Tayna - Heroinat

 • Am Vor 7 Monate

  Friends EntertainmentFriends Entertainment

  Stream „HEROINAT“:
  tayna.lnk.to/Heroinat

  ❌ Follow Tayna:
  instagram.com/tayna

  ❌ Follow Friends Entertainment:
  instagram.com/friends.ent

  ❌ Music produced & mixed by CRICKET:
  instagram.com/cricket.music

  Produced by Cricket
  Lyrics by Tayna
  Mix Master by Cricket

  CONCEPT AND DIRECTED BY: YLLKA MUSTAFA
  VIDEO BY: WONDER
  DOP: ARIANIT GJONBALAJ
  COLOR GRADER: AGON NUSHI
  VFX: WONDER
  1ST AC: MILOT BUNJAKU

  STYLING: DONIKA LOCI
  MAKE UP AND HAIR: ARBËR BYTYQI

  SCENOGRAPHY: BURIM ARIFI
  COSTUME DESIGNER: RENE KIKA
  CHOREOGRAPHER: GRACIANO TAGANI

  EXECUTIVE PRODUCER: RINOR HYKOLLI

  © 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

DJ Gimi-O
DJ Gimi-O

Oh shit 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
strawxlili
strawxlili

Mgg😩🤚💗

Vor 6 Monate
𝕽𝖊𝖌𝖎𝖘𝖆_DIED
𝕽𝖊𝖌𝖎𝖘𝖆_DIED

ue dj gimi prz

Vor 6 Monate
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

Vor 7 Monate
nobody_f
nobody_f

I padiskutueshem suksesi i kesaj kenge nga mesazhi qe jep!Urime 28-29 nentori te gjithe shqipetareve kudo ku ndodhen njekohesisht ditelindja e te madhit Adem Jashari🥺🇦🇱 Like #pershqiperinetone

Vor 7 Monate
nesi pushkolli
nesi pushkolli

Sukses deshtim total kange ma palidhje ska bo tayna

Vor 7 Monate
taynazglow
taynazglow

Kjo këngë eshte dedikuar vajzave dhe grave heroina ne fusha te ndryshme qe kan treguar sa te fuqishme (shkathta)dhe sa te bukura jane por nje nder heroinat shqiptare eshte edhe tayna 🦅👑 pa dyshim qe kjo kenge do te ket klikime te shumta dhe do te jet hit . GEZUAR PAVARSIN SHQIPERI 🇦🇱❤️

Vor 7 Monate
💕Tayna_DonXhon💕
💕Tayna_DonXhon💕

kthe subin

Vor 4 Monate
griselda merko
griselda merko

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💖

Vor 5 Monate
Aulona Gashi
Aulona Gashi

Po👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂😂🎤🎤🎤🎤❤🇦🇱🇦🇱🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

Vor 7 Monate
Aulona Gashi
Aulona Gashi

@ARGAS po👍👍👍👍👍👍🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇tayna

Vor 7 Monate
Dikushi
Dikushi

HEROINA e kombit shqiptar Tayna👑,e vetmja artiste qe guxon dhe vjen cdo her me ndryshe,unike,dhe imspiruse suksesi I kti albumi është i pa diskutushem,faleminderit per muziken qe naj dhuron ICON🐐

Vor 7 Monate
mariana c
mariana c

Tayna is an example of a woman proud of where she comes from, of a woman so powerful and so talented, beautiful. Thank you for your music, for your art. Respect from MEXICO. 🇦🇱 🇲🇽

Vor 7 Monate
Cheetah E
Cheetah E

Ani Ilaz ani

Vor 6 Monate
serry ciok
serry ciok

Tayna nje artiste qe flet dhe shperndan kulturen e Shqiperise nepermjet kengeve te saj️ Hit i padiskutueshem🇦🇱🇦🇱 we love tayna !

