Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

 • Am

  ShalianiShaliani

  Official instagram: instagram.com/shalianii/​
  Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7​

  instagram.com/flowmusic.ent​

  Available on :
  Spotify: open.spotify.com/album/66czIh...
  iTunes: music.apple.com/us/album/vend...

  Lyrics : Shaliani
  ProdBy :Floriant Salihu
  STUDIO : FLOWMUSIC
  Ork :Vedat Lushtaku
  VIDEO : FlowPRODUCTION

Andrea Dodaj
Andrea Dodaj

E more Shaljan ty te rujt krishti 🙏se qdo fjal e vertet asht se e flet

Vor Stunde
Ded Berisha
Ded Berisha

Telunt goja

Vor 13 Stunden
Hamza Djeladini
Hamza Djeladini

Hamza xheladini 29.06 2007. Une. Jam. Hamza is. Nga. Teteova. Maqedoni. Verijut. NAG. GJERMANI

Vor 2 Tage
head ball campion
head ball campion

Te ndegjoj cdo dit bravo

Vor 2 Tage
Ar Mend
Ar Mend

refrenin kush e kendon ?

Vor 2 Tage
Girgin Naile
Girgin Naile

Te kendofte zemra sa realist je me tekstet Bravooo

Vor 3 Tage
Jam Ilire
Jam Ilire

❤🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Tage
Admir Xhelili
Admir Xhelili

Bravo vlla e vertete respekte

Vor 5 Tage
Ramani Sefer
Ramani Sefer

I kom de gju shum te mira

Vor 5 Tage
Ramani Sefer
Ramani Sefer

Te gjith kang qe kenduu

Vor 5 Tage
Feim Kabashi
Feim Kabashi

Shaliani, respekt per ty i nderuar. Zoti t'ndihmofte dhe t'a dhashte t'mbaren gjithmone. Je i pari reper qe e ndegjoj serish dhe nuk t'behet kurre bajat. Teksti, muzika dhe interpretimi i kengeve tua jane t'shkelqyeshme dhe nuk kane amoralitet. T'lumte dhe suksese!

Vor 6 Tage
Xhavit Shala
Xhavit Shala

Bravo ishalla.shqiptart po marrin mesim me.desht njani tjetrin se jena.ba pik e 5

Vor 6 Tage
Beni Drenica
Beni Drenica

Tallava&Rep Shum e fort

Vor 7 Tage
Urka Jahi
Urka Jahi

Une ekam krejt familjen ne gurbet exhe vet jam po apet se apet me merr malli edhe per gurt e katunit tem per mahall tem per qdo sen te ati vendi edhe frym marr ndryshe ne at vend Kosov

Vor 7 Tage
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Tage
Hamza Djeladini
Hamza Djeladini

Shum. Mi. Ir. Télumt

Vor 9 Tage
Naime Avdyli
Naime Avdyli

Bravo um ka prek shum kjo kang ❤️❤️😞😞😞

Vor 9 Tage
ervi kamberi
ervi kamberi

Eh qysh ndryshun kohrat 😩 sosht mos asigje si me par du me kthy kohen e iher mrapa po skthehet😢

Vor 10 Tage
Emir _YouTube
Emir _YouTube

😥😥😥😥😥😥😥😥

Vor 11 Tage
Emir _YouTube
Emir _YouTube

😥😥😥😥

Vor 11 Tage
Teo Teo
Teo Teo

E te gendoft zemra se e paske Qa

Vor 11 Tage
Kadri Vitia
Kadri Vitia

Me kete keng shumm fjal te verteta po i tregon respekt 🙏🙏🙏👌👌👌

Vor 11 Tage
Kadri Vitia
Kadri Vitia

A bre bir krejt boten me e shetit sikur vendlindja jote kerkush shpirtin sta flladit😥😥😥👍👍👍👍👍

Vor 11 Tage
Gita F
Gita F

Zemra te jendoft o zot

Vor 11 Tage
Gita F
Gita F

O zot te rujt po shum mir e ki kendu ket keg po i veqan je orej tjerve se te pava ne emisjon te shpetim brravo te kof se kuki njeri kagen ne kuptim brravo

