Sinan Hoxha & Meda - Malli i gurbetqarit (Gezuar 2022)

 • Am Vor 7 Monate

  ArkivaShqipArkivaShqip

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/

  Produced by EmraCom

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/2XlyjK...
  iTunes: music.apple.com/us/album/mall...

Sahide Gegollaj
Sahide Gegollaj

Kush është në gurbet e ndjen me ❤ gjdo fjalë të ksaj kange,mezi po pres ditën tshkoj ti shohë nanë e babë, e sa her që kthehem këndej vet me vete thom ishalla prapë i gjëj gjallë,rrepekt për ju @mehdin pergjegjaj dhe @sinanhoxha këndofshi për gjithmonë👏👏👏

Vor 6 Monate
Artan Berisha
Artan Berisha

Inshalla sa ma shpejt vini me I taku sa ti keni gjall se kur sjan gjall ma keq per ata qe jan larg familjes ne gurbet

Vor 18 Tage
rrezarta balaj
rrezarta balaj

e bukre kenga 😢😢

Vor 21 Tag
Hydajet Jata
Hydajet Jata

Your talking real 👍🏻

Vor 28 Tage
Hydajet Jata
Hydajet Jata

Same here

Vor 28 Tage
Cassie
Cassie

Zoti i ruajte Shqipetaret kudo qe ndodhen!!Jemi nje 🇦🇱🇽🇰

Vor 6 Monate
Ikra
Ikra

Amin❤️Iliridën mos na e harroni

Vor 5 Monate
minij hooi
minij hooi

Nje kenge qe te ben me qajt

Vor 6 Monate
Lars Winterfeld
Lars Winterfeld

Ju kam borxh që zemra ime ka mall për Kosovën dhe gruaja ime e ardhshme është gjithashtu kosovare, unë vetë jam gjerman dhe e dua shumë këtë këngë, e dëgjoj pothuajse në çdo rast. Vazhdoni kështu Sinan dhe Meda Ndjehem me ju për atdheun e Kosovës. 🇽🇰🇦🇱

Vor 3 Monate
Lumi Mjek
Lumi Mjek

Respekt Lars🙏 Ti qenke ma Shqiptar Se shumë Shqiptar

Vor 2 Monate
Rtyu Dfgh
Rtyu Dfgh

Ju kendofte zemrat sinan e meda na shkuan lotet ne qe jetojm kurbet e dhimshme

Vor 2 Monate
Besa Besa
Besa Besa

Lars po sa mire paske shkrujt Shqip bravo 👏 👏 .

Vor 2 Monate
Esmerild Lepri
Esmerild Lepri

Bravo te qoft👐👐

Vor 2 Monate
Vali Deti
Vali Deti

Keng qe te godet ne zemer, respekte nga italia per kto 2 yje qe nuk zevendesohen asnjehere. Ju lumte goja bravo

Vor 7 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Taman ne 💔💔😰😰

Vor Monat
Fatlinda Bytyqi
Fatlinda Bytyqi

Yyt66a11

Vor 3 Monate
zana_lifestyle B.
zana_lifestyle B.

Sa me emocionuat me ket këngë kaq domethënëse! Jetoj ne gjermani pej vitit 1998 dhe shpirti im është Kosovë dhe zemra me reh per Kosovë edhe pse jom e martuar qe 13 vite me gjerman! E dua vendlindjen time pafund!🇦🇱❤🇦🇱

Vor 7 Monate
uskana hoti
uskana hoti

Respekt që të qan zemra për atdheun. Egal was die Leute sagen

Vor 2 Monate
Dorian Dejvi
Dorian Dejvi

Keto Jane dy kengetar qe deri sa te vdesin do I degjoj

Vor 3 Monate
Debb Orah
Debb Orah

Po pse keni qef vetëm me gjyku dikon?

