Tayna - Merri [official video]

 • Am Vor 7 Monate

  Friends EntertainmentFriends Entertainment
  subscribers: 602 Tsd.

  Stream „Merri“:
  tayna.lnk.to/Merri
  Produced by: Gesko
  Lyrics by: TAYNA
  Melody by: TAYNA & Gesko
  Beat: Xhooleeo Beatz
  Clothes: Donika Loci & Nach
  Makeup&hair Studio Goddess*
  Video: Secuencë
  Executive Producer: Rynor Hykolli
  ❌ Follow Tayna:
  tayna
  ❌ Follow Friends Entertainment:
  friends.ent
  #Tayna #Merri #OutNow
  © 2023 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Ada +119
Ada

She never disapoint us , repere , ritmike , everything is on her💕

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
Мусте Шорендов +26
Мусте Шорендов

Уникална песен 💖💖💖

Vor 7 Monate
Teodor Boyanov +1
Teodor Boyanov

Браво че и Българите слушат Албанско :) Наистина много хубава песен 🇧🇬♥️🇦🇱🎶🎵👍👍👍

Vor 4 Monate
keysan +97
keysan

I’m in love with the visions of this videoclip. The best artist of Albania ✨

Vor 7 Monate
Lina DE +1
Lina DE

She is from kosovo 🇽🇰 Not Albania

Vor 7 Monate
Tayna shala
Tayna shala

Fact

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🌹

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🌹

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🌹

Vor 7 Monate
Thelegendtayna +1
Thelegendtayna

Tayna eshte queen per muzik ka super ze ka shum tekste te bukura ka melodi te mir suksese bukuri e rrall❣️🥰

Vor Monat
Ondrej Bačik +68
Ondrej Bačik

Suksese per yllin e pasionisten e muzikes ❤ kenge e shkelqyesheme yll 🕊 🔥🤍✨🎶💖🎶♥

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
Thelegendtayna +2
Thelegendtayna

Kur kendon tayna heshtin te gjitha artistat vip shqiptar ❤

Vor Monat
Ondrej Bačik +43
Ondrej Bačik

Tayna ✨💖 🎶 Një zë kaq i mrekullueshëm, e dua shumë dhe ajo na jep gjithmonë këngën më të mirë. 🤍🦋🎶 Ma e mir ne muzik dhe talent super❤❤💣💥

Vor 7 Monate
TXL
TXL

yayy

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
Pajtim Aushi +32
Pajtim Aushi

THIS IS THE SONG WE ARE LIVING FOR IT👑❤️

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💘

Vor 7 Monate
Maria Dajlani +112
Maria Dajlani

Teksti (Vallah,vallah,vallah,vallah) (Vallah,vallha,vallah,vallah) O krejt qa kom une merri, merri merri merri Se vec me ty nina happy O ty t'du ma shum se money krejt qa kom merri, merri merri merri se vec me ty nina happy O ty t'du ma shum se money Merri krejt qantat, kerret, pradat, ceket se asnjo sun vyn kur s'tkom s'ka lidhje distanca gjetet, pushimet, detet kur sje me ate qe e don mos mu bej toxic mos t'lidh inati kom qef me nguc najher sdi pse pe z'gati se kerkush si ti mu sum shkon pershtati sdu mu perla me ty hajde t'perqafi (i wanna) Vallah,vallah,vallah,vallah spo du me dit merri krejt un krejt ti fala vec mos m'le ti met prit o jo bre vallah vallah vallah vallah vallah so tu mani e di qe kerkun nuk ka si un qata ska ku mem ik O krejt qa kom une merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma shum se money krejt qa kom merri merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma shum se money got that old school love si Jada and Makveli dashnin qe kom per ty kur t'dush e shkrujti noteri edhe kur je larg t'lypu ty en cdo njeri ti jap un krejt e mos un thuj kurr falemderit,like can figh me up un pot thirri sot krejt une me ti dhon po une jam shperblimi jot najher un marr kot po ti mos u ban idiot kto qe ti jap nuk jon sen se shum ma shum m'kushtojn mu lot a mo vallah,vallah, vallah, vallah spo du me dit merri krejt un krejt ti fala vec mis mle ti met prit o jo bre vallah, vallah, vallah, vallah so tu ma ni e din se kurkun ska si un qata ska ku mem ik O krejt qa kom une merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma shum se money krejt qa kom une merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma sum se money

