Shaliani - Malli per Vajzen (Official Video 4K)

 • Am Vor 4 Monate

  ShalianiShaliani

  Official instagram: instagram.com/shalianii/
  Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/4fVxfk...
  iTunes: music.apple.com/us/album/mall...

  instagram.com/flowmusic.ent
  Kontakt: +383 44 431 868
  Lyrics : Shaliani
  ProdBy :Floriant Salihu
  Ork : Vedat Lushtaku
  STUDIO : FLOWMUSIC
  VIDEO : FlowPRODUCTION

Leonora Duraku
Leonora Duraku

Ngushllime familjes. Evladi ta knaq shpirtin po edhe ta then kur zoti ta merr prej zemres, ishalla ja kujtoni momentet te bukura per vajzen e vogel qe heret ju la ne ket jet. Durim te fort per te gjith antart e familjes 🙏🙏🕊🕊

Vor 4 Monate
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ngushllime per ata qe kan humbur fmijen, nje keng e dhimbshme

Vor 3 Monate
Bekim 707
Bekim 707

Falenderimet e familjes tone jan te vogla, ma mir ja lajm Zotit te madh me falenderu si te din aj. Allahu te shperbleft me mat mirat e ksaj bote ty dhe gjith familjen tende o Tol shaliani.

Vor 4 Monate
Redi Dervishi
Redi Dervishi

😭😭😭

Vor Monat
Kuzhina e Azelit
Kuzhina e Azelit

Bekim, inshallah zoti e shperbleft Enen engjullin tuaj ne xhenet femija vallah po ta pkut zemeren e shpirtin te gjitha … 😞🤲🏼❤️

Vor 3 Monate
enisasani
enisasani

Ngushllime per humbjen e vajzes tuaj .. zoti ua shtoft durimin 😪

Vor 3 Monate
Fuli88
Fuli88

Ngushllime per humbjen e Vajzes, allahu ja u shtoft forcen, Enen engjullin e past shperbly me Xhenet inshAllah.

Vor 3 Monate
Flamur Bobi
Flamur Bobi

Shalian bre Shalian, bash Zemren ma ke thyer 💔. Ngushëllime atyre prindërve që kanë humbur ndonjë fëmijë të tyre, e dhimbëshme.

Vor 4 Monate
Andrea Polisi
Andrea Polisi

Ta kepusin shpirtin k'to vargje!!🥺 Zoti ja lehtësoft dhimbjen prinderve😔 Ngushellime per te gjith ata prind qe jeta i ka sprovu tek evladi!!

Vor 3 Monate
Anil Naja
Anil Naja

Ooooh mu kput shpirti. Shum e dhimshme,, Allahu ju bashkoft ne Xhehnetin Firdeus me ket engjell Amin 😢😢😢😢😢

Vor 3 Monate
opzz xsin
opzz xsin

ngushellime per prinderit e ksaj melaqe te vogel,zoti ne XheNNet inshallah...respekt per ju Shalian...

Vor 3 Monate
Selman Gashi
Selman Gashi

Hallall , kenge qe gjdo prind e ndjen ne zemer , allahu familjes ja shtoft gajretin e ishalla i bashkon ne xhehnet 🥲😒

Vor 4 Monate
Vlora Avdiu
Vlora Avdiu

Teuta

Vor Monat
Teuta Kadrija
Teuta Kadrija

😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

Vor 3 Monate
Florije Uka
Florije Uka

Shpresoj te jetë e fundit nji këngë e tillë , qe mos te lendohen prindrit qe kanë humbë femit e tyre.🥺🥺

Vor 4 Monate
Armend Krasniqi
Armend Krasniqi

Shpresoj te jetë e fundit nji këngë tllë, qe mos te lendohen prindërit qe kanë humbur fëmit e tyre🥲😥

Vor 20 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Ngushellimet me te thella prinderve dhe familjes! Zoti u dhashte force dhe ua shtofte durimin!

