Shyhrete Behluli ft Sinan Akçıl - Jam Shqiptar / Ben Arnavutum 🇦🇱🇹🇷

 • Am Vor Monat

  VizioniLiboniaVizioniLibonia

  Dauer: 04:30

  SPOTIFY: spoti.fi/3fscRr1

  Follow VizioniLibonia on…
  FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
  IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
  Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
  Video: Vizion Media
  Directed by: Fatmir Muja
  D.O.P.: Adonis Krasniqi
  Ass. D.O.P: Endrit Krasniqi
  Editor: Gëzim Hazrollaj

  Color Grade: Arianit Sopa

  Executive Producer: Shaban Rexhepi

  Produced by: Vizioni Libonia

  Lyrics: Fatmir Muja & Sinan Akcil

  Melody: Sinan Akcil
  Orchestration: Mustafa Ceceli
  Çifteli: Fatmir Makolli - Miti Geci


  Styling: Mia Matin

  Hair & Make up: Salloni Njomza & Gresa Lashes


  Thanks to:
  Bajram Kirac & Hilmi Kirac

  © & ℗ VizioniLibonia All Rights Reserved

VizioniLibonia
VizioniLibonia

Teksti i kenges i perkthyer ne shqip dhe turqisht mund ta shikoni tek “Subtittles”

Vor Monat
Anxhela 011
Anxhela 011

@Vetvetja35 ❤️

Vor Tag
izahir shabani
izahir shabani

Hi 👋 was the ok

Vor 4 Tage
DjBenny
DjBenny

#Shyhrete Mos E Fol Mo As Një #Fjalë Turqe Se Palidhje... Spot Shkon... Spo Din ;)

Vor 6 Tage
Gjelbrim Brahaj
Gjelbrim Brahaj

@Vetvetja35 hhhh

Vor 9 Tage
A & A
A & A

E Gjeta edhe une me perkthim shqip. Flm

Vor 9 Tage
Kainat Dardhishta
Kainat Dardhishta

🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤

Vor 43 Minuten
Rabia B
Rabia B

Shum bukur me kuptim kenge faleminderit te dyve jam krenar qe jam shqiptar pershendetje nga bursa

Vor Stunde
leo. leo
leo. leo

Musika mir

Vor Stunde
Ayhan Güler
Ayhan Güler

Alisssarsar

Vor 5 Stunden
Drita Rexhepi
Drita Rexhepi

Kjo keng ka qen shum e mir

Vor 5 Stunden
yuoop noke
yuoop noke

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Vor 10 Stunden
Fitore Ahmeti
Fitore Ahmeti

Wkfjwwk😭😫😫😭😭😭😭

Vor 20 Stunden
Fitore Ahmeti
Fitore Ahmeti

Alwlwdc

Vor 20 Stunden
yuoop noke
yuoop noke

O değil de Sinan Akçıl kuşum Aydın'a dönmüş

Vor 10 Stunden
Sadulla Djemaili
Sadulla Djemaili

Asimilimi me i fort per shqiptart jan turqt dhe greket jo gjuhen por edhe mbiemret va kan ndrishu.

Vor 21 Stunde
Eddy Kent
Eddy Kent

Kam nje pyetje per ata që i quajne Turqit vëllezer. Arbëreshet që jetojnë në Itali prej 500 vitesh, vazhdojne të shkojne ne shkollë shqipe, të flasin, te kendojnë, te vallzojnë shqip. Te gjitha institucionet, rruget, janë të shkruajtura ne shqip dhe italisht. https://youtu.be/e0xqSHZIwO0 Në Turqi ndodh e kunderta, Shqiptareve nuk u lejohet te shkojnë ne shkolla shqipe, si pasojë kanë humbur gjuhen dhe identitetin kombetare. Keshtu sillet vllai me vllain???!!!🤔🤔🤔🤔🤔

Vor Tag
miko foin
miko foin

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Vor Tag
Zelie Bugari
Zelie Bugari