Vor 7 Monate
Elsa Ramadani +4
Elsa Ramadani

Bravo bre❤

Vor 7 Monate
arta
arta

Mut e ka bo

Vor 5 Monate
eri_vlogs🫥 +1
eri_vlogs🫥

Shko iher ke konga kastros

Vor 5 Monate
Marshallah
Marshallah

@arta si je

Vor 5 Monate
arta
arta

@Marshallah 👍🏻

Vor 4 Monate
Cat +12
Cat

I LOOOVE THIS WOMAN, she delivers amazing music🥰

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
Turkish Sereies and songs +10
Turkish Sereies and songs

O krejt qa kom une merri, merri merri merri Se vec me ty nina happy O ty t'du ma shum se money krejt qa kom merri, merri merri merri se vec me ty nina happy O ty t'du ma shum se money Merri krejt qantat, kerret, pradat, ceket se asnjo sun vyn kur s'tkom s'ka lidhje distanca gjetet, pushimet, detet kur sje me ate qe don mos mu bej toxic mos t'lidh inati kom qef me nguc najher sdi pse pe z'gati se kerkush si ti mu sum shkon pershtati sdu mu perla me ty hajde t'perqafi (i wanna) Vallah,vallah,vallah,vallah spo du me dit merri krejt un krejt ti fala vec mos m'le ti met prit o jo bre vallah vallah vallah vallah vallah so tu mani e di qe kerkun nuk ka si un qata ska ku mem ik O krejt qa kom une merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma shum se money krejt qa kom merri merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma shum se money got that old school love si Jada and Makaveli dashnin qe kom per ty kur t'dush e shkrujti noteri edhe kur je larg t'lypu ty en cdo njeri ti jap un krejt e mos um thuj kurr falemderit,like can figh me up un pot thirri sot krejt une me ti dhon po une jam shperblimi jot najher un marr kot po ti mos u ban idiot kto qe ti jap nuk jon sen se shum ma shum m'kushtojn mu lot ama vallah,vallah, vallah, vallah spo du me dit merri krejt un krejt ti fala vec mos mle ti met prit o jo bre vallah, vallah, vallah, vallah so tu ma ni e din se kurkun ska si un qata ska ku mem ik O krejt qa kom une merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma shum se money krejt qa kom une merri merri merri merri se vec me ty nina happy o ty t'du ma sum se money

Vor 6 Monate
Royalmedia +24
Royalmedia

Realisht eshte nje prej artisteve me te kompletume meriton shum ma shum,thjesht kjo osht nje kryeveper 🔥

Vor 7 Monate
A +1
A

po

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
Miley Cyrus Song M +4
Miley Cyrus Song M

Tayna an amazing singer of Albania. Born in Kosovo,Prizren 17/12/1996. When she sing she feel it the vibe. Such a queen.

Vor 7 Monate
EDI
EDI

14*

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🔥

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🔥

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🔥

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🔥

Vor 7 Monate
keysan +16
keysan

OMG THE HARMONIES IN THIS SONG TOUCHING MY SOUL🤍 I ALREADY LOVE THIS TAYNAA

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
Живко Железчев +1
Живко Железчев

много ми харесва

Vor 3 Monate
Ondrej Bačik +20
Ondrej Bačik

😊 ❤🙏 Tayna, kengetarja me e mire e estrades Shqiptare. 😎❤ Der Song ist so geil🫶❤‍🔥 ☺💯 mega❤🎉