Vor 3 Monate
Besmir Pitomina
Besmir Pitomina

Ngushellime familjes,, princeshen e vogel allahu e past pran vetes🙏🏻

Vor 4 Monate
IlaAni✍🏻
IlaAni✍🏻

Na u coptu zemra me keto vargje,I Madhi Allah e pranofte ne kopshtin me graden me te larte te xhenetit ,Amin🤲

Vor 4 Monate
Samet Hoxha
Samet Hoxha

Oh mjere Zemra e prindervi .Zoti ju dhasht saber me e perballu kte dhimbje . Trimnesha qoft nje lule ma e bukura ne kopshtet e xhenetit . Dhe ti o Trim Shaliani qe e ke kendu me zemer e me shpirt Allahu te nderoft . sa her do e nigjoj kte keng do vajtoj sa te me ngopet shpirti . Evladi te shti ne tok persegjalli eshe mase e vertet

Vor 3 Monate
Emin Llapi
Emin Llapi

Respekt Shaliani per mendimin tim je King 👑ne trojet shqiptare. Je i vetmi si e këndon te vërteten. Zoti të shpërbleft 🤲. E Familjes Zoti jav dërgoft gajretin për kët Engjull 🤲🤲😥

Vor 4 Monate
Elmo Renaku
Elmo Renaku

Ngushellimet me te thella prinderve dhe familjes! Zoti u dhashte force dhe ua shtofte durimin!

Vor 4 Monate
alketa gjata
alketa gjata

Ohhh çfarë këngé 😢😢😢😢 te kendofte zemra o Shaliani , ngushellime atyre prinderve qe kan humb këtë trimneshë 😢😢 e pastë zoti afër 🙏 qoftë lulja me e bukur në kopështin e tij 🌹❤ vogël ....

Vor 4 Monate
Orgesa Aliu
Orgesa Aliu

🙏😢

Vor Tag
Ajser Ajser
Ajser Ajser

🙏🙏🙏

Vor Monat
Arsim Morina
Arsim Morina

🥺

Vor 2 Monate
Arsim Morina
Arsim Morina

💔💔💔💔💔💔💔

Vor 2 Monate
Arsim Morina
Arsim Morina

💔💌😭

Vor 2 Monate
Afrimi
Afrimi

Zoti e past mëshiru engjullin, prindërve gajretin Zoti jav shtoft… Shume e dhimbshme…

Vor 4 Monate
Brendon Morina
Brendon Morina

MashaAllah vlla na knaqe zemren. Bash une qe e kam nje Vajz 🤲❤️ Allahu inshaAllah per Xhenet inshaAllah kta prind zoti jav jep gajretin o zot ❤️🤲😪😪😪😪😪😪😪😪😪 Mka kall kjo kong bre 😪😪😪😪😪🤲

Vor 4 Monate
serry ciok
serry ciok

Zoti e past mëshiru engjullin, prindërve gajretin Zoti jav shtoft… Shume e dhimbshme…

Vor 3 Monate
cqvio doli
cqvio doli

Zoti e past mëshiru engjullin, prindërve gajretin Zoti jav shtoft… Shume e dhimbshme…

Vor 3 Monate
Bona Mifti
Bona Mifti

Allahi Inshallah ne xhenetin me te Lart e ka shperbly te gjith e Kem jo zemren Plot kjo Bot osht veq sprova sod esht ber Ni Vit qe humba Motren 30 vjeqare inshallah Allahu na bashkon me Xhene😭😭😭🤲🤲🤲

Vor 3 Monate
Rijad Mustafa
Rijad Mustafa

ngushellime per prinderit e ksaj melaqe te vogel,zoti ne XheNNet inshallah😥...respekt per ju Shalian...

Vor 4 Monate
Emily An
Emily An

Ngushllime per familjen e kësaj vogelushes , allahu ne xhehnet i bashkoft . Nje kenge qe qdo njeri e prek ne zemer , bravo

Vor 3 Monate
annag cocl
annag cocl

Zoti e past mëshiru engjullin, prindërve gajretin Zoti jav shtoft… Shume e dhimbshme…

Vor 4 Monate
Bon Bon
Bon Bon

Zoti e shperbleft me xhenet! Shume e dhimbshe, Zoti ju dhasht gajret!

