Tayna - Sicko

 • Am Vor 2 years

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream & Download: music.onima.co/Sicko

  Music & Produced: Cricket
  Lyrics: Tayna
  Master Nome ent
  Video: Imagine Films
  Styling by: Dodona Avdiu
  Makeup & Hair: Sellma&Kaci
  Executive Producer: Rinor Hykolli

  © 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

M K
M K

Ich finde albanisch gesungen oder gerappt echt krank. Das hört sich richtig gut an! Und die Musik allgemein ist super. Vorallem Tayna 😍👌 Go Albania, Go Kosovo 🇩🇪

Vor 2 years
Denisa Memaga
Denisa Memaga

@Dein Onkel z

Vor 15 Tage
•Bad Boy•
•Bad Boy•

🔥Sexy Tayna👑🇦🇱🔝Doruntina💙

Vor 9 Monate
Baki Kaqara
Baki Kaqara

Danke aber wir sind alle freunde

Vor year
aqumy
aqumy

@Gentiana Hajzeraj XD

Vor year
Ivana Ivancic
Ivana Ivancic

Love from Croatia, you are lit af with your songs!!! 🇦🇱❤️🇭🇷

Vor 2 years
Seid Kurtovic
Seid Kurtovic

Gori tayna u 2022🇧🇦

Vor 4 Monate
Romeo Migic
Romeo Migic

Gori goriiii

Vor 9 Monate
•Bad Boy•
•Bad Boy•

🔥Sexy Tayna👑🇦🇱🔝

Vor 9 Monate
Krasnić
Krasnić

JESSS

Vor 9 Monate
KLERISSA
KLERISSA

Like kush e pelqen akoma👍

Vor year
•Bad Boy•
•Bad Boy•

🔥Sexy Tayna👑🇦🇱🔝

Vor 9 Monate
_IamQueen1_
_IamQueen1_

Unnn

Vor year
Luljeta Matoshi
Luljeta Matoshi

Un 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

Vor year
Sabaudin
Sabaudin

@charli fp i love charli omggg

Vor year
KLERISSA
KLERISSA

@VIDEO ARGETOHU dhe sa i perket keti fjalori mesa di une e perdorin njerzit pa logjike dhe pa shkolle dhe ne kete rast ti je i tille 😲

Vor year
Mary
Mary

this is sexiness on a damn high level... love the aesthetic

Vor year
Klodiana Mane
Klodiana Mane

Supeeeerrr

Vor year
nawal razzaq
nawal razzaq

Obsseed🔥 with Albanian Songs 🇦🇱❤️🇵🇰

Vor year
Aksinja Jani
Aksinja Jani

Dopeeeee 👍🏻😍. Kjo është e paparë përfundimisht. Sërish e dogji. E adhuroj këtë këngë. Like kush mendon si unë?

Vor 2 years
KOSOVO is doing the best music in Europe
KOSOVO is doing the best music in Europe

Po pajtohem she is queen of Dardania 🇦🇱❤️🇽🇰

Vor 7 Monate
Aksinja Jani
Aksinja Jani

@Juanra Martin Venzal ☺☺

Vor 10 Monate
Juanra Martin Venzal
Juanra Martin Venzal

Yo también

Vor 10 Monate
SaFlu
SaFlu

Wow albanian and russian women are just breathtaking 😍 greetings from sweden 🇸🇪

Vor 2 years
MILI
MILI

@KOSOVO is doing the best music in Europe Kosovo girls are so hot and that's a fact

Vor year
Mgyr Bella
Mgyr Bella

Heja Sverige!!!! Thank you❤️

Vor year
Valentina
Valentina

KOSOVO is doing the best music in Europe okay stop. I’ve seen other places how you are stepping on Albanians from Albania, to make Albanians from Kosovo look better. I don’t get it. Like you read, ALBANIANS from Kosovo and ALBANIANS from Albania. We’re all Albanians! The only thing that makes us different from one and other is the accent of the same language we speak. If you’re first going to make Albanians look better, don’t ducking step on them! You’re like Spotify, making ads about how much better Spotify premium is, and dragging Spotify without premium to the ground. In the end Spotify is Spotify, and Albanians are Albanians.