Vor 6 Monate
OuR gAnGsTa LoVe🥲
OuR gAnGsTa LoVe🥲

ONLY ONE CAN DO THIS AND THIS IS YOU, HEROINA MBI HEROINAT E KESAJ SHQIPERIE DHE KOSOVE TE BASHKUAR GEZUAR 28-29 NENTORIN SHQIPERI.ME BUKUR SE KAQ SKISHE SI TE FESTOJE NDRYSHE TAYNA WE ARE PROUD OF YOU❤️🇦🇱

Vor 7 Monate
👑LEGEND_IMERI👑
👑LEGEND_IMERI👑

Tayna is my favorite singer 👑💎 Eshte nje nder kengetaret me me fame ne te gjithe boten Eshte nje repere e papare. Ka nje sukses te jashtezakonshem. Eshte teper e talentuar 💗💗💗💗 Ka arritu famen ne kaq pak kohe tani eshte nje nder reperet me e talentuar. Reperja numer 1 eshte Tayna👑👑👑👑Tayna eshte padiskutim nje yll bote. Kenga do t'jet nje hitt i vertet 👑👑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Marrim nje T si torta🍰 Marrim nje A si akulloja 🍧 Marrim nje Y si ylberi me ngjyra🌈 Marrim nje N si nata me yje 🌌 Marrim nje A si arra per bakllaven✨ Dhe i bashkojme shkronjat dhe na del Tayna madheshtorja 💝

Vor 7 Monate
Le Man's
Le Man's

Asht ni kopigirl, po spo dishe kan pi kopion se ! 😂

Vor 7 Monate
Feto Ergys
Feto Ergys

@yofavoritealbanian tamam vallaj ,e boni Cardi bee

Vor 7 Monate
yağtu sonsuz aşk
yağtu sonsuz aşk

Yes tayna eshte rreperja me e Mir ne shqiperi dhe ne kosov

Vor 7 Monate
Kush002
Kush002

Paaaaa fjalë! 🔥🔥 Wooowh 🙌 🇦🇱🇽🇰Adrenalina k ✌❤ 💥viq sukses💫

Vor 7 Monate
Martina Nurellari
Martina Nurellari

E vetmja artiste qe provon cdo keng ne vokalin e saj 🙃 Tdu shum ❤💕🤍🌍👑🦋 Je my fav singer 🥺❤ Ke marr nje fam te shpejt po e meriton ver8 🥺🦋 • • • Marrim nj T si trendafili 🌹 Marrim nj A si akullorja 🍦 Marrim nj Y si ylberi 🌈 Marrim nj N si nata 🌚 Marrim nj A si ajri 🌬 Dhe formohet emri i te madherishmes PRINCESS TAYNAAA👑🥺🌍🦋🤍💕💗🥰

Vor 7 Monate
Al Catel
Al Catel

Bravo tayna💖dhe Gezuar te gjithe shqiptareve kudo qe Ndodhen💕🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Rejana Ahmati
Rejana Ahmati

Tayna love you🎈🎈🎈

Vor 7 Monate
bilinas mini
bilinas mini

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you

Vor 6 Monate
sonja shallas
sonja shallas

Shume e bukur TAYNA te dua shume! Gezuar per te gjithe shqiptaret!🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
bofooit gojo
bofooit gojo

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 6 Monate
glamtayna
glamtayna

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 7 Monate
Leoni Diari
Leoni Diari

100%Talente 100%Queen 100%Repere 100%Mega hite ❤🔥🔥🔥👑

Vor 7 Monate
Kylie Jenner
Kylie Jenner

100%Fail

Vor 7 Monate
Kylie Jenner
Kylie Jenner

100%Autotune

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 7 Monate
hit em up
hit em up

Tayna e vetmja artiste qe sjell cdo here gjera te reja ne treg. Keep going we are proud of you ❤️ Urime 28 Nentori 🔥🔥

Vor 7 Monate
Sokol Berisha
Sokol Berisha

Bravo shum e fort

Vor 5 Monate
Eleni Narta
Eleni Narta

Prsh 😂

Vor 7 Monate
Stop Injorances
Stop Injorances

Gëzuar të gjithë shqiptarëve të ndarë në 5 shtetet ballkanike.

