Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)

 • Am

  ShalianiShaliani

  Dedikim per Milot Meken nga Vajza e Axhes Merita Dobraj

  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/mung...
  Spotify: open.spotify.com/album/2ed82h...  Official instagram: instagram.com/shalianii/​
  Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7​


  instagram.com/flowmusic.ent​

  Lyrics : Shaliani
  ProdBy :Vedat lushtaku
  VIDEO : FlowPRODUCTION

Ahmet Forntite
Ahmet Forntite

😪😪😪😪😪😪😪😪

Vor 8 Stunden
LoveLifeBS
LoveLifeBS

Beautiful 🌹😔

Vor 6 Tage
TV123
TV123

Te kam pa 100 her ne gjuma te gjamia ne ponesh ❤❤❤

Vor 8 Tage
EM RE
EM RE

Bravo ishallah ne gjenet vllau yt sy me lot mu mush 🥲🥲🥲

Vor 12 Tage
anxhela Nure
anxhela Nure

Bravo tkoft boss

Vor 12 Tage
Lori Muça Domgjoni
Lori Muça Domgjoni

Dhimbje shumë e madhe 😭😭😭 Më ka marrë malli për babin tim 😭😭😭🙏

Vor 13 Tage
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji

E more Shalian vella. Edhe une dikur e kam pas ni vella...!!!... ishalla kerkan zoti se len pa vella..!!!...🖐🖐🖐🖐🙏🙏🙏🙏

Vor 14 Tage
HYSA BLERIM
HYSA BLERIM

Te lumt goja vlla. ❤

Vor 15 Tage
Florim Feta
Florim Feta

Shalihani esheshte ylli jon faleminderit per kengen e milotit iahalla ne gjenet miloti 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭

Vor 17 Tage
Marios Balotelli
Marios Balotelli

ti vlla jo vet vetes ja ngre vlerat por krejt shqiptarve an e mban botes tan bojn sikur knojn po veq 2 luana ka kjo tok🇦🇱🇦🇱 gold ag&salian

Vor 20 Tage
Ergi Cuka
Ergi Cuka

Kleo me mungon vella😭 te pershendes)

Vor 21 Tag
Albulena Xheladini
Albulena Xheladini

Faleminderit 🤗 Amin In Shaa Allah 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Vor 21 Tag
Diloo S.
Diloo S.

kujtim :(

Vor 24 Tage
Hamit Haxhiaj
Hamit Haxhiaj

Ib ĺllllllĺĺ

Vor 26 Tage
Ahmet Forntite
Ahmet Forntite

😪😪😪😪

Vor 26 Tage
Lutfi Sherifi
Lutfi Sherifi

Ti je shalian ma i miri per keto këngë se prej qe je ke fillu per nanan per baben,per motren ,per vella ,veq vazhdo se shum talent ki 😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😇😇😇🤑🤑🤑

Vor 28 Tage
Jetmira Gjyriqi
Jetmira Gjyriqi

Un nje vella kam dhe e kam gjall dhe i uroj jete sa me te gjat ishallah 🙏🤲 Por kjo kang te prek ne shpirt zemren ta ban me dhimt😥😥😥 Zoti te bekoft more artisti i kombit je nder kengetaret me te mir qe mundet te ket ne ket koh zoti te dhashte cdo te mir ishallah 🙏🤲 bashk me familje e ka kije ishallah 🙏 te pergezojme shum je super talent kenget e tua te gjitha kan nje kuptim nje domethanse zoti e allahu te bekofshin ishallah 🙏🤲 rrespekt per ty nga bijet e Tropojes 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
Leila Schweiz
Leila Schweiz

❤️🇦🇱❤️

Vor Monat
mikea hiooi
mikea hiooi

Agji jem me ka dek agji 20 vjet u dek 😭🥺💔💔

Vor Monat
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj

allahu te rujt

Vor Monat
Edison Hyseni
Edison Hyseni

😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

Bravo krejt kanget e tua kan kuptim po kjo kang esht esht shum me kuptim Respekt 🤲🏼