Vor 2 years
Gazza Nova
Gazza Nova

Why you mentioning Russian women here??? this song got nothing to do with Russia! I hope you dont go next like...Cambodian woman are so sexy. hmmm :)

Vor 2 years
Arbër Murataj
Arbër Murataj

Tayna të dua shumë.Unë jam një fansi jot i zjarrtë.Më pëlqejnë shumë këngët e tua.Edhe nëse njerëzit të harrojnë to do të jesh numri 1 për Mua.Të uroj suksese dhe një jetë të lumtur😘😘😘

Vor 2 years
Xhiliola Bardhi
Xhiliola Bardhi

TAYNA!UNE JAME FANSJA JOTE!UNE JAME 10 VJECE!E KAME EMRIN ALEKSIA por po perdoje telefonin e mamit time se une nuk kame mare telefon akoma.Une jetoje ne angli por vi me pushime ne shqiperi.TE DUA SHUME!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰JE YLLE⭐⭐⭐

Vor 2 years
jon
jon

Bravo Tayna!! Je një nga artistet shqiptare që më ke tërheq vëmendjen që në fillim. Love you baby girl. 💕💕💕

Vor 2 years
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Tayna is the best singer👑💜💜🌟😍

Vor 2 years
Peter Max
Peter Max

IN LOVE WITH THIS SONG LIKE A SICKO!

Vor 8 Monate
Maria
Maria

I love this song. I'm from Greece 😍😍🇬🇷

Vor 2 years
MIRO BERAT
MIRO BERAT

@Kloa K 🤣🤣🤣

Vor 5 Monate
my lemon
my lemon

@Alice Stella Mmj ma ler pak fb ose instg qfare te kesh te shkruaj pastaj fshije se nuk shef kush

Vor 5 Monate
Alice Stella Mmj
Alice Stella Mmj

@my lemon ok moj, "bubushe" 😂

Vor 5 Monate
Liliana Dova
Liliana Dova

Just love this song😍💝🔥

Vor 2 years
kalvo schneider
kalvo schneider

s that small body gyal in the big body Bimmer S'jom Tayna për to, unë për to jom veç Tina Mu munu me lyp ma mirë prapë te njoni tjetri bina Don sweety dope, Don sweety dope si na M'thirri en darkë e ju doka si darkë Uh la la, unë sirenë për kët' shark Zemrën e shtrejt e kom shti mrena n'ark Uh la la, e ën n'to veç ty t'maj

Vor year
Eliyah
Eliyah

Let’s go to the trends 🇩🇪

Vor 2 years
meow poosay meow
meow poosay meow

🇬🇷🇬🇷🇨🇾🇨🇾

Vor 2 years
Bangtansonyeondanchick💕💗
Bangtansonyeondanchick💕💗

🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Vor 2 years
sena ulpnr
sena ulpnr

🏳️‍🌈

Vor 2 years
Donjeta Bujupi
Donjeta Bujupi

🇩🇪🇩🇪

Vor 2 years
Helga L.K.
Helga L.K.

