Shyhrete Behluli - Synetia (Official Video)

 • Am Vor 4 Monate

  Shyhrete BehluliShyhrete Behluli
  subscribers: 79 Tsd.

  🎵 ​⁠@BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha
  🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads!
  🎧 / @shyhretebehluli9002
  Teksti : Arian Agushi Gold AG
  Muzika : Shyhrete Behluli
  Orkestrimi : Ardian Kastrati
  Video : Magic Pictures
  Falenderim i veçantë për 'Grand Events'
  Publisher : Baresha Network
  Licensing: info@bareshamusic.com
  Follow Shyhrete Behluli on :
  Facebook ► ShyhreteBehl...
  Instagram ► shyhrete_be...
  Follow Baresha on :
  Facebook ► www.smarturl.it/BareshaFB​
  Instagram ► www.smarturl.it/BareshaIG​
  TikTok ► www.tiktok.com/@bareshamusic
  Website ► bareshanetwork.com/
  Playlist :
  🎶 Spotify Playlist : smarturl.it/spotifybaresha
  🎶 DE-film Playlist : smarturl.it/HiteteReja
  Baresha Network - All rights Reserved
  #Baresha#ShyhreteBehluli#Synetia

Fatmira Krrashi +11
Fatmira Krrashi

Bravo shum kenge e bukur te lumt goja Shyrete

Vor 4 Monate
Melody +7
Melody

urime ,super kenga , klipi me familjar wow shume bukur

Vor 3 Monate
Sh S +4
Sh S

O ylli i muzikes je oj Shyhrete kur ti ndegjoj kenget tua jeta na ngjatet perhajr gjithmon gzime past shpirti yt je dhe dot jesh gjithmon zoti trujt 🙏🏻⭐👑

Vor 3 Monate
Irfete Shabani +8
Irfete Shabani

Mashalla per djalin , i ngjan gjyshit lul e xhaxhit , e per gjyshen super kenge , inshaalla ma kendon dhe nipin tim , je e mrgullushme ❤

Vor 3 Monate
Lumnie Aliu
Lumnie Aliu

😊😊à😊❤.

Vor 3 Monate
Minevere Orana
Minevere Orana

j

Vor Monat
Vebi Ajdini +1
Vebi Ajdini

Shum urime synetija nipit ishallah veq met mira komplet me familje shnet e gzime ju pershendes nga zvicrra gjithve. Jam nka kumanova keni ju edhe mahmut ferati me kendu per ndarsem mu dhe vllavit 2007❤

Vor 3 Monate
Albulena ramiqi +15
Albulena ramiqi

keng shumee e mire ❤❤❤ me tu rengjeth trupii 🥰🥰

Vor 4 Monate
Vetëm drejtësi
Vetëm drejtësi

Jo valla mua nuk po më renqethë fare.

Vor 3 Monate
Flora Ramaj +13
Flora Ramaj

Rrespekt ,po na knaq Zemren oj Shyrete urimee 🎉per Nipin ! Kjo asht kang per te gjith Femijet ne ksi Festa 🥳 ❤💎💙 Zoti i rujt kret fmit e Botes ku do qe jan se jan Engjujt 👼

Vor 4 Monate
Besart Bojaxhiu +1
Besart Bojaxhiu

❤❤

Vor 3 Monate
Muja Mizi
Muja Mizi

Vor 3 Monate
Sofka Dragusha +7
Sofka Dragusha

Urime per synetin e Matinit te vogel

Vor 4 Monate
Sanije Aslani +18
Sanije Aslani

Te lumt shyrete qfar kenge ♥️

Vor 4 Monate
Begie Ahmetaj +2
Begie Ahmetaj

Mashallah Sa gzim i Madh 🤲❤🤴

Vor 4 Monate
Aferdita Hamzaj +14
Aferdita Hamzaj

Urime shëndet dhe lumturi 🎉

Vor 4 Monate
Rusha Palushaj +10
Rusha Palushaj

Keng shume e bukur, te lumte goja Mretnesh qe na knaq çdo her me kenget e tua 🌟🌟🌟 Nipin paq me jete te gjate e te lumtur 🌟 e vogel e gjithe nipa e mbesa tjer qe i keni 🙏🙏❤️❤️