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 7 Monate
mllop aeet
mllop aeet

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you

Vor 6 Monate
klajdi Veizi
klajdi Veizi

Po thuaj se te gjithe shumica e njerezve e admirojne kengetaren taynen per suksesin e saj Ndersa une mund ta keshilloj me fjalet e Zotit ishadha Zoti ja ndricon mendjen dhe zemren per t kuptuar te verteten dhe te jete e lirie me t vertet ne Zotin Ligji i terheqies eshte nje Zot jo i vertet kriuesi. tayna e kupton shume qarte kete shkrim se cfare dua te shprehem

Vor 4 Monate
glamtayna
glamtayna

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 7 Monate
Anika Zhitia
Anika Zhitia

Je shom e bukur😘😘😘😘😍😍

Vor 7 Monate
Miguel Torres
Miguel Torres

Es increíblemente talentosa Tayna💯. Saludos desde Venezuela.

Vor 7 Monate
despite you
despite you

Gezuar diten e Pavaresise per te gjithe shqiptaret kudo ne bote. Especially shqipet e londres 🇦🇱❤❤

Vor 7 Monate
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Es increíblemente talentosa Tayna💯. Saludos desde Venezuela.

Vor 7 Monate
opzz xsin
opzz xsin

So glad to know that there’s still brave and independent woman like you👑

Vor 6 Monate
niduoe stre
niduoe stre

E sigurt do jete super kenge😩❤ Queen qe n'fillim😌🤫🧿

Vor 6 Monate
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

E vetmja arstiste ne shqiperii qee eksperimenton me kenge dhe provon shum zhanraa te ndryshem. Gjithcka qe ka arrit deri me sot e ka me merite

Vor 6 Monate
Ashley Walters
Ashley Walters

I really enjoy this Artist 🕊️ She is very unique 💬

Vor 6 Monate
demona !
demona !

100%Talente 100%Queen 100%Repere 100%Mega hite ❤🔥🔥🔥👑

Vor 7 Monate
Qazimi Berisha
Qazimi Berisha

E VETMJA ARTISTE JE QE ME PELQEN EDHE E VEQANTE JE NJE REPERE MA E MIRA TAYNA SHUMM E BUKUR JE REPERE EDHE KENGETARE ME E MIRA MENXI PO E PRESS MUZIKEN TAYNA ME PA DURIM DIVA JE BEATIFUL SONG A MUSIC ❤🔥🔥🔥👑

Vor 7 Monate
Gazi
Gazi

Krejt fansat e taynes neper bote po e mesojn historine e shqiptarve haha, bravo dhe respekt 👸🏻. Krenaria e Shqiptarve je Queensi ❤️ 🇦🇱 🇽🇰

Vor 6 Monate
Robert Rrapi
Robert Rrapi

Fire song!! 🔥🔥🔥 should be longer!!! Definitely needs a remix!!

Vor 6 Monate
miko foin
miko foin

Fire song!! 🔥🔥🔥 should be longer!!! Definitely needs a remix!!

Vor 6 Monate
Tori Tori
Tori Tori

NJE BRAVO E MADHE PER REPEREN QUEEN 👸 TE NE👑❤🧚‍♀️

Vor 7 Monate
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Kur intro e albumit osht kaq e forte mund te paramendoj se si do jene kengt qe vijn nga albumi.. Taynes edhe promo e albumit i dhez😂❤️ je DIVAAA👑👑👑👑

