Shyhrete & Engjellusha - Djali i mahalles

 • Am

  Shyhrete BehluliShyhrete Behluli

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

  Follow Shyhrete Behluli on…
  IG: instagram.com/shyhrete_be...

  © & ℗ Shyhrete Behluli & Onair Media. All Rights Reserved


  Teksti : Popullore e perpunuar nga Shyhrete Behluli dhe Abaz Selmani
  Orkestrimi : Drinor Zymberi

Bleona Meziu
Bleona Meziu

shum bukur ju ka lezet 🥰🥰

Vor 2 Tage
Luli Xhimi
Luli Xhimi

si bija si nana ju lumte jeni te mira respekt nga KUMANOVA

Vor 7 Tage
Bejtije Haxhosaj
Bejtije Haxhosaj

Shum te Mira jeni Shyhret je nje mbretresha e kanges popullore Te lumt

Vor 7 Tage
Luan Bajrami
Luan Bajrami

O zot sa i magjellngjyer qe jam

Vor 12 Tage
zeri zerk zeri yt
zeri zerk zeri yt

Shyreti ska fjal amo edhe kjo qetu mir engjellusha se per ndryshe engji u kon per sfilat jo per muzik 🤷

Vor 16 Tage
Xheni Xheni
Xheni Xheni

U dasht ket kang me ba 6 min qaq e bukurrr 👌🏻

Vor 17 Tage
Hazbije Rexhepi
Hazbije Rexhepi

Shum bukur zemra💕💓

Vor 18 Tage
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq

😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏🌟🌟🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Vor 18 Tage
Hakile Ljutfiji
Hakile Ljutfiji

Me ta knaq shpirtin ❤

Vor 18 Tage
Kata Prekpalaj
Kata Prekpalaj

Oooo spo di qka mju than shnet ju uroj shum ooooo vazhdoni se kang shum te bukra za te ambel si bibila tkosoves ...Ju duam shum jeni perfekt 😘😘

Vor 19 Tage
Riza Alla
Riza Alla

BUKUR , TRASHËGIMI PERFEKTE '; BËMË NËNË TË TË NGJAJË : ING R ALLA

Vor 20 Tage
Kamber Luta
Kamber Luta

T

Vor 20 Tage
numer one
numer one

EDHE kure SHKONE kun Howe spo me tregone

Vor 20 Tage
numer one
numer one

Kure TE vije puna me VONE ai me MUA hiqe nuke BISEDONE

Vor 20 Tage
numer one
numer one

Vallahi moje shyret si njeri shtire E MANEJE SE di

Vor 20 Tage
Ramiz Hakaj
Ramiz Hakaj

Je bylbyli i kosoves meni fjal je yllll

Vor 20 Tage
Zahide Ademi
Zahide Ademi

Nan. E bi ju kendofshi ton jeten shendet paqi

Vor 21 Tag
seiom jvony
seiom jvony

Shum keng e qillume ju kendoft zemra

Vor 21 Tag
aola wili
aola wili

Zemra ju knoft gjithmon , sa bukur nane e bi ❤❤🥰

Vor 22 Tage
Bardiqi Rrustem
Bardiqi Rrustem

Suksese

Vor 23 Tage
Belkisaa
Belkisaa

👑👑

Vor 23 Tage
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻

Shyhrete Sukse kenga e re jam fansja jote nga kuksi Mu ber djali me letra Amerikane Te pergezoj nga kenget e tua ishalla e bej fejesen e djalit bashke me ty dhe engjin ju dua shume 💕💕⭐⭐⭐⭐⭐👑👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 24 Tage
seiom jvony
seiom jvony

Muzika dhe teksti shume speciale e veqante si gjithmone duam dhe nje tjeter me kete melodi

Vor 21 Tag
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Ju knoft zemra gjithmon 🥰🥰

Vor 24 Tage
aola wili
aola wili

Muzika dhe teksti shume speciale e veqante si gjithmone duam dhe nje tjeter me kete melodi

Vor 22 Tage
Tome Palushi
Tome Palushi

Kang e degjume koti krejt pa kuptim

Vor 24 Tage
Valon Jonuzi
Valon Jonuzi

Bravooo

Vor 25 Tage
Ari Bajramaj
Ari Bajramaj

Shum bukur kenga edhe vendi me Delloc perfekt te Geshtenja.

