Tayna - Kce (Official Video)

 • Am Vor 9 Tage

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Dauer: 2:55

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Tayna - Kce
  Music & Produced: Cricket
  Hair & MakeUp: SELLMA & KACI
  Styling: Fatjon Nikqi
  Video: Valon Aziri
  Executive Producer: Rinor Hykolli
  Connect with Tayna:
  instagram.com/tayna/
  © 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Mount& Blade
Mount& Blade

2016: rina 2017: fero 2018: S4MM 2019: tayna

Vor 25 Minuten
Orgesa Orges
Orgesa Orges

Je 👑👑👑👑👑👑 queen

Vor 36 Minuten
Almir Jusufi
Almir Jusufi

👏👏👍👍👍👌👌

Vor 41 Minute
Almir Jusufi
Almir Jusufi

👏👏👍👍👍👌👌

Vor 42 Minuten
Alina Gashi
Alina Gashi

TAYNA ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 43 Minuten
DJ LKM
DJ LKM

Ku me dit sa jan perlah gjeth kta Qika 😆😆😆

Vor 51 Minute
Sommer Ray
Sommer Ray

❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Stunde
Rinesasylejmani Rinesa
Rinesasylejmani Rinesa

Un i dua te 2 at

Vor Stunde
Rinesasylejmani Rinesa
Rinesasylejmani Rinesa

kush nuk eshte me rinen disslike

Vor Stunde
Rinesasylejmani Rinesa
Rinesasylejmani Rinesa

Me e mir tayna kush eshte ma taynen beje like

Vor Stunde
Rinesasylejmani Rinesa
Rinesasylejmani Rinesa

Dhe rina ilegal

Vor Stunde
Rinesasylejmani Rinesa
Rinesasylejmani Rinesa

Tayna kce, columbiana, ring ring, shqipe i dua shume koto

Vor Stunde
Rinesasylejmani Rinesa
Rinesasylejmani Rinesa

Shum bukur tayna dhe rina

Vor Stunde
Ensar Zeqiri
Ensar Zeqiri

Bravo tayna(melinnda me rinen nit plasinn 😑😑🤤🤤😓😓😓😭)

Vor Stunde
hason ameti
hason ameti

vazhdo tyana 😘👍👌

Vor 2 Stunden
tayna fan
tayna fan

10% shqip 5% anglisht 85% xhigo xhago xhigo

Vor 2 Stunden
Filma Shqip TV
Filma Shqip TV

Nëse dëshiron te shikoni filma ather klikoni ktu ⤵ https://youtu.be/dGxU4HASizs

Vor 2 Stunden
Shqipe Kabashaj
Shqipe Kabashaj

Rrush je tayna nga rinesa 😍😍😍❤❤❤😘😘🍇💕💋🌹

Vor 2 Stunden
Blendi.Ademi111 Blendi.Ademi111
Blendi.Ademi111 Blendi.Ademi111

???

Vor 2 Stunden
Hack_ Albania
Hack_ Albania

Xhikell xhikell xhakoll hit nkrejt Kosoven qekjo fjala =-O

Vor 3 Stunden
Muzli Muzlija
Muzli Muzlija

keng me pe lpen shum

Vor 3 Stunden
Unicorn Is real2
Unicorn Is real2

❤️

Vor 3 Stunden
unique 123
unique 123

0:58 wow

Vor 3 Stunden
elion Elshani scam fan
elion Elshani scam fan

Hii

Vor 3 Stunden
Amir Elezi
Amir Elezi

Kush e pelqen taynen like♥♥

Vor 4 Stunden
Era TV Berisha
Era TV Berisha

Kush e pa Kejvinen like👍🏻

Vor 4 Stunden
Arbnor Abdyli
Arbnor Abdyli

te lumte

Vor 4 Stunden
Shaban Addmi
Shaban Addmi

Slovenia #43 on trending

Vor 4 Stunden
Anuar Veseli
Anuar Veseli

Tayna loqk suksese

Vor 4 Stunden
Zymer Berisha
Zymer Berisha

Like nese mendoni se tayna asht nje repere e mir dhe e famshme

Vor 4 Stunden
Helios Paja
Helios Paja

10. shqip. 5. anglisht.

Vor 5 Stunden
Yllyrian Tribes
Yllyrian Tribes

Na myti muzika komercjale qija ropt lidhje me artistik skan asnjo.