Vor 4 Monate
Anjeza Krasniqi
Anjeza Krasniqi

Ngushllime ,Zoti e past qu në Xhehnet pllumi vogël 🕊.

Vor 4 Monate
PrinzSks
PrinzSks

Zot i Madh, mos na sprovo te lutem. Qoft dheu i leht mbi engjujt qe kan ndrru Jet shum heret, ska dhimbje ma te madh per ni prind se me vorros femin e vet... 🥺😔

Vor 3 Monate
Enkeleda Hoti
Enkeleda Hoti

Evladi esht ilaq shpirti e sherim plage . Ngushllime familjes qoft lulja e xhenetit e ylli ma i bukur ne qiell 🙏😭

Vor 4 Monate
Ferdinant Cakiqi
Ferdinant Cakiqi

Gjdo kang e jotja na shtin me kajt Allahu te shperbelft vllaqko gjdo kang e jotja esht me vler e me thanje te madhe Allahu te rujt🤲❤ Allahu e shperbleft me xhenet princeshen Allahu u dhasht saber e durim prindve te saj

Vor 4 Monate
Stabere Halili
Stabere Halili

Shum faleminderit per ket kenge te mrekullushme. Te gjeth e kemi perjetu ket tragjedi 😭😭😭🙏🙏🙏🤲🤲🤲

Vor 4 Monate
Ida Ana Bini
Ida Ana Bini

Shalian zemra te kengoft per gezime,sa i vecant je qe prek cdo tem me rendesi e jo keng bajate per makina e pasuri Bravo Bravo suksese,ngushellime prindve qe jane sprovu e mos i ndosht kuj😥🙏🤲🥰

Vor 3 Monate
💖Sailor Moon💖
💖Sailor Moon💖

Shalian bre Shalian, bash Zemren ma ke thyer 💔. Ngushëllime atyre prindërve që kanë humbur ndonjë fëmijë të tyre, e dhimbëshme.

Vor 4 Monate
Hip Hop Bangerz
Hip Hop Bangerz

Respekte per ket kong . E kam gjet tu nigju “Gandi - Party Perdit”

Vor 4 Monate
Arjan Cenaj
Arjan Cenaj

Ngushllime ketyre familjes per kit princeshen e tyre 😢😢Allahu ja lehtesoft dhimbjen 😢😢

Vor 4 Monate
JANAA⚘
JANAA⚘

Ngushllime per familjen e kesaj vogelushes allahu ne xhehnet i bashkoft nje kenge qe qdo njeri e perk ne zemer bravo ju koft ishalla zoti me lule e xheneti bukuroshe e vogel🤲🙏💧😭😢

Vor 4 Monate
Ardian Gashi
Ardian Gashi

😭😭😭😭Allahu per xhenet o vlla !juve ju dhasht forc

Vor 3 Monate
Regdu Geht
Regdu Geht

Respekt Shaliani per mendimin tim je King 👑ne trojet shqiptare. Je i vetmi si e këndon te vërteten. Zoti të shpërbleft 🤲. E Familjes Zoti jav dërgoft gajretin për kët Engjull 🤲🤲😥

Vor 4 Monate
cqvio doli
cqvio doli

Shpirtiiii vogel Ena gjithmone dot kujtojme , ju lumte per kengen paqi vetem suksese !

Vor 3 Monate
Emine Musa
Emine Musa

Ngushllime familjes për humbjen e kti Engjulli , ty Zoti të shperbleft me mirsit e veta

Vor 4 Monate
europe europe
europe europe

Shum e trishte o vlla,Qofte e xhenetit yarabi 🤲🕋

Vor Monat
gurbetqari drenica
gurbetqari drenica

Ngushllime prinderve Allahu ju bashkoft ne Xhenet 😭😭 Bravo Shaliani👌

Vor 4 Monate
Adelina Haz
Adelina Haz

Ngushëllime familjes edhe prindërit. In shaa Allah per xhenet.