Vor 3 Monate
Spahi Skana
Spahi Skana

qEla

Vor 4 Monate
Sh Veshta
Sh Veshta

Zoti i ruajte Shqipetaret kudo qe ndodhen!!Jemi nje 🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ

Nje jete te tere 💔 💔 💔 Jemi ndare nga njerezi 😪 Na ka mare malli pere Motrat dhe Vllezerit 🇦🇱🙋‍♂️🙋‍♀️

Vor 7 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

😰😰😰💔💔💔uh shum malli na mbyti be ne qe jetojm gurbet as dielli nuk esht si ne kosov😰😰😰

Vor 3 Monate
Aullona Ruhani
Aullona Ruhani

Nje jete te tere💔😂🥺😅😢 Jemi ndare nga njerezi Na ka mare malli pere Motrat dhe Vllezrit🇦🇱🙋‍♂️🙋‍♀️💔😭😢😥😿😹

Vor 5 Monate
endi_kokoshi_09 endi_kokoshi_09
endi_kokoshi_09 endi_kokoshi_09

Sa mallengjim 😭😭😭

Vor 5 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

Sa emocion😢😢😢😢😢per ne qe jemi larg.... Ju lumte 👏👏👏👏🌠🌠🧿🧿💖💖

Vor 6 Monate
Vittoria Ejlli
Vittoria Ejlli

Kjo asht emozione.... jemi krenar me ju Sinan/ Meda pershendetje nga Italia

Vor 7 Monate
Albania iliryan
Albania iliryan

🇦🇱❤️🇮🇹

Vor Monat
Riola Anik Morina
Riola Anik Morina

Ju lumt dy kengetareve te Shqiptaris nje kenge qe me ka be te qaj per vendlindjen time te dashur qe 6 vite se kam par nje kenge qe me te vertet ja keshilloj qdo Shqiptari ku do qe jeton Ju lumt 😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 7 Monate
Arjan Karoshi
Arjan Karoshi

JU KENDOFT SHPIRTI 2 BILBILAVE 🥰😍 , ZOTI I RUAJT TE GJITHE GURBETQARET QE JAN JASHT VENDLINDJES INSHA'ALLAH🤲

Vor 6 Monate
aswer huio
aswer huio

O yjet e vërteta Kosov dhe Shqipëri jeni 2 yje që nuk zëvendësoni kurrë bravo.

Vor 6 Monate
Besnik
Besnik

RESPEKT TE PA FUNT PER KURBETQARET TE VOJTUR EDHE TE MALLENGJYER 🇦🇱

Vor 7 Monate
Silva Dankshi
Silva Dankshi

🙏🙏🙏

Vor 20 Tage
Lumi Mjek
Lumi Mjek

Respekt edhe nga ju zotri qe Po na e din🙏

Vor 2 Monate
Sulejman Idrizi
Sulejman Idrizi

Fiks keng qe te godet

Vor 3 Monate
Luena 123
Luena 123

Respekt ✊ per te dyt, pershendetje prej gjermanis, Faleminderit shum per ket këng shum te mir.👍🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
Flakon Musaj
Flakon Musaj

Edhe un jam prej gjermanie 🇽🇰💙

Vor 11 Tage
Astrit Piroli
Astrit Piroli

P

Vor 5 Monate
Julliana Abazi
Julliana Abazi

🥺🥺ju lumte goja 🇦🇱🇦🇱🇦🇱sa keng e bukur per ne qe jetojme ne gurbet faliminderit dhe shendet te gjithe Shqipetareve kudo qe jane🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Vor 7 Monate
Mejte Kodra
Mejte Kodra

@Vjollca Kamolli po

Vor 5 Monate
Mejte Kodra
Mejte Kodra

Pse

Vor 5 Monate
Orient Bobaj
Orient Bobaj

Respekte

Vor 5 Monate
Orient Bobaj
Orient Bobaj

Edhe për ty tdhashtë zoti shëndet motër shqiptare

Vor 5 Monate
Fisnike Guze
Fisnike Guze

Flm edhe per ju 🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Monate
Vigan Krasniqi
Vigan Krasniqi

