Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

 • Am Vor year

  Shyhrete BehluliShyhrete Behluli

  Smarturl.it/Baresha
  Publisher : Baresha Network

  ✔️ Did you subscribe to Shyhrete Behluli 's Official channel? 👇🏼
  de-film.com/ch-UCSXL...
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

  🎤 Connect with Shyhrete Behluli :
  Instagram ► instagram.com/shyhrete_be...
  Facebook ► facebook.com/ShyhreteBehl...

  🎤 Connect with Gold AG :
  Instagram ► instagram.com/arianagushi/
  Facebook ► facebook.com/gold.ag

  ✔️ Connect with Baresha :
  Instagram ► www.smarturl.it/BareshaIG​
  Facebook ► www.smarturl.it/BareshaFB​  ℗ & © Shyhrete Behluli & Baresha Network. All Rights Reserved.

dzemail latifi
dzemail latifi

Jeni te mrekullueshëm, krenar ndihem qe kombi shqiptar ka kengetar si ju🥰

Vor year
Entela Salko
Entela Salko

Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

Vor year
Majlinda Deda
Majlinda Deda

DY KENGETARET MA TE MIRE TE TREVAVE SHQIPTARE 👌👍🤴🤴💃🕺🕺💃💃🕺🕺🤗🤗🌟🌟🍇🍇💖💖🧿🧿🌍🌍BRAVO O YJEEEE ...💖💖💖💖💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor year
Alketa Janca
Alketa Janca

Bravo jeni 💫 e kenges. Ju vetem pozivitet jepni. Ke kjo kenge me kujton dhe mamin tim qe me thote ty te ka ngja vajza. Eshte shum ndjesi e kenaqur. 🙏🙏🙏🙏🙏

Vor year
Mejreme
Mejreme

Zemra ju kendoft te dyve jeni te mdhej bravo 👏🏻 tekst shkrusit e paska qendis me shpirt e juve u dhasht zoti shendet e suksese 🙏👑👑⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️👋🇺🇸

Vor year
Xhevaire Zyberi
Xhevaire Zyberi

Oh goja ju lumte,jeni te mrekullueshem,flm per ket keng per ne gjyshet 🥰🥰

vliduu zeeb
vliduu zeeb

O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤

Vor year
Abc Def
Abc Def

Goja te lumt moj Shyrete ashtu e kam perjetu dhe do perjetoj gzime pa fund per IVLADIN ton e per nipa e mbesa pa fund 🙋💁⭐⭐🍯🍯♥️♥️💎🥂🥂

Vor year
Elfi Amiti
Elfi Amiti

këngë me shum emocione per cdo gjyshe🥰❤ ju lumshin fjalet si cdo her yje jeni🤗🥰

Vor year
M D
M D

Sa emocjone Zoti na i falt keta nena e gjyshe me nje jete te gjate e te shendetshme qe ti gezojm sa ma shum ne dhe femiet tane..tani na duhet dhe versioni per ne grat kur i bejm nenat gjysha

Vor year
Bastrije Muharemi
Bastrije Muharemi

Ju kendofte Zemra tan jeten nje kenge me shum Vlere Respekt ❤❤ O i madhi Zot me Shpyrt Nona e pres Mbesen time te parè ne Votren Time 💖🤲🇦🇱 Gezoj i madhi Zot qe te gjithè Zemrat e Gjysheve 🤲😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor year
LIFE JOURNEY
LIFE JOURNEY

🙌🙆Starting to end

Era Era
Era Era

Lum si ato gjyshe qe kan fatin te rrisin niper e mbesa😍❤️

Vor year
Selam Vata
Selam Vata

Ju kendoft zemra gjithmon se jeni me te miret

Vor year
Hava Gashi
Hava Gashi

Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

Vor year
fla vio
fla vio

Ju kendoft zemra me kete kenge per gjyshrit, ehe tani qe si kemi na mungojn pa fund😭🤲🏾.Suksese dy yjet e kosoves...

Vor year
Ejup Spahiu
Ejup Spahiu

Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

Vor year
RADIO MARIMANGA
RADIO MARIMANGA

Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

Vor year
Hava Dedja
Hava Dedja

Ju lumt goja o yjet e muzikes na kenaqet shpirtin dhe♥️ me keta keng te bukura duet qe kendoni

Vor year
Faire Saiti
Faire Saiti

Ju lumt goja. Xhithmon kendoshit. 👍🏼🌹💙❤️🎎 me shum kuptime genga maemir perni xhyshe qe emeriton. Kengen

Vor year

Nächster

Gold AG x Afërdita Demaku - Lutja e nanës

4:16

Model Rocket Battle 3 | Dude Perfect

10:38

Model Rocket Battle 3 | Dude Perfect

Dude Perfect

Aufrufe 4 378 785

Gold AG - Sofra e nanës

4:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Aufrufe 5 000 000

Gold AG - GUERIL

3:48

Gold AG - GUERIL

Gold AG

Aufrufe 3 000 000

Shyhrete & Engjellusha - Djali i mahalles

4:04

Shyhrete & Engjellusha - Djali i mahalles

Shyhrete Behluli

Aufrufe 2 500 000

Fatmira & Shyhrete - Qite doren n'zemër | 2022

5:00

Fatmira & Shyhrete - Qite doren n'zemër | 2022

Shyhrete Behluli

Aufrufe 5 300 000

Gold AG - Top tu baft pushka

3:57

Gold AG - Top tu baft pushka

Gold AG

Aufrufe 1 200 000

Hitet nga Gold AG & Shyhrete Behluli

12:26

Hitet nga Gold AG & Shyhrete Behluli

VizioniLibonia

Aufrufe 4 700 000

8 Motrat Mustafa - Qika e nanes (Official Video)

5:13

8 Motrat Mustafa - Qika e nanes (Official Video)

Motrat Mustafa

Aufrufe 21 000 000