Shakira of Albania😍Love this Song from Tanya💝💝💝

Vor Monat
Heku Alblove
Heku Alblove

Tayna je ma è mira zemer me pelqejne krejt kenget e tua

Vor 2 years
nesrine Ness
nesrine Ness

I love this music 😍😍😍❤️❤️ im from Algeria 🇩🇿

Vor 11 Monate
Maria Ma
Maria Ma

OMG I LOVE THIS SONG!!❤❤💣💣💣🔊🔊

Vor 2 years
toni tonik
toni tonik

👌👍Bukur

Vor 7 Monate
AA 134 AH BoSS
AA 134 AH BoSS

LIKE & COMENT ❤🔥 [Teksti i "Sicko"] [Chorus] Hajde këtu afrohu ma ngat Hey Sicko, Sicko, Sicko, Sicko Me ça je msu ti e din Jom bingo, bingo, bingo, bingo Hajde këtu afrohu ma ngat Hey Sicko, Sicko Me ça je msu ti e din Jom bingo bingo [Verse 1] Is that smooth body gyal in the big body beam S'jom Tayna për to, unë për to jom veq Tina Mu munu me lyp ma mirë prapë te njoni tjetri bina Don Sweety dope, Don sweety dope sina M'thirri en darkë e ju doka si darkë Uh la la, unë siren për kët' shark Zemrën e shtrejt e kom shti mrena nalt Uh la la, e ën n'to veç ty t'maj [Pre-Chorus] He even love my on my bad hair day Koka ngi me bitches and I know that he no play Kur don diçka real ti e din ku me ardh Se s'e kom nërmend me t'hek lirisht dita le t'zbardh [Chorus] Hajde këtu afrohu ma ngat Hey Sicko, Sicko, Sicko, Sicko Me ça je msu ti e din Jom bingo, bingo, bingo, bingo Hajde këtu afrohu ma ngat Hey Sicko, Sicko Me ça je msu ti e din Jom bingo, bingo [Verse 2] Po don me t'pas ty cdo herë Se ti je drita jem kur n'jetë o gjithçka terr What?! Papi give me loving, give me loving Papi give me loving, aha Papi give my loving, give me loving Papi give me loving, aha First thing I'm admiring your lips Come on sa ma afër edhe durt i ka en hips Seni parë që pi don jon my lips Kapet gjith' për trupi when I'm rollin' down the hips [Pre-Chorus] He even love my on my bad hair day Koka ngi me bitches and I know that he no play Kur don diçka real ti e dinë ku me ardh Se s'e kom nërmend me t'hek lirisht dita le t'zbardh [Chorus] Hajde këtu afrohu ma ngat Hey Sicko, Sicko, Sicko, Sicko Me ça je msu ti e din Jom bingo, bingo, bingo, bingo Hajde këtu afrohu ma ngat Hey Sicko, Sicko Me ça je msu ti e din Jom bingo, bingo

Vor 2 years
AA 134 AH BoSS
AA 134 AH BoSS

@ana kabashi sa meresh me gjet gabimet tek teksti im ti me mir posto ni tekst ti pa gabime dhe te jesh me qete....ok😘

Vor 2 years
ana kabashi
ana kabashi

@AA 134 AH BoSS po pa keqkuptime gabimet jon per njerz

Vor 2 years
ana kabashi
ana kabashi

@AA 134 AH BoSS jo se kom nermend met hek po thot se kom nermend met njek

Vor 2 years
ana kabashi
ana kabashi

@AA 134 AH BoSS nuk thot don sweaty,po thot dance sweaty

Vor 2 years
ana kabashi
ana kabashi

@AA 134 AH BoSS jo zemren e shtrejt e kom shti mrena nalt po thot mrena n'ark

Vor 2 years
wins wins
wins wins

Bota ka rihanen shqiptaria ka tayna ❤

Vor 2 years
Familja Qaushi Familja Qaushi
Familja Qaushi Familja Qaushi

tayna eshte nje super kengetare e adhuroj taynen love tayna♥♥

Vor 2 years
Tini1
Tini1

Killin it

Vor year
Ergys Halilaj
Ergys Halilaj

Tayna super super super keng☝️☝️☝️☝️,te lumt zeri dhe paraqitja,keng shum e mir.👏👏👏👏👏👍👍👍 Nga Milano te bej urimet dhe sukseset me te mira....

Vor 2 years
Çerçiz Topulli
Çerçiz Topulli

Albanian music I love it 🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Joaquin tucu Correa
Joaquin tucu Correa

Love the Song from italy 🇮🇹

Vor 3 Monate
Fadil Mehalla
Fadil Mehalla

Oj Tayna o zemra ime o drit o shpirt ti je me e mira ne bote asnje nuk ta kalon ty as nga kenget as nga gjithcka

Vor 2 years
Irena Baku
Irena Baku

I can't stop listening this song I like it 😍😍🤩👏🥰✌😘😊😉👌

Vor year
ve3casso
ve3casso

U killed it girl 💕🙌🏻

Vor 2 years
Kosta Pleqi
Kosta Pleqi

Sicko tayna kjo është një nga këngët më super 🤑🤑🤑

Vor 2 years
Alex Manga
Alex Manga

Love it.