Vor 11 Tage
ValoN
ValoN

🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Vor 11 Tage
Tiran Tirana
Tiran Tirana

Kto qe kan bo dislike skan as respekt as moral kjo esht keng me fakte dhe real suksese Shaliani❤🙋‍♀️

Vor 12 Tage
Bardhi Kelmendi
Bardhi Kelmendi

E kam ndegju ket keng ma shum se 200 her edhe 200 her tjera me e ndegju edhe em duket pak. Respekt

Vor 13 Tage
Ram Mustafa
Ram Mustafa

Te Lumte per ke gen. Po ky artist ne Spot qysh eka Emrin adin kush mém tregu

Vor 16 Tage
Xhejlane Hashani
Xhejlane Hashani

👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏

Vor 16 Tage
Hamza Djeladini
Hamza Djeladini

Hamza xheladini 29.06 2007

Vor 16 Tage
isakk llumnica
isakk llumnica

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 17 Tage
isakk llumnica
isakk llumnica

hallo

Vor 17 Tage
Rudy Tinaj
Rudy Tinaj

I cry almost every time I hear this song 😢

Vor 17 Tage
Nori
Nori

Pasha allahin njerin qe engoj mas shumti je ti 😍

Vor 19 Tage
Xhevi Nafije
Xhevi Nafije

Na e ke knaq shpirtin me kete keng te knoft shpirti

Vor 19 Tage
Naim Bajrami
Naim Bajrami

Zemra te kendof gjyth jeten

Vor 20 Tage
driton zogaj
driton zogaj

💙💙💙💙💙🤲🤲😢😢😢🤲😢🕋😢😢🤲💙🤲😢

Vor 20 Tage
Fatime Ramadani
Fatime Ramadani

.

Vor 20 Tage
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

742

Vor 20 Tage
Toni Montana
Toni Montana

Respekt per ket kengtar,. Me kta kenga ke. Merit te madhe. Edhe nje her Respekt e tlumt goja 👌👌👍

Vor 21 Tag
Rigels Rigelslushi
Rigels Rigelslushi

😭😭😭😭

Vor 21 Tag
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj

Shalian ti ke mrri deri diku me suportet e kolegve tash tut sigurisht edhe emrin e qiti kengetari qe e kendon refrenin ne menyre te persosur eshte dasht me ja shkru ne titullin e kenges edhe pse un nuk pe njof sinqerisht mir po po duket shum talent me zerin e tij.

Vor 22 Tage
Youtube Youtube
Youtube Youtube

Hallall Qoft Gjiri i Nanes❤️Dhe Kosoves që të rriti❤️SHALIANI💎🌟☀️❤️🤲

Vor 22 Tage
Lule Zefi
Lule Zefi

Te knoft zemra ❤️🇦🇱

Vor 22 Tage
Shemsie toverlani
Shemsie toverlani

¹

Vor 23 Tage
vesel morina
vesel morina

Kjo Kang Ka shm Dome thanje Tmira Respekt

Vor 23 Tage
Zahide Cakoli
Zahide Cakoli

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 23 Tage
Dashurie Neziraj
Dashurie Neziraj

Bash valla shalijan jake qellu ket geng te lumt💔💔🙏♥️😭😭

Vor 24 Tage
Alboz Gangsta
Alboz Gangsta

I vetmi kengtar qe kendon per vendin ton te rujt zoti o vlla i dashur u ban 27 vjet ne gurbet sa her qe shkoj ne vendin tim shkoder loke zemra me rrah lotet me rrjellin prej gezimi vlla te dua shum te rujt zoti me gjith familje rrespekte nga milano itali

Vor 24 Tage
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

147❤❤❤❤❤💋💋😂💋💋😂😂💋😂😂💋😂💋💋😂😂😂😂😂😂😂💋💋😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂💋💋💋❤❤❤❤💋💋😂💋😂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 25 Tage
Bm bm
Bm bm

⭐👌

Vor 25 Tage
Sahit Maksout
Sahit Maksout

Bravo shalian shum e bukor kjo kang ❤❤

Vor 25 Tage
Muammer Yildiz
Muammer Yildiz

Very Good 😎😎

Vor 26 Tage
mikea hiooi
mikea hiooi

E Zoti i vrafte kush e qiti kyt smunie. U bene 7 vite qe sjam kthy ne vendlinie 🥺🥺🥺

Vor 26 Tage
Blerim Palushi
Blerim Palushi

Realiteti asht I dhimbshem

Vor 27 Tage
Elton Daily
Elton Daily

🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali jonë.