Vor 5 Stunden
Omer Memedi
Omer Memedi

Te do shoqa ime shum je bukurishe like kush te do

Vor 5 Stunden
Omer Memedi
Omer Memedi

Tayna te do anisa memedi nga cifliku

Vor 5 Stunden
Omer Memedi
Omer Memedi

Tayna bravo je bukur te dua like kuah oshte adhurusi tayns

Vor 5 Stunden
Omer Memedi
Omer Memedi

Tayna bravo kusg do tayna like bukurosge te do anisa

Vor 5 Stunden
Remzije Ibrahimi
Remzije Ibrahimi

Të lumt tajna ma e bukura. 💝💝💝

Vor 5 Stunden
Albania 2018
Albania 2018

Tayna:like Miza:coment Per mua taynaaa😚😚😚

Vor 6 Stunden
Video Cover
Video Cover

https://youtu.be/hSVChvfBWBk

Vor 6 Stunden
Blerton ble leo gen
Blerton ble leo gen

kejvina esht ajo afer tej a

Vor 6 Stunden
Fatmir Selimi
Fatmir Selimi

Gu

Vor 6 Stunden
Valdete Shala
Valdete Shala

Kush e don tajnen like kush e don rinen komete

Vor 7 Stunden
Adile Shala
Adile Shala

Pom doket si me kan kenge per hajgare, po e verteta e trishtushme eshte qe kjo kenge nuk u ba per me qesh.

Vor 7 Stunden
mirita shehu
mirita shehu

😘😘😘

Vor 7 Stunden
ta ha zemrën alaudin
ta ha zemrën alaudin

[Teksti i "Kce" nga Tayna] [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single [Verse 1] Hear that brrum brrum is the lambo Qe thot em ka pas o kat rren bruh Kush thot e kom dasht o kat rren bruh E kom njo nese je bos si ty sem vyn sen mo Gucci gucci bag mos em fol mu kurr per Swag (uh) Ndizajn em sheh n'trend shijen e omel si keks (brrr) Edhe sonte jom bajrak ner qika ti je hoe Edhe sonte jom bajrak ner qika oh Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl Nese don met lon me dhez duhesh me vet A bon me fol? Mos rollitni weed po rollitne ni moll En ket shit jom dananana ka ktu kush koll Qitma like combo in Mexico Jom tu bo lek une per ty skom koh "Mos i beso" une e kom moto Si me kon lloto Me m'pas provo kot oh [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single [Verse 2] Kom dal une mu knaq e me pi pak E kena dhez njo edhe po na then E dojna na veten ju nese na shani be asniher so problem A mi me gusta, sa here e ni qet sen A mi me gusta Kur menon krejt i nxen veq pak ta nguca Me t'kallzu qe per mu t'len kshtu qe mos ta nin per kerkon mo Bitch im from the south side wi'da E silli si me kon tu kcy salsa wi'da Qa me bo tash qa me bo tash wi'da Ma n'fund e ka kuptu qe I'm better, I'm better Pi der sa s'din s'din Ti s'din s'din Pi der sa s'din s'din Ti s'din s'din [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single

