Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

 • Am

  Sinan HoxhaSinan Hoxha

  Produced by: Sinan Hoxha
  Music: Marsel Gunga & 2Step
  Lyrics: 2Step
  Arrangement: Marsel Gunga
  Production: Gravity Music
  Mix & Mastered: Alban Furtuna
  Video by: MaxProduction

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
  iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
  AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Vasili Metaj
Vasili Metaj

Ti hallalle i ke hallalleee

Vor 25 Tage
Sandri Bushpepa
Sandri Bushpepa

U kendoft zemra vlla e moter

Vor 25 Tage
Elsaid Zeqiraj
Elsaid Zeqiraj

😂😂😂💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Vor 25 Tage
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin

Super👍👍👍👍👍👍 🔥🔥🔥🔥🔥💣💣💣💣💯💯💯💯💯💪💪💪💪❤❤❤❤❤❤💥💥💥💥😎😎😎

Vor 25 Tage
Gentian Aliaj
Gentian Aliaj

Shum bukur

Vor 26 Tage
Emiljano stafhasani
Emiljano stafhasani

Përshëndetje ja kalee

Vor 28 Tage
Wtf
Wtf

🎶 LYRICS:- [[SINAN HOXHA]] Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Synin Po Ma Lun Synin Njimiljon Puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle Maje Maje Veten Se Me Kalle Vdiqa Pasha Ty Zemer Hajde Dale Kadale Mos Me Sy [[ANXHELA PELISTERI]] Me Fati Ne Dore Luhet Rule Ruhu Se Noshta Qelloj Zemer Po Tu Me Rreziku Sonte Le Te Gaboj [REFRENI SINAN H DHE ANXHELA P] Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Synin Po Ma Lun Synin Njimiljon Puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle . Tymin Po Ta Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ta Luj Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle [TEKSTI DY SINAN HOXHA] Dale Dale Frymen Ma Nale Dashni O Dashni Zemera Me Ty Ka Ra Ne Halle Ti M’Ke Bo Magji [ANXHELA PELISTERI] Me Fatin Ne Dore Luhet Rule Ruhu Se Noshta Qelloj Zemer Po Du Me Rreziku Sonte Le Te Gaboj [REFRENI DY SINAN H DHE ANXHELA P] Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ma Lun Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle . Tymin Po Ta Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ta Luj Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle Tymin Po Ma Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ma Lun Synin Njimiljon puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle . Tymin Po Ta Nxjerr Tymin Sa Her Syni Po Ta Luj Synin Njimiljon Puthje Zemer Mi Fale Ti Hallall Ike Hallalle

Vor Monat
Sara Bajraktari
Sara Bajraktari

Super kenge keni bere ju lumte te dyve

Vor Monat
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

1

Vor Monat
Fazile Ramaj
Fazile Ramaj

Ebukur kenga taman veror

Vor Monat
Meri Stafa
Meri Stafa

👏🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Sabjanmani Sabjanmani
Sabjanmani Sabjanmani

Këndoni shum bukur

Vor Monat
Vilson Shusha
Vilson Shusha

Super keng👏👏👏

Vor Monat
WWE X BTS
WWE X BTS

The queen is back😍🤩

Vor Monat
djelloul khodja
djelloul khodja

super klass

Vor Monat
Tina Dalipi
Tina Dalipi

🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Teuta Cela
Teuta Cela

Super kengetare jeni 1 suksese

Vor Monat
Viorica Janackovski
Viorica Janackovski

👍😘😘😘

Vor Monat
Rosela dule
Rosela dule

Te mrekullueshem

Vor Monat
Nard Tuku
Nard Tuku

Super Bravi 👏👏

Vor Monat
Klejdis Sheshi
Klejdis Sheshi

Bravo te dy

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Cute 🥰

Vor Monat
Moira Ademi
Moira Ademi

❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Sara Fuga
Sara Fuga

Shume e bukur👏👏👏👏

Vor Monat
hoiy vinosa
hoiy vinosa

🥂💥👌❤❤

Vor Monat
ahmed Soummar
ahmed Soummar

Super

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

Vor Monat
ahmed Soummar
ahmed Soummar

Super

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

🥂💥👌❤❤

Vor Monat
Flora Gjoka
Flora Gjoka

Ju lumt goja

Vor Monat
Lora Tarja
Lora Tarja

Kendon bukur❤🤴

Vor Monat
Ermelinda Lajcaj
Ermelinda Lajcaj

Shum bukur 👌🌻✌️

Vor Monat
Ana M
Ana M

Anxhela super

Vor Monat
Arjan Lamuca
Arjan Lamuca

Super 🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Sulejman Arifaj
Sulejman Arifaj