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
Ina +5
Ina

Nje nga artistet me e dashur per te gjith. Super kenge. Suksese ❤️

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
Royalmedia +33
Royalmedia

Merri është kong me dy kuptime edhe çdo sen në spot simbolizon dicka,Tayna kete kong ja ka dediku vetes të saj me të lartë ose (higher self) por mundet me ju dediku edhe nje personi qe e “doni” pra eshte me dy kuptime! Ne kete kong Tayna e ka tregu anen e saj te butë,sensuale që rrallë here e shohim,skena e parë osht pak a shumë si “Heart chakra” qe simbolizon dashurin per veten edhe për te gjithe te tjeret,skena e dyt osht me “rose quartz” qe po ashtu simbolizojn dashurin dhe dhemshurinë,perlat po ashtu jan dicka shumë te çumuara dhe te rralla n’jeten ton… Tayna ketu i kendon vetes (ose nje personi qe e dashuron),ku shpreh anen e saj me te bute duke dhen dashuri dhe duke na treguar qe asgje materiale nuk ka rendsi pos dashuris ndaj vetes (ose atij personi) qe t’fal paqe… N’varget e saj vrehet qartë nese e analizojm: ”krejt çka kom une merri”don tê thot që Tayna eshte në gjendje te jap cdo gjë te veten (per të) “merri krejt qantat,kerret,prada-t”(gjerat materiale),(atij personi) ose vetes vetem qe te jet e lumtur,sepse asgjë tjeter nuk ka rendsi “nese me veten nuk je e lumtur” ,po ashtu Tayna thot “kto qe ti jap nuk jon sen,shumë ma shumë m’kushtojn mu lot”…thot ti jap krejt por “lotet” e saj jon me të vlefshem se cdo sen tjeter,sepse kur nuk je n’paqe,lumturi,mirë me veten edhe (dikon qe e don) as nji sen material nuk ka rendsi sa do qe i ke…👏🏼❤️

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💗

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💗

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💗

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💗

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💗

Vor 7 Monate
strwxberryeon +6
strwxberryeon

She never disapoint 🤘🏻 Love u queen ❤️

Vor 7 Monate
T like Tayna👸🏻 +36
T like Tayna👸🏻

NJE ARTISTE NE TE GJITHA ASPEKTET!👑❤

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

🤭

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

🤩

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

🤭

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

🤩

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

🤭

Vor 7 Monate
TXL +2
TXL

A WORK OF ART👏✨️💯

Vor 7 Monate
taynafave +20
taynafave

Tayna gjithmon na knaqe me keto kang te bukura! respekte per ty❤️ te duammm❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
tirane 587
tirane 587

Kur kendon tayna ata marin pensionin se tayna eshte reperja ma e mire ne bote dhe shume suksese i uroj se e dua shume taynen ❤❤❤eshte njeshe💝💝💝💝💝👑👑👑👑😍😍😍🤩🤩🤩🤩

Vor 22 Tage
Disdis +57
Disdis

Sot dy njerzit me te pelqyer ne shqiperi kajn nxjerr hite Tayna e Luizi..e ki myt Tayna kjo quhet balad🥰

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💜

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💜

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💜

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💜

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💜

Vor 7 Monate
taynafave +17
taynafave

nje artiste e shkelqyer✨✨✨✨✨🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 7 Monate
Orgito Kalemasi +8
Orgito Kalemasi

Gezuar! Super kenge Je e mrekullueshme❤❤

Vor 7 Monate
hasti gulmohamadi
hasti gulmohamadi

Always killing it ❤️❤️🔥🔥🔥

Vor 6 Monate
keysan
keysan

❤️‍🔥

Vor 6 Monate
keysan
keysan

❤️‍🔥

Vor 6 Monate
keysan
keysan

❤️‍🔥

Vor 6 Monate
keysan
keysan

❤️‍🔥

Vor 6 Monate
keysan
keysan

❤️‍🔥

Vor 6 Monate
Juri btw +10
Juri btw

I love this song ❤

Vor 7 Monate
TXL +64
TXL

Gezuar diten e pavarësisë Kosovë🇽🇰💯🫶🏻

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🤍

Vor 7 Monate
Finem +12
Finem

Jam nje fanse e jotja , kenget e tua jane super hite ,TAYNA is Albanian🇦🇱 Queen 👑

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💖

Vor 7 Monate
keysan +12
keysan

queen of all music genres 🫶🏻

Vor 7 Monate
Tayna shala
Tayna shala

I swear

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 6 Monate
keysan
keysan

Vor 6 Monate
keysan
keysan

Vor 6 Monate
keysan
keysan

Vor 6 Monate
TXL +4
TXL

Kenga perlë✨️,këngëtarja gjithashtu😘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💞