Vor 7 Monate
Pelasgian Kingdom
Pelasgian Kingdom

Urime Pavarësia të gjithë shqiptarëve 🇦🇱❤️

Vor 7 Monate
Keda Lika
Keda Lika

Tayna je e mrekullueshme .Je nje yll bote .Ndihem shuuuume e lumtur qe degjoj zerin e mrekullueshem.Te Dua pa fjal te uroj te kesh vetem lumtur gezim dhe sukses be jet je shume e bukur dhe e mirpritur gjithmon 💝💝💝💝😍😍😍💋💋💋💖💖💖🤩🤩❤️🧡💛😘😘

Vor 7 Monate
Joanna
Joanna

edhe tayna 🦅👑 pa dyshim qe kjo kenge do te ket klikime te shumta dhe do te jet hit . GEZUAR PAVARSIN SHQIPERI 🇦🇱❤️

Vor 6 Monate
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Kur intro e albumit osht kaq e forte mund te paramendoj se si do jene kengt qe vijn nga albumi.. Taynes edhe promo e albumit i dhez😂❤️ je DIVAAA👑👑👑👑

Vor 6 Monate
🥺Sad_girl_A🥺
🥺Sad_girl_A🥺

100% talent 100% real 100% hit i vrt😍😍 100%Doruntina quenn🔥😍🔥 Kishte vetem nje gje te keqe Ishte e shkurter😩 Ishte spr🔥🔥😍

Vor 7 Monate
yağtu sonsuz aşk
yağtu sonsuz aşk

Dhe kida me melinden

Vor 7 Monate
Dafina
Dafina

We love an Albanian Queen🇦🇱❤️. Heroina do jesh tayna

Vor 7 Monate
niduoe stre
niduoe stre

edhe tayna 🦅👑 pa dyshim qe kjo kenge do te ket klikime te shumta dhe do te jet hit . GEZUAR PAVARSIN SHQIPERI 🇦🇱❤️

Vor 6 Monate
Titi Ç
Titi Ç

Wow this is fucking “adelina” in the ‘90s respekt me ket kong i ke kalu tana tjerat… bile rinia ishalla i msoj pak prej teje kush jan kta heroi si i kendove ti oj TAYNO.. veq edhe me pa kon dukagjinase e kishe plotsu ket kong

Vor 6 Monate
glamtayna
glamtayna

Can’t wait for this masterpiece✨

Vor 7 Monate
Bensu Soral
Bensu Soral

Uuuu hajt tash maje mandolinen Krejt shqipet gëzuar festat e 28 29 nenetorit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
albania_countyball2
albania_countyball2

Can't wait 🔥💥 Gezuar 28 nentorin te gjithve 🇦🇱❤️

Vor 7 Monate
cqvio doli
cqvio doli

Kur intro e albumit osht kaq e forte mund te paramendoj se si do jene kengt qe vijn nga albumi.. Taynes edhe promo e albumit i dhez😂❤️ je DIVAAA👑👑👑👑

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

Can’t wait for this masterpiece✨

Vor 7 Monate
Dessy Rom
Dessy Rom

For us who don’t speak Albanian please put English lyrics please❤️

Vor 5 Monate
Samuel
Samuel

GËZUAR DITËN E FLAMURIT ÇDO SHQIPTARI QË JETON NË SHQIPËRI, KOSOVË, MAQEDONINË E VERIUT DHE KUDO NË BOTË 🇦🇱❤🌏

Vor 7 Monate
Jana qejvani Jana qejvani
Jana qejvani Jana qejvani

🔥🔥 reperja me e mir un jam fancja jote te dua shum na jemi heroinat 🙋‍♀️🤗🤗😎😎😎😎😎

Vor 6 Monate
Gabriela gabri
Gabriela gabri

E degjova me pelqeu aq shume sa gjith diten kete kam degju. Te du shum tajna je heroina e muzikes. ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

Vor 7 Monate
Natyra
Natyra

Qika mire ke dal prej rrjedhave te repit Oj tayna shko ngoe Eminem "lose yourself" merr pak motiv 5 min kang kqyr qysh knohet. Edhe kerkush spo pyt kush e solli Dorontinen por rrofshin qata sheikat e Dubait qe po ju majn me pare..

