Sinan Vllasaliu - Linda Linda (Official Video 4K)

 • Am Vor 27 Tage

  ArkivaShqipArkivaShqip

  Dauer: 02:51

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Produced by: EmraCom
  Teksti: Ilir Berani
  Muzika & Orkestrimi: Wirusi
  Video: MaxProduction

Arta Tika
Arta Tika

Te lumt goja un e nigjoj cdo dit 🙏🤗

Vor 6 Tage
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon

Music only ??👀Woahhh #1 ✔👏

Vor 16 Tage
Zsanett Zsibrita
Zsanett Zsibrita

Oh Linda,Linda😊😊😊

Vor 18 Tage
Jamal Paja
Jamal Paja

Mduket ket 52%te shqiptarve kosoves ja ka kushtu hahahaha te lumt sinan si gjithmon numero uno

Vor 18 Tage
Shkelzen Kuqi
Shkelzen Kuqi

Grande Sinan Vllasaliu

Vor 19 Tage
Daniel Aris
Daniel Aris

🔥🔥🔥

Vor 20 Tage
Selami Hasani Hasani
Selami Hasani Hasani

Numer 1 nkosov e shqiperi imadhi sinan vllasaliu kurr mos vdeksh

Vor 21 Tag
bilishu aliss
bilishu aliss

Nje Fjali me dy Kuptime Linda Linda. I fort je Sinqo

Vor 21 Tag
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi

❤️❤️❤️❤️

Vor 21 Tag
gjyla gjyla
gjyla gjyla

Sinani eshtë kangtari ma i mir ne trojet shqiptare qdo kengë e tina ka nje mesazh

Vor 21 Tag
EM Halili
EM Halili

Te lumt Sinan vllasaliu

Vor 22 Tage
A Belushi
A Belushi

Sinan Vllasaliu *BOSS!* Kënga degjohet x50/ Ditë !

Vor 22 Tage
Sabri Fejzullahu
Sabri Fejzullahu

Ok

Vor 22 Tage
hoiy vinosa
hoiy vinosa

A very powerful video

Vor 23 Tage
Myrvete Bujaku
Myrvete Bujaku

😢😢😢😢

Vor 23 Tage
Zeqa Mazreku
Zeqa Mazreku

Bravo sinan

Vor 24 Tage
LiNdi Pc
LiNdi Pc

*SuksesE👍*

Vor 24 Tage
Teuta Haziri
Teuta Haziri

😍👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻Legjend 👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 24 Tage
Sh Collaku
Sh Collaku

💃🏻💃🏻

Vor 24 Tage
ÜBERLEBT39
ÜBERLEBT39

Perfekt muzik 😀👍

Vor 24 Tage
Rinor Nuhiu
Rinor Nuhiu

i madh je 🥂

Vor 24 Tage
Gjakova 20
Gjakova 20

Ilir berani tekste shum te bukra 👌👌🇽🇰🇨🇭

Vor 25 Tage
tina
tina

Te lumt oo💥

Vor 25 Tage
Igballe Makiqi
Igballe Makiqi

Ska me Këngët tua këndofsh gjithmonë 🤲😉

Vor 25 Tage
Arbër 2020
Arbër 2020

Nice song

Vor 25 Tage
Blerina Lika
Blerina Lika

O sa e bukur ☺️☺️te kendofte zemra. Jeta linda cdo dite qe ne duam veten me shum se dike tjeter.Jeta nuk jepet per askende.

Vor 25 Tage
Kosovo Kosova
Kosovo Kosova

KING . PURE ART . MBRET . AMAZING SONG . FIRE asf🔥 🔥🔥🔥🔥

Vor 25 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

Oh Mbreti i kanges je ti i Madhi Sinan Yll Je

Vor 21 Tag
Vlora Bytyqi
Vlora Bytyqi

Shum keng e bukur👏

Vor 25 Tage
Arberta Dauti
Arberta Dauti

O linda, linda për së dyti, E hoqa, e hoqa litarin nga fyti!!! O linda, linda dhe një herë, O zemra ime lirisht frymë po merrë!!! Kjo këngë sikur më dedikohet mua! Më beso nkam patur një martesë të tmerrshme, kam patur frikë të errët, e të zbardhët, gjithë ato vite në frikë (jam tut). E sot nga 4 vite jam e ndarë, por siç e thua edhe t'i në këngë s'ikur me e heq litarin nga fyti! Jam lindur edhe njëherë. Jam nga Struga e Maqedonisë. Suksese.