Vor year
Morteza Nosrati
Morteza Nosrati

i always see all these music I'm from afghanistan 🇦🇫♥

Vor year
Geg Toska
Geg Toska

Ramos

Vor year
Oltion Cjapi
Oltion Cjapi

Je kengetarja me e mire ne bote.

Vor 2 years
Kkklll2
Kkklll2

I love Tayna and i loooove albanian music😍😍❤️❤️ I’ve been Tayna’s fan for a year now even i don’t understand what she says. Love from Finland

Vor 2 years
Antoneta Rrapi
Antoneta Rrapi

Bravooooo diva magjike super kenga fantastike shum e bukure je vertete nje artiste e talentuar cute angel cute princess the best artist of aren bi pop!🤩💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💥💥💥💥💥💥💥💥👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😘😘😘😘😘😘😘😘

Vor 2 years
mariana c
mariana c

Doruntina, i love u 💓 from MEXICO 🇲🇽

Vor year
anna vorfi
anna vorfi

Tayna ke ditelindjen sot. Shume urime🥳🥳🥳🥳🎂🎂TE dua shume ❤️❤️

Vor 2 years
Erald Krasniqi
Erald Krasniqi

Kenaqesi shum e madhe per mua qe bera foto me ty ne vere shpresoj te takojm perseri tayna the best

Vor year
Besmira Lumci
Besmira Lumci

Sa kange super e ndiej per nate me pelqen beautiful TAYNA-DORONTINA

Vor 2 years
Fatmir Hodaj
Fatmir Hodaj

Tayna is awesome ❤

Vor 2 years
Deizi Ponari
Deizi Ponari

O tayna po ti je yll sta prish kush kongen sa tjemi na fansat e tu gjall! :-

Vor 2 years
Leon Brandl
Leon Brandl

the best track of tayna!

Vor 2 years
Viktoria _Wet
Viktoria _Wet

Love Tayna and love albanian music 😍greetings from germany

Vor 2 years
Ela Ela
Ela Ela

I was in a school trip when this song was published , we was in bus and all the student”took fire” all say Sicko Sicko Tayna is the best and teacher say”who is Tanja”😂😂😂😂 I love this song❤️🌹

Vor year
Agim Poci
Agim Poci

asnjeri nuk ka thene asgje per djalin...♥♥♥

Vor 2 years
Clauqy XD
Clauqy XD

Das Lied geht halt immer noch 💪 🇦🇱🇦🇱

Vor 11 Monate
Melyk07
Melyk07

Tayna je shum e mir❤️❤️

Vor 2 years
Fjolla Binaku
Fjolla Binaku

Hittt si ne rep si ne solo gjithmon tayna vjen me energji fantastike 😍🔥🔥

Vor 2 years
Elfat Krasniqi
Elfat Krasniqi

Spo kallxon

Vor 2 years
kolicani eper
kolicani eper

Mendoj se esht nje nder këngët ma të mir 😊

Vor 2 years
Elidjana Dervishi
Elidjana Dervishi

Tajna ti je kengatere me ebukur ne bot te gjitha kenget etua ikam digju jan super te gjiyha😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖❤❤

Vor 2 years
Eni Gjika
Eni Gjika

Je super tayna kjo dhe edhe ti jan dy kenget e mia te preferuara dhe kengetarja ime e preferuar like kush i pelqe keto keng dhe taynen.

Vor 2 years
loriztasty
loriztasty

Happy 1 year "Sicko" 🔥🔥🔥🥺🥺🥳🥳🥳🥳🥳😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕💕

Vor 8 Monate
FF KATIE
FF KATIE

Tayna me Quenn 👸❤️

Vor year
Kajla’s Vlogs
Kajla’s Vlogs

Hajde ktu afrohu ma ngattt☺️💜

Vor 2 years
Ledona Selimi
Ledona Selimi

Tayna ma e mira repere♥️❤️❤️❤️❤️😘

Vor 2 years
Nikiriki
Nikiriki

Pooooo

Vor 2 years
Egisa Stojani
Egisa Stojani

Sicko eshte kang shum e mir po ashtu dhe tayna asht queen 👑👑👑👑

Vor 2 years
Vitia 06
Vitia 06

Like nese po ju pelqen shum kjo pjesa 01:42 ☺️

Vor 2 years
Genis Shala
Genis Shala

Omg 😲 shum mir ke dal tayna 😎❤ i sose krejt BRAVOOOO👏👏👏👏👏😍😘😗😙❤❤❤❤

Vor year
Alesia Alesia
Alesia Alesia

Im in love with this song♥️♥️💋💋🔥🔥

Vor 2 years
Sklsbdjx Dhxjnd
Sklsbdjx Dhxjnd

Tayna eshte super kengetare .

Vor 2 years
era hoxha
era hoxha

kujt i mungoi ajo pjesa ehhhhhhhh qe ben tayna ne fillim te kenges :) shum e embel e bute ne kete kenge/ cdo lloj stili te shkon Queen :*)

Vor 2 years
Vedat Ferati
Vedat Ferati

Lirisht dita let zbardh 😍👌 #tayna

Vor 2 years
Qama Deliu
Qama Deliu

Veq vazhdo loqk suksese ♡

Vor 2 years
Kol Lelcaj
Kol Lelcaj

Beautiful music

Vor year
Majk Shabanaj
Majk Shabanaj

Zemer je tayna. Ciko Te puthe forte

Vor 2 years
besi besii
besi besii

Damn... Lit 🔥 Senet shum t’mira po i bjen, kurgjo mangu “yjeve” boterore.

Vor 2 years
Besa Shasivari
Besa Shasivari

😑😑

Vor 2 years
Bledi35 Bledi35
Bledi35 Bledi35

Bravo me kenget Tayna❤❤❤😘

Vor 2 years
Kristjan Helmi
Kristjan Helmi

Bravo Tayna shum e bukur kenga 😘😘

Vor 2 years
Statisfying Daily
Statisfying Daily

High class 😍 Rihanna shqiptare

Vor 2 years
Bensu Soral
Bensu Soral

I miss this version 👌🙅🏻‍♀️

Vor 8 Monate
Doogee X5s
Doogee X5s

O zot i madh si gjithmon nje super keng nga MBRETERESHA E MUZIKES shum like per taynen.....💐💕💋❤👍👍👍👍😘✴⭐

Vor 2 years
alida flus
alida flus

Nice song love from 🇦🇱🇺🇸❤

Vor 2 years
Luxhiana maliqi
Luxhiana maliqi

Je nje yll Tayna❤💋😍👍💜

Vor 2 years
ILSON
ILSON

Dua shume te te takoj Kengen Sicko me pelqen shume

Vor 2 years
Rose Huynh
Rose Huynh

2 years to this song lovely 🥰

Vor 8 Monate
A. A
A. A

Albanian girls and Albanian language are dream ⚘❤

Vor 2 years
Fisnik Papaj
Fisnik Papaj

Boys too 😂👍🏻

Vor 6 Monate
lefter gjoligaj
lefter gjoligaj

Je me e mira nga te gjitha kengetaret

Vor 2 years
Adea Buci
Adea Buci

Tajna je me e mira ♥♥♥★★★

Vor year
demona !
demona !

Tu u munu me gjet ma mir po prap tek njoni tjetri bina...favvv part

Vor 6 Monate
Reina Reina
Reina Reina

Love from Japan🇯🇵

Vor 5 Monate
Mimou Stikage
Mimou Stikage

From Algeria 🇩🇿❤ lover of music Albanian 💣💥💟💟

Vor 2 years
Lira Ramadani
Lira Ramadani

Tayna ta ha zemren ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 2 years
vaid sadiku
vaid sadiku

Bravo tayna nga VJESHTA ❤❤❤

Vor 2 years
Emma Wonton
Emma Wonton

Hi Tayna hope to grow more fame I love you so much

Vor year
Bardha Shehu
Bardha Shehu

Une jam ashli ky nuk eshte telefoni im po' po shkruaj te ky atehere tayna eshte yll i vertet i love you tayna😘😘like ketu kush eshte fansja e taynes💝💖👍👍👍

