"Situatë e thartë", Antonela: "Nuk dua të të shoh me sy Blerim", lëmshi që u mblodh sot - Përputhen

 • Am Vor 25 Tage

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 1:00:47

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Suzana Rama
Suzana Rama

Antonel qorrja tash e mas kena me thirr ahhhaah

Vor 9 Tage
Kralb Oz
Kralb Oz

Kjo Aristela osht si Joker , kur tjeret prishen me tjerat e shfrytzojn per Publicitet uff na kallen more 😂😂😂😂😂😂😂

Vor 17 Tage
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

po te isha une do e hiqja nga emisioni antonelen sepse ajo sehste per as nje djal aty vetem per te ber probleme dhe reklam vetes

Vor 18 Tage
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

po kjo eshte e deshtume femer e deshtume spo du mu shpre ma keq per antonelen

Vor 18 Tage
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi

Ma mire do ishte qe emisionin ta udheheq shtriga antonela nderhyn ne te gjitha pjeset e emisionit akuzon ki muzat j ledianes e mbron antonelen per te fituar simpati..sidoqoft debat interesant

Vor 18 Tage
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

po qa femre je ti moj antonela po marre per kta djem qe dalin me ty sepse sje njeri ti luan me kta budall aty je vetem per reklam ti

Vor 18 Tage
Kliton Bylyku
Kliton Bylyku

Të dy 👌

Vor 20 Tage
mije abdiu
mije abdiu

Antonela pse rin ne studio ende kur ke ber gjith ato takimi ste ka dal kismeti provoje jasht mer nje djal nga shqipria per burr dhe shijoje sa her ndit dot hash qitek se goja llam shpina bam ate e lip ty

Vor 21 Tag
Amela
Amela

Perrallat e Nastradin Hoxhes🤣🤣🤣🤣

Vor 21 Tag
yasio bolo
yasio bolo

Hiqi ata syze se le nam pash zotin 🤣🤣🤣 Blerim je I madh

Vor 21 Tag
Daki
Daki

antole ti ske drejt mi permen shqiptart e maqedonis ok se ski moral moj e keqe

Vor 21 Tag
Daki
Daki

Antonela jasht

Vor 21 Tag
Kevin Doda
Kevin Doda

o qa skenari kam pa blerimin antonelen bashk ne daten22

Vor 21 Tag
Super Logoo
Super Logoo

Antonela ne fillim u be vajz qe luftoj per dashuri kur nuk ju shit me Mevlanin u be si viktim.Dhe kshtu vazhdoj deri i doli fetyra qe.esht rrugaqe dhe injorante.Ne secilen puntat ofendon njerzit.Blerimi e mbrojti dhe tash del qe gjdo 1min ofendon.Ja qfar kulture dhe fetyr ka .Produksioni duhet ta largoj mos ta bej bajat emisonin.

Vor 21 Tag
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj

Oj Antonela shko hup ik se ke punu 4 vite prostitut atje ne itali tash vjen na shet mend ktu Po Ju Produksion i leshit pse nuk e Hekni ket lop nga emisioni se na bezdisi

Vor 21 Tag
Mirela Ismaili
Mirela Ismaili

O zottt kur u be dhe Antonela o bushtraaaaaaaa

Vor 22 Tage
Izairi Amar
Izairi Amar

Aktore majmune zagaresh eshte vetem nje emer antonela

Vor 22 Tage
Leda Jori
Leda Jori

TEAS I VIJNE ANASH TE GJITHA NE CDO ASPEKT,QOFTE EDHE ARISTELA QE PO FILLON TI HIPIN PORDHET,FORMIMI DHE MENYRA E TE FOLURIT LE PER TE DESHIRUAR

Vor 22 Tage
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe

Ca blerimi thoni ju mer vlla ? Ai nji cop arroganti aty qe ofendon e bon. Bravo mevlan ja tregove vendin. Njish je

Vor 22 Tage
only gamer tv
only gamer tv

aplikacioni perputhen e shte falas

Vor 22 Tage
Riki Coetzze
Riki Coetzze

antonela kujdes fjalorin Me maqedonin se nuk dote del mir kjo pun

Vor 22 Tage
Jonida Dada
Jonida Dada

Uaaaaa qe kur Na Qenka Sakrifice Te punosh e Te shkosh ne shkolle se Na hapet barkun!!!