Vor 26 Tage
Pullum Lecini
Pullum Lecini

Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏☝️💎😎

Vor 26 Tage
Magbule B
Magbule B

Mret i genges popullore je❤️💋

Vor 26 Tage
Kingzz Blendi
Kingzz Blendi

Shum e mir suksese

Vor 26 Tage
Merita Smoqi
Merita Smoqi

Me pelqen shum kenga shum e bukur urime te mira 🌺 gjithmon 💖

Vor 26 Tage
Merita Smoqi
Merita Smoqi

A te lumte goja, rrofsh kenga shum e bukur urime 🌹😘🌹 Shendet ♥️🌺 gjithmon

Vor 26 Tage
Nuset shqiptare
Nuset shqiptare

Shum bukur kja keng 💎

Vor 26 Tage
Joker B
Joker B

Bravo shume e bukur♥️

Vor 26 Tage
*Stella*
*Stella*

oh qfar kenga 🎶 😭 oh Linda O Linda 🌎💔

Vor 26 Tage
Behidje Saitaj
Behidje Saitaj

Legjend e muzikes gjith kenget i ke me kuptim e me vler nje kengtar si ty sdo ket kosova me

Vor 26 Tage
Blerina Xhafaj
Blerina Xhafaj

👏👏

Vor 26 Tage
Angjelina Pschirer
Angjelina Pschirer

Oh Mbreti i kanges je ti i Madhi Sinan Yll Je

Vor 26 Tage
El Za
El Za

Je legjende

Vor 26 Tage
presheva presheva
presheva presheva

👏👏 Kush mendon se Hiti i verës është kjo këngë 👏👏

Vor 26 Tage
hajrie Kelmendi
hajrie Kelmendi

te urojm shume Suksese edhe te kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 26 Tage
Merita Mustafa
Merita Mustafa

Oooo suksese o i madhi Sinan!🔥🔥👏

Vor 26 Tage
Viva Girl
Viva Girl

😍😍😍

Vor 26 Tage
Trieshi
Trieshi

LOVE U 🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Vor 26 Tage
Dardania Antike
Dardania Antike

Bravo Babrrok,si gjithmoné ma i miri.

Vor 26 Tage
DADAB 7
DADAB 7

Oh Linda Linda 💃💃🎵🎶🎼

Vor 26 Tage
Semie Frangu
Semie Frangu

😙

Vor 26 Tage
Auto Sports
Auto Sports

Komenti i pare myte me likee🤣🤣

Vor 27 Tage
Albulena Kelmendi
Albulena Kelmendi

🥰🥰🥰

Vor 27 Tage
Pashtrik Has
Pashtrik Has

😕

Vor 27 Tage
Hume Sula
Hume Sula

Sa mir kendon i bekuari

Vor 27 Tage
a k
a k

Mbret i muzikes.

Vor 27 Tage
rita gashi
rita gashi

Hallall si gjithmon me këngë shuummm te mira ilaq per shpirtin 👍

Vor 27 Tage
Stoka
Stoka

🇦🇱🇵🇰❤

Vor 27 Tage
Advije Sabedini
Advije Sabedini

Jam ritur me kenget e tua te lumt je i pazavendesushem

Vor 27 Tage
Hanife Thaqi
Hanife Thaqi

👍👍👍👍💕

Vor 27 Tage
Fitim shala
Fitim shala

Gjithmonë hite nga i madhi sinan vllasaliu👍👍👍👍👍

Vor 27 Tage
Elton Nazifi
Elton Nazifi

Kur shkruan Iliri , e komponon Wirusi , patjeter qe del hiti.

Vor 27 Tage
Mirsad demiri
Mirsad demiri

👌

Vor 27 Tage
Isuf Gemajli
Isuf Gemajli

Legjenda e muzikes shqip bravoo 🙏🙏🙏🙏

Vor 27 Tage
Milinda Duraku
Milinda Duraku

O sinan sinan

Vor 27 Tage
Selvete Veliu
Selvete Veliu

Tē lumtë për performancë thjesht bukur ,,shendet dhe suksese!!!!

Vor 27 Tage
Der SHQIPTAR
Der SHQIPTAR

Shum mir ka dol musika

Vor 27 Tage
Kaltrina Mecinaj
Kaltrina Mecinaj

🥇

Vor 27 Tage
Posht PANi me LDKucat
Posht PANi me LDKucat

Nje Fjali me dy Kuptime Linda Linda. I fort je Sinqo

Vor 27 Tage
Fetau Sefije
Fetau Sefije

👏👏👏🤲🤲🤲🌟🌟🌟

Vor 27 Tage
Berisha Meri
Berisha Meri

Prishtinali i vertetê je Sinan kenget tua gjithhere i kom ndegju 🥰

Vor 27 Tage
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Bravo mbreti muzikes👌👌

Vor 27 Tage
Malvina Nikolli
Malvina Nikolli

Super kang 💫💫

Vor 27 Tage
Nagjie Kiqiki
Nagjie Kiqiki

👌👏👏👏🔥🔥🔥

Vor 27 Tage
Valbona Lajqi
Valbona Lajqi

Suksese 👐👏👏⭐⭐⭐⭐⭐

Vor 27 Tage
Ali H Hamza
Ali H Hamza

Shum bukur

Vor 27 Tage
Kusht
Kusht

I madh je Sinan, shummm kang e mir, te deshiroj jet te gjat dhe te lumtur.