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Vor Tag
Alesia Ozaj
Alesia Ozaj

Ben arnavutum . Jam shqipyar me bes e shpres😍😍😍😍😍😍

Vor Tag
miko foin
miko foin

🙏🏻😍🤗🥰👍👏🏻🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Vor Tag
Zeni Coli
Zeni Coli

bravo 🇦🇱🇽🇰🇹🇷

Vor Tag
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz

Keng fantastike te fala nga stambolli . Kam tre femij dhe te treve ju kam mesu shqip. Skam me mire se ai qe nuk harron gjuhen e vet. 👍🙋‍♀️

Vor Tag
Shauka Hodan
Shauka Hodan

and speak Ancient Greek ????? WAKE UP People !!! ANCIENT GREECE SPOKE ALBANIAN!! @ancient_albania Instagramahdd

Vor 2 Tage
edi 67
edi 67

Turku per muzik gjith u kan

Vor 2 Tage
Fitore Ibishi Sylejmani
Fitore Ibishi Sylejmani

Keng shum e mir.mbi te gjitha tregon qe edhe pse shqiptaret qe 100vite e me teper jan debuar nga trojet e tyre ata nuk harruan se nga vin. Un kam qajt me kete keng, sepse ka familiar te cilet kan shekhar para 100vite po un nuk I njoh e nuk I di AMA ata jetojn ne zemren time.

Vor 2 Tage
Fitore Ibishi Sylejmani
Fitore Ibishi Sylejmani

Pershendetje gjith shqiptaret ne Turqi.🇽🇰🇦🇱🇩🇪

Vor 2 Tage
Alb Beri
Alb Beri

Kjo i bie sikur me shku ne Beograd mbas 100 vitesh ,e me kendu....

Vor 2 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Bijî biratiya gelên Tirk û Kurd, bi etnîkparêzên faşîst re!!

Vor 2 Tage
LOKMAN COŞKON
LOKMAN COŞKON

🇷🇸🇹🇷Kosova srbistan

Vor 2 Tage
dolita windo
dolita windo

I like 1. The longer one is better

Vor 3 Tage
Vjollca Ramadani
Vjollca Ramadani

Bravo ylli kenges Kosovar ❤️keng shum e bukur ❤️

Vor 3 Tage
Ajsi
Ajsi

O değil de Sinan Akçıl kuşum Aydın'a dönmüş

Vor 3 Tage
dolita windo
dolita windo

Shume permalluese, me pelqeu shume 👏👏

Vor 3 Tage
Karadeniz Z M
Karadeniz Z M

👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

Vor 3 Tage
Arjeta Kovaci
Arjeta Kovaci

Kush ja ka ba dislike??? 🙃😳😳😳, xheloza po ku dini ju cka esht kenga 💜

Vor 3 Tage
Z Kutluca
Z Kutluca

😭😭😭😭 madem arnavutsunuz gidin kardeşim kosovada yaşayın sizi tutan mı var .üüüüüühü ühü ühü ağlamak istiyorum ..kosovada makedonyada arnavutlukta yazlık yaptırın yazın oraya gidin kışın buraya gelin herşey serbest istiyorsanız hep orda kalın .arnavutça kursuna gidin payduşka damat oynayın .peeee.

Vor 3 Tage
IRE ERI
IRE ERI

Shqiptaret e Turqisë duhet te kthehen ne vendin ton prap si perher se vetem aty do gjejn qetsin i mirpresim vllezrit ton