Vor 4 Monate
Fitore Bekteshi
Fitore Bekteshi

O zot qfare kenge Emocionuese , tani sa e degjova ne kete mengjes te se premtes , lot me rrodhen o zot i madh,zoti forcen ja u dhashte prinderve e u takofshi ne xhenet me te 😭😭😭😭

Vor 3 Monate
Besfort Mehmetaj
Besfort Mehmetaj

Zemra te Kendoft Vlla Shalian 🤲🏻 Ishalla Banore e Xhenetit kjo Enxhullushe Qe ma kputi Shpirtin 💔😢😢 E prindve e Familjes Allahu Sber ju dergoft 🤲🏻

Vor 4 Monate
Nero
Nero

InshaaAllah per Gjenet E prinderve gajretin Te Allahut jem te aj do te shkojm Respekt per ty Shaljan

Vor 4 Monate
Ajan Bytyqi
Ajan Bytyqi

Waaa sa e dhimbje e madhe dhimbje pa emer asht evladi Zoti gajretin ishalla familjes e princesen ishalla Zoti e ka qu ne Xhenet

Vor 4 Monate
R N
R N

Me lot n'sy.Tē pushoft shpirti n'paqe vogelushe.Ngushēllime familjes.

Vor 4 Monate
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi

Oj Ena bacit, po na mungon shum ❤️ InshAllah takohem ne Xhenet ❤️ Shum e falenderojm Shaljanin.

Vor 4 Monate
Marsida
Marsida

Oooo zot cfar dhimbje ,ngushellime familjes mu keput shpirti,Allahu i bashkoft ne xhenet ishalla i pac me jet femijet ,Zoti qoft me ju 😭😭😭

Vor 2 Monate
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi

@n a Amin Ishalla 🤲🏻❤️

Vor 4 Monate
n a
n a

Ngushëllime me te sinqerta Allahu ju bashkofte xhenetin Firdevs me Enen

Vor 4 Monate
dodi dodi
dodi dodi

Ishalla allahu gajretin jau shton

Vor 4 Monate
Jaylane
Jaylane

@Sidorela Gjoni leukemin

Vor 4 Monate
Azi AK47
Azi AK47

Ngushllime, ishalla Allahu në Xhenet ju bashkon, koftë inshalla banore e Xhenetit.😓😓😭😭 🤲🤲

Vor 4 Monate
Gezim Krasniqi
Gezim Krasniqi

Zoti ne Xhehnet Ena e vogël do te kujtojm gjithmon o engjull i vogël.

Vor 4 Monate
Eliona Xhaferi
Eliona Xhaferi

O zot qoje nxhenet ❤️✨🕊

Vor 4 Monate
Blenita Hysenaj
Blenita Hysenaj

Ngushllime per familjen e kësaj vogelushes , allahu ne xhehnet i bashkoft 🤲🏻🥺😥. Nje kenge qe qdo njeri e prek ne zemer , bravo 👏🏻👏🏻

Vor 4 Monate
haxhi kabashi
haxhi kabashi

Ngushllime e Allahi Gajretin jav shtoft!

Vor 4 Monate
n a
n a

Allahu e pastë mëshiruar ,familjes durimin shum kenge prekëse

Vor 4 Monate
Naser Azemi
Naser Azemi

Engjulli e ka Vendin me te Bukur tek Allahu ..... 😭😭😭😭😭😭

Vor 3 Monate
A B
A B

Definitivisht, je këngëtari më i mirë i të gjithë kohërave. Me muzikat e tua aq të mira, e me shumë vlerë dhe kuptim në tekstet e tyre, ty të bëjnë më të mirin dhe do mbetesh i tillë nëse vazhdon kështu. Ndërsa, me këtë këngë, ju shprehi ngushëllimet ma të sinqerta familjes për humbjen e fëmijës së tyre. Zoti ju dhëntë forcë që ta përballojnë këtë humbje aq të rëndë të vajzës së tyre, e atë i lumi zot e shpërbleftë, me botën e përjetësisë së përjetshme të parajsës!.