Vor 4 Monate
Shoppeshkopi Peshkopi +1
Shoppeshkopi Peshkopi

E bëfshin dhëndër ❤ e vogël

Vor 3 Monate
flower Arllati +6
flower Arllati

Te kendoft zemra shyrete e perhaj synetia nipit se e paske ujdis kangen atmosfera nivel shum shum bukur🎉🎉❤Bukuroshe je❤

Vor 3 Monate
Azem Azemi +1
Azem Azemi

Urime shyret synetija e nipit inshalla ka shendet e lumturi ne gjith jeten e kangen e paske qellu shummm e buker veq suksese se je ni yll ❤️❤️💋💋🤲🏻👌🏻⭐️⭐️

Vor 4 Monate
Majlinda Ziu +1
Majlinda Ziu

Bravo shyhrete per kengen e ke qare shkelqyeshen familje e mbrekullueshme zoti ju rujt 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

Vor 3 Monate
Unejs Kadriu
Unejs Kadriu

Të lumt goja shyrete çfar këngë e mir ❤❤❤

Vor 3 Monate
Anonymm ♡ +1
Anonymm ♡

Oh sa i Bukur Matini Allahi trujt o Shpirti vogel si Engjull syri keq mos tpaft Urime Synetin paq Fat gjith Jeten.

Vor 4 Monate
Besa Besa +4
Besa Besa

Me jet te gjat nipin Shyrete Beluli dhe kënga shum e mir te përshëndes nga Tirana

Vor 4 Monate
Anuar Hajdari +4
Anuar Hajdari

Te lumt se per synetia ja vlen ❤❤

Vor 4 Monate
Egzona Hyseni +3
Egzona Hyseni

Urime gjitha tmirat Djalit per synetin. Ata te shkrujn sms neagtiv kan inat se smunen te jen si ju. Gjethkush do ta donte nje fest te till per femijt e sidomos me kendu gjyshja ku ka me shyret.

Vor 4 Monate
Elza Sejdiu +5
Elza Sejdiu

O Mbretresha e kanges shqipe ❤️

Vor 4 Monate
M G S Official
M G S Official

mashallah u bëftë dhëndër zoti e bekoft

Vor Monat
Miftar Haziri +1
Miftar Haziri

🎉🎉🎉❤❤❤Mashahlla ju koft familjarisht se jeni shembulli ma i miri per njerzimin Matini gjithmon pric ❤❤❤ ishalla sju merr msysh

Vor 3 Monate
Gjyle Marku +3
Gjyle Marku

❤na knaqe zemren me zanin tan te amel suksese yll.❤

Vor 4 Monate
Fatmir Tahiri +1
Fatmir Tahiri

Urime per matinin ❤

Vor 3 Monate
Shpetime Balliu +1
Shpetime Balliu

Te lumte ajo goj qe vec mjalt nzjerr 😘

Vor 3 Monate
Zyra
Zyra

O te lumt goja oj shyrete je ma e mira bravo

Vor Monat
Secretgirl
Secretgirl

Kenga shum e mir sot e ka gjithasht djemt e dajes te mi synetin dhe kur te hyn ata do ta lshojm kete kenge❤🤍✨

Vor 2 Monate
Vjollca Pali +12
Vjollca Pali

O te knoft Zemra o Yll bote Urime urime per Nipin Zoti ju rujt 🙏🙏❤️🥰💫🥳🥳🥳🥳🥳

Vor 4 Monate
Zyra
Zyra

O e kejeshue ket kosovan me ket kang synetia te lumt goja bravo

Vor Monat
erjet keraj +7
erjet keraj

Te knofte shpirti e zemra përjet Shyhrete

Vor 4 Monate
Hamidije Morina
Hamidije Morina

Brravo e madhja shyhrete Behluli urime per Nipin na emucionove , krejt Gjyshet

Vor 3 Monate
fetah salkurti +2
fetah salkurti

Urime per nipin Shyhrete Behluli.inshallah behet dhender.kengetare me vlera.