Vor 22 Tage
Messenger Info
Messenger Info

Kjo është ofenfim edhe për Lav!ret edhe për Kur>at edhe për gjith racat e ndyera të gjinis femrore kështu që mos e thirni me këto emra. Fundërina e flliqur ka një emër AntoNerva

Vor 22 Tage
Elmira Sakiri
Elmira Sakiri

Antonela je per te 🤮🤮 ne ftyr ,,

Vor 22 Tage
Elisa V
Elisa V

Ajo me syze aty mendova se ishte Sabiani 😂😂

Vor 22 Tage
Mimo Milano
Mimo Milano

Bravo I qoft arjanit

Vor 22 Tage
Gonn Berd
Gonn Berd

Kjo antonela ta shpif

Vor 22 Tage
FFF Zzz
FFF Zzz

Djal levend Blerini mos e lere Aristelen .

Vor 22 Tage
Ron Korçë
Ron Korçë

Antonela është rritur në Stom Golem (Hot i rri) e thotë jam rritur në Evropë 😁😁😁

Vor 22 Tage
Haka Emini
Haka Emini

Nuk e kuptoj pse urreni Antonelen ajo eshte njeri parase te jete fytyr publike, askush nuk e njeh ne realitet andaj mos paragjykoni dhe nese ju pelqen dikush tjeter, mos i shihni te tjeret si " kercenim qe duhet eleminuar" por respektoni.

Vor 22 Tage
Bes Bau
Bes Bau

Blerim te agjerojsh dhe te genjejsh dhe shantazhojsh, nuk shkojn aspak.. Po ashtu jan Shipacat e Maqedonise.. Vet jam me origjine nga Maqedonia, por fal Zotit me Pasaport Gjermane!!!

Vor 22 Tage
Bes Bau
Bes Bau

Un Blerimin akoma se kam pa ndonjeher tjet origjinal.. Jam pjessisht me Arianin dakord.. Ky takim ishte vetem per ta be Milanon Xheloze.. Blerimi esht be si Zhgaravina ne fillim.. Por do ti ulet shum shpejt Koka posht.. Femra me Idiote pas Milanos esht Jasmina.. Psikopate Femer.. Nejse esht akoma Femije..Femer e Akullt dhe e paedukuar qe i duket vetja superstar.. Ne realitet esht supermute

Vor 22 Tage
Bes Bau
Bes Bau

Te dalish ne takim me nje Gjermane Femer dhe te sillesh kshtu si sot Blerimi me Aristelen, ju garantoj 100 %se ajo dot cohej dhe dot pshtynte ne fytyre dhe dot ikte.. Un vet Gjerman jam dhe Gruan Gjermane e kam..

Vor 22 Tage
Besmira Mziu
Besmira Mziu

Ik oj antonel shurra te lutem se po' ngatrron qunat

Vor 22 Tage
Sila Silll
Sila Silll

O zot nuk e di se si nje njeri te jet kaq fallco kaq e shtirur po m dhemb zemra bora mund te dal !! Seriozisht moj goc e ke pse ben gjithmon si viktimm .. Ok e kemi kuptuar qe je rrit ne itali e kemi kuptuar qe ke pas nje jet te veshtir etj por nuk eshte aspak normale te sillesh ashtu gjith ajo goc pa piken e kuptimit ...nuk kam komentuar asnjeher sese nuk eshte ne tipin tim po kur shikoj te till njerez them ku do vemi ne si shoqeri .. nje dit zihesh e ben be se do dalesh me mevlanin ..e nje dit ben be shpirtin e tet ati e me sharje nga me te ndryshme per atdheun e nje dit ben be se sdo dalesh me atdheun e pastaj kthehesh prap .. ke nje problemm shummm po shum te madh me veten tende .. reflekto ..pavarsisht se mund te jesh goc e mir ,,,po ule vlerat e tua cdo dit ... Antonela.