Vor 7 Monate
TXL +2
TXL

Work of art!Bravooo😍✨️

Vor 7 Monate
Ondrej Bačik +12
Ondrej Bačik

Muzika jote është thjesht e mrekullueshme 🥰💚⚡💚⚡ 💖❄

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🎶

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🎶

Vor 7 Monate
keysan
keysan

🎶

Vor 7 Monate
mobil toni
mobil toni

Mvjen mir edhe qe pi kaj se poj tham me zemer fjalit kha hahaha far njeri I fort je ❤

Vor 2 Monate
Bbbbbb +121
Bbbbbb

Tayna tka marr lemza nje koh nga disa hijena ty tmarr neper goj, te jesh e vetedishme se as deri te gishti ste vijn… Tregoj qysh bohet keng bree🔥

Vor 7 Monate
Lau Elshani +4
Lau Elshani

Mos pi merr kjo se goxha e msheft ish 😂😂😂

Vor 7 Monate
Funny videos_😂 +1
Funny videos_😂

Jo be spi merrke pse kush te tha ty at taulantin pe ngon a po leje se aj sen sdin be ncncnccn tayna o quen i kengeve

Vor 7 Monate
Di320i Vi +2
Di320i Vi

hahah kopion eria istrefin ashiqare

Vor 7 Monate
keysan
keysan

❣️

Vor 7 Monate
keysan
keysan

❣️

Vor 7 Monate
taynafave +12
taynafave

je mbreteresha e muzikes👸🏼❤️

Vor 7 Monate
Ini Bakiu +10
Ini Bakiu

Masterpiece💫❤

Vor 7 Monate
Luiza Bethoven +2
Luiza Bethoven

Tekste super si gjithmone!👏Kush e ka bere tekstin? Dhe zeri yt magjepes ! Te le pa fryme kur ti kendon !😊

Vor 7 Monate
Ondrej Bačik +9
Ondrej Bačik

Urime! 🔥👌🙌🫠 per nje hit te bukur. Mega super kenge respekt. 🎉🎉🎉🎉🎉 Shume bukur 👏👏👏👏🔥

Vor 7 Monate
Glower +3
Glower

You always slay ❤

Vor 7 Monate
Tayna shala
Tayna shala

Fr

Vor 7 Monate
Bora Zemani +5
Bora Zemani

Je ma e mira.Kjo kenge ka per tu bere Hit sepse ti je kengetarja me me mire dhe me e sukseshme.I love you❤💋🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Alpha Omega +13
Alpha Omega

TAYNAS MUSIC VIDEOS ARE GETTING BETTER EVERY TIME

Vor 7 Monate
keysan +1
keysan

💙

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💙

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💙

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💙

Vor 7 Monate
keysan
keysan

💙

Vor 7 Monate
keysan +11
keysan

Happy Shen ValenTayna with this masterpiece 💘

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
keysan
keysan

Vor 7 Monate
melissa +1
melissa

💓❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
Albi Xhafa TT +6
Albi Xhafa TT

100000/10e vlerësoj nje kengetare me e mira ne shiperi

Vor 6 Monate
Milena Vuleva
Milena Vuleva

I love this song Bulgaria ❤❤❤

Vor 3 Monate
Albiona Burrniku +7
Albiona Burrniku

Je teper e mir dhe ato dissat qe ti beri melinda veq me i fut nmeturin se ti ja shkon me qdo kenge me qdo shikim me nje fjale Je shum e mir te duaa shumm vetem vadho mos e degjo askend nese te ofendon ose te bene diss se ajan ato qe deri dje tkan kerku falje ❤