Vor 3 Tage
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista

🙏🏻😍🤗🥰👍👏🏻🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Vor 3 Tage
Lea Ibrahimi
Lea Ibrahimi

o zot u knaqa hah

Vor 3 Tage
Wild Animals Styles
Wild Animals Styles

Nice video 👍 hello all my friends please stay connected together 💯😄😄

Vor 4 Tage
Buri ME BURI 1
Buri ME BURI 1

💖💝❤😘😘🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷

Vor 4 Tage
Buri ME BURI 1
Buri ME BURI 1

cok güzel 😍 maşallah 🇦🇱🇹🇷😘😘 öffff süper 😍😘🇹🇷🇦🇱 BURi🇹🇷 ENTELA🇦🇱

Vor 4 Tage
Stelliana MUA
Stelliana MUA

Buri 🇹🇷🇦🇱Entela beste vallah ❣❣❣ seviyorum!!!!❤

Vor 4 Tage
ByMardinli Serseri
ByMardinli Serseri

Bijî biratiya gelên Tirk û Kurd, bi etnîkparêzên faşîst re!!

Vor 4 Tage
Artan Hasani
Artan Hasani

Kush hamamin jan kta 1.5 k qe kan bo unlike be ropt

Vor 4 Tage
Regbin Vata
Regbin Vata

Utter 5PM 5PM dhe e8e7sor7

Vor 5 Tage
Ramadan Jusufi
Ramadan Jusufi

Te lumte bilbili i kosoves dhe shqiptarit nga turqia

Vor 5 Tage
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha

Kudo qe jemi kudo qe jetojm prap jemi gjak shqiptari ju lumt bravo

Vor 5 Tage
Doris Neçi
Doris Neçi

Shume permalluese, me pelqeu shume 👏👏

Vor 5 Tage
Valdet Sulejmani
Valdet Sulejmani

Edhe vet jam larg vendlindjes ama shiptaret ne turki me dhimben pa fund kenga e bukur e dhimshme

Vor 5 Tage
Sara Lara
Sara Lara

Shum muzik e bukur ❤❤❤

Vor 5 Tage
Afrim redzepovic
Afrim redzepovic

Turkin e nanes, let shkepin n'azi

Vor 5 Tage
Ayse Alsan
Ayse Alsan

Memleketim türkiye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Vor 6 Tage
Egzona Egzona
Egzona Egzona

❤️🌹

Vor 6 Tage
Lirie Morina
Lirie Morina

Jam shqipetare nga kosova, jetoj ne liechtenstein. Jam 29 vjeqe e kam nje djal. Shkojm minimum 3 her ne vit ne kosov. Djalit tim me separi ja kam mesu gjuhen shqipe sepse e ka gjakun 100% shqiptar. Shkojm shpesh nks sepse nuk dua djali im me harru perardhjen e gjyshit e babes e tveten. Shpresoj se do vjen dita qe te kthehem edhe ne ne vendlindjen ton. Sepse as kund ne bot nuk me flen zemra si ne kosov. Krenare qe jam shqiptare🇦🇱

Vor 6 Tage
Jusuf Konstantini
Jusuf Konstantini

Selma nga prizren jenisuper Allah xhele shanuhu ju me shirt suksese me jetenju bashku me families Allah' sizdan rrazl ollsun sagollun varollun

Vor 6 Tage
Diana Mekolli
Diana Mekolli

Kenge shume emocjonuese dhe shume rrenqethese , Jam qe 20 vite Ne Turqi dhe kjo keng vertet me Kujton shume gjera te mira🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇽🇰🇽🇰

Vor 6 Tage
Sinan Tur
Sinan Tur

Ben de Arnavutum. Jam shqiptar. Ama arnavutcam yok ne yazık ki. Insallah gidip göreceğim oraları ölmeden. 🇦🇱🇹🇷

Vor 6 Tage
Arnavut İnadı
Arnavut İnadı

Kosova ya gelememiş görememiş ama gelip görmek isteyenler için buradayız, kanalımızın adı ARNAVUT İNADI abone olun arkadaşlar Kosova yı beraber gezelim gelenek ve göreneklerimizi çocuklarımıza aktaralım :) Türkiye Arnavutu bir çift olarak Koosva ya geri döndük maceralarımıza şahit olmak için abone olun