Vor 22 Tage
R K
R K

Atdheu u kthie me mar hak Antoneles me at qetsin e vet kujton Antonela se me kaq da kaloje me Atdheun

Vor 22 Tage
R K
R K

Si i con djem me genjeshtrat e saja ve zotin e permendi Atdheu po ashtu para se me dal kur u zun se sar i zinte djem vajzat lemc i ka be per shpijune shteti paska qen kjo pa tru fare

Vor 22 Tage
ceerw buty
ceerw buty

Antonela: mos kerce si pula...provincale... Antonela:Ajo me ofendoj se me tha vajte xhakuzi ...😂😂😂😂😂

Vor 22 Tage
Suzana Cinari
Suzana Cinari

O ntpnele edhe ne kemi ejemi 30 vjet ne itali e jemi krenare qe jam shqiptar e nje qemohon vendlindje eshte o è neste dum por ne è presi nga ty pse erdhe e shqiperi per fam porje hic

Vor 22 Tage
Bes Bau
Bes Bau

Prezenca e Jasmines esht sa Prezenca ime ne WC.. Femer e Akullt kjo Jasmina.. Cdreqin ka kjo Hajvane Femer me Princin?

Vor 22 Tage
Bes Bau
Bes Bau

Milanos si duket Zhgaravina ja pas fut Boks syve 😂😂😂. Kjo esht arsyeja e syzave dhe shihet qarte se Zhgaravina aspak se mbrojti Europianen e Milanos 😂😂😂😂😂 Aristela e shkrete ishte Viktima ne ket Puntate.. Se meriton aspak Aristela ket flliqsire nga Blerimi.. Ky ishte takimi Antonela Blerimi, me Ironizem te pakuptimte.. Aristela per mua esht Femra me e sinqerte ne gjith Emisionin

Vor 22 Tage
adrian zocker
adrian zocker

Oj aristela berre blorimin se shum igjut

Vor 22 Tage
adrian zocker
adrian zocker

Efemna duhet me kan ekullturume shum

Vor 22 Tage
adrian zocker
adrian zocker

Poti me tetan je qesht moj pshtjellaqe

Vor 22 Tage
Flutura Kulla
Flutura Kulla

Antonela je zero perball blerimit e aristeles

Vor 22 Tage
fjolla aljiti
fjolla aljiti

Ani jasmina prezenca juaj nuk vrehet sa mungesa ime po ec mej qa te duket vetja ty wtf

Vor 22 Tage
Vaso Zeppelli
Vaso Zeppelli

Loja e antoneles te dali viktima. Blerim as me goj mos i fol me asaj.

Vor 22 Tage
Vaso Zeppelli
Vaso Zeppelli

Prapa skenes i qepet nga prapa. Dhe ne emisjon i thot nuk dua ti sho syt. Kam raje semre 🤣🤣 sja var me blerimi.

Vor 22 Tage
erika cani
erika cani

TE HENKSHA SYZET E ZEZA MOJJJJ ANTONEL🤮🤮🤮🤮

Vor 22 Tage
erika cani
erika cani

Kjo ANTONELA ma ka shpiffff

Vor 22 Tage
Fitim Bajrami
Fitim Bajrami

Si mendoje ti Princ Mile qe deri dje filloje qaje kur te shante karakurva e Milanos,sot i thot Blerimit i pergatitur ne fjalet qe thote,pse ca mendoje ti qe te bente pergezime per lidhjen e Aristeles me ty ne takimin e tij,ndersa ti o Julo lodhesh kot se se ka fare seriozisht,tka hyre vetja ne qef se i beri 2 takime me ty,kur e pyeten per ty tha eshte gallat me ben per tqesh

Vor 22 Tage
kevin reno
kevin reno

Bundrat bejne viktimen, qe ti ulin cunat te dalin vet ne qender te vemendjes Putanat ,mos kerkoni falje o cuna kot pa lidhje ,se putanat bejne viktimen ,hijenat e shpifura zemerzeze 😏

Vor 22 Tage
ERMAL GJONI
ERMAL GJONI

Arjan ky arjani me duket se ka mar rryshfet nga Antonella se shum ja kref bishtin ka fillur te duket hapur, kerkoini falje antoneles mor se i rref zemra e ka roleks e gjynaf ti prishet

Vor 23 Tage
Goni 63
Goni 63

Dissrespect for Albanians from Macedonia👎👎👎

Vor 23 Tage
Leo Flo
Leo Flo

Antonela femer zeroooooo

Vor 23 Tage
Uljan milo
Uljan milo

O bora te q.... Vlora

Vor 23 Tage
Brunilda Cyrbja
Brunilda Cyrbja

Aaahhh gjithmone me kto falje...Antoneles na e shpifi...pa edukte, arrogante, sherraxhije, sa do te jesh rritur ne "europ" sic thote ajo,nuk do te thote qe ti je e mancipume e edukume...edukaten nuk ta jep Europa... me vjen keq por antonela po e ekzagjiron jashtemase. Bravo i qofte blerimit qe ruajti gjakftotesin e tregoj se sa i edukuar eshte.

