Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

 • Am Vor 9 Tage

  ArkivaShqipArkivaShqip

  Dauer: 06:17

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Produced by Emracom
  Orkestracioni: Nurteel & Faruki
  Video by MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
  iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

jola ola
jola ola

Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱

Vor Stunde
sami sami
sami sami

Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿

Vor Stunde
Monika
Monika

Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤

Vor 3 Stunden
Jumni Jumni
Jumni Jumni

Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda

Vor 6 Stunden
Smail Kujovic
Smail Kujovic

,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl

Vor 6 Stunden
Smail Kujovic
Smail Kujovic

Üeäeäè0ööe,ld,lls

Vor 6 Stunden
Smail Kujovic
Smail Kujovic

SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘

Vor 6 Stunden
Ela Celiku
Ela Celiku

🌺

Vor 7 Stunden
opzz xsin
opzz xsin

3 legjendat👏🎶🎆🧨

Vor 8 Stunden
bodoti qwiu
bodoti qwiu

🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

Vor 20 Stunden
Tosi Albania
Tosi Albania

Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh

Vor Tag
Baba ali
Baba ali

me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff

Vor Tag
Ledison Sadria
Ledison Sadria

Mmm9mmmmmmmmmmm

Vor Tag
opzz xsin
opzz xsin

SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

Vor 7 Stunden
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi

Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt

Vor Tag
bodoti qwiu
bodoti qwiu

🔥🔥🔥

Vor 20 Stunden
Like aMoon
Like aMoon

Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

Vor Tag
Leonora
Leonora

Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

Vor Tag
hen ko
hen ko

3 legjendat👏🎶🎆🧨

Vor 2 Tage
Halit Berisha
Halit Berisha

Super kolazh 👍👍

Vor 2 Tage
RiN S
RiN S

Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

Vor 2 Tage
Dafina Gashi
Dafina Gashi

❤❤❤❤👌👌👌💔

Vor 2 Tage
Skenda 1234
Skenda 1234

@hen ko jan me qiri

Vor 2 Tage
Yllka Selami
Yllka Selami

Wooow Woow wooow Remix

Vor 2 Tage
Kamela Pashku
Kamela Pashku

Super keng 👏👏

Vor 2 Tage
Leta Berisha
Leta Berisha

🌹🥰

Vor 3 Tage
Felber Zoje
Felber Zoje

FELBER ZOJA

Vor 3 Tage
Felber Zoje
Felber Zoje

O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

Vor 3 Tage
Trim Ninaj
Trim Ninaj

Uty

Vor 3 Tage
Izzy S
Izzy S

potpuri e shkelqyer

Vor 3 Tage
pajtesa lakna
pajtesa lakna

SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

Vor 3 Tage
drttyu liqm
drttyu liqm

🔥🔥🔥

Vor 3 Tage
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

Vor 3 Tage
Visar Kalludra
Visar Kalludra

Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

Vor 4 Tage
Shpresa Ballolli
Shpresa Ballolli

🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

Vor 4 Tage
drttyu liqm
drttyu liqm

Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

Vor 3 Tage
Krasniqi Berat
Krasniqi Berat

👏👏👏

Vor 4 Tage
Flora Tahiri
Flora Tahiri

Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

Vor 4 Tage
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial

Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

Vor 4 Tage
Yasemin Kurtaran
Yasemin Kurtaran

Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

Vor 4 Tage
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi

🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

Vor 4 Tage
Marco Marbach
Marco Marbach

7p9ü8p

Vor 4 Tage
Nora Dem
Nora Dem

❤❤❤👌

Vor 4 Tage
Kosova Ferizaji
Kosova Ferizaji

Bravo te treve

Vor 4 Tage
nijuo joing
nijuo joing

🔥🔥🔥

Vor 4 Tage
Girl Girl
Girl Girl

Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

Vor 4 Tage
Behare Hoti
Behare Hoti

Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

Vor 4 Tage
A Belushi
A Belushi

Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

Vor 5 Tage
nijuo joing
nijuo joing

Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

Vor 4 Tage
Bruna
Bruna

wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

Vor 5 Tage
Flora Zyberaj
Flora Zyberaj

Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

Vor 5 Tage
Dita wien
Dita wien

Super bravo🥂👌👌👌

Vor 5 Tage
Zoja Rrahishta
Zoja Rrahishta

Artista me plot goj

Vor 5 Tage
Lulijeta Ibrahimi
Lulijeta Ibrahimi

Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏

Vor Tag
dutoiu hour
dutoiu hour

❤️❤️

Vor 5 Tage
Xhane Xhane
Xhane Xhane

Me te miret. 👍👍👌👌

Vor 5 Tage
Sabrije Biqmeti
Sabrije Biqmeti

Shum mire supper👍

Vor 5 Tage
Sumeja Blakqori
Sumeja Blakqori

QFAR KËNGE SA E MIR

Vor 5 Tage
misolou fout
misolou fout

🔥🔥🔥

Vor 5 Tage
Dorian Velija
Dorian Velija

❤❤❤

Vor 5 Tage
Argjentina Kadrijafkfmgnf
Argjentina Kadrijafkfmgnf

1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Tage
dutoiu hour
dutoiu hour

👏👏👏👏

Vor 5 Tage
misolou fout
misolou fout

qiell dhe pyete atë))

Vor 5 Tage
Ramzi David
Ramzi David

Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Tage
Melazim Vishi
Melazim Vishi