Vor Monat
saelroab Matai
saelroab Matai

😭😭😭😭

Vor Monat
mikea hiooi
mikea hiooi

Oh bre qe dy jav mka dek djali i vllaut shum i ri e dhimta osht qaq e madhe sa qe nuk pershkruhet me fjal zoti jav shtoft gajretin krejtve kush e ka humb dikon ne familje 😢🥺😭

Vor Monat
gioyu comi
gioyu comi

Bravo krejt kanget e tua kan kuptim po kjo kang esht esht shum me kuptim Respekt 🤲🏼

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Sa rinia kan vdek kto kohet e fundit.😭😭😢😢ZOTI ne xhenet ishalla krejt.

Vor Monat
seiom jvony
seiom jvony

2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲

Vor Monat
Hehdhdhd Hehdhdbd
Hehdhdhd Hehdhdbd

Nul

Vor Monat
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir

Bravo Bravo

Vor Monat
mmpj twod
mmpj twod

Suksese dhe te deshiroje qdo mir ne jete ty i nderuar

Vor Monat
gioyu comi
gioyu comi

Allahu t rujt inshallah 🤲❤

Vor Monat
Bajram Dullaj
Bajram Dullaj

Pls.. 1 Duete me Gold Ag ft Shaliani.. Ka me dheze pa dyshim se jeni 🥇🥇🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

I madhi zot t'rujt gjithmon ne Jete!! 🙏

Vor Monat
aola wili
aola wili

Suksese dhe te deshiroje qdo mir ne jete ty i nderuar

Vor Monat
tea bara
tea bara

Me ka marre malli dhe mua per vellain tim qe ka shum vjet e kam hum😥😥😥😥😥

Vor Monat
Vahid Shaqiri
Vahid Shaqiri

Qe 22 vjet pa vllaqko inshallah ne gjenet takohemi 🤲🤲🤲

Vor Monat
Nazar9yo YT
Nazar9yo YT

https://youtu.be/dsMrFkcr1ro

Vor Monat
Albanian Blood
Albanian Blood

ah bre ma.kpute shpirtin me bane me kajt se edhe un ekam.hup vllaun tem binjak 😔e nuk la dhimt ma te madhe

Vor Monat
aola wili
aola wili

😪😪😪mka mar malli dhe mu per vllain tim 😪😪 te lumte goja broo respekte shum keng 😪

Vor Monat
Sadete Qoshja
Sadete Qoshja

Te lumt shum kenge e dhimsur , 😥kush e ka zemren te thyer nga kto dhimbje zoti ja letoft 🙏😥😥🇦🇱

Vor Monat
mmpj twod
mmpj twod

Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo

Vor Monat
Aida Morina
Aida Morina

😭😭❤️❤️🤲

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Respekt vlla per ty veq vazhdo 👌

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Oh bre qe dy jav mka dek djali i vllaut shum i ri e dhimta osht qaq e madhe sa qe nuk pershkruhet me fjal zoti jav shtoft gajretin krejtve kush e ka humb dikon ne familje 😢🥺😭

Vor Monat
Dema Kastrati
Dema Kastrati

Oh bre qe dy jav mka dek djali i vllaut shum i ri e dhimta osht qaq e madhe sa qe nuk pershkruhet me fjal zoti jav shtoft gajretin krejtve kush e ka humb dikon ne familje 😢🥺😭

Vor Monat
Artur Vukaj
Artur Vukaj

Keta 100 dislike qe kan ba kan mendue se aty shkarkohet kenga 😀

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

🥺🥺🥺🥺🥺😭😭

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Respekt per ket Kengetar, e ka zerin shume te mire.