Vor 27 Tage
yuoop noke
yuoop noke

me ndihmen e te madhit Zot 🙏🏻e te vijme ne vendlindje tone te bukur 🤗

Vor 27 Tage
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

726

Vor 28 Tage
mikea hiooi
mikea hiooi

705💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤

Vor 26 Tage
doire aintu
doire aintu

Kosovës tem ja kam harru erën , gati 1 vit sja kam qel gjyshit derën 😥

Vor 28 Tage
Shpejtim Fejzaj
Shpejtim Fejzaj

Bravo

Vor 29 Tage
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

715💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🤩🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Vor 29 Tage
yuoop noke
yuoop noke

💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂💋❤❤❤

Vor 27 Tage
Zenulla Asani
Zenulla Asani

👏

Vor 29 Tage
doire aintu
doire aintu

Keng shum e mir per mergimtaret qe e ndegjojne kete keng te mallezueshem Shqipet qe u larguan nga vendlindja e vet per nje te ardhme me te mir, respekt per kengetarin

Vor 28 Tage
Zenulla Asani
Zenulla Asani

👍

Vor 29 Tage
NeLi Tv
NeLi Tv

shum prekese bravo Shaliani

Vor Monat
Ganimete Citaku
Ganimete Citaku

Ah Vendlindja ta kall Zemren

Vor Monat
Agnesa Ismaili
Agnesa Ismaili

Suksese shalian

Vor Monat
Agnesa Ismaili
Agnesa Ismaili

Suksese skka video ska kang qe se kam ngu kamgen tane je. I madh broo

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

715❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖💖🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

Uredam redam dam rekodam redauredam redam redam re ure po dam re m re dam ure dam re m re dam re dam re m r3cdam re dwm re dam re dam ure da m ure dam re dam re m ure dam re dam re dam re dam re dam re dam ure dam re dam re u m dq m 1000

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

712💋💋💋💋❤❤❤❤❤😅😅😅🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😅🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂❤❤❤❤❤❤💋💋

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

712💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖❤💖❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😅😅🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉😍😍😍😍😍

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

705

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

705💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

7051❤❤❤💋💋💋💋

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

7051

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

7051💋💋💋❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

740❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍🍮🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

703❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🌻💋💋💋😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂💋❤❤❤

Vor Monat
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani

702❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤😅😅😅😅😅😅

Vor Monat
Lendi Salihu
Lendi Salihu

Ngado qe shkon sikur vendlindjen vend nuk gjen por kjo o jeta e shqiptart rruget e botes sepse ne vendlindje Ska shpres per ni jet...

Vor Monat
Ilir Shabani
Ilir Shabani

Keng shum e mir per mergimtaret qe e ndegjojne kete keng te mallezueshem Shqipet qe u larguan nga vendlindja e vet per nje te ardhme me te mir, respekt per kengetarin qe e ka kendu aq bukur dhe pikellues per vendlinjen ton ati ku u rrita ati se pari fillova ecjen kembe zbathur ati ku fjala ime e pare ishte nan e bab ati mendja ime esht cdo her ne vendlindjen time ju pershendes nga toka e ftoht nga Slovenia 🌲🇪🇺🇸🇮🇦🇱🦅

Vor Monat
Dini Asaj
Dini Asaj

Shum muzika e mir bravoooo 💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👏👏👏

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Kosovës tem ja kam harru erën , gati 1 vit sja kam qel gjyshit derën 😥

Vor Monat
Rheuma Insel
Rheuma Insel

Respekt per ty vazhdo me ksi kang se kem nevoj 🙌😉

Vor Monat
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

🍀💐💐🍀🏡

Vor Monat
hen ko
hen ko

O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
opzz xsin
opzz xsin

Sfumature keng e bukur respekt

Vor Monat
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

Me pah Vendlindjen Time Nened lokeh ✈️ si Prend Sikem mah nah lan 🕋🌻

Vor Monat
Mangekyou Sharingan
Mangekyou Sharingan

Nein, einfach nein.

