Stresi ft. Pakufijt - JO JO JO (Prod. by Dualvox)

 • Am Vor 8 Monate

  StresiOfficialStresiOfficial

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/76K9Bf...
  iTunes: music.apple.com/es/album/jo-j...
  AcromaxMedia.lnk.to/JOJOJO/

Cllevio_viking Bad boy
Cllevio_viking Bad boy

Gjithmon stresinjo i pa zevendesushem ne stilin e tij bb4life ✌❤

Vor 8 Monate
Flori Malaj
Flori Malaj

@Louisiana Nazifi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇪🇺🇪🇺🇪🇺💧💧💧👌🇪🇺💧💋😜😜🌿😍🌿😍😍😍😍🌿🌿🌿🇪🇺

Vor 17 Tage
Hashim Thuki
Hashim Thuki

@•$GANGO•$ msmz

Vor 5 Monate
Bjorni Marklekaj
Bjorni Marklekaj

@Louisiana Nazifi i

Vor 6 Monate
Louisiana Nazifi
Louisiana Nazifi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Valon Dreshaj
Valon Dreshaj

djal i fort je stres,ki respekt prej krejt Kosovarve e Rotterdami🇦🇱✌️💪🏻

Vor 8 Monate
Clevio Serbiano
Clevio Serbiano

LAGJA MA E RESPEKTUAR NE SHQIPERI....RESPEKT 🇦🇱❤️

Vor 8 Monate
•UrFávßØY•
•UrFávßØY•

😎

Vor 7 Monate
Ario Ymj
Ario Ymj

Ik ore

Vor 7 Monate
La Vida Loca
La Vida Loca

@turo cuypan ky normal ka thon per lagjen e vet se si njef lagjet e tjera te tirones 😂😂

Vor 7 Monate
turo cuypan
turo cuypan

e qila esht ajo?

Vor 8 Monate
Romi King
Romi King

Respekte per Behijen🥰

Vor 8 Monate
Shemsho Beqarinr1
Shemsho Beqarinr1

@Vincenzo Livestream Ov

Vor 8 Monate
Bardhok Kalthi
Bardhok Kalthi

@ALB GAMING qqqq

Vor 8 Monate
ledjo
ledjo

Stres je ma legjenda e muzikes shqipris rrsp 💥✈👑🇦🇱

Vor 7 Monate
SEFER KARRIQI
SEFER KARRIQI

RESPEKTE PER STEESIN DHE GRUPIT BAD BOY 💪💪🇦🇱

Vor 7 Monate
ema elena
ema elena

MA I MADHI N'VEN STRESINJO 🔥🇦🇱🦅

Vor 8 Monate
Aldo Mali
Aldo Mali

Kujt ja ka nxjerrë kyt diss. Se me noizy jan shok

Vor 8 Monate
ema elena
ema elena

@Eridon Papa ✌🏻

Vor 8 Monate
Eridon Papa
Eridon Papa

💪⭐️

Vor 8 Monate
it's.besmir.ak47
it's.besmir.ak47

Legjend e repit arkimeti lushaj do të dëgjohet edhe 2025 respekte 🙏🇦🇱

Vor 7 Monate
Fatlum Abazaj Video
Fatlum Abazaj Video

Respekte per gjith njerzt qe jan Burg Stresii ktu per juve

Vor 8 Monate
Fred Gisla
Fred Gisla

Urime Pakufjit per femijen.Me jet te gjat❣😊👼

Vor 7 Monate
Leon Sulaj
Leon Sulaj

Respekt per cdo Shqiptar ku do qe ndodhen jasht🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 7 Monate
Xhuljano Malaj
Xhuljano Malaj

Super Flow super Tekst Ky o stresinjo🥵 Pakufijt Cold🥶

Vor 8 Monate
MAJESTY
MAJESTY

Big Stresinjo🦅 Respekte Nga DIBRA 🇦🇱

Vor 8 Monate
Lici Korc
Lici Korc

Yyy DIBRAA🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Taulant Rrapushi
Taulant Rrapushi

Respekte Ma i Madhi vnend Stresi 👑

Vor 8 Monate
Andre Mosil
Andre Mosil

Respekte stres nga çunat e elbasonit Birmingham ✌

Vor 8 Monate
R_Da_Ghost
R_Da_Ghost

Bad Boys are back in Town 💪🏻

Vor 8 Monate
Angélique charles
Angélique charles

Du bon son dans mes oreilles 😉

Vor 7 Monate
Kejsi Qefalia
Kejsi Qefalia

Respekte per stresin🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Monate
Elton Cela
Elton Cela