Vor 3 Monate
Femije Bytyci +5
Femije Bytyci

Urime ishalla edhe kur ta martoni ni keng. 👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 4 Monate
Hidajete Fejza +9
Hidajete Fejza

Urime ishalla prite e marton Zoti ju Rujt Shyhrete e ka ba nana njo ❤️💙💖

Vor 4 Monate
Zyra +6
Zyra

Zoti ju riujt ket familja shum e mir

Vor 4 Monate
Xheva Shterbani
Xheva Shterbani

Tknoft zemra tan jeten❤

Vor 3 Monate
Val Mel
Val Mel

Perhajr e ishalla ka fat e suksese ne jete ❤🎉🎉🎉

Vor 3 Monate
Ismete Tura +1
Ismete Tura

Ca emozioni shum bukur 🎆

Vor 4 Monate
Avmora Alija +1
Avmora Alija

Mė gruen e vet And thaqi Mė kerre, mės befasoni gra Qė e keni kthy nė drit

Vor 3 Monate
Zyra
Zyra

O familje e mrekushme o mat mirit jeni shum bukur mashalla mashalla

Vor Monat
Manushe Veselaj +4
Manushe Veselaj

Bravo per ket keng te qellume per synetin e nipit te lumt💥🙏🏻

Vor 4 Monate
gezime qosja +5
gezime qosja

Te lumte goja dhe nipin e paq me shemdet e jet familje e mrekullushme

Vor 4 Monate
Jmmy Hasibra +5
Jmmy Hasibra

Super kong te lumt goja oj mretnesh ❤❤ rrespekte nga tirona

Vor 4 Monate
Fatmicvc gewnnbbdbenre Krasniqijejjjeejjj3kmew
Fatmicvc gewnnbbdbenre Krasniqijejjjeejjj3kmew

Urime synetija e nipit u baft 100 vjeq Tè pèrgèzoj pèr kèngèn te lumtè ❤

Vor 3 Monate
Qamile Fangu
Qamile Fangu

keng shum e bukur shyhrete ni her ka lind nana kendofsh gjithmon

Vor 3 Monate
Alfred Kapiti +3
Alfred Kapiti

Brravo t qoft karruer per veten edhe rrugullu fmijt e familjen

Vor 4 Monate
sanije popovic +5
sanije popovic

Mashalla mashalla djal sina kerrkush nuk ka masht ba zemra mall shyhret ❤❤❤

Vor 4 Monate
Lin Is
Lin Is

Ich bin fe 0:58 eew

Vor 3 Monate
Nijazi Ismajli +1
Nijazi Ismajli

Shum Bukur Urime Synetia e Nipit Shyhret

Vor 3 Monate
Zyra
Zyra

O 23 ket synetia meket kang u ban zoti te rujt bravo

Vor Monat
Shkurte Nexhipi +3
Shkurte Nexhipi

Urime synetia nipi ishalla lumtura trashgfsh suksese ♥️ 🧿 ❤️

Vor 4 Monate
Hatigje Hoxha
Hatigje Hoxha

Ska me Shyhrete Behlulin nje ka lind ❤💋💥💫💫

Vor 2 Monate
Voki Voki +2
Voki Voki

Me hajr o Gjyshe Synetija e nipit e paqit me jet gjat me nafak gjthmon kendofsh per gzime Diva jan ♥️♥️🌹🌹🌹🥰🥰🙋‍♀️🙋‍♀️