Vor 7 Stunden
Ila Duraj
Ila Duraj

Tayna eshte me e bukura se rina

Vor 7 Stunden
Arbnor Abdyli
Arbnor Abdyli

te lumte tayna je me emira

Vor 7 Stunden
Arbnor Abdyli
Arbnor Abdyli

te lumte tayna

Vor 7 Stunden
Ismet Shkupi
Ismet Shkupi

lop e gjall🐄

Vor 7 Stunden
Florim Memeti
Florim Memeti

Pravo tayna

Vor 8 Stunden
kujtselimi
kujtselimi

E fort je 😍😍😍😍😍

Vor 8 Stunden
Januz Malluta
Januz Malluta

Ma e mira je tayna vet kush ta ka inatin

Vor 8 Stunden
Esmije Aela Bislimi
Esmije Aela Bislimi

ABONMEFOL

Vor 8 Stunden
Esmije Aela Bislimi
Esmije Aela Bislimi

😂😂😂😂

Vor 8 Stunden
Arlind Ymeri
Arlind Ymeri

Tayna shum mir po dokesh me shoqe bravo Tayna ma e mira je

Vor 8 Stunden
ENIS MORINA
ENIS MORINA

2020

Vor 8 Stunden
shqipe brajshori
shqipe brajshori

😚😚

Vor 9 Stunden
Hana Krijezi
Hana Krijezi

Like = Tayna Comment = Rina Hajde kush fiton😍

Vor 9 Stunden
Ejla Sulejmani
Ejla Sulejmani

Bravo

Vor 9 Stunden
Limibardha Klin
Limibardha Klin

10%shqip 5%anglisht 85%xhigo xhago xhogo 😂😂😂

Vor 9 Stunden
arnita Bajraktari
arnita Bajraktari

tajna te dua shum

Vor 9 Stunden
Killercobraa
Killercobraa

Ja paski ba infraktin rines ,asaj bebes me Pampersa

Vor 9 Stunden
Rita Desa
Rita Desa

Tyna kcyn ma mir kush eplqen like

Vor 9 Stunden
Anesa Arifi
Anesa Arifi

Kush e pelqen taynen let te bej like

Vor 9 Stunden
Zhani Murati
Zhani Murati

Veq 1 kenge tbukur ka bo kjo, tjerat i ka tnjejta

Vor 10 Stunden
sugar daddy
sugar daddy

Qa kari osht kjo kange bre?

Vor 10 Stunden
Miftari Miftari
Miftari Miftari

Je ma e mira tayna Veni 1 je Koment melind@ //

Vor 10 Stunden
Adea Krasniqi
Adea Krasniqi

TAYNA=100% je mbretëresha e repit vazhdo kështu 😍😍😍😍😍 RINA as 1% nuk e meriton e pastaj vetës pi thot mami hahaha 😋😋 MEILINDA 10% pja japim po kur të folim për TAYNËN kjo 0%është 🤭 TAYNA jam fanc e jotja dhe të dua shumë jam 10 vjeçare dhe jam vajzë dhe më pëlqejnë shumë të gjitha këngët e tua

Vor 10 Stunden
Adea Krasniqi
Adea Krasniqi

❤❤❤❤bravo❤❤❤❤

Vor 10 Stunden
loresa lora
loresa lora

Niher jam kan fance e rines tash jam e taynes po rina me duket me e bukur

Vor 11 Stunden
Albania Girls
Albania Girls

Lyrics Xhigu xhohu xhihu Bsiaakan sjskskakdvehsj a jskasbwbebesne sjwjwjwjwjwiabw wjsjshwhshsjwlw idnsjwjwjajaa whsjsjahanw wjwjw wiw wlqievr sjwhwhwhwhwhw wiwjw eniebww w wjwjenwoqo dhhddhdidbdjd elql1 tvwkeheircisgushevsiw bshw9qjqhwhwysgshsoa nshsjsjs Bshajakaduhddb. Dhdhsjsjsjsjsjsjs. Prap: xhigu xhogu xhogu Jejsnsnsnska shshahajajaj akasgxysjd r kstfjsvtcsjalsgdtd jdjdhdhwsiuah dksldydgshsh Shum flm per mirkuptimin❤

Vor 15 Stunden
Loniking Karanezi
Loniking Karanezi

Shum mirr

Vor 15 Stunden
Rinesa Lato
Rinesa Lato

Fakti qe me pelqejn vetem 2 teksa qe ka ne te gjith kengen esht 🙄 very disappointed.

Vor 16 Stunden
Erionita Selmani
Erionita Selmani

😍

Vor 18 Stunden
a happy person
a happy person

Ai momenti kur do te besh nje koment qe te marresh shume like po kujtohesh qe je ne shqiperi dhe max i likeve qe mund te marresh eshte 10... Kce si me kon single

Vor 18 Stunden
Meris Hoti
Meris Hoti

Ktheju disat fmive tayna

Vor 18 Stunden
Dafina Mehmeti
Dafina Mehmeti

Nerva pom shkon

Vor 19 Stunden
inara krasniqi
inara krasniqi

nuk ban me fol

Vor 19 Stunden
Belina Haziraj
Belina Haziraj

Tayna ma e Mira ♡♡♡♡♡♡♡

Vor 19 Stunden
Eldi TV
Eldi TV

tayna bashke me kevinen hallall ngele duke thene xhigo xhago xhogo

Vor 19 Stunden
Eldi TV
Eldi TV

boni like rina dhe tayna

Vor 19 Stunden
Fabis Dervishi
Fabis Dervishi

Follow ne instagram @syze_dielli_optike ... Modelet me te reja te syzeve te diellit erdhen 🔥🔥🔥🔥🆕🆕🆕🆕🆕 New Collection 2019🔥🔥🆕🆕