Vor 25 Tage
Hikmete Stolla
Hikmete Stolla

Mashallah inshallah zoti e rujt ti edhe families tane ❤️❤️❤️❤️

Vor 25 Tage
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Shumm kange e mir bravo❤❤

Vor 24 Tage
mllop aeet
mllop aeet

Respekt per ket kenge si per interpretim ashtu edhe per muzik Perfekt

Vor 25 Tage
Dibrane
Dibrane

Zoti ju rujt jeni te mrekulluashme

Vor 25 Tage
Myrvete Mustafa
Myrvete Mustafa

Ii0àmkk⁹⁹⁷77

Vor 26 Tage
- f f.d. aa
- f f.d. aa

Qeto komplet familja bajat jan ba krejt fallce👎👎

Vor 26 Tage
Ajnur Ramani
Ajnur Ramani

👍👍👍😍😍shuuum bukur

Vor 26 Tage
mllop aeet
mllop aeet

Ju knoft zemra gjithmon

Vor 25 Tage
Samile Seferaj
Samile Seferaj

Respekt jeni te mrekullushme ❤❤👍

Vor 27 Tage
Qazimi
Qazimi

Zoti ju ruajt jeni dyjat supet ylla ne muzik vetem sukese ju dua ❤😙😙

Vor 28 Tage
t.v. 45
t.v. 45

Te knofte ebardha zemer ' elizabeta marku mbretreshaekengespopullore shqiptare 🥂🇦🇱🥇🎀🛴🗼

Vor 28 Tage
selami nerguti
selami nerguti

Muzika dhe teksti shume speciale e veqante si gjithmone duam dhe nje tjeter me kete melodi

Vor 28 Tage
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Bravo shyhret kjo edht vesh kombtare Shwiptare,na ke keshtu e kem vesh në Vuthaj legjendare!

Vor 26 Tage
Youtube Youtube
Youtube Youtube

Si Gjith matë Mirat ju paçim Gjithmon🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤️❤️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎

Vor 29 Tage
Lena Elena
Lena Elena

Shum bukur.Te minuta 3:15 e në vazhdim më pëlqen stili i dyjav shum lezetshëm e luajnë rolin.Shum bukur i këndon gjitha por baladat më mirë.Unë a kam të shkruar një Balad për JU e madhja Shyhrete Behluli.

Vor 29 Tage
hen ko
hen ko

Shyrete ti je ylle edhe vajza yt ju lum goja shum mir po kendon inshalla edhe 100 vjet je gjoll

Vor 27 Tage
Joanna
Joanna

O ju lumt goja ma knaqet zemren oj perandoresha 💜💜🍯🍯

Vor 29 Tage
Teuta Z
Teuta Z

Shumm kange e mir bravo❤❤

Vor 29 Tage
NA
NA

Ju lumt✨💫 veshja Shiptare, ma e bukur ne bot !

Vor 29 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ju lumt shummm kenge e mir😘😘

Vor Monat
Velime Zeqiri
Velime Zeqiri

Jeni mate mirat

Vor Monat
Joanna
Joanna

Ju lumte Goja per kte Hit të Bukur 👏te qelluar ! 👏

Vor 29 Tage
Alton Haxhiymeri
Alton Haxhiymeri

Suksese shum keng e bukur 👍👍👍👍

Vor Monat
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy

Bajticat. I kishe vra bir goje

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Ju knoft zemra gjithmon 🥰🥰

Vor Monat
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ju uroj shumë Suksëse për Këngen e re! 💫🍀💐❤🌹❤🧿🧿🔥🔥🔥🇦🇱👐🇽🇰

Vor Monat
Noname No name
Noname No name

Mashallah shyreti qfar zaniii Respekt sehr schön klang eka ❤️

Vor Monat
B H
B H

Teper Shyhreti zanin e bukur 👍

Vor 27 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Sukses veq vazhdoni ju Lumt 👍👍❤❤

Vor 28 Tage
Marija Dulaj
Marija Dulaj

🥰🥰🥰 Nan e bij, sheqer n tepsi

Vor Monat
Bete Rexhaj
Bete Rexhaj

Zemra ju knoft. Gjithmon. Kjo. Kang. Na ka marzit shum. Per gjdo dit egoj. Shum kang. E bukur. Respek

Vor Monat
Habibe Sylaj
Habibe Sylaj

o te ëbla jeni bre si 🍒

Vor 29 Tage
Hyrije Gjonbalaj
Hyrije Gjonbalaj

Bravo shyhret kjo edht vesh kombtare Shwiptare,na ke keshtu e kem vesh në Vuthaj legjendare!

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Me vjen keq per 13 vjecart qe degjojn finemin , ata nuk do ta kuptojn kurr kte keng!

Vor Monat
Elsa Alku
Elsa Alku

Ju kendofte zemra ghithmone! Jeni yje!