Bravros suksese 👏👏👏 Stresi është repert💪💪❤🇦🇱🇦🇱👏👏👏

Vor 8 Monate
ema elena
ema elena

*BIG STRESINJOO* 🦅🔥 *Rrespekte prej Shkodre* 🇦🇱

Vor 8 Monate
mbyllur
mbyllur

@ema elena rrps

Vor 5 Monate
vikle
vikle

rsp from banjoja✌️

Vor 7 Monate
ema elena
ema elena

@Eraldo Bogdani😜 rrespekte✌🏻😇

Vor 8 Monate
Eraldo Bogdani😜
Eraldo Bogdani😜

Rrespekte from Librashdvski

Vor 8 Monate
ema elena
ema elena

@Kuriozitete dhe Fakte Interesante rrps✌🏻

Vor 8 Monate
NONA_ROBT
NONA_ROBT

Je ma I madhi I gjith estrades rrespekte MBRET🔥🎖️🏆👑

Vor 8 Monate
Pablo Pablo
Pablo Pablo

Do digjet vare vendi me ket mega hit 💪💪 do ju djege shume rreperave hahaha mreti je stresinjo sidomos per dissaa

Vor 8 Monate
Best Things
Best Things

Si ka mundsi te gjitha kenget qe kendon vetem jan te gjitha VARI KARIN , vetem do qe ben featuring jan te mira , ndoshta ngaqe je kengtar tallaveje repist lagje ndoshta , vajte vite dhe prap ngele ne te njejtin ven o shok , lere ket sport se nuk eshte per ty ndoshta .. ndoshta e kam gabim vetem mendimi im eshte

Vor 8 Monate
Alfio
Alfio

Akoma se kam degjuar muziken po e di qe eshte super!

Vor 8 Monate
Arlind Gasa
Arlind Gasa

Bravo kompimente stresi Respekte per emiljanon . Ka vite qe skeni bashkpunim bashk . Ka za tfort .

Vor 8 Monate
Klejvi Dervishi
Klejvi Dervishi

Super real jeni tdy bisha respekt , super hit keni ber 👐🇦🇱🖐🇦🇱

Vor 8 Monate
All of you boys
All of you boys

Come on njeri ma real qe ka shqipnia vazhdo Kshu bb❤️🇦🇱

Vor 8 Monate
Andon Dervishi
Andon Dervishi

Rsp shum e bukur stresi suksese me lart ❤

Vor 8 Monate
Pepe Saraçi
Pepe Saraçi

Super këng 👌

Vor 7 Monate
Fabi
Fabi

Eshte fat I madh qe me juve nuk perputhem 🦅😌

Vor 8 Monate
Matild Gjoklaj
Matild Gjoklaj

MEGA HIT O STRES ❤️🤟👑

Vor 8 Monate
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu

Respekt per stresin🤲❤️nga kosova

Vor 7 Monate
Gangoo..!
Gangoo..!

Stresinjooo, Respeket Nga TetoVaa 🙌💣🔥

Vor 8 Monate
Besir🤌
Besir🤌

LEGJENDA E TIRANES✅✅✅✅ Respekte Nga Tetova 🇦🇱

Vor 8 Monate
ALB LYRICS
ALB LYRICS

Stresi talenti me i madh brrravo respekte🔥🔥🔥🤙🙌

Vor 8 Monate
ed tirana
ed tirana

no coment. stresi number one in Europe for Rap😘😊❤❤❤❤❤

Vor 8 Monate
Ibrahim Berisa
Ibrahim Berisa

Jeni mat fort en rep stresi 🇦🇱🤜🤛

Vor 8 Monate
Danasio Muratllari
Danasio Muratllari

Shume e bukur respekte cunat e bad boy 4 life💣💣🔥🔥🔥💉💉

Vor 8 Monate
ema elena
ema elena

IT'S BAD BOY FOR LIFE 🔥

Vor 8 Monate
Double D
Double D

Nuk jeni ju per drill , nuk ju pershtatet as flow as zoni me drill , rrini te rrepi qe keni ba gjithmon se aty jeni ma se miri . Rsp✋

Vor 8 Monate
MANOVRA SHQIPNIJE
MANOVRA SHQIPNIJE

Pakufijt asht qaj ma i rralli rrespekt 🇦🇱🇦🇱🏴‍☠️

Vor 8 Monate
Gradjeviska Radovi
Gradjeviska Radovi

ska koment ma i madhi po vjen si gjithmone stresi thyen cdo limit me hitet e tija rsp bro

Vor 8 Monate
Ilir Hoxha
Ilir Hoxha

KE QEN JE DHE DO NGELESH LEGJEND O STRRES ✌💙✌

Vor 8 Monate
Klejdi Koka
Klejdi Koka

E keni djeg te dy respekte🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Nardi Pere
Nardi Pere