Vor 7 Monate
misskifty +4
misskifty

Best Albanian female rapper💕💕💖✌

Vor 6 Monate
t t
t t

100 %%% Tayna,Ya Nina❤❤❤❤❤ i love you Tayna❤❤❤❤

Vor 3 Monate
Your_Lyrics +5
Your_Lyrics

Tayna bravo për këngën që i'a ke dedikuar vetes❤I love you❤

Vor 7 Monate
Sindi Leka +1
Sindi Leka

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Artemisia +7
Artemisia

I love This song 😩❤️🤩

Vor 7 Monate
King Bos +1
King Bos

Ich liebe auch

Vor 7 Monate
C HD
C HD

Per muzik ke talent, kendon bukur , por vetem shikoje fytyren tende sic ke qene dhe si je bere tani, qendroni ashtu si jeni jeni bere te gjitha njesoj me nderhyrje

Vor 7 Monate
Merita Gashi +8
Merita Gashi

Dashnin qe kom per ty kur t’dush ta nenshkruj te noteri ❤🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Daniel +6
Daniel

nice song ALBANIA POWER🙌🙏❤

Vor 7 Monate
Lina DE +1
Lina DE

She is from kosovo 🇽🇰 not Albania

Vor 7 Monate
Tayna shala
Tayna shala

Yeeee

Vor 7 Monate
Lina DE
Lina DE

@Tayna shala Sdi pse rrejn kta. Skan as nje Talent kta qe Jan mbet me rrejt 🤔

Vor 7 Monate
legendname +5
legendname

Omg your voice❤

Vor 7 Monate
kejsi
kejsi

Tayna me e mira nga tgjitha💖💖💖💖💖

Vor 7 Monate
TXL +3
TXL

In love with her and the song>>

Vor 7 Monate
TXL
TXL

Nice song

Vor 7 Monate
EH +7
EH

Tayna yll qdoher emeshum Ikea zjarr 🎉rrofsh yll ❤shummm sukse🫶🏼😘

Vor 7 Monate
legendname
legendname

Your power in voice🔥💣

Vor 7 Monate
Ondrej Bačik +5
Ondrej Bačik

Sa kenge e bukur wow👏❤❤❤

Vor 7 Monate
Artan Lleshi +1
Artan Lleshi

Je ma e mira 👸👑❤️

Vor 7 Monate
Ben sallaku +8
Ben sallaku

It's gonna be a hit, its only been 6 hours.

Vor 7 Monate
Merceder Benz
Merceder Benz

Dashnin qe ekom per ty kur tdush eshkruj te noteri💖

Vor 5 Monate
Ardian Selimi +4
Ardian Selimi

HITI TJETER NGA TAYNA👑

Vor 7 Monate
Ini Bakiu +5
Ini Bakiu

Love this song😍😍😍

Vor 7 Monate
F LUZ +1
F LUZ

This song of hers and Melinda's new song I can't stop listening to. They both made bangers.

Vor 7 Monate
Sindi Leka +1
Sindi Leka

💛💛💛💛

Vor 7 Monate
Ondrej Bačik +1
Ondrej Bačik

Muzik shum e bukur. 🎶🎶❤ Aww 🥹🙏🏼 Kjo do të jetë padyshim kënga ime e preferuar❤‍🔥❤‍🔥❤‍🔥😍

Vor 7 Monate
legendname
legendname

❤🔥❤🔥

Vor 7 Monate
Rezarta Haxhiu +3
Rezarta Haxhiu

Kur do nxjerresh nje keng rrep se ti di te gjitha ♥️

Vor 7 Monate
legendname +2
legendname

Everything is perfect💫

Vor 7 Monate
Your_Lyrics +6
Your_Lyrics

E vetmja këngë që dëgjoj më shumë ❤💓💖💕💗💝💞💟❣💌

Vor 7 Monate
TXL
TXL

🧿❤️‍🩹😘

Vor 7 Monate
Sindi Leka +5
Sindi Leka

Super keng e mahnitshme tayna the best🌹🌹🌹🌹🌹

Vor 7 Monate
Xhuljano Hoxha +1
Xhuljano Hoxha

Tayna je me e mira ♥️ kjo keng meriton me shum klikime kjo do te thot qe tayna nuk blen klikime i ka te gjitha te verteta

