Seven ft. Argjentina - Pa ty (Produced by Seven & Dalton)

 • Am Vor year

  SevenSeven

  Dauer: 3:19

  Seven ft. Argjentina - Pa ty (Executive prod. Seven & Co-prod. Dalton, DjR)
  Seven in collaboration with Argjentina coming with his latest single "Pa ty".
  Pa ty on Spotify: smarturl.it/SevenPaTySpotify
  Pa ty on iTunes: smarturl.it/SevenPaTyiTunes
  Pa ty on Apple Music: smarturl.it/SevenPaTyAppleMusic
  Pa ty on Amazon: smarturl.it/SevenPaTyAmazon
  www.smarturl.it/SevenFacebook
  www.smarturl.it/SevenInstagram
  www.smarturl.it/SevenTwitter
  Produced by: Seven
  Beat by: Dalton, DjR & Nurteel
  Lyrics by: Seven, Tonic & Denk
  Mix & Master: DjR
  Video: Entermedia
  Published by: Bzzz Entertainment
  Drone: Gëzim Mavrić

  (C) Seven

Shqipe kastrati
Shqipe kastrati

ec more majmuni I arave

Vor 3 Tage
fhfgz6 vb
fhfgz6 vb

Do you mean your Ex Lorena???? Seven??

Vor 8 Tage
Susan Laj
Susan Laj

🇦🇱🇦🇱👏👏💖👐💕😊😘👈

Vor 13 Tage
Max Mustermann
Max Mustermann

Komplett e ka kopju prej French Montana

Vor Monat
MissCherie Cherie
MissCherie Cherie

Ku e kan bo videon?

Vor Monat
Xholaa
Xholaa

1.96 i gjat djal bravo, vecse kjo femra shum kinge po nuk shkon shum me ty Sevenooo ,, do nje brune te gjat te holle shkon me fizikun dhe karakterin tend

Vor Monat
klarisa Pirra
klarisa Pirra

Sa i mir qe është kyy😍😍😍

Vor Monat
babush ime
babush ime

Ta qifsha canten e shkolles me ate femer o kar vish kostum 🙄

Vor 2 Monate
Andora Kukeli
Andora Kukeli

seven lyyyyyyyyyyyyyyyy

Vor 2 Monate
Elvina Bytyqi
Elvina Bytyqi

Seven ft Dhurata Dora

Vor 2 Monate
babloki tansmania
babloki tansmania

Cfar pidhi ne ballkon.fiuuuuuuuuuuuu 🤤

Vor 3 Monate
Usko Bajrami
Usko Bajrami

ju lumt më të

Vor 3 Monate
Cimishera Cimishera
Cimishera Cimishera

super vazhdo ashtu sic e ke nis

Vor 3 Monate
nelimandin
nelimandin

SEVEN, PSE NUK GJINDET MA "KU JE!" ?????

Vor 3 Monate
Noemi Emi
Noemi Emi

Argjentina si gjithmon ❤️💋

Vor 4 Monate
Liridona Shala
Liridona Shala

Seven Saraqi Shum sukses zanine e bukur e ke 👌🏻👏🏻🤙🏻👐🏻🇦🇱🇨🇭

Vor 4 Monate
alessio 90
alessio 90

beautiful song🔥😍

Vor 4 Monate
Floretahoxhaj Floretahoxhaj
Floretahoxhaj Floretahoxhaj

❤❤❤

Vor 4 Monate
G
G

does someone know where this was filmed??

Vor 4 Monate
Cimishera Cimishera
Cimishera Cimishera

super keshtu vazhdo

Vor 4 Monate
Lela Muskai
Lela Muskai

🤩🤩🤩🤩🤩

Vor 5 Monate
Elda elda
Elda elda

I love it love it 😘😘😘😘

Vor 5 Monate
Ines zhdkrhrehgd
Ines zhdkrhrehgd

😍

Vor 5 Monate
Besa Shaqiri
Besa Shaqiri

Rrenqethem sa here e degjoj kete kange.duet perfekt

Vor 5 Monate
Rosida Ndoka
Rosida Ndoka

S'muj me t'pas vec mik...Du me t'pas ty afer , E URREJ distancen...

Vor 5 Monate
Rosida Ndoka
Rosida Ndoka

..Me kon je sonte flejt en shtrat , kujna pi bon flutra n'bark...