Vor 4 Monate
Tola Ornela
Tola Ornela

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Qofsh e xhenetit o engjell i bukur 🙏🙏🙏🤲

Vor 2 Monate
Fadil Berisha
Fadil Berisha

Ngushëllime prindve per ket voglushe Zoti i knaqt ne xhehnet me te ndersa Shalianit zemra i kendoft gjithmon e jetë se me te vertet po na mahnit me keng shum te bukura.

Vor 4 Monate
Hasie Neza
Hasie Neza

💔🥺Ngushellime Familjes, Zoti ju dhente force

Vor 4 Monate
asle
asle

O zot mjere ai prind qe humb femijen,shume e dhimbshme 🙏✝️

Vor 4 Monate
Lumi k
Lumi k

Me pa durim po e pres me degju se e di se asht këng e mrekullushme , Shaljon te kendoft zemra 🤲

Vor 4 Monate
lavdim07
lavdim07

Ngushllimet me te sinqertan familjes te ksaj vajzes se vertet me te prek ne zemer E ty Shalian qka met than vetem perpara se je shum i mir

Vor 4 Monate
Behram Sheremeti
Behram Sheremeti

Aaaaah zemra po me djeg qysh e kam perjetue ne kit jet ee bash ne zemer me ke prek ooo djali i mir shaljan

Vor 4 Monate
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi

Qfar. Kange te prek ne zemer .allahi ne xhenet .e ishalla familjes ju jepet allahi gajret .😥😥🤲

Vor 3 Monate
Gilangjiii
Gilangjiii

Ngushllime Familjes Zoti juv ndihmoft e juv Gzoft me shum Femi te tjer ishalla 😔 ENEA do te jetoj me juve per tere jeten e do tju ndihmoj ti perballoni gjerat me leht 😔... Oh Toli oh Dajk naj Shtine kembet ne dhe 😔 Te pershendes

Vor 4 Monate
Besarda Shorja
Besarda Shorja

O zot jepu forc prinderve, edhe pse dhimbja per femijen kalon cdo kufij te jetes njerzore. Zoti e ka afer vetes ate engjell te bukur.

Vor 4 Monate
Mirjeta Maklekaj
Mirjeta Maklekaj

O zot qfar dhimbje per ato prinder🤦‍♀️zoti u forcoft zemrat e tyre🙏🤦‍♀️

Vor 3 Monate
Hajrullah Thaqi
Hajrullah Thaqi

Qfar kang e dhimshme oh Allah inshallah ju qon garetin prinderve

Vor 3 Monate
Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

Ngushllime familjes. Evladi ta knaq shpirtin po edhe ta then kur zoti ta merr prej zemres, ishalla ja kujtoni momentet te bukura per vajzen e vogel qe heret ju la ne ket jet. Durim te fort per te gjith antart e familjes

Vor 4 Monate
Binak Tolaj
Binak Tolaj

Ne meshiren e Allahut nje keng shum eprekshme ne zemer

Vor 4 Monate
Fitore Beqolli
Fitore Beqolli

Qoft banore e Xhennetit inshallah , ua shtoft Zoti Sab'r in 😢😢😢🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Vor 4 Monate
Luan Boss
Luan Boss

ngushllim per kit voglushe inshalla inshalla Allah me xehenet 🤲🕋🕋Allah. ❤😢🕋🕋🕋edhe prindve Allahu saber ju jept 🕌🙏🕌

Vor 4 Monate
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Trimnesha Jonë Qofsh banore e Xhenetit Ena 👼🏻💔

Vor 4 Monate
hereislushi95
hereislushi95

InshAllah n xhenet zemra vogel 😭 zoti u dhasht gajret prinderve 😭 Na e kpute shpirtin bre 😭😭😭

Vor 4 Monate
B.M
B.M

O Zot mos na sprovo,Allah gajret zemrave tprindve qe kan hup evlad e tyne.Amin 🤲🏼

Vor 4 Monate
_ndriqimi_91
_ndriqimi_91

All-llahu e shperbleft me xhenet ishalla ket engjull 🤲🤲😥😥

Vor Monat
Dianna 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
Dianna 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

Shpresoj te jetë e fundit nji këngë e tillë , qe mos te lendohen prindrit qe kanë humbë femit e tyre.