Vor 23 Tage
amar masovic
amar masovic

Te Maqedonis nuk rrim me syze ku ska dijell😀 Oj buqe Antonela

Vor 23 Tage
Pasion Vlog
Pasion Vlog

Ti Antonela kur ti permendesh Shqiptaret e maqedonis duhet me bo bismilah👎

Vor 23 Tage
Djana Tusha
Djana Tusha

Blerimi esht djali m i zgjuar aty

Vor 23 Tage
Marigona Gona
Marigona Gona

Kadale e mir po i del Fytyra e vertet e Blerimit

Vor 23 Tage
ace famm
ace famm

hahahahah shiqyr i erdh rasti Antoneles me hek qafe Blerimin 😂 menxi se ska prit

Vor 23 Tage
Marinele Caka
Marinele Caka

Të vin marre Antonela me syze dijellei en studio mos shit mënd kur ske mënd 😅😅

Vor 23 Tage
Demiri Jakupi Aferdita
Demiri Jakupi Aferdita

Blerimi eshte i pazavendesueshem,ndresa Antonela eshte vetem nje flliqesir qe duhet tzhduket nga ai emision...

Vor 23 Tage
Edist Sota
Edist Sota

Si ka mundesi qe produksjoni nuk terheq (veshin) mamadhis andoneles qe shan e ofendon nje maqedoni te ter edhe Aristelen i thot pul.... por andonela Edhe ne kotec Po ta fusje do tremte edhe gjelat

Vor 23 Tage
Sandros SB
Sandros SB

Antonela esht tipike e femres qe sa me shum dajak aq me shume te do ‘

Vor 23 Tage
Sandros SB
Sandros SB

Nela ik !

Vor 23 Tage
viola7007
viola7007

E lumi Lumi per ate familje qe e fut brenda kete Antonelen OMG ka me pas bereqet ne ado aspekt

Vor 23 Tage
Mihaila
Mihaila

Blerimi ka nje shikim shpues.Shume i forte dhe drejtperdrejt sidomos kur flet seriozisht.

Vor 23 Tage
Drilon Ramadani
Drilon Ramadani

Bravo Blerim shum i drejt je 👏👏

Vor 23 Tage
Ειρηνη Τσελικια
Ειρηνη Τσελικια

Antonela eshte femer posesive... Deshiron qe te gjith ta Duan ta adhurojn e ti vijn rrotull..por ajo sdo asnje sepse do ti shkeli dhe thjesht ti perdori ato... Dhe besoj e Ben si hakmarrje ndaj gjinise mashkullore.. Kjo si pasoje besoj nga trauma qe ka kaluar e Vogel qe Ska pas figuren e sakte mashkullore... Dhe nuk ka besim por zhgenjim... Prandaj ajo nuk e vlereson dhe respekton nje mashkull... I duket te percmuar... Dhe keshtu ajo sdo gjej dot kurr dashuri ne.. Sepse ndjen dhe Mendon qe cdo mashkull esht si fugura ose shembulli qe ka pasur si femije...

Vor 23 Tage
viola7007
viola7007

Kush ja paska ba ate under Antonetes dhe e paska zhdep ne dru

Vor 23 Tage
fitore matmuja
fitore matmuja

Kush i pelqeu zenkat e ktyre?

Vor 23 Tage
Besjana Xhelili
Besjana Xhelili

Olsa hiqe nga programi antonelen se ja rit menja a e sheh se askush nuk e don 😏

Vor 23 Tage
Filloreta Gecaj
Filloreta Gecaj

o zot qai mevlani u bo si arjoni komentues

Vor 23 Tage
Xate Xate
Xate Xate

Antonela

Vor 23 Tage
Xate Xate
Xate Xate

Antonia eshte shum e ashper ani don krejt djemt

Vor 23 Tage
Xate Xate
Xate Xate

Flm Arijan tfala nga maqedonia

Vor 23 Tage
Anxhi Anxhi
Anxhi Anxhi

Shum e shemtu qjo Antonela ca i duket vetja kesaj. Sikur ka vajtur shum ne jeten e saj qjo Se keshtu esht nje nijeri qe vuan???