Vor Monat
Skender Kopili
Skender Kopili

Shyrete ti je ylle edhe vajza yt ju lum goja shum mir po kendon inshalla edhe 100 vjet je gjoll

Vor Monat
Kimete Mjekra
Kimete Mjekra

ju lumt goja shum keng e bukur

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Ju lumte Goja per kte Hit të Bukur 👏te qelluar ! 👏

Vor Monat
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Zemra ju knoft gjithmon , sa bukur nane e bi ❤️❤️🥰

Vor 28 Tage
ANISA
ANISA

Bravo nene e bije shume kenge e bukur super

Vor Monat
yuitr loing
yuitr loing

Ju uroj shumë Suksëse për Këngen e re! 💫🍀💐❤🌹❤🧿🧿🔥🔥🔥🇦🇱👐🇽🇰

Vor Monat
annag cocl
annag cocl

Ju lumt shummm kenge e mir😘😘

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

😍🥰🥰🥰❤❤

Vor Monat
toijg avnnr
toijg avnnr

suksese Nanë e Bijë ❤❤❤

Vor Monat
shemsie lala
shemsie lala

Bukur nene e bije yll shkelqeni 🧿🧿👏👏👏🌟🌟❤️❤️

Vor Monat
Selime Meco
Selime Meco

👏👏👏

Vor Monat
yuitr loing
yuitr loing

Toten auferstanden. Jetzt. Allein durch Jesus Christus. Gott hat uns die kostenlose Gabe des ewigen Lebens geschenkt.* Wenn du mit deinem Mund den Herrn Jesus beken

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Bravo zë te mrekullueshem keni suksese ❤❤

Vor Monat
annag cocl
annag cocl

zu heilen. (Schau zum Himmel auf und frage Gott)

Vor Monat
JOQ JULI
JOQ JULI

Me vjen keq per 13 vjecart qe degjojn finemin , ata nuk do ta kuptojn kurr kte keng!

Vor Monat
toijg avnnr
toijg avnnr

Jeni te mrekullushme

Vor Monat
Flora Temou
Flora Temou

Super super bukur!!😘😘👏👏✨✨🥰🥰

Vor Monat
Farie Doci
Farie Doci

Shume bukur bravo nane e bi per bukuri

Vor Monat
*Tina Shabani
*Tina Shabani

Mjat prej goje pot t del moj e urume 💖💖

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Ju lumt dyjave ju kam idol juve ju pershëndes nga Kanada veç vazhdoni 🌹🌹

Vor Monat
Fitore Gashi
Fitore Gashi

Dy yjet e estrades shqiptare ju pergezoje per kengen e re, shum e mir suksese ju kendoft zemra gjithmon Nënë e Bi ⭐⭐❤❤

Vor Monat
Ptao Tom
Ptao Tom

Marshallah nane e bije zemra ju kendofte gjithmone 🙏🙏⭐⭐

Vor Monat
Mesut Tosuni
Mesut Tosuni

Opa defat shyrete rush je me vajzn shum emir je judua shyret😍😍😍😍😘😘😘😘😘 zoti shdet ishlla 📿📿

Vor Monat
Kadi Dervishi
Kadi Dervishi

Bylbylat e kosoves

Vor Monat
DJ Hysa
DJ Hysa

Ju lumte Goja per kte Hit të Bukur 👏te qelluar ! 👏

Vor Monat
Lendita Januzaj
Lendita Januzaj

Mir e ki se shum mir kendojn👌💋🌹♥️🤲

Vor 29 Tage
Ymakrasniqi Yma
Ymakrasniqi Yma

🙏🙏🙏🙏🙌🙌🙌🙌

Vor Monat
🍀🍀
🍀🍀

😍🥰🥰🥰❤❤

Vor Monat
liouy cnny
liouy cnny

Kshyrmë‧⁠ê shkyp, "Vizion" n'italie & latinië. Oni.

Vor Monat
Genni Glassglow
Genni Glassglow

🤞😎🤣💋💋🌹🤳🤳🎁🙄👩‍👩‍✈👩‍✈👩‍✈🎭🎀🧣📞🍕🧃🍧💛💛💛💛 *Wegen der Liebe. Gott hat seinen Sohn Jesus Christus gesandt, um an unserer Stelle zu sterben. Drei Tage später ist er von den Toten auferstanden.* Jetzt. Allein durch Jesus Christus. Gott hat uns die kostenlose Gabe des ewigen Lebens geschenkt.* *Wenn du mit deinem Mund den Herrn Jesus bekennst und in deinem Herzen glaubst, dass Gott ihn von den Toten auferweckt hat* *Er wird dir das kostenlose Geschenk des ewigen Lebens geben* *He versprach auch, deinen Körper zu heilen.* *(Schau zum Himmel auf und frage Gott)*