Vor Monat
Shema Shema
Shema Shema

😥😥😥😥😥😥😥💔eh Zoti ja falt xhenetin vllaut tem me mugon pa fund 😥😥😥😥😥😥😥😥😥zemra e motres

Vor Monat
Senad Fusha
Senad Fusha

Allahu t rujt inshallah 🤲❤

Vor Monat
Marie el
Marie el

I madhi zot t'rujt gjithmon ne Jete!! 🙏

Vor Monat
Muhamed Muhamed
Muhamed Muhamed

Kush mun mem gjet kunetaket te keti shaljanit dua tindihemoj

Vor Monat
doliio volay
doliio volay

Respekt !!!

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

Gjithçka ne tekstet e kengeve tua eshte realitet

Vor Monat
laskin riubn
laskin riubn

Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo

Vor Monat
Azis A
Azis A

Respekt vlla përr ket muzi

Vor Monat
Leos Leos
Leos Leos

😪😪😪mka mar malli dhe mu per vllain tim 😪😪 te lumte goja broo respekte shum keng 😪

Vor Monat
cqvio doli
cqvio doli

Ma erqethe trupin me kete kang 🥲 ju bashkofte Allahu n xhenet!

Vor Monat
laskin riubn
laskin riubn

Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo

Vor Monat
Minire Sulejmani
Minire Sulejmani

😭😭😭😭

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo

Vor Monat
Sh i
Sh i

Motra dhe vllezer, te Allahit jemi dhe te gjith 1 dit dot kthehemi tek Ai Krijusi gjithsis. Nga zemra ju shprehi te gjithve ngushllime dhe shpresoj te bashkoheni ne jeten e perhershme.

Vor Monat
dolimi jotoo
dolimi jotoo

REST IN PACE #TALLMAN❤🖤

Vor Monat
Jonny Gashi
Jonny Gashi

Shum Rezepte nga Egzon Gashi

Vor Monat
cqvio doli
cqvio doli

REST IN PACE #TALLMAN❤🖤

Vor Monat
Hisnije Veliu
Hisnije Veliu

🥺🥺🥺🥺🥺😭😭

Vor Monat
misuyy fong
misuyy fong

Respekt per ket Kengetar, e ka zerin shume te mire.

Vor Monat
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Kengetari im i preferuar respekte vlla

Vor Monat
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti

E dhimbshe smundja per nji muaj ma mori vajzen e motres u prefshin ne paqe ne parajs 🙏

Vor Monat
Leonard Hasametaj
Leonard Hasametaj

Respekt !!!

Vor Monat
toijg avnnr
toijg avnnr

Ty t rujt zoti ,kongt tua jan qetsim per zemrat tona👑

Vor Monat
ESna Ona 27
ESna Ona 27

Ik se nuk e degjoj deri ne fund nuk duroj dot😥😥

Vor Monat
misuyy fong
misuyy fong

Rrespekt nga MATEÇI- KUMANOVA nji duet me gold ag jeni të pazevdsueshem te dyt

Vor Monat
Erjon Kodra
Erjon Kodra

😓😭😭😢🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪

Vor Monat
Fatmire Vucaj
Fatmire Vucaj

a set vlla sa ma ka marr madhi qofsh lule in xhehnet ishalla bashkohna vetem kush e provon e din dhimjen kur humb nje njeri te dashur

Vor Monat
Lule Zefi
Lule Zefi

Ju knoft zemra

Vor Monat
toijg avnnr
toijg avnnr

Kush e paska Ba dislike, skoka Shqiptar as ndjenja Spaska ! Super kang Shalian Suksese ❤️

Vor Monat
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan

Te lumt sukses shum e dhimbeshme .😢 qa kisha pas qef me dit kush jan qata 81 racista te 81 dislike qe ikan bo

Vor Monat
Aty Ketu
Aty Ketu

🇦🇱👍🇽🇰

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

Kush e paska Ba dislike, skoka Shqiptar as ndjenja Spaska ! Super kang Shalian Suksese ❤️

Vor Monat
IDE IDE
IDE IDE

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭mka marri malli more vlla ftyren tande du me pa 7 vjet pa vellan jemi na por ene para syve na rrin 😭😭😭😭 zoti sabrin kush uka sprovu dhe inshalla nxhenet bashkohemi 🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭

Vor Monat
Geldi Bos
Geldi Bos

REST IN PACE #TALLMAN❤🖤

Vor Monat
Anisa Gashi
Anisa Gashi

💞💞😗😗

Vor Monat
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo

2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲

Vor Monat
Danjel Shehi
Danjel Shehi

Kengetari im i preferuar respekte vlla

Vor Monat
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Keng qe madjek shpirtin qe 10😭Dit VLLAU mkandru jet flm shum per kto fjal qe ike shkrujt per VLLA

Vor Monat
2021🥰
2021🥰

Ngushllime allahu nxhenet vllaun

Vor Monat
Dion Lastrati
Dion Lastrati

Hej shum bokur

Vor Monat
Edi Tershalla
Edi Tershalla

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor Monat
Luli Xhimi
Luli Xhimi

Rrespekt nga MATEÇI- KUMANOVA nji duet me gold ag jeni të pazevdsueshem te dyt

Vor Monat
Ana Celmeta
Ana Celmeta

😭😭🥺😩😢😞😫😿

Vor Monat
Muhamed Muhamed
Muhamed Muhamed

Sa ko te kerkoj kontakt met ndihemu sujeta me ra

Vor Monat
Muhamed Muhamed
Muhamed Muhamed

Zuygj bnsv a ki kontakte meket shaljanin

Vor Monat
zuygj bnsv
zuygj bnsv

😭😭😭😭😭

Vor Monat
Rvve Duio
Rvve Duio

Kush e paska Ba dislike, skoka Shqiptar as ndjenja Spaska ! Super kang Shalian Suksese ❤️

Vor Monat
Rahmani Alejna
Rahmani Alejna

🤲♥️🇦🇱

Vor Monat
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri

Suksese

Vor Monat
Rvve Duio
Rvve Duio

Polo♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙍🙍🙍🙎🙎🙎🙎🙎💯💯🤳🤛❤️❤️❤️❤️💋💋♥️♥️🖤💜💙💙💞💕💋💔

Vor Monat
Rita Hajdari
Rita Hajdari

Respekt per ket Kengetar, e ka zerin shume te mire.

Vor Monat
Jene Cela
Jene Cela

Sa kam qa me kte kenge me kujton motren qe me ka vdek ne moshen me te bukur 30 vjec e un isha 20 eshte shum e ren 😭😭😭

Vor Monat
Halit Krasniqi
Halit Krasniqi

Agji jem me ka dek agji 20 vjet u dek 😭🥺💔💔

Vor Monat
Igbale Krasniqi
Igbale Krasniqi

2007 💔 😭😭😭inshallah zoti te ka shperbly ne xhennet e takohem nje dit vlla im 🤲

Vor Monat
e o
e o

Bravo

Vor Monat
nicht name
nicht name

😥😥😥

Vor Monat
Besnik Agushi
Besnik Agushi

Edhe pse Zoti hala nuk me ka provu me Familje as ne Vlla e as ne Moter por kjo keng met vertet syt mi mbushi lot . Zoti te rujt ty se i ke kenget me mesazhe te mira faliminderit e Rrespekt per ju Shaljani

Vor Monat
Dr Ze
Dr Ze

😭😭😭😭😭

Vor Monat
DRITON LEKAJ
DRITON LEKAJ

Miloti esht ne gjenet po neve o ka na mungon shum 😭😭😭

Vor Monat
Rinor Tolaj
Rinor Tolaj

Ty t rujt zoti ,kongt tua jan qetsim per zemrat tona👑

Vor Monat
Albulena Xheladini
Albulena Xheladini

E pata te vetmin vella 😓 💘

Vor Monat
E♥️M
E♥️M

💯💯💯🙏🙏🙏🙏♥️♥️🌹🌹💐🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋♥️♥️♥️🕋🕋♥️♥️♥️💐💐🌹🌹🙏🙏💯💯💯🙏🌼👻