- Ti ruajm vlerat dhe traditat kombtare , kudo qe shkojme 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
RR7 RR7
RR7 RR7

Ti me ate flamur blu je duke i rruajtur dhe rrespektuar shum mire 👏🇦🇱

Vor 2 Monate
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli

Sinani kengetari me i mire i shqiperise por te dy bejne dy yjet e shqiptarise jeni me te miret vazhdoni bashke🇦🇱🥰

Vor 7 Monate
Silva Ivanaj
Silva Ivanaj

Dy kengetaret me te mire ne trojet shqiptare respekte Sinan Hoxha & Meda

Vor 7 Monate
Andre Kule
Andre Kule

MOS. VDEKSHIT. KURR. O MEDA E SINAN 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 DUETET ME TE BUKURA SHQIPTARE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🧿🧿🧿🧿

Vor 7 Monate
N O
N O

Shum kange e mir Respekt 🙇 Meda & Sinan na myti ky gurbet me mall te vendlindjes gjithmon 🇦🇱🇩🇪🇽🇰

Vor 6 Monate
Arben Abazi
Arben Abazi

Ah moj Nanë oj Kosova Nanë pse erdh dita me ju lan😢 Respekt pa fund te dashur këngetar Shqipëtar qe shum her i ndajm emocionet bashk me juve!përzemersisht ju pershendes nga Zvicrra

Vor 7 Monate
Baki Thaqi
Baki Thaqi

@Nafa Nafa bbnbbbnnn

Vor 2 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

😰😰😰😰😰😰

Vor 5 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

U lumte djema me kete kenge te dale nga shpirti per ne mergimtaret qe ja dime vlerën .

Vor 6 Monate
ardit kalaja
ardit kalaja

Zoti na ruajt gjithe Shqiptaret kudo qe jemi. Me ka marr malli per familjen time te shtrenjt

Vor 15 Tage
Burbuqe Keshi
Burbuqe Keshi

eh gurbeti esht i veshtir se je gjithmon larg familjes 😭🤲❤️

Vor 3 Monate
Qëndresa Desa
Qëndresa Desa

Këng shumë e bukur dhe e qëllueshme për ne gurbetçarët 💔❤️‍🩹😢🥺👍🏻❤️ përshëndetje nga 🇨🇭

Vor 3 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

Zoti i ruajte Shqipetaret kudo qe ndodhen!!Jemi nje 🇦🇱🇽🇰

Vor 6 Monate
Hamza Hamza
Hamza Hamza

Respekt za emociju 🇦🇱🇧🇦

Vor 7 Monate
Jimmy Shaker
Jimmy Shaker

Pozdrav Brate. 👍🏼

Vor Monat
elizabetakinaj
elizabetakinaj

Sa me ka emocionuar me mungon shkodra jeme🇦🇱❤

Vor 6 Monate
aswer huio
aswer huio

Zoti i ruajte Shqipetaret kudo qe ndodhen!!Jemi nje 🇦🇱🇽🇰

Vor 6 Monate
Hamide Bardhi
Hamide Bardhi

U lumte djema me kete kenge te dale nga shpirti per ne mergimtaret qe ja dime vlerën .

Vor 7 Monate
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Zoti i ruajte Shqipetaret kudo qe ndodhen!!Jemi nje 🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
Kened Nikoll
Kened Nikoll

Kjo këng m'ka prek n'zemer. Rrespekt per te dyt 👍 Ju pershendes nga Austria

Vor 5 Monate
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi

Respekt, super keng per ata qe nuk jetojn ne vendlindje!! 🤗🤗 respekt per gjith gyrbetqart...