Gjigant'a. 👌👌👌👌

Vor 6 Tage
Alenna usa
Alenna usa

Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

Vor 6 Tage
dutoiu hour
dutoiu hour

Was ist das für eine Döner scheisse

Vor 5 Tage
Fidan Pllavci
Fidan Pllavci

Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

Vor 6 Tage
shyqeri_sinani
shyqeri_sinani

🇽🇰🇦🇱

Vor 6 Tage
cqvio doli
cqvio doli

❤️❤️

Vor 6 Tage
Smirnov TV
Smirnov TV

Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

Vor 6 Tage
Салават Салаватов
Салават Салаватов

Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

Vor 6 Tage
Durim Toca
Durim Toca

👏super 🥂

Vor 6 Tage
Azra Melek
Azra Melek

Hajde jashaaaaaa

Vor 6 Tage
Zima Nzr
Zima Nzr

Besnik hallal koft zanin

Vor 6 Tage
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor 6 Tage
Ozmon Ukaj
Ozmon Ukaj

Öoi

Vor 7 Tage
Semie Frangu
Semie Frangu

👌

Vor 7 Tage
Ma Vi
Ma Vi

Was ist das für eine Döner scheisse

Vor 7 Tage
Roland Prini
Roland Prini

BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

Vor 7 Tage
A A
A A

Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

Vor 7 Tage
Hello OO
Hello OO

Mas miri dej tash bash kponim

Vor 7 Tage
Dede Bezhi
Dede Bezhi

Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

Vor 7 Tage
jana jana-jana
jana jana-jana

Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

Vor 3 Tage
Nefise Zeneli
Nefise Zeneli

Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

Vor 7 Tage
AlbanionStallion
AlbanionStallion

Deutsche Trends kicken wieder 👌

Vor 7 Tage
Marjana Gjergji
Marjana Gjergji

👏

Vor 7 Tage
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe

Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

Vor 7 Tage
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe

@Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

Vor 4 Tage
Tina
Tina

@Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

Vor 4 Tage
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe

@Tina das ist bulgarisch/rumänisch

Vor 4 Tage
Tina
Tina

Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

Vor 4 Tage
Kqiku Besim
Kqiku Besim

Meda loqk osht 💚

Vor 7 Tage
jimy jimy
jimy jimy

cheesy cheezy cheezy nuk shihet

Vor 7 Tage
Dacic Sk.
Dacic Sk.

i Shum Bukur

Vor 7 Tage
Tim Krause
Tim Krause

The song has now 248.000 views

Vor 7 Tage
Ambeta Skenderi
Ambeta Skenderi

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 7 Tage
lejla arifi
lejla arifi

3 legjendat👏🎶🎆🧨

Vor 7 Tage
albulena lena
albulena lena

Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 8 Tage
Micail Bogdanovic
Micail Bogdanovic

💪

Vor 5 Tage
Aurora Ranci
Aurora Ranci

Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

Vor 8 Tage
Animentis
Animentis

Danke merkel

Vor 8 Tage
Xhylizare Dobrunaj
Xhylizare Dobrunaj

👍👍👍👍👍

Vor 8 Tage
klinton bekaj
klinton bekaj

×××):👑👑👑🏆🏆🏆

Vor 8 Tage
Rita Dua
Rita Dua

Mate miret dhe,

Vor 8 Tage
King bessi
King bessi

Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

Vor 8 Tage
Luljeta Jacobsz
Luljeta Jacobsz

sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

Vor 8 Tage
Deti Cila
Deti Cila

Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

Vor 8 Tage
Arian Bossi
Arian Bossi

Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

Vor 8 Tage
Sebehat Ramadani
Sebehat Ramadani

Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

Vor 8 Tage
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja

🌟🌟🌟👌

Vor 8 Tage
adnan sylaj
adnan sylaj

Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Vor 8 Tage
Albisan Belaj
Albisan Belaj

Meda je si karramel❤️❤️❤️

Vor 8 Tage
AlbiLondon
AlbiLondon

Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu

Vor 8 Tage
Danissa Sochor
Danissa Sochor

3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021

Vor 8 Tage
Imer Alabaku
Imer Alabaku

Respekt per ju tret🙏🙏🙏 Uj uj u🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂

Vor 8 Tage

Nächstes Video

Sinan Vllasaliu BESNIKET - Kenge te Pavdekshme

41:24

Sinan Vllasaliu BESNIKET - Kenge te Pavdekshme

ZICO Company Official

Aufrufe 47 000

Rita & Fidan - POTPURI 1 (GEZUAR 2021)

09:32

Rita & Fidan - POTPURI 1 (GEZUAR 2021)

ProduksioniARBONI

Aufrufe 860 000

Juicy J - 1995 (Official Music Video) ft. Logic

2:52

Unboxing LG's Mind Blowing 8K 88-inch OLED Beast

8:58

Sinan Vllasaliu, Meda, NRG Band - Potpuri

04:33

Sinan Vllasaliu, Meda, NRG Band - Potpuri

ArkivaShqip

Aufrufe 12 000 000

Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

03:38

Mimoza Shkodra ft Sabri Fejzullahu - Dy here nje gabim

02:52

Kallushanat 2021 - Kojshikja ( Official Video )

04:32

React: PietSmiet kocht Tacos

29:16

React: PietSmiet kocht Tacos

PietSmietTV

Aufrufe 184 619

Ruthe.de - Die HNO-WG (Folge 10)

10:39

Ruthe.de - Die HNO-WG (Folge 10)

ruthe.de

Aufrufe 174 046

Für ein ganz besonderes Weihnachten.

0:16

Für ein ganz besonderes Weihnachten.

paypalde

Aufrufe 5 089 780

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm

2:20:11

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova

Aufrufe 1 741 959