Vor Monat
Hana Miftari
Hana Miftari

Jeni te mrekullushme

Vor Monat
Shkelqim Suta
Shkelqim Suta

Jeni te mrekullueshme 💞💞💞💞💞

Vor Monat
Adifet Memedi
Adifet Memedi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
liouy cnny
liouy cnny

tarUmLüg Programmierer der Master K. I. -

Vor Monat
Buki Mustafi
Buki Mustafi

Ju lumt dyjave ju kam idol juve ju pershëndes nga Kanada veç vazhdoni 🌹🌹

Vor Monat
nijuo joing
nijuo joing

Jeni ma te mirat ju pergezoj shum suksese

Vor Monat
Janina
Janina

Mos i thuj ati qe e do pa e dit oj bi kush o ❤❤❤🙄

Vor Monat
Janina
Janina

Shyhretja super za ❤❤❤

Vor Monat
Naide Bellagoshi
Naide Bellagoshi

Knofshi gjithmon💓💓

Vor Monat
ajsvwuhabq gwgauquvqva
ajsvwuhabq gwgauquvqva

Shum veshje e bukur

Vor Monat
nijuo joing
nijuo joing

たのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor Monat
Mihrije Jashari
Mihrije Jashari

Pershendetje per te dyja, te lumte Engjelusha po dihesh qe je llapjane, ku po thu ku nane po dhem kryet

Vor Monat
Morina Besjana
Morina Besjana

Oh qfar melodie ne filllim te kënges 💃💃

Vor Monat
Hafize Sallahi
Hafize Sallahi

Shume keng ebukur ju lumt goja ju pershendes nga berlini❤❤❤💗

Vor Monat
is rexije
is rexije

Ju pershendes nene e bij prefekte jeni ❤❤🥰

Vor 26 Tage
Hajri Hasanaj
Hajri Hasanaj

🍇❤🇦🇱🇦🇱ju koft zemra🌼🌻👌👌👌

Vor Monat
Marcel Mack
Marcel Mack

Was geht da ab?

Vor Monat
Mc Fly
Mc Fly

tarUmLüg Programmierer der Master K. I. -

Vor Monat
ENKE Kitchen
ENKE Kitchen

Pershendetje, kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

Vor Monat
Kanita Jusufi
Kanita Jusufi

👏🌍

Vor Monat
misolou fout
misolou fout

Shum bukur ju pershendes nga Turqija 👋🇦🇱

Vor Monat
Michael Schmidt
Michael Schmidt

wasn das :D

Vor Monat
zyrafete dardhishta
zyrafete dardhishta

Ju lumt Ma te mirat

Vor Monat
Jeta Ne Poezi
Jeta Ne Poezi

Zemrat

Vor Monat
Meli Melisa
Meli Melisa

O zot sa me pelqeni te dya shum keng e bukur gjith diten e degjoj.

Vor Monat
misolou fout
misolou fout

Mashalla ju koft kendofshi gjith mon🤲❤❤

Vor Monat
Shin Shi X
Shin Shi X

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 FB.SV/sletingdolls 💜 PRIVATE S*X LES'T MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

Vor Monat
Naslije Moriqi
Naslije Moriqi

Marshallah nane e bije zemra ju kendofte gjithmone 🙏🙏⭐⭐

Vor Monat
Feride Osmanaj
Feride Osmanaj

⭐⭐

Vor Monat
Feride Osmanaj
Feride Osmanaj

⭐⭐

Vor Monat
anonym
anonym

Shum hije t paska kjo veshje Engji ♡☆

Vor Monat

Nächster

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - E sa u merzit Nana

5:15

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - E sa u merzit Nana

Kumrije Mustafa Official

Aufrufe 458 000

Rita & Fidan - Syte jane per me pa

8:34

Rita & Fidan - Syte jane per me pa

ProduksioniARBONI

Aufrufe 2 100 000

Gold AG - GUERIL

3:48

Gold AG - GUERIL

Gold AG

Aufrufe 414 000

Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jeme

4:48

Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jeme

Shyhrete Behluli

Aufrufe 1 100 000

Engjellusha Salihu - Kunatat

3:46

Engjellusha Salihu - Kunatat

Engjellusha Salihu

Aufrufe 1 700 000

Nikollë Nikprelaj & Shkurte Fejza-Ah moj motër!

3:12

👏

4:41

👏

maudado

Aufrufe 283 321

Tayna - Heroinat

1:40

Tayna - Heroinat

Friends Entertainment

Aufrufe 501 971

Bushido Undercover I Interviews auf den Straßen Berlins

7:09

Bushido Undercover I Interviews auf den Straßen Berlins

Amazon Prime Video Deutschland

Aufrufe 97 184