Vor 7 Monate
flutura harizi
flutura harizi

Sa i bukur ky duet, ju lumtë goja !!!❤️❤️

Vor 7 Monate
Avni Murati
Avni Murati

Jeni Vëllezër Me Tmirt E Shqiptaris🇦🇱 Zoti Ju Dhënt Tmirat E Gjith Botës Amin E Zëri Juaj Esht Njësoj 🇦🇱👈🏿🙏🏻🤝🏼Brrava Të Mir Jeni Oj Vllazni Kuq E Zi 💯💖🇦🇱

Vor 7 Monate
Elena Baiguera
Elena Baiguera

Bravissimi...bella voce🇦🇱❤🖤💯👏👏👏❤

Vor 7 Monate
Ergys Mata
Ergys Mata

Shum Kengtar e Artista jan munu me bo remake e shum tekstin e melodin e kan ndrru a Krejt meritat per ket kang i shkojn Perparim Bratit &Hamit Kastratit Legjendat e folklorit Shqipetar ,Zerat e Tingujt e Çiftelis KuKsiane e kenget e tyne u kendofshin me breza.

Vor 7 Monate
Albin Morina
Albin Morina

Vetem kush o ne gurbet e kupton shum mir me zemer kit muzik.😊 Rrespekte per shqipet gjithkund qe gjenden.

Vor 7 Monate
Burbuqe Keshi
Burbuqe Keshi

bravo per kengen patriotike me lot ne sy e ndigjoj gjithmon

Vor 3 Monate
Lume Dervisi
Lume Dervisi

🇦🇱 🇽🇰 ju kendoft zemra, keng e perkryer 👏🏼

Vor 7 Monate
Ptao Tom
Ptao Tom

Sinani kengetari me i mire i shqiperise por te dy bejne dy yjet e shqiptarise jeni me te miret vazhdoni bashke🇦🇱🥰

Vor 6 Monate
Ida Ana Bini
Ida Ana Bini

Goja ju lumt o bylbyla,paskna pas nevoj per kto fjal malli e shiprti qe dalin nga zemra suksese💫💫,shko ka shkon guri ran peshon ne ven te vet se kemi ngel rrugve gurbetit vec sherbetor e mall e lot🥺👌😥🥰🥰🥰🥰

Vor 7 Monate
Jimmy
Jimmy

Pershendetje nga Anglia dhe Belgjika Kudo ku te shkosh e te jetosh, vendlindja eshte ajo qe ta ngroh zemren 🇦🇱❤️

Vor 7 Monate
arby army
arby army

Uff zot na dridhet zemren jemi larg vendit è njerzve tane,zerat tuaj te mrekullueshem e te pa zevendesueshm 🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Jela Mollaj
Jela Mollaj

Sa emocion😢😢😢😢😢per ne qe jemi larg.... Ju lumte 👏👏👏👏🌠🌠🧿🧿💖💖

Vor 7 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

😰😰😰😰💔💔💔💔💔

Vor 5 Monate
aswer huio
aswer huio

Zerat si te bylbylave. I degjon me qejf. Sa me shume kenge nga ky duet i mrekullueshem.

Vor 6 Monate
Paula Paula
Paula Paula

Kenge qe te emocionon pa fund , dhe prek cdo zemer Shqiptare , e veqanarisht ate te MERGIMTAREVE , BRAVOO 👏👏

Vor 7 Monate
aswer huio
aswer huio

Kjo asht emozione.... jemi krenar me ju Sinan/ Meda pershendetje nga Italia

Vor 6 Monate
Vaxhide Lakna
Vaxhide Lakna

Pershemdetje nga zvicra kang shumm e qellume per neve qe jem ne gurbet me banet me kajt fantazi keni kenduu 👍👏

Vor 7 Monate
Ajet Ahmetaj
Ajet Ahmetaj

Suksese Meda 💥👏 Dhe Sinan Hoxha 💥👏 Alban Furtuna Respect pa kufi per Orkestrimin e kenges je i veqante 🙏🙌👏🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Vlog me Elin
Vlog me Elin

Bravo 👏🏻 na mbushet syte me lot 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu

Respekt per meden e sinanin🤲🇦🇱

Vor 5 Monate
Xhuljano Cekli
Xhuljano Cekli

Bravo per ket keng te mrekullushme 🇦🇱❤️❤️

Vor 6 Monate
Antigona Berisha
Antigona Berisha

O bre MashAllah ju koft 🤲 ,😢😢🇦🇱🇽🇰❤

Vor 7 Monate
Luis V
Luis V

Meda & Sinan jeni ma té mirt n'krejt Shqiptari 🇽🇰🇦🇱🌟🌟

Vor 7 Monate
FabioGun2
FabioGun2

Ju kendofte zemra se shum emocionuse eshte si kenge.Ne qe jemi ne gurbet e ndiejm shum mallin per familjaret dhe vendin tone.Zoti i ruajt gjithe gurbetqaret kudo qe ato ndodhen 🙏🙏🙏

Vor 3 Monate
Anna Stone
Anna Stone

Ju lumt goja kenge e vertet 🥲 Kjo kenge me ka luj telat e zemres🥲🥲 Zoti I rujt te gjith 🇦🇱kudo qe Jan 🙏🏻 👋🏻 🇺🇸

Vor 5 Monate
Teuta Daci
Teuta Daci

Ju Lumtë krenar me Ju hallall va past Zoti ❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱😥😥 Na dogj Gurbeti Përshëndes Nga Usa 🇱🇷🇱🇷🇱🇷🇱🇷🇱🇷

Vor 7 Monate
Jenn Laah
Jenn Laah

A ju kendoft zemra . Nuk ka si vendlindja. Me mungon familja ime shtepia ime 😭😭😭😭

Vor 7 Monate
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Sinani kengetari me i mire i shqiperise por te dy bejne dy yjet e shqiptarise jeni me te miret vazhdoni bashke🇦🇱

Vor 7 Monate
Florinda Papa
Florinda Papa

Suksese se shum kenge 😥🇦🇱🇽🇰zoti I bekofte shqipet kudo qe jan ane e mban botes

Vor 7 Monate
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Nje kenge qe te ben me qajt ❤

Vor 6 Monate
Elson Koleci
Elson Koleci

Komplimente per kengen! Suksese ne vazhdim!

Vor 7 Monate
Demir MTXShH SHAJNE
Demir MTXShH SHAJNE

Bravo Ju qoft per ket kenge te mrekullueshme 🇬🇵🇦🇱🇬🇵🇦🇱

Vor 7 Monate
D Diu
D Diu

Me shume respekt per Meden e Sinani por verzioni par i kanges sdo fjal.!

Vor 7 Monate
Blerim Krasniqi
Blerim Krasniqi

Nje kenge shume e mire per shume gjenerata te ardhshme ka per tu ndegjuar!!

Vor 4 Monate
AA CC
AA CC

Zemra ju kendoft gjithmon faliminderit per ket keng te mrekullushme!

Vor 7 Monate
B.R Orllati
B.R Orllati

Mrekullueshem ! Me pas zgjat edhe 1 or kjo keng ,do ta kisha ndegju me shum vemendje dhe knaqsi .keng shum e bukur me kengtar fantastik !

Vor 7 Monate
xhemile kertalli
xhemile kertalli

Shume kenge e bukur, dhe e gjetur taman per femijet tane qe i kemi larg syve dhe Zemres. BRAVÒOO

Vor 7 Monate
Sotir Cobaj
Sotir Cobaj

Ishalla i keni shendosh e mire dhe ubashkofshi shendosh ishallah.. se ashte e vertet ne qe jemi ne kurbet nga jashte nuk na duket mbase ,por nga brenda jemi te perveluar totalisht

Vor 17 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

qe jeton Ju lumt 😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 6 Monate
Arta Arta
Arta Arta

Bashkpunimi me i bukur 😍🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
selim Limi
selim Limi