Vor 2 years
Music Albania
Music Albania

Teyna eshte mama e rrepit dhe muzikes shqiptare Like kush mendon keshtu

Vor 2 years
EduardExtremeGaming AL
EduardExtremeGaming AL

This song reminds me October 2019, being pretty confident and being kinda known on TikTok, used to be close to my friends and having fun. TikTok was a thing back then, but atleast It didn't corrupt people so badly. Now it has destroyed the society.😔⏳💔

Vor 9 Monate
Erza Sylejmani
Erza Sylejmani

Të dua shumë tayna ti je engjullush 💖💖dhe gjithçka tjetër💖💖

Vor 2 years
ff lorent
ff lorent

yll je tayna je artistja me e bukur ne world i love tayna

Vor 2 years
Luan Shahini
Luan Shahini

Je me e mira tayna te dua shume 💋❤❤

Vor 2 years
Eraldo Qazollari
Eraldo Qazollari

Director:How many candells do you want Tayna? Tayna:Yes.

Vor 2 years
Gashi a
Gashi a

cool tayna te dua l love you tayna je ma e mira tayna queennn sun shtyhet kerkush me ty l love you tayna queen

Vor 2 years
Ashley Walters
Ashley Walters

That Video and Song was Amazing! She is my new Favorite ☺️U.S.A

Vor 9 Monate
anisa karanxha
anisa karanxha

tayna je me e mira 😍😘

Vor 2 years
Roku Dauti
Roku Dauti

Shum keng e bukur vajza ime e ka shum qef edhe un😍😍😍🥰😇😊

Vor Monat
Ermelinda Llangozi
Ermelinda Llangozi

Bravo Tayna Je 1-she 😍😍😍😍😍 Je gjithmone perfect Kush mendon keshtu Like ose coment

Vor 2 years
Have Noka
Have Noka

Je shume e Mir me pelqejne shume kenget e tua

Vor 2 years
Have Noka
Have Noka

😍💎

Vor 2 years
Fatmira Vasia
Fatmira Vasia

I love this song From England . 😍😍😍😍😍

Vor 5 Monate
Tayna Queen
Tayna Queen

All you're song are so so beautiful but thiss,this is amazing🥰🥺🔥

Vor year
Gentian Kurti
Gentian Kurti

Like kush mendon se TAYNA eshte rreperrja me e mire

Vor 2 years

Nächster

Tayna - QE QE

3:10

Tayna - QE QE

Friends Entertainment

Aufrufe 28 000 000

Tayna - Sorry

2:57

Tayna - Sorry

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

Worst MMO Ever? - Star Wars: The Old Republic

45:25

Worst MMO Ever? - Star Wars: The Old Republic

Josh Strife Hayes

Aufrufe 337 471

Tayna - Johnny

2:54

Tayna - Johnny

Friends Entertainment

Aufrufe 11 000 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

3:34

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

Friends Entertainment

Aufrufe 48 000 000

Tayna - A jo

2:47

Tayna - A jo

Friends Entertainment

Aufrufe 8 100 000

OKPNT

2:21

OKPNT

GRRRA - Topic

Aufrufe 37 000

j-hope 'MORE' Official MV

3:28

j-hope 'MORE' Official MV

HYBE LABELS

Aufrufe 23 915 961

Tayna x Azet - Tequila

2:53

Tayna x Azet - Tequila

Friends Entertainment

Aufrufe 2 837 742

HYPED presents Fire in the Booth Germany - Laas

6:48

DARDAN x RICKY RICH ~ ON FIRE

3:00

DARDAN x RICKY RICH ~ ON FIRE

Hypnotize Entertainment

Aufrufe 497 767

ALEKSANDRA PRIJOVIC - SABOTIRAM (OFFICIAL VIDEO)

3:18

ALEKSANDRA PRIJOVIC - SABOTIRAM (OFFICIAL VIDEO)

Aleksandra Prijovic

Aufrufe 1 671 856

Pajel - Blockstar [official video]

2:44

BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PARE

2:52

BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PARE

AVD Digital

Aufrufe 14 837 573