Vor 7 Tage
Stelliana MUA
Stelliana MUA

shqiptare jam e dashuruar me turk 🇹🇷🇦🇱❣❤💏❤ ben arnavutyalıyım ve bir türk adama çok aşığım bu şarkı kalbimizle konuştu💞💞💞 🇹🇷 & 🇦🇱 power 👌

Vor 7 Tage
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj

@Stelliana MUA ❤️🙏🏻

Vor 2 Tage
Stelliana MUA
Stelliana MUA

@Merita Xhelilaj Sa per emrin po e di qe quhet yll di pak italisht 😊😇

Vor 3 Tage
Stelliana MUA
Stelliana MUA

@Merita Xhelilaj te kuptoj shume drejt dhe ke dhe shume te drejte dashuria per mua ska kufi grazie tanto per fjalet e bukra ne kto kohet e keqija te pakten nje fjale e mire nuk kushton sepse shume njerez vetem te keqjen njohin !! shpresoj te jeni mire dhe ju uroj dashuri shëndet dhe lumturi 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 3 Tage
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj

@Stelliana MUA disa njerez nuk e kuptojn se c’èsht dashuria se ç’do të thot... ata nuk e din, ësht pa kufinj, pa seleksion feje, pa din e pa iman themi ne prej Durrsi 🤗 Stellina i thon italisht yllit te vogel ( un jetoj ne itali ) uroj te jesh e lumtur☀️😍 edhe pse nuk kuptoj turqisht, e konceptoj qe ke shkrujt fjal zemre kalbimi kalbime ❤️ vetem kte fjal di nga kenget e bukura te zemres ne te gjitha gjuhet 🌹 rrofshin kengetaret e artistet mbar kudo ku ndodhen 😘😘

Vor 3 Tage
Stelliana MUA
Stelliana MUA

@Merita Xhelilaj Te falenderoj shume nga zemra 😊 inshalla amin

Vor 3 Tage
Mc Qoppa
Mc Qoppa

Kujt ja hongra nonen e boni disslike kete perl?

Vor 7 Tage
Norway Norwegian
Norway Norwegian

I'm Love ➡️🇹🇷❤🇽🇰🤎🇪🇭🧡🇪🇬💛🇧🇳💚🇨🇨💙🇩🇿💜🇮🇶🇯🇴🇮🇩🇰🇲🇱🇾🇰🇼🇱🇧🇹🇳🇸🇾🇸🇬🇾🇪🇸🇴🇸🇦🇲🇷🇦🇿⬅️➡️ Elamduilah we are Muslim for Islam Brothers We 🔝☪️

Vor 7 Tage
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

A many Albanians are Kristian !!!! The Islamic horsemen ottomans forced peoples to convert in the name of GOD and if they did not they were second class people & in the Kuran you are not allowed to invade foreign countries or subjugate people and you should respect their beliefs ..

Vor Tag
Elidona Uka
Elidona Uka

Yaaa ne guzel olmus 👏🏻 emeginize saglik Tirandan selamlar 🇦🇱🇹🇷🇽🇰

Vor 7 Tage
Regbin Vata
Regbin Vata

Yfuf0gdjxjfgsjduxix6wufgchchzjdisus7e7dufzgzhsuzhzudueudificididufifixifidhfuduxudhcifuficicifishsjwofifif8ckcificoxifuxjcixhcufidididufifififidur7dufudiciridwgwjx

Vor 8 Tage
Bleona Morina
Bleona Morina

Shumm mir ju pergezoj per kegen jeni shum te mir veq vazhdoni me kan qeshtut

Vor 8 Tage
Cassie
Cassie

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Vor 8 Tage
Lulzim Selimi
Lulzim Selimi

Predivno i ti si komentirao 👌👍

Vor 7 Tage
Me & Me
Me & Me

Une nuk kuptoj se perse vihet flamuri Turk perkrah tonit e nuk vihet ndonje flamur I ndonje vendi europian si na kan majt me buke .si bahen njerezit shkerdhata e legena turp te keni.