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

Can’t wait for this masterpiece✨

Vor 7 Monate
yağtu sonsuz aşk
yağtu sonsuz aşk

TAYNA 👑 PERANDORESHA

Vor 6 Monate
afrim preka
afrim preka

Problemi I vetem I ksaj kenge eshte se mbaron shpejt💆‍♀️💝

Vor 7 Monate
Tayna doruntina
Tayna doruntina

Nuk osht kong eshte intro album

Vor 7 Monate
Ermelinda Zeka
Ermelinda Zeka

je kengetarja ime e preferuar love you tayna ❤❤

Vor 6 Monate
glamtayna
glamtayna

Can’t wait for this masterpiece✨

Vor 7 Monate
Emiljano😈
Emiljano😈

Urime Te Gjitheve Diten E Pavarsise. 3000 Vjet Histori❤❤

Vor 7 Monate
niduoe stre
niduoe stre

Like #pershqiperinetone

Vor 6 Monate
Λευτέρης Αποστολόπουλος
Λευτέρης Αποστολόπουλος

I don't understand anything but it's incredible how Tayna easily serves at every song she produces, just like Elvana. Congrats Albania for producing such an artist, respect from Greece.

Vor 7 Monate
Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide
Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

@Λευτέρης Αποστολόπουλος Yes because to us Albanians is unbelivable a Greek respecting,loving us! Lol Btw my grandpa was born in Ioannina

Vor 3 Monate
Λευτέρης Αποστολόπουλος
Λευτέρης Αποστολόπουλος

@Nothing Greek hun, just love Albanians/Kosovans and their music:)

Vor 7 Monate
Nothing
Nothing

I see you cause you are giving respect always to Albanians and listen Albania song Are you real Greece or just you are Albanian with fake chanel ?

Vor 7 Monate
Annar
Annar

E sigurt do jete super kenge😩❤ Queen qe n'fillim😌🤫🧿

Vor 7 Monate
Emily An
Emily An

Such an inspiration to everyone🤝

Vor 7 Monate
Orhea&Jack
Orhea&Jack

We are proud of youu!!

Vor 7 Monate
🥺Sad_girl_A🥺
🥺Sad_girl_A🥺

Taynaa nje kengetare e mrekullueshme me hite te ndryshmee😍💚. Edhe nje urim per krejt shqipetaret neper bote kudo qofshin urime 28-29 nentorinnn gezuarr🇦🇱🇦🇱❤ Hitt do jese edhe kyy🙈🙈

Vor 7 Monate
Ardjona .C
Ardjona .C

She even makes Albanian history interesting

Vor 7 Monate
Nurie Haziri
Nurie Haziri

Te duaaa shummm ti e meriton gjith famen dhe suksesin e botes asnje kengtare e kengtar sesht si ty je me e mira fat e suksese tayna love you so much❤❤❤🖤🖤🖤🤩🤩💗💗💗💓💓💞💞

Vor 7 Monate
Fatos Sulo
Fatos Sulo

Excited for the album❤️😁

Vor 7 Monate
nijuo joing
nijuo joing

E vetmja arstiste ne shqiperii qee eksperimenton me kenge dhe provon shum zhanraa te ndryshem. Gjithcka qe ka arrit deri me sot e ka me merite❤👏🏻

Vor 7 Monate
yuitr loing
yuitr loing

Can’t wait for this masterpiece

Vor 7 Monate
F-Ton aka B-Lay
F-Ton aka B-Lay

Kuptimi i videos : " Tayna si shqiponje e zezë zbret prej qiellit në të kuq" dhe boom . . . . 🇦🇱