Ju pershendes banda buduesi respekte ✌✌✌✌✌✌✌

Vor 8 Monate
ema elena
ema elena

*Waiting... for the Hittt* 🔥🔥🔥🔥

Vor 8 Monate
loren kolaakkj
loren kolaakkj

Ma i madhi ne shqipni jeten krejt arrati🤌💦

Vor 8 Monate
Bujar Balla
Bujar Balla

The old mean its back 😎 Pakufijt 🥵🥵💥✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Vor 8 Monate
Eri Dogra
Eri Dogra

Rreperi me i madh ne shqipri eshte stresinjo

Vor 8 Monate
ronaldo narkaj
ronaldo narkaj

Legjend pa zevendesuar stresinjo👑🦁

Vor 8 Tage
Ernis Tarko
Ernis Tarko

Kjo esht per gjith reperat balerin bb4life👏

Vor 8 Monate
AdrenalinOfficial
AdrenalinOfficial

Reperat e tjere left the chat 😂😂😂 me thuni njonin qe ka vepra me shume Se Stresinjoo

Vor 8 Monate
Rexho 02
Rexho 02

Respekt per behijen🥰

Vor 8 Monate
Altin Bb4life
Altin Bb4life

Hajt like ta mytim per Stresin e Pakufijt👑🔥

Vor 8 Monate
Fred Gisla
Fred Gisla

Pakufijt another nivel👑✌🎵

Vor 7 Monate
Alesja Berisha
Alesja Berisha

Bravo stre bb4life je vertet lif♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💣

Vor 3 Monate
Bani G
Bani G

Respekt nga qunat e kuksit o stres

Vor 8 Monate
Andrea-Yt Andrea
Andrea-Yt Andrea

Ma i madhi n ven Stresi ❤

Vor 8 Monate
Eljon
Eljon

Stresi legjend e vjeter 🤘🇦🇱🕴

Vor 8 Monate
Kuriozitete dhe Fakte Interesante
Kuriozitete dhe Fakte Interesante

Beni me shume kenge me Pakufijt se bashke beni gjithmon super kenge

Vor 8 Monate
Rei Shqip Tv (N)
Rei Shqip Tv (N)

STRESI IS BACK🇦🇱🔥

Vor 8 Monate
X-Person
X-Person

JO JO JO nuk qashtu qysh ti mendon👌🦁

Vor 8 Monate
LYRIC CHANNEL
LYRIC CHANNEL

Bad boy for life deri ndhe😎💪💪💪💪💥💥😈 strresi ja ka palu famen krejtve🔥🔥🔥🔥

Vor 8 Monate
Loni Bisha
Loni Bisha

Rrespekt prej hungari - je ✌✌

Vor 8 Monate
WonderKid
WonderKid

Shum I fort 🙏🙏 e kam gjet tu nigju “Dupe - Russian Cream” 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Hruu hdgf
Hruu hdgf

Kjo keng eshte e bukur bb4life🤘🤘🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Monate
Pogradec Gaming
Pogradec Gaming

super

Vor 8 Monate
guliano
guliano

Respecte nga shoqata e shurdhave

Vor 8 Monate
Perputhen0760
Perputhen0760

SUBSCRIBE faqen time ❤❤ Bravo stresi me I madhi I vendit

Vor 8 Monate
Etleva Ymeri
Etleva Ymeri

Super kenge suksese ne muzik

Vor 8 Monate
no no
no no

Shum e bukur,,po kujdes Xhaxhi emuliano,,përshêndetje nga Michigan xhaxhi emilio 1-2 vjet Jan dhe dolëm derman Respect STRESI

Vor 7 Monate
Coco Al
Coco Al

I Vetmi Real ne Trojet Shqiptare 🇦🇱🦅

Vor 8 Monate
UndercliffRap
UndercliffRap

🔥🔥🔥🔥🔥ellos No pueden con stressi they can’t fuck with stressi #Badboy4life shout out from BX nyc 💯💯

Vor 8 Monate
Rikardo Hamiti
Rikardo Hamiti

Super kenge bravo 👏👍💪😉😉😉😉😉😉😉😉👿

Vor 8 Monate
Shaban Isufi
Shaban Isufi

albanian legend❤️

Vor 8 Monate
Fatjon Vata
Fatjon Vata

Rrespekt nga Düsseldorf Shqipe 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 #littttt 💥💥💣💣💣💣💣

Vor 8 Monate
ItsNotRoni
ItsNotRoni

THE KING IS BACK

Vor 8 Monate
xelor
xelor

Fire Song🔥 🇦🇱🇽🇰

Vor 8 Monate
TEO Guepek
TEO Guepek

Me pas dit se Emiliano bote feat me stresin kur t ikte nlondon e kishim cu ma para jo tash, pakufijt is back