Me gjith zemer e keni Ber 🥺❤️🇦🇱

Vor 3 Monate
Redi Bilalaj
Redi Bilalaj

RRESPEKT PER KENGETARET SHQIPETAR. ME KETE KENG QE SHUME NA PREK NE SHPIRT TE GJITHE GURBETQAREVE😭😭

Vor 5 Monate
Dritan Miza
Dritan Miza

Superkëngê...Brraaavooo Sinan&Meda🌟🌟ju knoft zemra gjithmon 👌👏👏

Vor 7 Monate
fahrschule Loyal
fahrschule Loyal

Ju lumt per ket Keng shum te bukur, jeni te mrekullushem, qdoher qe e ndegjon Emozionet edhe mashum ti shton

Vor 7 Monate
Arberie Kosumi
Arberie Kosumi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽ju lumt per kete kenge te mrekullueshme !!!

Vor 6 Monate
valton tr
valton tr

Bravo meda e sinan, per ket kang te mir respekt 🔥👏👏👏🇽🇰🇦🇱

Vor 7 Monate
Sykaltra Alshiqi
Sykaltra Alshiqi

Kendofshi gjithmon po mir ja keni than zemra ju kendoft dy kèngètar me vlera te mèdha.👋👐👐🇦🇱🇽🇰

Vor 6 Monate
Florije Dautoska
Florije Dautoska

Këngtarët më të mirë në Botën ju lumt SUKSESE 👍👍👍

Vor 7 Monate
Fabiola Voci
Fabiola Voci

Ju këndoftë zemra të dyve 🥰🥰👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 7 Monate
Brian Sula
Brian Sula

Zerat si te bylbylave. I degjon me qejf. Sa me shume kenge nga ky duet i mrekullueshem.

Vor 7 Monate
Driton Saramati
Driton Saramati

Ju kendoft zemra xhithmon artista te vertet Kang E qelluar ne trojet tona po te flesh ne mal esht me mir se ne krevat rrugeve te botes

Vor 5 Monate
Soni Bojin
Soni Bojin

Respekt o shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥺🥺😭😭🥰

Vor 7 Monate
Bledi_h1
Bledi_h1

Te pavdekshem jeni! RESPECT 🤝

Vor 7 Monate
Erkan Kuliçi
Erkan Kuliçi

👋

Vor 3 Monate
Ela SINANI
Ela SINANI

Jeni te mrekullueshem SINAN-MEDA🤍🤍🇦🇱🇦🇱💯💯⭐⭐⭐

Vor 7 Monate
Kdidoeke Rlekoeoe
Kdidoeke Rlekoeoe

Dy kengtart ma te mirt qe ka Kosova edhe Shqipria🙏🙏

Vor 3 Monate
eduarta gega
eduarta gega

Ju kendofte zemra gjithe jeten 🌟 🌟 ❤❤

Vor 7 Monate
Arbian Hamiti
Arbian Hamiti

Ju lumt 🇦🇱🇽🇰❤

Vor 5 Monate
Nexhi Dedja
Nexhi Dedja

Nje kenge qe te ben me qajt ❤

Vor 7 Monate
shpresa rexhaj
shpresa rexhaj

Ju lumtë per kete kenge e kete ze qe keni shum bukur e keni kendu edhe me ndjenja.Suksese👍

Vor 7 Monate
Violeta Marku
Violeta Marku

Kenga me e bukur e viteve te kurbetit ,ju lumt goja ,suksese.

Vor 5 Monate
Eva Balliu
Eva Balliu

Bravo 🎊🎉🍾 ju lumte goja 🇫🇷Lyon 🌟🌟

Vor 7 Monate
Muharrem Guxholli
Muharrem Guxholli

Respekt per te dyt Zoti ju rujt Meda Sinan aaa sa fort me pikon Loti flm per ket keng te bukur Zoti i bekoft Nenat tona 🥺🥺🥺

Vor 7 Monate
Klodi Marku
Klodi Marku

Malli per ban e nan nk hiqet kurr ♥️ dhe per shqiperine vendi im sa me mungon qe 10vjet pa shku mka mar malli shume

Vor 5 Monate
Aferdita Bushgjokaj
Aferdita Bushgjokaj

Zemra ju kendofte gjithe jeten tuaj respekte 🙏🙏

Vor 7 Monate
Sedat Gajraku
Sedat Gajraku

King je Meda , zemra ju kendoft me bet te qaj me ket keng kaq te bukur !