Vor 3 Monate
Ahida Haxhiu +3
Ahida Haxhiu

Perhajr synetia matinit shum keng e mir

Vor 4 Monate
Muadh Ameti +1
Muadh Ameti

Zemer❤ syentia djali

Vor 18 Tage
Selvije Berisha +1
Selvije Berisha

Qofshi të lumtur gjithmon ❤🎉🎉🎉

Vor 3 Monate
Ferihan Neziri +3
Ferihan Neziri

Mashallah ❤❤❤❤

Vor 4 Monate
Galde +3
Galde

Urime synetija ❤️

Vor 4 Monate
Xhevrije Palloshi
Xhevrije Palloshi

💞🤲🤲💖💖💖

Vor 2 Monate
Akil Domi +4
Akil Domi

Ti Shyrete je Mbretresha e muzike

Vor 4 Monate
Etem Jakupi
Etem Jakupi

Fantastic kega shum e bukur por Shyretja eshte shum e mrekullueshme

Vor 3 Monate
Citaku Ganimete
Citaku Ganimete

❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Behare Behari +1
Behare Behari

Respekt per kengetaren e shekullit shyhrete behluli lum skena shiptare qe tka..ngjani ne familje mbretrore urime

Vor 4 Monate
Random Lul +5
Random Lul

Mashalla ❤❤ suksese 👏👏

Vor 4 Monate
Zyra +1
Zyra

Matini ket si shyretja zoti e rujt mashalla

Vor 3 Monate
Lume Thaq8 +3
Lume Thaq8

Brravooo shyret te lumt goja

Vor 4 Monate
Zyra
Zyra

Ma e mira je si yll ti edhe matini koft me jet

Vor Monat
Fatbardha Buzolli +1
Fatbardha Buzolli

Te lumte shum e bukur kenga

Vor 4 Monate
kili lindita +9
kili lindita

Te knofte zemra Shyret ❤,Matinin e bofshi dhender

Vor 4 Monate
Suzana Arifi +1
Suzana Arifi

Mashallah urime synetia ,u rritsh me prind o princ

Vor 4 Monate
Hanife Kozhani +1
Hanife Kozhani

Perhaj ju koft synetia ishalla e ka djali shneten e u knaqshi gjithmon zoti jav ka dhan ska kush qe ja merr

Vor 3 Monate
Hyrije Rexhaj +1
Hyrije Rexhaj

Te lumt goja Shyrete se na knaqe me kto keng e tua te bukura per hajr synetin e nipit i kendofsh edhe ne darsem 👍🥰

Vor 3 Monate
Zyra
Zyra

O mashalla ket si shyretja zoti e rujt si yll

Vor 2 Monate
Mimoza Ismaili +1
Mimoza Ismaili

O sna permendshe edhe neve hallav e tezet😂 oj shyret perfekt kjo keng tlumt si shdo her

Vor 4 Monate
LobGames +5
LobGames

Tlumt ghyshe tlumt❤🎉

Vor 4 Monate
Raimonda Ramilli
Raimonda Ramilli

Shum bukur ke qef me te ngjiu

Vor 3 Monate
Hidije Miftari +1
Hidije Miftari

Urime synetija ishall knaqi me bukuroshin❤

Vor 3 Monate
Shenur Kurtishi +19
Shenur Kurtishi

Nene mbreteresh Shyhrete ,, çfare Femije te edukum ,, me pelqen shume kenga , urime Synetia, shume Familje kullturume 🫶🏼❤

Vor 4 Monate
Azemine Ajeti
Azemine Ajeti

r5 g

Vor 22 Tage
Berisha Berishaa +1
Berisha Berishaa

Urime synetija

Vor 3 Monate
Dhurata Hasko +1
Dhurata Hasko

Urime zoti dhent shendet

Vor 4 Monate
Adifet Memedi +1
Adifet Memedi

Urime suneti i Nipit🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
Eli Sadiku Hoxha +3
Eli Sadiku Hoxha