Vor 4 Monate
Shpresa Osmani
Shpresa Osmani

Ju shprehi ngushllime mete sinqerta këtyre Prindve per humbjen e vajzes

Vor 3 Monate
Sibe Redo
Sibe Redo

O Zot na fal te Tut jemi dhe te Madheria Jote do kthehemi ishallame iman kam qa per kete egjell te vogel durim prinderve ❤️😭😭😭😭😭😭😭

Vor 4 Monate
Behram Bajrami
Behram Bajrami

Ngushllime familjes 😭😭😭 bukuroshja e vogel pa dyshim ne N'xhehnet i pret 🙏❤️❤️🥺🥺🥺🥺

Vor 4 Monate
Jashadije Xheladini
Jashadije Xheladini

Edi qe deri fund kaqen kanga per ty Vshtir 😭Shalian e perballove Allahu trujt🙏Respekt gjithmon kendofsh. E Prindve Allahu jav dhaft Sabrin e ishalla Xhehnet takoheni bashk. SELAM ALEJKUM.

Vor 4 Monate
Erjon Zhubi
Erjon Zhubi

Je me i miri me ke prek me kete kenge kur e ngjova kengen ja kam nis me kajt dhe kam ik me vrap me puth motren😍🥰 duhet te jetojme dhe duhet te festojm te rrime te qeshur sa jemi gjalle sepse nje dite nuk do jemi🥰🥰🥰

Vor 4 Monate
Refik Xheladini
Refik Xheladini

Allahu Te Rujt Shaliani Gjdo her sa her Kendon e E Qet nje Album te ri e Ndjej Me Zemer se e di se 💯% esht e mir Respekt te Pershenses nga Gjermania

Vor 4 Monate
Bleona Aliu
Bleona Aliu

O Zot sa e bukur e sa e ëmbël O Zot të lutëm jep durim kesaj e none e ketij babe se kanë hyrë dheu për gjallë O kjo bukurshe tash është një engjell e bukur atje lart, kjo është Ylli më i bukur në natën e Veres Ngushllime femiljes ishallah Zot ju jep durim

Vor 4 Monate
kristjana rexhaj
kristjana rexhaj

Ngushllime Families, ishalla pushon ne paqe Te zotit. Families ishalla zoti i jep forc e durim. Shum kang prekse sidemos Se e kam vet Ni vajz. E ty shaliani Te knoft zemra Se ta Ka dhan zoti edhe fuqin me kendu ksi kange shum dhimbshme po E vertet se gjdo shpi e Ka perjetu skapti Ni dhimt apo Plag. E me Kit keng mundet njeri mu qmal Kur Ka nevoj.Rrespekt 😔

Vor 4 Monate
Ana 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me
Ana 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me

Hallall , kenge qe gjdo prind e ndjen ne zemer , allahu familjes ja shtoft gajretin e ishalla i bashkon ne xhehnet

Vor 4 Monate
Egzona Olluri
Egzona Olluri

Zoti ju rujt qe po knoni edhe per vajza mire mbetshi.

Vor 4 Monate
Kiemte Krasniqi
Kiemte Krasniqi

Ngushllime per te gjithe ata prind qe ju kane ndrr jete femijet.... zoti gajretin ju qoft...

Vor 4 Monate
Luca
Luca

Ngushellime per kete princeshe e vogel😭❤️🙏🙏

Vor 4 Monate
Shqipe Perja
Shqipe Perja

O zot 😢 ngushellime families per ket humbje te femijes se vet😪e ty Shailan te lumt goja qe e interpreton me ate ze...faliminderit