Vor 7 Monate
Ymiliana Hatia
Ymiliana Hatia

"Kush e solli Doruntinen" kjo phes qe me pelqen shume dhe qe e kam lexuar diku por te them se Tayna meriton gjithcka ne kete bot. Tayna vetem vazhdo perpara me shume hite te tjera 👑👑👑👑 Mbaje kuroren se e meriton👑👑👑♥️♥️♥️♥️🧿🧿🦋🦋❤❤❤❤🍓🍓🍓😍😍😍😍🤍🤍☺☺☺☺

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

Such an inspiration to everyone🤝

Vor 7 Monate
VESSLEY
VESSLEY

DAMN SHE’S SOOO GOOOOOOOOD 😻

Vor 6 Monate
Eugen Batu
Eugen Batu

Je një artiste shumë e mirë vazhto keshtu të ♥️👑👑👑🥰🥰💯💯

Vor 7 Monate
Qazimi Berisha
Qazimi Berisha

TAYNA QUEEN NUK NA KA GENJYER ASNJEHRE SIKUR REPERE AS NUK DO TE NA GENJEJ SI GJITHMON QUUEN TAYNA MENXI PO E PRESS TI JE HROINA KENGETARJA ME E PREFERUAR TAYNA ❤👑👑

Vor 7 Monate
alina sopi
alina sopi

e vetmja repere shqiptare qe beri nje kenge per festen 28 nentori te lumt ishte keng shume e bukur si ti

Vor 7 Monate
TAYNA SHALA
TAYNA SHALA

Qekjo ka per te Ken hit...Ke per ta knaq kyt vend Tayna urime gjthve❤🇦🇱🇪🇺

Vor 7 Monate
Elona Hoxha
Elona Hoxha

Tayna asht kengetarja më e fort e hitit dhe me e preferuara e gjith botës 🥰♥️👏

Vor 7 Monate
Sihana Imeri
Sihana Imeri

BRAVO MË E MIRA E HIP HOP-IT❤I LOVE YOU❤

Vor 7 Monate
MOSSI
MOSSI

Kishe ngel pa lek qe bone ket kong, vazhdo tayna😂❣❤❤

Vor 7 Monate
Hip Hop Bangerz
Hip Hop Bangerz

Rroft shqiperia 🔥🔥 sugjeroj per krejt “Gandi - Ajo Po Don” 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Aesthetic Af
Aesthetic Af

Nice song , found it while listening to “Dupe - Albanian State of Mind” 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Sanie Dauti
Sanie Dauti

patjeter qe duhet nje koment publik per heroinat e Shqipes ne krye Taynen🥴💗

Vor 7 Monate
Lusi marku
Lusi marku

100% shqiptare🇦🇱kosovare🇽🇰 100% perandoresh 👐🏼👑👑 Bej nje keng duke i bere diss melindes 🤞👊

Vor 7 Monate
Lusi marku
Lusi marku

Me shume like

Vor 7 Monate
Tozink
Tozink

Živjo, upam, da ti gre dobro. Ustvarjam glasbo, vendar je zelo težko imeti prepoznavnost, ko začneš. Zato se trudim po svojih najboljših močeh deliti svojo umetnost z vami. Vabim vas, da odkrijete moje Beats in če niste razočarani, se brez oklevanja naročite in delite s prijatelji ;)

Vor 6 Monate
bodoti qwiu
bodoti qwiu

edhe tayna 🦅👑 pa dyshim qe kjo kenge do te ket klikime te shumta dhe do te jet hit . GEZUAR PAVARSIN SHQIPERI 🇦🇱❤️