o sa mire😊

Vor 4 Monate
Drita Berisha +1
Drita Berisha

Amin🤲

Vor 4 Monate
Argjina kajbe
Argjina kajbe

🕋🕌❤💎👍

Vor Monat
Advije Dalipi +4
Advije Dalipi

Na knaqe ❤

Vor 4 Monate
Arsel Arsel +2
Arsel Arsel

Urime per djalin Zoti ju a rujte Familja e Shyretes mrekulli 🌟🌟

Vor 3 Monate
Zyra +4
Zyra

Mashalla matini e rujt zoti

Vor 4 Monate
Xhemile Hyseni +7
Xhemile Hyseni

O hallall ju koft qikjo asht kur ki e kur din me i shfrytzu paret jeten Urime ju koft kjo fest nipi shendet e sukse ne jet Shyhreten e rujt zoti me krejt familjen ❤❤❤

Vor 4 Monate
Desara Bala +2
Desara Bala

Amin

Vor 4 Monate
Ana Hoxha +6
Ana Hoxha

Shyhrete Behluli ❤️⭐

Vor 4 Monate
Zyra
Zyra

Ooo mashalla ju koft ket familjes

Vor 20 Tage
Anisa Osmani +1
Anisa Osmani

Maşallah pe hali itime sineti

Vor 3 Monate
Igli Fishti
Igli Fishti

❤❤❤🥰🥰🥰🤗😍🤩😇🎉🎉🎉

Vor 2 Monate
Fatime Isufaj +1
Fatime Isufaj

Për hajer synetia 🎉e sa për Shyhreten e ka fal zoti te till 😘

Vor 4 Monate
Drilon Osmani +3
Drilon Osmani

Oh te lumt goja po kang eh mire shum ❤❤

Vor 4 Monate
sanije popovic +12
sanije popovic

Oooo marshalla edhe djali edhe krejt familja mos u prekt syni keq zoti u ruejt❤❤❤❤❤

Vor 4 Monate
DUQA.K
DUQA.K

uduqq

Vor Monat
bplovers
bplovers

🎉🎉❤❤❤ygf

Vor 29 Tage
Linda 123
Linda 123

Vor 2 Monate
Bedrie Terzia +1
Bedrie Terzia

Te lumt goja i shall

Vor 4 Monate
jetmir selimi
jetmir selimi

❤❤❤❤❤❤🎉

Vor Monat
Desa Qëndresa +7
Desa Qëndresa

Shumë këng e bukur 👏🏻🤍

Vor 4 Monate

Nächster

10. Pastrimi i fetarisë - Hoxhë Mirsim Maliçi

39:01

10. Pastrimi i fetarisë - Hoxhë Mirsim Maliçi

Hoxhë Mirsim Maliçi

Aufrufe 213

SAG MIR, welchen bekannten FILMSTAR ich spreche!

22:02

Der Fall Nord Stream: Wird die Aufklärung blockiert? | ZAPP | NDR

29:32

Merita Burrniku - Çika e Nanës

3:22

Merita Burrniku - Çika e Nanës

Armend Beqiri & Merita Burrniku

Aufrufe 1,9 Mio.

BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI

2:57

BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI

AVD Digital

Aufrufe 20 Mio.

KURDO - DAMANJA (prod. by The Cratez)

2:38

DARDAN ~ PENELOPE (OFFICIAL VIDEO)

2:56

DARDAN ~ PENELOPE (OFFICIAL VIDEO)

Hypnotize Entertainment

Aufrufe 227 Tsd.

Tate McRae - greedy (Official Video)

2:35

Tate McRae - greedy (Official Video)

TateMcRaeVEVO

Aufrufe 4,5 Mio.

Eddin - Wahnsinn

2:26

Eddin - Wahnsinn

Eddin 717

Aufrufe 75 Tsd.

Burak Bulut - Ayrılıklar Gecesi

3:11

Burak Bulut - Ayrılıklar Gecesi

Mahzen Fabrick

Aufrufe 3,1 Mio.

Ikke Hüftgold X Vanessa Mai - Igel (Official Video 4K)

2:19