Vor 4 Monate
Sofije Fejza
Sofije Fejza

Ngushllime per ata qe kan humbur fmijen, nje keng e dhimbshme

Vor 4 Monate
Tairi Besnik
Tairi Besnik

Ngushlline prinderve Allahu ne Xhehnet ju bashkoft,

Vor 4 Monate
Lulzim Miftari
Lulzim Miftari

Keng me kujtime bravo shaliani e prindve zoti nxhenet vajzen 😢😢😢😢

Vor 4 Monate
Jetoj-me-shpres
Jetoj-me-shpres

E zoti ta gzoft zemren ty jarabil🙏🙏 😭😭of bre Kang kushtuar ksaj engjullushes vogel 😭💐💐💐fjal e vertet uladi t fut n dhe per zgjalli😭🙏 E dija se kanga jote merr flak prej bukuris Zemra tu gzoft shaliani mret…

Vor 4 Monate
Enxhienis Tuma
Enxhienis Tuma

Ngushllime familjes e zoti ua lehtesoft dhimbjen se malli per femi nuk shuhet asnjhere🤲🤲🤲

Vor 4 Monate
Fiqerie Berisha
Fiqerie Berisha

Allahu ju qoft gajetin ishalla i keni kta tjert me jet tgjat😥

Vor Monat
Artjola dobra
Artjola dobra

Sa e dhimsur kjo keng ngushllellime atyre Prinderve per humbjen e femive zemra te kendof Artist 😪

Vor 4 Monate
Arjenita Gashi
Arjenita Gashi

Zoti te rujt sa bukur kendon zoti ti dhasht te gjitha se qdo keng qe ekendon na ben me kajt zoti familjes jau shtoft gajretin e ishalla esh lule e gjeneti ky engjull te zotit jeme te aj do kthehemi

Vor 3 Monate
Ema Kastrati
Ema Kastrati

Oj Trimnesha dades shum po na mungon, Ishalla bashkohem ne Xhehnet engjellushja jem 👼❤️te dojm shum❤️. Nje falenderim te veqant per Shalianin❤️😘

Vor 4 Monate
Ema Kastrati
Ema Kastrati

@Mereme Alija Amin Ishalla🤲❤️

Vor 2 Monate
Laura Qorrolli
Laura Qorrolli

ngushllime 🥲🥲

Vor 3 Monate
n a
n a

Ngushëllime per motren e takofshi ne xhenet Allahu ja letsofte

Vor 4 Monate
Ema Kastrati
Ema Kastrati

@Ariana Behrami Zoti vendosi kështu 🤲🏻

Vor 4 Monate
Sabit Maksuti
Sabit Maksuti

Te lumt vlla kjo esht keng qe tangosh me Familje ❤️🤲

Vor 4 Monate
Gezim Selimaj
Gezim Selimaj

Ngushllime familjes 😢🥺 Shalian Respekt per ty VLLA i nderun.

Vor 4 Monate
Valdrin Sula
Valdrin Sula

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 qoft e xhenetit zemra e vogël te knoft zemra o vlla

Vor 4 Monate
🍀🍀
🍀🍀

Ngushllime familjes per kët voglushe 🥺😭😭😇🙏

Vor 4 Monate
Ria
Ria

Ooooo shpirt engjell do te jesh per prinderit e tu🕊

Vor 4 Monate

Nächster

Shaliani - Mundi i Babes (Official Video HD)

3:06

EUPHORIA | SEASON 2 | OFFICIAL TEASE | HBO

1:24

GOLD AG X KRESHNIK AVDIU - ALLAH

3:45

GOLD AG X KRESHNIK AVDIU - ALLAH

Gold AG

Aufrufe 634 000

Gold AG x Afërdita Demaku - Lutja e nanës

4:16

Shaliani - Nale Doren (Official Video 4K)

3:01

Shyhrete Behluli - Per vajzen

5:08

Shyhrete Behluli - Per vajzen

VizioniLibonia

Aufrufe 10 000 000

Çok Güzel Hareketler 2 - 100.Bölüm

2:5:14

Çok Güzel Hareketler 2 - 100.Bölüm

Çok Güzel Hareketler

Aufrufe 2 716 950

Gönül Dağı 40. Bölüm

2:31:39

Gönül Dağı 40. Bölüm

Gönül Dağı

Aufrufe 1 788 095

KORREKT oder WEG! (mit EliasN97)

12:52

KORREKT oder WEG! (mit EliasN97)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 312 786