Vor 8 Tage
Klajdibr Berat
Klajdibr Berat

Krenar per shqiperin Ju pershendes nga instabull Krejt shqipet ku ndodhen

Vor 8 Tage
Resat Avdula
Resat Avdula

dieses gënjyer ust kështu schön 🇦🇱❤

Vor 8 Tage
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

Üc Sprachen me ni tekst 😀

Vor Tag
Visit Albania
Visit Albania

🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Vor 8 Tage
Visit Albania
Visit Albania

🤩

Vor 8 Tage
Fatih Mm
Fatih Mm

Some albanians dont like the Turks , so we hate u than more ! U lived during 500years in the ottoman terratorium but u can still speak ur mother languages we didnt change ur languages or culture , A bit respect !

Vor 8 Tage
Lirie Morina
Lirie Morina

You are speaking about respect? So don't speak about hating the albanien people. We have the same religion and kultur, the language doesn't metter. I have so many turkish friends in Liechtenstein and we speak gjerman together. So don't speak something like this. (sorry my english isn't good)

Vor 6 Tage
Luta Zenuni
Luta Zenuni

Wj

Vor 8 Tage
Rekaliu Rashit
Rekaliu Rashit

kush esht ai idiot qe nuk e pilqen ket keng

Vor 9 Tage
soinu foig
soinu foig

Beautiful song! It tells true story of Millions Albanians, Kosovar, Arnaut(Turkey), Arvanites(Greece), Arbresh(Italy), SHQIPTARË rest of the world love you all wherever you are 👐🏻

Vor 9 Tage
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

ANADOLLI (Gr=Lindja)🇦🇱ANË Ë DIE LLI - HANË DHË YLLI -HANË DIE LLI ⭐🐣🌙 https://m.youtube.com/watch?v=5LybloI4Yu8&t=17s

Vor Tag
Roland Prini
Roland Prini

BRAVO SHYRETE BEHLULI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰 v

Vor 9 Tage
soinu foig
soinu foig

Jam Shqiptar 🇦🇱❤️🇹🇷

Vor 9 Tage
KLP KLP
KLP KLP

🇹🇷🇦🇱🇧🇦❤

Vor 9 Tage
Liljana Hajdinaj
Liljana Hajdinaj

Performance perfekte! Ju lumte! Ju pershendes dhe me lot po e degjoj se erdhen ne gurbet per nje mijë arsyjet, dhe do vije dita qe te behemi me nipa dhe mbesat e ndoshta nuk i dihet ku e kan rrisk te jetojme ? !!! E a do ta flasin këtë gjuhe te paster dhe të bukur shqipe apo jo?!!!

Vor 9 Tage
Anisa Talo
Anisa Talo

Bravo Shyret ani sidomos me Sinanin

Vor 9 Tage
Osmmon Beraj
Osmmon Beraj

😍😘😍

Vor 9 Tage
Fatima Balaj
Fatima Balaj

I78öl

Vor 9 Tage
The KOSOVO
The KOSOVO

Ju Lumt Goja Respekt. 🇦🇱🇽🇰🇹🇷👍🏻👏

Vor 9 Tage
jona Gjapi
jona Gjapi

Bellissima questa canzone.....mia mamma e albanese e la ascolta tutto il giorno 🥰🥰🥰🥰 questa canzone e stupenda molto commovente 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 9 Tage
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

https://m.youtube.com/watch?v=5LybloI4Yu8&t=17s

Vor Tag
soinhu foitu
soinhu foitu

Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱

Vor 10 Tage
Technik FAN
Technik FAN

Pershendetje per gjdo shqiptar ne turki e anemban.. ju dua!!! Vllazen dhe motra🇽🇰🇦🇱

Vor 10 Tage
Gökhan Yıldırmaz
Gökhan Yıldırmaz

Edhe sepse jam vaczë unë vdes per trojet SHQIPTARE!!🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱

Vor 10 Tage
soinhu foitu
soinhu foitu

Kudo qe te shkojsh thuaje me zemer se jam shqiptar

Vor 10 Tage
Jurgent Bugjisha
Jurgent Bugjisha

Shume e bukur kjo muzika bravo

Vor 11 Tage
EXTRA GAMER
EXTRA GAMER

Sabri Fejzullai Durbetqari

Vor 11 Tage
Frank Kola
Frank Kola

Shqiptare te Krishter & Islam ☝️

Vor 11 Tage
Sibel Eyüboglu
Sibel Eyüboglu

Jam Shqiptar 🇦🇱❤️🇹🇷

Vor 11 Tage
Fat Nigga
Fat Nigga

Keng shum e bukur i pershendes nga zemra te gjith shqiptart ne turqi

Vor 11 Tage
Emily An
Emily An

🇦🇱🇽🇰🇹🇷🇨🇭🇲🇰 Te shperndam ne tane boten por ne Zemer se bashku!!!

Vor 11 Tage
Xhuljan Hoxha
Xhuljan Hoxha

Bravo bravo 👏🏼 🇦🇱❤️🇹🇷

Vor 11 Tage
F A 73
F A 73

Nje kange shum e mire.Me tekst plot kuptim.Muzik dhe za te mire.

Vor 12 Tage
Emily An
Emily An

Bende arnaut elhamdulilah musliman☝🥰bizim icin turkiye de memleket ve kardas ülke🇹🇷🇦🇱

Vor 11 Tage
Melisa A
Melisa A

Melodi?

Vor 12 Tage
Gökhan
Gökhan

Muhtesem olmus Sarki, Tüm Arnavut kardeslerime Selam olsun 👋😊

Vor 12 Tage
Brikenda Bejdoni
Brikenda Bejdoni

Ja pasket fut kot , e keni flliq edhe muziken

Vor 12 Tage
Ertugrul Elbasani
Ertugrul Elbasani

RRNOFT Shqipérija e Madhe prej NISHIT e deri né SELANIK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱. VÉLLEZR TE DASHUR SHQIPTARÉ. ATA qe para 100 VITEVE kann PRODHUAN edhe PRODHOJN GENJESHTRA ndaj PERANDORIS-OSMANE /TURQIS. Jan te NJÉJT me Ata qe SOT po PRODHOJN Genjeshtra ndaj USHTRISÉ QLIRIMTARE te KOSOVÉS edhe ISH Udhéheqsve te Saj. EDHE PSE ATA QE PRODUAN GENJESHTRA E PROPAGANDA ISHIN EDHE JAN TE FORT. POR ZOTI ESHTÉ ME I FORT GENJESHTRA NUK BEHET E VERTETÉ EDHE NESE 1000 HER PERSERITET. TE FALA NGA ADAPAZARI I TURQIS. 🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷.

Vor 12 Tage
Zegjine Satka
Zegjine Satka

Feja e Shqipetarit eshte Shqiptaria 🇦🇱🇦🇱

Vor 12 Tage
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

https://m.youtube.com/watch?v=5LybloI4Yu8&t=17s

Vor Tag
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN

GENESIS OF EARTH & OF MAN https://books.google.mk/books?id=XQ8YOA--F4EC&pg=PA212&dq=According+to+Herodotus+%28lib.+i.+cap.+57%29%2C+the+inference+to+be+drawn+from+the+general+speech+of+the+Pelasgi+of+his+time+is+that+the+Pelasgic+was+"+a+barbarous+language&hl=en&ei=As0HTavqGcP68Aasp7DgDg&sa=X&oi=book_result&ct=result&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false

Vor Tag
Fatmir Berisha
Fatmir Berisha

100% e Vertetë !!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 !!!