Vor 6 Monate
Havva Alimi
Havva Alimi

12 on trending. Listen bonje sipas muzikes jo sipas artisteve. 🙄

Vor 7 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

We’ve been waiting for something like this for ages

Vor 7 Monate
Hava Balkan
Hava Balkan

Helal bre zoge!!! ❤

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

We’ve been waiting for something like this for ages👑

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

We’ve been waiting for something like this for ages👑

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

We’ve been waiting for something like this for ages👑

Vor 7 Monate
glamtayna
glamtayna

We’ve been waiting for something like this for ages👑

Vor 7 Monate
Besar Pajaziti
Besar Pajaziti

GUTU SE ME FAMILJE JEMI TE PRIT KET ALBUM ZEMER

Vor 7 Monate
this gangsta
this gangsta

the queen of rap came back strongly 🔥

Vor 7 Monate
_blessedwithbillie_xx
_blessedwithbillie_xx

QUEEN OF RAP🎶

Vor 6 Monate
Anika Hajrizi
Anika Hajrizi

Tayna je jetaa jem je shembull për të gjith❤️🥵🥰🥺❤️‍🔥Te duaa pafund Shpirti jemm🍫🍫🥀Queen je🙈👑Vetem vazdo❤️👑👑👑👑❤️‍🔥

Vor 7 Monate
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor

💎💈⚾♻💎🌟💎🔰💥🌀💗💎💗 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

Vor 6 Monate
Alb Aniaa
Alb Aniaa

Jet je tayna 🥺🥺 te dua 👏👏😘😘😘😍🔥🔥🔥🤤🤤

Vor 7 Monate
🥺Sad_girl_A🥺
🥺Sad_girl_A🥺

Urime festenn e 28 29 nentorit Shiqiperi dhe Kosov🇪🇺🇦🇱❤

Vor 7 Monate
Marisa fezullau123
Marisa fezullau123

Shum te bukur e Ka ber tayna esht kengetarja ime e perferuar dhe me zit pres ta takoj nonjehere

Vor 7 Monate
Luerla Halili
Luerla Halili

Tayna dihet qe eshte diva ne rrep kjo kenge me pelqeu shum por nuk me pelqeu kur perfundoi🤤😪tayna kurre nuk na zhgenjen

Vor 7 Monate
fiona tafilaj12
fiona tafilaj12

Queen je kan gjith edhe gjith ki me kon "QUEEN"

Vor 5 Monate

Nächster

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

Tayna - Ring Ring (Official Video)

2:48

Tayna - Ring Ring (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 13 000 000

I'm an NPC

17:02

I'm an NPC

Cody & Ko

Aufrufe 217 237

Tayna - BASS

3:25

Tayna - BASS

Friends Entertainment

Aufrufe 20 000 000

Tayna - Shqipe (Official Video)

2:59

Tayna - Shqipe (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 39 000 000

Tayna - Freestyle

2:15

Tayna - Freestyle

Friends Entertainment

Aufrufe 6 400 000

Tayna x Cricket - Caliente (Official Video)

3:03

Tayna x Cricket - Caliente (Official Video)

Friends Entertainment

Aufrufe 39 000 000

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO (prod. by Bled)

2:31

Ardian Bujupi x Ledri - GELATO (prod. by Bled)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 1 500 000

Tayna - Fake

3:05

Tayna - Fake

Friends Entertainment

Aufrufe 22 000 000

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

3:13

Capital T - Dukat (prod. Panda Music)

Capital T

Aufrufe 4 000 000

ALEKSANDRA PRIJOVIC - SVETLO (OFFICIAL VIDEO)

3:30

ALEKSANDRA PRIJOVIC - SVETLO (OFFICIAL VIDEO)

Aleksandra Prijovic

Aufrufe 932 477

j-hope 'MORE' Official MV

3:28

j-hope 'MORE' Official MV

HYBE LABELS

Aufrufe 23 915 961

HYPED presents Fire in the Booth Germany - Laas

6:48

Estefania - Sommerliebe

2:52

Estefania - Sommerliebe

Estefania

Aufrufe 83 918

Murda & Hadise - Imdat (prod. Spanker)

4:47

Tayna x Azet - Tequila

2:53

Tayna x Azet - Tequila

Friends Entertainment

Aufrufe 2 837 742