Vor 7 Monate
Rafman Balja
Rafman Balja

Respekte per te dy, jeni me te miret ne Shqiperi

Vor 6 Monate
Jimmy Peka
Jimmy Peka

Ju rujt allahu ju edhe familjen tuaj qdohap🇦🇱❤️❤️gna zemera dhe me rrespekt Ladi nga anglia

Vor 5 Monate
Geg Netherlands
Geg Netherlands

Eh gurbet keng mir e perpunuar ju lumt Meda Sinani 👏👏

Vor 7 Monate
Albijon Olluri
Albijon Olluri

Respekt ju lumt 🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
Adi mustafa
Adi mustafa

Zemer ju kendoft si gjithmon jeni Te Pa zevendesushem 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate
Mirela Eledzi
Mirela Eledzi

Bravissimi sa ma kish marr malli x këngë kurbeti dhe kënduar nga dy këngëtar të mëdhej me gjith shpirt e zemër e keni kënduar nuk ngibem se degjuari

Vor 7 Monate
El Za
El Za

Flm Zotit qe ekzistoni , na knaqet

Vor 7 Monate
Vjollca Kulli
Vjollca Kulli

Zemra ju kendoft 👏👏🇦🇱🇺🇸

Vor 7 Monate
Dior Dior
Dior Dior

Ehh ky kurbeti, na ndau me familje e fis e miq e shok😔, paska qen e shkrujtme me vujt gjithmon ne si popull dikur ne luftë e tani duke marr rruget e botes per 1 jet me t mir, uroj gjith kurbetqaret t bashkohen me familjet e te dashurit e tyre 🙏🤗

Vor 7 Monate
Shahin Palushi
Shahin Palushi

E vertet vlla jet e pa knaqme udhve Rrespekte

Vor 7 Monate
Sebahate Beqiri
Sebahate Beqiri

Ju LUMT. KOSOVË E SHQIPËRI JEMI NJË 💗💗🇦🇱

Vor 5 Monate
football
football

Ju lumt respekt per Juve dyve

Vor 7 Monate
A thaci
A thaci

Une e mjera ku me u kthye Kur sem pret Nana në shpi 😭😭😭

Vor 6 Monate
Rijad. 04
Rijad. 04

Kenga me e bukur per kete fundvit 👍🏻🇦🇱🇽🇰

Vor 7 Monate

Nächster

Hitet 2022 Potpuri - Te gjithe ne nje vend

2:09:13

Hitet 2022 Potpuri - Te gjithe ne nje vend

n'Kosove Show

Aufrufe 3 800 000

Gold AG x Afërdita Demaku - Lutja e nanës

4:16

YBA's Content Drought is Over!

24:10

YBA's Content Drought is Over!

Eclipse

Aufrufe 214 975

MEDA - HITE

54:54

MEDA - HITE

ArkivaShqip

Aufrufe 3 200 000

Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri 2022

18:06

Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri 2022

n'Kosove Show

Aufrufe 6 700 000

Duaja E Babës

3:13

Duaja E Babës

Nderim Alimi - Topic

Aufrufe 148 000

Smail Puraj - Bama hallall moj nane (EuroLindi & ETC)

4:03

Wenn Fritzchen sich im Unterricht meldet 😂

0:32

Wenn Fritzchen sich im Unterricht meldet 😂

Mehmetaberloyal

Aufrufe 236 117

Pimmeliger Motorrad-Unfall | Die Nervigen #0

59:56

Pimmeliger Motorrad-Unfall | Die Nervigen #0

Die Nervigen Podcast

Aufrufe 131 891

Live im Tipi Vol. 2 | Schroeder & Somuncu #76

1:54:31