Hallall bella canzone ❤️🇦🇱🇲🇾😎👍🎸🎸📀🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Vor Monat
Mani Hasan
Mani Hasan

Shumir hit

Vor 2 Monate
Gazmir Murati
Gazmir Murati

Nice 1👑👑👌👌

Vor 2 Monate
dulce Hernandez
dulce Hernandez

Albania❤❤❤❤❤❤❤❤bravo

Vor 2 Monate
gioyu comi
gioyu comi

Cute 🥰

Vor 2 Monate
Mohsin Saeed
Mohsin Saeed

Need lyrics plz help

Vor 2 Monate
Lucky
Lucky

good song

Vor 2 Monate
abbsnn cose
abbsnn cose

Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

Vor 2 Monate
Eniar Ibro
Eniar Ibro

Ju lumte goja! Kombinim perfekt i zerave, kostumografia...

Vor 2 Monate
Xhulja Jasini
Xhulja Jasini

Jeni te shkelqyer shum bukur

Vor 2 Monate
Goran Pavlovski
Goran Pavlovski

Këngë shumë bukur❤

Vor 2 Monate
Valentina Ago
Valentina Ago

👏👏👏

Vor 2 Monate
Meko Harley
Meko Harley

Anxhela ❤

Vor 2 Monate
Ervana Satka
Ervana Satka

Super hit 🔥🔥llokum fare eshte ♥️♥️

Vor 2 Monate
f g
f g

🤩Sinani 🤩

Vor 2 Monate
aurel Shani
aurel Shani

Bravo complimenti 🍹🍸🍹🍸

Vor 2 Monate
nijuo joing
nijuo joing

Anxhela he suuuper yll sinan shume e bukur kenga jeni shuume te mire

Vor 2 Monate
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI

Bravo Sinan e Anxhela 👍👍

Vor 2 Monate
Alba Jonuzi
Alba Jonuzi

Super💥💥

Vor 2 Monate
Dj Nikolla
Dj Nikolla

Perfect..!!

Vor 2 Monate
Regdu Geht
Regdu Geht

nje bashkpunim super se prisnim 👍suksese te dyve❤😍😍

Vor 2 Monate
Erjona Kerkapi
Erjona Kerkapi

Super

Vor 2 Monate
Aida Petanaj
Aida Petanaj

Kenge ultra ju lumte goja Na kenaqe Sinan Suksese dhe Urime

Vor 2 Monate
Jetmir Nika
Jetmir Nika

shum bukur ju persh super këngë👏

Vor 2 Monate
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Bravo nje kenge e denje per Hitet verore 2021 jeni me te miret 🥰🥰🥰

Vor 2 Monate
Nina Zyka
Nina Zyka

ju kendofte zemra.si gjithmone jeni te mrekullueshem

Vor 2 Monate
Made By Me
Made By Me

Hello from Greece! Love you Anxhela 🇬🇷💙🇦🇱

Vor 2 Monate
Roel Roi
Roel Roi

🌟🌟👍👍👏👏

Vor 2 Monate
Pranvera Krasniqi
Pranvera Krasniqi

😊😊😊😊

Vor 2 Monate
Rvve Duio
Rvve Duio

Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

Vor 2 Monate
Meti Haziri
Meti Haziri

👌✌

Vor 2 Monate
Eriol Sula
Eriol Sula

Te kendoft zemra 2

Vor 2 Monate
meri jaho
meri jaho

Super

Vor 2 Monate
Fadil Hajrizi
Fadil Hajrizi

Hit veror 2021 Pershendetje Fadil novosella👍👌

Vor 2 Monate
AnotherYT streamer
AnotherYT streamer

Hallall ❤️❤️

Vor 2 Monate
Filloreta Salijaj
Filloreta Salijaj

👍👍👍

Vor 2 Monate
Ioanna Kousi
Ioanna Kousi

Kjo eshte kenge .e kam degjuar disa her ooooo

Vor 2 Monate
Bukurie Ramadan
Bukurie Ramadan

Sa bukur💫💫

Vor 2 Monate
Artush Djartush
Artush Djartush

Super bravo

Vor 2 Monate
Kri 99
Kri 99

Ju kendofte shpirti dhe zemra Anxhela & Sinan❤❤

Vor 2 Monate
ROVENA CELA
ROVENA CELA

Shumë bukur super

Vor 2 Monate
Rigels Kaloshi
Rigels Kaloshi

Sh bukur 👏👏👏👍👍

Vor 2 Monate
NASRO CHIBI Algérien
NASRO CHIBI Algérien

❤♥😍♥❤

Vor 2 Monate
Cela Erdion
Cela Erdion

Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

Vor 2 Monate
Rvve Duio
Rvve Duio

Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

Vor 2 Monate
lani Lani
lani Lani

Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

Vor 2 Monate
Aleks Rushiti
Aleks Rushiti

Anxhela, yes wonderful Anxela!