Vor 27 Tage
Ilda Aziri
Ilda Aziri

👌🏻

Vor 27 Tage
Venera Gashi
Venera Gashi

Ah qka ma pushove shpirtin mbas nje jave te gjatë e te merzitshme.Zotë shyqyr qe ekziston nje ARTIST si ti💖💖💖💖💖

Vor 27 Tage
seladin sulejmani
seladin sulejmani

Rofsh 100 vjet ij math je

Vor 27 Tage
Shqipe Bushi
Shqipe Bushi

sinan te faleminderit 🤲🍀

Vor 27 Tage
Li Za
Li Za

♥️♥️

Vor 27 Tage
Monika Olajod
Monika Olajod

Si gjithmon i Madhi Sinan ☆☆☆☆☆

Vor 27 Tage
Diturie Balaj
Diturie Balaj

Te lumt sinan je kengetari ma i mir shqiptare

Vor 27 Tage
Raimond Mucaj
Raimond Mucaj

,👍

Vor 27 Tage
Jeton Qazimi
Jeton Qazimi

Likee kujt i pelqen kenga e Kingit👌👌🙏

Vor 27 Tage
Jakup Krasniqi
Jakup Krasniqi

Bravo shum bukur

Vor 27 Tage
Linda Linda
Linda Linda

Oooo Linda Linda 😁😁👏👏👏👏

Vor 27 Tage
laura martinez cortes
laura martinez cortes

F.A.N.T.A.S.T.I.C.O Sinan Vllasaliu - Linda Linda 🌹

Vor 27 Tage
laura martinez cortes
laura martinez cortes

F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵

Vor 27 Tage
Valon Vrajolli
Valon Vrajolli

👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 27 Tage
Medine Gashi
Medine Gashi

Te lumte rrespek

Vor 27 Tage
Medine Gashi
Medine Gashi

Te lumt rrespekt

Vor 27 Tage
kujtim salihu
kujtim salihu

Suksese King ❤️❤️

Vor 27 Tage
Arsi Cena
Arsi Cena

TE LUMTE GOJA SINAN VLLASALIU BRAVO SUKSESE🎵🎤👌👌👏👏 👇 TEKSTI LINDA LINDA JAM SI NE MJERGULL ME ZEMER TE DJEGUR ASNJERI MES NESH NUK SHKONTE NE RREGULL MOS ME FOL O PER BESNIKRIN AS NJI FJAL NUK DU NUK DU ME NI REFRENI O LINDA LINDA LINDA PER S'DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA LINDA DHE NJI HER O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MER TEKSTI DY NUK TA JAP ASNJICIK KENAQSIN TY MET PAS O MET PAS DASHNI MOS ME FOL O PER BESNIKRIN AS NJI FJAL NUK DU NUK DU ME NI REFRENI DY O LINDA LINDA LINDA PER SE DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA DHE NJI HER O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MERR O LINDA LINDA LINDA PER SE DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA LINDA DHE NJI O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MERR

Vor 27 Tage
Resul Jusufi
Resul Jusufi

Legjend per Muzik je yll i kenges 🇦🇱🌟🔥👌🏻

Vor 27 Tage
Bi Mor
Bi Mor

👍👍👍

Vor 27 Tage
egzona Zeneli
egzona Zeneli

Linda per Se dyti 👌👌👌👌

Vor 27 Tage
egzona Zeneli
egzona Zeneli

Shum keng e mir suksese

Vor 27 Tage
Nikollaj Krist
Nikollaj Krist

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏Super keng suksese vllaqko 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Vor 27 Tage
Besim Sahiti
Besim Sahiti

Bravo Sinan i madh je

Vor 27 Tage
Prek Sakica
Prek Sakica

bravo shum bukur

Vor 27 Tage

Nächster

Sinan Vllasaliu BESNIKET - Kenge te Pavdekshme

41:24

Sinan Vllasaliu BESNIKET - Kenge te Pavdekshme

ZICO Company Official

Aufrufe 524 000

Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021

03:13

Food Theory: The Disturbing Lore of M&Ms

12:12

Food Theory: The Disturbing Lore of M&Ms

The Food Theorists

Aufrufe 3 197 143

Vjollca Haxhiu - Dashnia e re (Official Video 4K)

03:47

Meda Live Nje Ore 2021

1:09:48

Meda Live Nje Ore 2021

Marjan Martini

Aufrufe 18 000

Sinan Vllasaliu - LIVE 100%

48:30

Sinan Vllasaliu - LIVE 100%

ProduksioniLabia

Aufrufe 94 000

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

03:26

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 2 900 000

Elvana Gjata - Mos u ngut

02:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

Aufrufe 5 500 000

Muharram Ahmeti - Zemra (Official Video)

03:19

Muharram Ahmeti - Zemra (Official Video)

Muharrem Ahmeti

Aufrufe 2 400 000

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

03:26

Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

04:08

Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

VizioniLibonia

Aufrufe 1 100 000

Kardeşlerim 12. Bölüm

2:21:58

Kardeşlerim 12. Bölüm

KARDEŞLERİM

Aufrufe 6 858 156

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Mayıs 2021 Çarşamba

2:12:21

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Mayıs 2021 Çarşamba

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 649 333

Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure

36:57

Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure

Viva La Dirt League

Aufrufe 1 725 273

MONEY MAKING TRICK TUTORIAL💰 #Shorts

0:24

MONEY MAKING TRICK TUTORIAL💰 #Shorts

Ash Magic

Aufrufe 4 524 600