Vor 6 Tage
Ardian Bytyqi
Ardian Bytyqi

Heke at flamur trathtare 🤬 🔥🇦🇱

Vor 12 Tage
shqyptari te molla kuqe
shqyptari te molla kuqe

Tekam vlla te kam moter te grabiti moti aqe larg me kok te kthyar duke shiquar amos po vjen motra ja mrrini zoti ju bashkoft neni tok shqiptar tekam VLLA perjet te kam moter 🇦🇱♥️🙏🌸👋😂😂😂😂

Vor 12 Tage
Nizamedin Bakii
Nizamedin Bakii

Kudo qe te shkojsh thuaje me zemer se jam shqiptar

Vor 13 Tage
Hasim Bukji
Hasim Bukji

Te lumte je yll I kenges shqipe

Vor 13 Tage
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti

Shitne pasurin krejt kthehuni ne Trojet tona Etnike ilire Ballkan te Gjith Shqiptaret e shperngulur me Dhune ne Turqi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅

Vor 13 Tage
Emily An
Emily An

❤️🌹🇦🇱

Vor 13 Tage
Jacob Vasell
Jacob Vasell

zoti ju rujt

Vor 13 Tage
Emily An
Emily An

Albanians they still don’t understand that Turks were enemy of them,but they calling the brothers👎

Vor 13 Tage
Enver Nura
Enver Nura

🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰💓💓💓💓💓💓

Vor 13 Tage
naip elezi
naip elezi

Bende arnaut elhamdulilah musliman☝🥰bizim icin turkiye de memleket ve kardas ülke🇹🇷🇦🇱

Vor 13 Tage
Ami Ame
Ami Ame

🇦🇱🇽🇰🇹🇷🇨🇭🇲🇰 Te shperndam ne tane boten por ne Zemer se bashku!!!

Vor 13 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

and speak Ancient Greek ????? WAKE UP People !!! ANCIENT GREECE SPOKE ALBANIAN!! @ancient_albania Instagramahdd

Vor 13 Tage
Isra Sahiti
Isra Sahiti

Faliminderit shum per kete keng te bukur Shytete Behluli dhe Sinan Akcil Bu sarkI icin cok tesekkur ederim Shyrete Behluli ve Sinan Akci

Vor 14 Tage
Isra Sahiti
Isra Sahiti

Ben de arnautum

Vor 14 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

❤️❤️🇦🇱🇹🇷🥰👍👍😂

Vor 13 Tage

Nächstes Video

Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021

19:42

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

04:14

This Early 2000's Dating Show Is Pure Insanity

24:07

Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)

04:42

Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)

VizioniLibonia

Aufrufe 8 500 000

Sinan Akçıl feat. Ferah Zeydan - Mucize

04:11

Sinan Akçıl feat. Ferah Zeydan - Mucize

netd müzik

Aufrufe 17 000 000

Sinan Hoxha & Shyhrete Beluli - Knoma Kangen

04:18

Sinan Hoxha & Shyhrete Beluli - Knoma Kangen

VizioniLibonia

Aufrufe 6 900 000

Engjellusha & Ylli Demaj - Potpuri (Gezuar 2021)

08:34

Rita & Fidan - O MOJ QIKE 😍

03:21

Rita & Fidan - O MOJ QIKE 😍

ProduksioniARBONI

Aufrufe 1 400 000

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

03:53

Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)

03:40

Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)

ProduksioniARBONI

Aufrufe 6 100 000

FRAGT BITTE NICHT WAS NICO UND ICH HIER MACHEN

3:53

FRAGT BITTE NICHT WAS NICO UND ICH HIER MACHEN

unsympathischTV

Aufrufe 1 300 349

Mucize Doktor 38. Bölüm

2:13:29

Mucize Doktor 38. Bölüm

Mucize Doktor

Aufrufe 747 555

Kuruluş Osman 34. Bölüm

2:9:58

Kuruluş Osman 34. Bölüm

Kuruluş Osman

Aufrufe 3 412 242

EISCREME ROULETTE CHALLENGE!

12:18

EISCREME ROULETTE CHALLENGE!

Arazhul

Aufrufe 125 153

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm

2:26:31

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Aufrufe 4 030 323