

lluni ft Ledri Vula - Narcos Albania

2:39

lluni ft Ledri Vula - Narcos Albania

lluni96

Aufrufe 1 100 000

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

Aufrufe 62 000 000

Tayna x Ivorian Doll - WTF

3:07

Tayna x Ivorian Doll - WTF

Friends Entertainment

Aufrufe 10 000 000

Stranger Things 4 | Kiss, Marry, Kill | Netflix Geeked

2:13

Stranger Things 4 | Kiss, Marry, Kill | Netflix Geeked

Still Watching Netflix

Aufrufe 986 117