Vor 8 Monate
Josee Smith
Josee Smith

Je ma i miri 👑♥️

Vor 8 Monate
eriofficial
eriofficial

STRESI GJITHMONE NUK NA KA ZHGENJYER ME KTO SUPER HITE NE FANSAVE

Vor 8 Monate
Servis Tosku
Servis Tosku

Je i madh valla.💚🇦🇱🇦🇱💚

Vor 8 Monate
young_ G
young_ G

Pakufijt is Back☝🏻💥

Vor 8 Monate
Kyle Official
Kyle Official

Shum i fort emiljano 💯💯💯

Vor 8 Monate
stresinjo
stresinjo

Shpresoj te jet nje super hit

Vor 8 Monate
Kapo Mthirr
Kapo Mthirr

Dissi ma fort per momentin Bb4l 🦍💯

Vor 7 Monate
adrian buci
adrian buci

Shum e bukur kenga stres suksese

Vor 7 Monate
Ałbi
Ałbi

Me fol tverteten nuk duhet leja!🔥

Vor 8 Monate
erlind kucana
erlind kucana

Kido suksese te metejshme🥂

Vor 8 Monate
Dashuri Durro
Dashuri Durro

Super kenge stresinjo👑👑👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 7 Monate
ALBo G 4 Life
ALBo G 4 Life

Fire 🔥 pa e degjuar big like

Vor 8 Monate
MIB GJUJTSI
MIB GJUJTSI

BEST SONG FOREVER🤟👊☝🏻😈

Vor 8 Monate
Doni Pandelidhi
Doni Pandelidhi

🔥🔥🔥🔥🔥 mo imadhi nvend ti dhe vinzi❤

Vor 8 Monate
Noel_Xh
Noel_Xh

Super mega hitt o stress😂❤️❤️

Vor 7 Monate
Eraldo Eraldo
Eraldo Eraldo

Stresi ft Noizy it's coming 💥💥💥💥

Vor 6 Monate
For the Culture
For the Culture

Respekte per Shqipet real , u pershendes me “Dupe - Diamanta “

Vor 8 Monate
Bobi Bobe
Bobi Bobe

@Daniel Gjoni 😅😅na can rakun o shqipe , edhe sdin te bejn rrep edhe duan fam.

Vor 8 Monate
KlausModzz
KlausModzz

@Daniel Gjoni lorttttt

Vor 8 Monate
Ujku_Cerrikut_Official
Ujku_Cerrikut_Official

Bro 💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣 super sa me larg ✌✌✌🇦🇱🇦🇱👑 cant stop you king

Vor 8 Monate
Julian juli
Julian juli

Nje bashkpunim tani me Noizy stres dhe del mega hit you are so badboy bro and Really

Vor 8 Monate
Egly
Egly

BIG STRESI🇦🇱🦅🌏

Vor 8 Monate
emanuela karameta
emanuela karameta

Waww super keng 🌟🌟

Vor 8 Monate

Nächster

Stresi feat One T - Win Win (Prod. by Dualvox)

3:04

Stresi feat One T - Win Win (Prod. by Dualvox)

StresiOfficial

Aufrufe 1 500 000

STRESI - A t'ka marr Malli

3:46

STRESI - A t'ka marr Malli

StresiOfficial

Aufrufe 6 700 000

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

3:46

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

thisisnoizy

Aufrufe 11 000 000

I Joined 100 Servers, Here's What Happened

14:45

Lil Koli - M25 (Official Music Video)

3:10

Lil Koli - M25 (Official Music Video)

Lil Koli

Aufrufe 3 500 000

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

3:11

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

BrotherHood Music

Aufrufe 6 600 000

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

3:28

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

StresiOfficial

Aufrufe 15 000 000

STRESI x GER - MAFIOZ

2:51

STRESI x GER - MAFIOZ

StresiOfficial

Aufrufe 4 800 000

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

7:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Aufrufe 20 000 000

Wenn man alte Bekannte trifft.

3:22

Wenn man alte Bekannte trifft.

Varion

Aufrufe 169 797

Ihr Dating wird immer schlimmer #shorts

1:00

Ihr Dating wird immer schlimmer #shorts

Philipp Uckel

Aufrufe 102 372

Gizli Saklı 8. Bölüm (Final)

1:42:56

Gizli Saklı 8. Bölüm (Final)

Gizli Saklı

Aufrufe 1 134 796

Andor | Official Trailer | Disney+

2:25

Andor | Official Trailer | Disney+

Star Wars

Aufrufe 7 670 681

Joe Goes Cow Tippin

0:42

Joe Goes Cow Tippin

Family Guy Wild

Aufrufe 2 179 592