Vor Monat
E♥️M
E♥️M

Polo ♥️ vlla Pokemon go best for the attached document 📃📃📃☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ to be home for your

Vor Monat
E♥️M
E♥️M

Polo♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙍🙍🙍🙎🙎🙎🙎🙎💯💯🤳🤛❤️❤️❤️❤️💋💋♥️♥️🖤💜💙💙💞💕💋💔

Vor Monat
☆ Baby_Jote ☆
☆ Baby_Jote ☆

🥺🥺🥺🥺🥺

Vor Monat
Dorian Ju
Dorian Ju

Ahmore vlla shum jom merzit per ty i miri motres ishallah not bot knaqna me ty se ktu shum shpejt shkove 😭🤲🏼

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

allahu te rujt

Vor Monat
Nexhmije Ahmpppeti
Nexhmije Ahmpppeti

Bravo veq vazhdo

Vor Monat
Visar Bajqinovci
Visar Bajqinovci

Respekt vlla per ty veq vazhdo 👌

Vor Monat
Atird Atird
Atird Atird

I ke prekur shum njerez me kte keng, secili kemi dikend qe na mungon, njejt edhe un kam vllaun qe me ka ndru jet para 4 viteve Faleminderit per kte keng

Vor Monat
2021🥰
2021🥰

Shum e vëretet edhe un po qajë bashkë me këngë dy vëllëzër më kan ndrru jet inshalla nxhenet na bashkon zoti 🙏🤲

Vor Monat
Lirim Arifi
Lirim Arifi

Me mungon vëllau im 😭😭😭😭 respekt per ty shaliani Allahu te rujt

Vor Monat
Ediljona Cervanaku
Ediljona Cervanaku

Nuk mundem me e përshkruar dhimbjen që përcjell kjo keng

Vor Monat
Drita
Drita

Kush jane ata budall qe ja kane bo unlike??

Vor Monat
Cali Nebiu
Cali Nebiu

Brawo suksuese

Vor Monat

Nächster

Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

5:34

Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

Valon Berisha Official

Aufrufe 4 600 000

Shaliani - Mundi i Babes (Official Video HD)

3:06

Gold AG - Malli i vendlindjes

4:17

Gold AG - Malli i vendlindjes

Gold AG

Aufrufe 1 400 000

Meet Seer | Apex Legends Character Trailer

1:50

Meet Seer | Apex Legends Character Trailer

Apex Legends

Aufrufe 2 398 054

Baby meets family...

10:49

Baby meets family...

A&B Things

Aufrufe 425 517

BABALLESH - Malli Për Prind (Official Video)

3:24

BABALLESH - Malli Për Prind (Official Video)

BaballeshOfficial

Aufrufe 542 000

Shaliani - Vllau me Vlla (Official Video 4K)

2:56

Shaliani - Gabim (Official Video HD)

3:26

Shaliani - Gabim (Official Video HD)

MUBI Production

Aufrufe 1 100 000

Einen Traum erfüllen.

11:46

Einen Traum erfüllen.

Mein Fehnhaus, Fiete und Ich

Aufrufe 65 805

Camila Cabello - Don't Go Yet (Official Video)

3:03

Camila Cabello - Don't Go Yet (Official Video)

CamilaCabelloVEVO

Aufrufe 537 256

If you flinch you lose! #shorts

0:12

If you flinch you lose! #shorts

Funk Bros

Aufrufe 1 647 677

WHAT A WONDERFUL DAY ❤️ Team Harrison

15:18

WHAT A WONDERFUL DAY ❤️ Team Harrison

Team Harrison

Aufrufe 124 466

Alle Tore & Highlights | BVB - FC Bologna 3:0

5:16

Alle Tore & Highlights | BVB - FC Bologna 3:0

Borussia Dortmund

Aufrufe 73 335

HOUSE OF GUCCI | Official Trailer

2:04

HOUSE OF GUCCI | Official Trailer

Lady Gaga

Aufrufe 1 344 668

Schmeckt das? - MyEy bei "Die Höhle der Löwen"

22:24