Vor 6 Monate
Anna Anna +6
Anna Anna

Ben nje hit me luisin me te miret shqiperi Kosovo 🎉

Vor 7 Monate
Sindi Leka +1
Sindi Leka

Kjo keng esht kryeveper♥️♥️

Vor 7 Monate
Nesa +5
Nesa

Ur voice girl❤

Vor 7 Monate
Taynasthought +1
Taynasthought

❤❤❤

Vor 7 Monate
Glower +5
Glower

this song hits different 🎉

Vor 7 Monate
Melina +6
Melina

Super Tayna fiks per ate person qe do tja shpreheshe por ku ka ma Mir Se ta thot tayna .❤❤❤Te dua Oueen zmr je me e mira❤❤👏👏👏👏👏

Vor 7 Monate
Glower +1
Glower

We love this side of Tayna

Vor 7 Monate
Glower
Glower

Masterpiece 🔥

Vor 7 Monate
Astrit Gashi
Astrit Gashi

Tayna boss je ta ha zemren❤❤❤

Vor 6 Monate
TXL
TXL

Woww amaizing!

Vor 6 Monate
Taynkizglow
Taynkizglow

❤️‍🩹

Vor 7 Monate
Cat +3
Cat

Albanian queen✨️

Vor 7 Monate
POV
POV

Masterpiece 🙈💯

Vor 7 Monate
James Lion
James Lion

So beautiful song 🤩👏

Vor 6 Monate
Nesa
Nesa

MELTED MY HEART❤

Vor 7 Monate
Bbbbbb +5
Bbbbbb

Ngjyra saj e zërit ti knaq veshet!!!🔥

Vor 7 Monate
Tayna shala
Tayna shala

Bashh

Vor 7 Monate
legendname
legendname

Everything is perfect/beautiful//🤍

Vor 7 Monate
TXL
TXL

😍👏

Vor 7 Monate
Angela Spataru +1
Angela Spataru

Queen 😍❤️⚖️sending love from 🇪🇬🇦🇲

Vor 7 Monate
Astrit Gashi
Astrit Gashi

Talente e forte tayna😍😍

Vor 7 Monate
Rita
Rita

Je me e mira 🇽🇰🇽🇰❤️❤️

Vor 7 Monate
Sindi Leka +4
Sindi Leka

ku krahasohet tayna me tjeret sidomos te kjo kong ka godit nshenj♥️♥️♥️♥️

Vor 7 Monate
A
A

yes

Vor 7 Monate
Alpha Omega +1
Alpha Omega

LOVE THIS

Vor 7 Monate

Nächster

Tayna - Sicko

3:08

Tayna - Sicko

Friends Entertainment

Aufrufe 30 Mio.

Tayna - Sorry

2:57

Tayna - Sorry

Friends Entertainment

Aufrufe 11 Mio.

Chico kauft eine YACHT?! Türkei Vlog

23:16

Chico kauft eine YACHT?! Türkei Vlog

Chico Lottomillionaer

Aufrufe 38 Tsd.

Perception check

01:50

Perception check

tom cardy

Aufrufe 455 Tsd.

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

2:48

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

Dafina Zeqiri

Aufrufe 14 Mio.

Era Istrefi - Idiot

2:34

Era Istrefi - Idiot

Era Istrefi

Aufrufe 19 Mio.

Tayna x Kidda - Anaconda [official video]

2:52

Tayna x Kidda - Anaconda [official video]

Friends Entertainment

Aufrufe 6 Mio.

Intervista e plotë me TAYNA nga Berat Buzhala

50:29

Hitet 2023

33:03

Hitet 2023

ximiproduction

Aufrufe 560 Tsd.

Vig Poppa feat. Dhurata Dora - Zoom Zoom

3:26

Vig Poppa feat. Dhurata Dora - Zoom Zoom

1 Kafe me Labin

Aufrufe 11 Mio.

Tayna - Merri (Lyrics)

3:03

Tayna - Merri (Lyrics)

Xeulitzy

Aufrufe 305 Tsd.

BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI

2:57

BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI

AVD Digital

Aufrufe 18 Mio.

Tayna - Doruntina (Official Video)

3:21

Tayna - Doruntina (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 33 Mio.

DUNKELHEIT

2:32

DUNKELHEIT

Jamal - Topic

Aufrufe 98 Tsd.

GELD FEHLT

2:33

GELD FEHLT

Jamal - Topic

Aufrufe 127 Tsd.