"Shansi i kuq", Ermiri kërkon vëmendjen e Danielës në takim. A kanë kimi? - Talk Love Story Tv Klan

 • Am Vor 5 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  me 4 personazhet kryesorë të spektaklit , si dhe konkurrentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklinë Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Selvete Sherifi
Selvete Sherifi

Gjoni duket djal mir i sinqert si ne fillm po kur filloj te uluriste ne debate Nje femer zdo ta donte su burr te benin debate per gjdo aspekt te jetes. Kristi ne anen tjeter ka per tju befasu per se miri si karakter. Po flas aq sa e njoh ne 2 emisione.

Vor 5 Monate
jo ba
jo ba

Boooo Kristi, po ul veten, per dite e me shume. Jo vetem po humb respektin e shum pjesmarreve, por edhe te shikuesve.

Vor 5 Monate
Manu Manu
Manu Manu

Mami i Selmes si fallxhore

Vor 5 Monate
Selvete Sherifi
Selvete Sherifi

Si mundeninta fyeni dike ne ket form Si thua qe mami jot ta kishte ket stil A do mundje ta ndryshoje?! Stili saj me pelqeu dhe e pash nje gru familjare me shpirt artisti qe e mban per veti jo per syt e tjerve.

Vor 5 Monate
Infotech S
Infotech S

Nice 😏

Vor 5 Monate
Eglatina Isaku
Eglatina Isaku

Shum te bukur qe te dy

Vor 5 Monate

Nächster

Confronting Salt Bae (ft. Salt Bae)

6:39

Confronting Salt Bae (ft. Salt Bae)

Nick DiGiovanni

Aufrufe 1 209 977

Ukraine in the Eurovision Song Contest | 2003 - 2021

7:47

Ukraine in the Eurovision Song Contest | 2003 - 2021

Лёня Полищук - Реакции на Евровидение

Aufrufe 1 400 000

Giveaway rimodelimi i hundes

10:33

Giveaway rimodelimi i hundes

Kirurgjia Estetike Italiane Tirane

Aufrufe 42 000

Detyrat e gruas në familje.

13:03

Detyrat e gruas në familje.

Dr. Imam Ahmed Kalaja

Aufrufe 10 000

Me and Mrs. Jones

4:44

Me and Mrs. Jones

Billy Paul Williams

Aufrufe 323 000

Wenn jemand Vegan ist.

2:43

Wenn jemand Vegan ist.

Varion

Aufrufe 292 605

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

1:00

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

Bestattungen Burger

Aufrufe 172 199

EXPOSING LIES TO MOMS😭😭

1:00

EXPOSING LIES TO MOMS😭😭

dojadog

Aufrufe 13 922 004

Gönül Dağı 63. Bölüm

2:21:53

Gönül Dağı 63. Bölüm

Gönül Dağı

Aufrufe 1 914 461

✨ WAS GUCKST DU SO?😒 - Itsmisabell Shorts #shorts

0:36