Vor 23 Tage
Besmira Llugiqi
Besmira Llugiqi

Duhet te merren masa per Antonelen sepse keshtu srz nuk shkon 😂 ta lodh kryt 🤯🤯🤯

Vor 23 Tage
Elsa Marku
Elsa Marku

Sonte Blerimi paska ciklin 😜😜😜

Vor 23 Tage
Beci Sinani
Beci Sinani

Flasin fjal qe sua din kuptimin hahaha egoist

Vor 23 Tage
Agim Mujo
Agim Mujo

kavajsi naim frasheri

Vor 23 Tage
Artur Ndou
Artur Ndou

Hahaha sa kam qesh ku Thot antonela kam rrahje zemre sa Femer fallco asht

Vor 23 Tage
Valdete Jochumsen
Valdete Jochumsen

Hjet Blerimi mose ta nine se kjo si ato laricka eshte 😱😱

Vor 23 Tage
It’s AjSeL
It’s AjSeL

Duhet me nderru emrin programit nga perputhen - perleshen 🥵🥵🥵

Vor 23 Tage
its time for
its time for

eshte prekur qe i tha ti uli puplat 😂😂😂😂😂😂

Vor 23 Tage
Ali Baba
Ali Baba

Duket burr zamoni blerimi duket kshu i urt po ta bo 8 me 2

Vor 23 Tage
merita avrami
merita avrami

Ku je moj Sara I Mis you

Vor 23 Tage
Anita Delia
Anita Delia

Njeri me kot ktu esht ky Princii uff sbahet

Vor 23 Tage
Valdrin K
Valdrin K

Femra ma fallco antonela

Vor 23 Tage
Muhamet Denjalli
Muhamet Denjalli

Ne kendej nga Maqedonia i kemi keshtu: nje grua e kemi ne shtepi dhe nje ne koke, tani kjo ne koke qe kemi eshte sikur ti ( besoj se e kupton veten ne kete pozite se kush je dhe cka je ).

Vor 23 Tage
valdet ademi
valdet ademi

A moj antonela tash e ke kuptu se blerimi esht shum qun i mir me gjitha tmirat respekt von te ka ra ne mendje ke provu me atdheun ta besh gjeloz blerimin po ke ra vet

Vor 23 Tage
Leo
Leo

Femer servile

Vor 23 Tage
GOTV
GOTV

O Atdhe o ftyrkar

Vor 23 Tage
GOTV
GOTV

O princ o pithkurve na e shpife

Vor 23 Tage
T B
T B

Sdi pse pe mani Antonelen aty ajo veq osht tuj bullizu krejt ,

Vor 23 Tage
Fettahu dona
Fettahu dona

A moj Antonela moj Antonela sa shum e ule veten sa femer e poshter që je plaka një her ti se shef veten sa e vjeter dukesh ma e vjeter se mami jot femer e ulet shum po ti Blerimin sun i vjen as te themrra dil sa ma shpejt nga aty se ste ka mbete ftyr as pak

Vor 23 Tage
T B
T B

Kukuuu zoti ju marroft tro marifeti

Vor 23 Tage
Kledis Murati
Kledis Murati

Mevli po perzihet si kot kohet e fundit

Vor 23 Tage

Nächster

VALKYRIE ... For Noobs

10:33

VALKYRIE ... For Noobs

Macro

Aufrufe 1 062 741

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Aufrufe 940 000

Jonas Ems Wenn es Zeugnisse gibt 📄 #Shorts

0:51

Coke and Mentos Explosion! #shorts

0:22

Coke and Mentos Explosion! #shorts

AnthonySenpai

Aufrufe 68 418 706

Menajerimi Ara 37. Bölüm

2:28:51

Menajerimi Ara 37. Bölüm

Menajerimi Ara

Aufrufe 355 544

Çukurcuk - Güldür Güldür Show 264.Bölüm

18:24

Çukurcuk - Güldür Güldür Show 264.Bölüm

Güldür Güldür

Aufrufe 3 345 896

Da wird Lazo zum Jäger 😏😂 | Reaktion

11:19

Kuruluş Osman 58. Bölüm

2:15:57

Kuruluş Osman 58. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 1 089 238

Sadakatsiz 28. Bölüm

2:20:54

Sadakatsiz 28. Bölüm

Sadakatsiz

Aufrufe 1 067 719

FRÄULEIN FREITAG vs. TANZVERBOT

41:39

FRÄULEIN FREITAG vs. TANZVERBOT

KuchenTV Uncut

Aufrufe 206 794