Vor 20 Stunden
Belina Haziraj
Belina Haziraj

A mos ështe ajo Kejvina ♡

Vor 20 Stunden
hajdin emir
hajdin emir

Abon me fol😂

Vor 20 Stunden
Belina Haziraj
Belina Haziraj

Like tayna Comment rina

Vor 20 Stunden
itsErinda veliu
itsErinda veliu

kuuuu qfar kang palidhjeeeee

Vor 20 Stunden
Albana Isenaj
Albana Isenaj

Kush e don tajnen like dhe koment 😊😊

Vor 20 Stunden
XO MORA
XO MORA

What language is this? She’s so bad I love it 😍😍

Vor 21 Stunde
I make
I make

XO MORA No problem. Enjoy.

Vor 21 Stunde
XO MORA
XO MORA

I make thank you 💜

Vor 21 Stunde
I make
I make

XO MORA Albanian

Vor 21 Stunde
Dielll Le boss
Dielll Le boss

🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 21 Stunde
Stela Peshku
Stela Peshku

.llastic

Vor 21 Stunde
Albana Isenaj
Albana Isenaj

Tajna te dua shummmm ❤💋

Vor 21 Stunde
Princes Diamond
Princes Diamond

Good job

Vor 21 Stunde
Lori Gacha
Lori Gacha

*rina and melinda has left the chat*

Vor 22 Stunden
Mondi Mehilli
Mondi Mehilli

Like tayna = coment Rina kush do fitoi

Vor 22 Stunden
Hana Asani
Hana Asani

She is so cool😘😍🤤😝

Vor 22 Stunden
ilir Bislimi
ilir Bislimi

Ja ke kalu rines dhe melindes 11111111111111 je per kosoven tayna me kongen kce

Vor 22 Stunden
DUKAGJINISHOP PEJË
DUKAGJINISHOP PEJË

Tajna😘😘😘😘😘😘

Vor 22 Stunden
Sindi Duka
Sindi Duka

Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl Nese don met lon me dhez duhesh me vet A bon me fol? Mos rollitni weed po rollitne ni moll❤️❤️

Vor 23 Stunden
Ali Osman Dedebaş
Ali Osman Dedebaş

https://youtu.be/RmLcX2pcTg8

Vor 23 Stunden
Fatmir Selimi
Fatmir Selimi

❤💞💕💖❤ ❤💞💕💖❤ @ ❤

Vor 23 Stunden
Dardan Kastrati
Dardan Kastrati

Wow so beatiful girl💕👍💚 like yes and dislike no

Vor 23 Stunden
Beti Hoxha
Beti Hoxha

☺☺☺☺

Vor 23 Stunden

Nächstes Video

Lumi B x Dafina - Kalon

03:14

Lumi B x Dafina - Kalon

Lumi B

Aufrufe 39 000 000

Majk - Nuk dorezohna (Official Video HD)

03:21

Majk - Nuk dorezohna (Official Video HD)

BABASTARSchannel

Aufrufe 4 900 000

RINA - ILEGAL

04:55

RINA - ILEGAL

ZzapnChriss Onrecords

Aufrufe 6 200 000

Adults React To Billie Eilish

12:59

Adults React To Billie Eilish

FBE

Aufrufe 2 437 919

Daddy Yankee & Snow - Con Calma (Video Oficial)

03:31

RONY - SHQIPET (prod. by DMSbeatz)

03:07

RONY - SHQIPET (prod. by DMSbeatz)

EGO films

Aufrufe 2 300 000

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

04:29

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Xhensila Myrtezaj

Aufrufe 4 800 000

Gjiko - Maybach me shofer

03:27

Gjiko - Maybach me shofer

REDBOX Entertainment

Aufrufe 3 900 000

Tayna - Ring Ring (Official Video)

02:48

Tayna - Ring Ring (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 5 600 000

Buta - Pse Ke Ardh Ktu

03:48

Buta - Pse Ke Ardh Ktu

BUTA

Aufrufe 3 000 000

MILLONARIO FT ALEMAN - TIO RICO #TRAPYNOLLORES

3:33

MILLONARIO FT ALEMAN - TIO RICO #TRAPYNOLLORES

elcarteldesantatv

Aufrufe 9 772 824

Natti Natasha - Obsesión [Official Video]

3:13

Natti Natasha - Obsesión [Official Video]

Natti Natasha

Aufrufe 944 640