Vor Monat
Lutfije Bektasi
Lutfije Bektasi

RRESPEKT ! 🇦🇱

Vor Monat
Mirsat Cekovic
Mirsat Cekovic

👍🌟❤️👏

Vor Monat
hen ko
hen ko

🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️

Vor Monat
Xhihan Lutfiu
Xhihan Lutfiu

Respekt nga Austria

Vor Monat
Cezar Licaj
Cezar Licaj

Na bone me qajt mer mik. bravo

Vor Monat
Krenar Mazreku
Krenar Mazreku

Te lumt per këngën mat te bukur qe e kam ndëgju sukses ne te ardhmen

Vor Monat
AppsRecorder
AppsRecorder

A din naj kush kengtrin qe kendon refrenin si e ka emrin...

Vor Monat
Mikelido marinaj
Mikelido marinaj

o te kendoft zemra se ska kengtar si ty te rrall jan 👑

Vor Monat
Sime “Besime” Loko
Sime “Besime” Loko

Kënga shumë e mirë por vëndi ku është bërë xhirimi edhe më i bukur, Vokshi legjendarë!

Vor Monat
Creet
Creet

Kush pe knon rerfrenin bre qysh osht aj kenga origjinal ose qysh e ka emrin kengtari

Vor Monat
Edmond Sheshi
Edmond Sheshi

E ke qa fare..

Vor Monat
liridona krasniqi
liridona krasniqi

Tlumt perfekt suksese

Vor Monat
tetova 1.
tetova 1.

Sfumature keng e bukur respekt

Vor Monat
Xh. Dardane
Xh. Dardane

A din dikush me tregu se si e ka emrin aj qe e knon Refrenin? zo mat bukur moti spasna ni👌🏻🤩

Vor Monat
fouoii gyhh
fouoii gyhh

2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt

Vor Monat
Anton Don Dara
Anton Don Dara

Kendofsh gjithmon!

Vor Monat

Nächster

BABALLESH - Malli Për Prind (Official Video)

3:24

BABALLESH - Malli Për Prind (Official Video)

BaballeshOfficial

Aufrufe 470 000

Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

5:34

Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

Valon Berisha Official

Aufrufe 4 000 000

Thank You

16:23

Thank You

PewDiePie

Aufrufe 2 895 888

Titanic - My Heart Will Go On (Music Video)

4:36

Titanic - My Heart Will Go On (Music Video)

Filledagreat

Aufrufe 81 000 000

Gold AG - Plumbi

3:25

Gold AG - Plumbi

Gold AG

Aufrufe 336 000

Shaliani - Vllau me Vlla (Official Video 4K)

2:56

Shaliani - Mundi i Babes (Official Video HD)

3:06

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]

3:38

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]

Remzie \u0026 Nexhat Osmani

Aufrufe 811 000

The Longest-Running Evolution Experiment

17:17

The Longest-Running Evolution Experiment

Veritasium

Aufrufe 2 464 601

Helga & Marianne - Die große Hitze🌞

3:34

Der Neuer Song

1:59

Der Neuer Song

WUMMS

Aufrufe 765 273

Dante YN - Vice City (prod. Maxe)

2:46

Dante YN - Vice City (prod. Maxe)

Dante YN

Aufrufe 27 693

Poblado (Remix) (Official Video)

6:39

Poblado (Remix) (Official Video)

jbalvinVEVO

Aufrufe 4 935 369

KAY/O Agent Reveal Trailer - VALORANT

2:55

KAY/O Agent Reveal Trailer - VALORANT

VALORANT

Aufrufe 2 223 536