Vor 2 Monate
Lupas hundas Sergjio
Lupas hundas Sergjio

Super

Vor 2 Monate
Besnik Topi
Besnik Topi

Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

Vor 2 Monate
halime smajli
halime smajli

💙💖👍

Vor 2 Monate
Aferdita bezhani salaj
Aferdita bezhani salaj

C.fare jahti ?super

Vor 2 Monate
Rina Rexha
Rina Rexha

Hallall te qoft ja ke qellu

Vor 2 Monate
Kozi Bregu
Kozi Bregu

Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 2 Monate
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Suksese te dy, jeni te mrekullushem 🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
Nadia Ruka
Nadia Ruka

Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

Vor 2 Monate
TheKristinemarku
TheKristinemarku

The top song 💪💪💪❤❤

Vor 2 Monate
Luk Kola
Luk Kola

🥂💥👌❤❤

Vor 2 Monate
Albana Aliaj
Albana Aliaj

Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

Vor 2 Monate
Fatos Pepa
Fatos Pepa

Shum e bukur

Vor 2 Monate
Rita Dhrami
Rita Dhrami

Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

Vor 2 Monate
gentiii
gentiii

🌟

Vor Monat
Xhesika Sharka
Xhesika Sharka

Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

Vor 2 Monate
five stars
five stars

Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

Vor 2 Monate
Rixhi Caka
Rixhi Caka

Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

Vor 2 Monate
Ana 2222
Ana 2222

Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

Vor 2 Monate
Emilian Cala
Emilian Cala

Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

Vor 2 Monate
madonnazone
madonnazone

☺️

Vor 2 Monate
Donika Kodra
Donika Kodra

Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

Vor 2 Monate
VV
VV

Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

Vor 2 Monate
Jimin Mochi
Jimin Mochi

Shum e bukur kenga ju lumt

Vor 2 Monate
Lumturi Qosja
Lumturi Qosja

Bravò

Vor 2 Monate

Nächster

Sinan Hoxha - Top modele (Official Video 4K)

3:42

Sinan Hoxha - Dasma cunit (Official Video 4K)

3:46

Këngë patriotike

17:24

Këngë patriotike

ProduksioniARBONI

Aufrufe 4 800

THIS COST HIM BIG TIME! 😱🤣 #Shorts

0:59

THIS COST HIM BIG TIME! 😱🤣 #Shorts

Woody & Kleiny

Aufrufe 622 655

UFC 266: Nick Diaz Octagon Interview

1:22

UFC 266: Nick Diaz Octagon Interview

UFC - Ultimate Fighting Championship

Aufrufe 1 514 744

HITE TALLAVA SHQIP - (Gezuar 2021)

42:05

HITE TALLAVA SHQIP - (Gezuar 2021)

VizioniLibonia

Aufrufe 700 000

Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )

4:10

Sinan Hoxha - Lock e zemer (HD Official)

4:50

Sinan Hoxha - Lock e zemer (HD Official)

ArkivaShqip

Aufrufe 20 000 000

B2N & Emanuel Asllani - Krenar

3:02

B2N & Emanuel Asllani - Krenar

B2N Beatz

Aufrufe 4 200 000

HITE DASMASH 1 (2021)

1:14:20

HITE DASMASH 1 (2021)

VizioniLibonia

Aufrufe 817 000

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 56 000 000

Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

3:03

Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

Aurela Gace

Aufrufe 1 700 000

ITZY “SWIPE” M/V

3:08

ITZY “SWIPE” M/V

JYP Entertainment

Aufrufe 3 498 144

So ist es wirklich Demenz zu haben

17:52

So ist es wirklich Demenz zu haben

tomatolix

Aufrufe 160 367

Mein ERSTER Laden..

12:55

Mein ERSTER Laden..

Yavi TV

Aufrufe 101 607

How To Beat Every DEATH GAME In "SQUID GAME"

44:32

How To Beat Every DEATH GAME In "SQUID GAME"

Cinema Summary

Aufrufe 1 697 069

JETZT FÄNGT DER SPAß AN 😁 Team Harrison

14:26

Helene Fischer - Volle Kraft voraus (Official Music Video)

3:23

Helene Fischer - Volle Kraft voraus (Official Music Video)

Helene Fischer (Official)

Aufrufe 629 875

Milano - leer (Offical Video)

2:55

Milano - leer (Offical Video)

Milano Official

Aufrufe 449 692