Vor 5 Monate
Enxhi. q
Enxhi. q

O fiksim

Vor 6 Monate
BRISA KALLAÇI
BRISA KALLAÇI

seven e argjentina ishtu vazhdoni

Vor 6 Monate
ERALDA FRROKU
ERALDA FRROKU

😍😍

Vor 6 Monate
Noizy Otr
Noizy Otr

Seven dashnia jeme ti ❤❤❤❤

Vor 6 Monate
Forever Music
Forever Music

This song makes me sad and happy at the same time 😍💘 Just unique 🔥👌😍😍😍😍

Vor 6 Monate
ajo goca
ajo goca

Seven 👑❤✌😍🤘pa ty pa ty 🇦🇱

Vor 7 Monate
bushi blana
bushi blana

Super pjeshk kjo bjondja . Like kujt i ka ngel fix

Vor 7 Monate
grace thomas
grace thomas

Besutiful❣️

Vor 7 Monate
Samidin Gashi
Samidin Gashi

Paa Tyy Paa Tyy

Vor 7 Monate
Sulo Salmani
Sulo Salmani

vk ky legen

Vor 7 Monate
xhelal sala
xhelal sala

fire🔥🔥

Vor 7 Monate
قصص حب بالدارجة المغربية
قصص حب بالدارجة المغربية

😍😍😍😍

Vor 7 Monate
nestcuni
nestcuni

Ca t'ecme kjo, si lacjan 0:58

Vor 7 Monate
Roela Beqiraj
Roela Beqiraj

Superrrrr

Vor 7 Monate
Edona Meta
Edona Meta

Seven je si yll te dua shum

Vor 7 Monate
Voltiza Duro
Voltiza Duro

😍😍😍😍

Vor 8 Monate
GRETA EGLI
GRETA EGLI

Pa ty...

Vor 8 Monate
Mikan C
Mikan C

Ahwnnnnnn i love From #FrancetheChampions♥♥

Vor 8 Monate
Eva getinjo Fan
Eva getinjo Fan

😍

Vor 8 Monate
fa mor
fa mor

Ricky Martin - Vente Pa' Ca Si nuk keni inatë apo krenari. Jetoni me këngë të vjedhura. A nuk jeni në gjendje të bëni një muzik vetëm

Vor 8 Monate
Shkurta sh
Shkurta sh

Si ka mundsi qe kenget qe kan super tekst muzik, kualitet marin kaq pak views? Nder t tjera Bravo 💙😍jeni t shkelqyer 💙💙💙nuk m merzitet kurr kjo keng eshr thjesht adhurim 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️💎💎💎💎💎💎💎💎💎Love uuu guys 🤗🤗🤗🤗

Vor 8 Monate
Ledri Vula Ledrizlla
Ledri Vula Ledrizlla

#Super Keng!!

Vor 8 Monate
Columbiana R
Columbiana R

Niceee 💋💋

Vor 9 Monate
Mister Slovenia
Mister Slovenia

Shumë e bukur kjo këngë apo jo? Meritoni gjithë të mirat, komplimente dhe suksese!

Vor 9 Monate
Enis Kamil
Enis Kamil

Shummm superrr hite 2018

Vor 9 Monate
nurije Sopi
nurije Sopi

Kenga me bukur e vitit 2018

Vor 9 Monate
Arber Bytyqi
Arber Bytyqi

👋👑

Vor 9 Monate
laura alushaj
laura alushaj

super super thjesht supeerr💋💋💋💋💙💙💙💙

Vor 9 Monate
FullDll Com
FullDll Com

Argjentina ramosaj ft seven saraqi pa ty muzik shum bingo fort edhe super YouTube edhe melodija fort super

Vor 9 Monate
Donnatelafrroku Dona
Donnatelafrroku Dona

mah favv😍

Vor 9 Monate
Geni Geni
Geni Geni

❤️❤️❤️

Vor 9 Monate
Arita Uska
Arita Uska

Ne cilin vend esht realizuar klipi? Beautiful place! Love this song

Vor 9 Monate
Enxhi. q
Enxhi. q

🤗😍😍😍😘

Vor 9 Monate
Ellie T
Ellie T

3 milin pak jon

Vor 10 Monate
Ellie T
Ellie T

Hale Hit osht

Vor 10 Monate
vela isufi
vela isufi

Bravo👏👏👏👏👏

Vor 10 Monate
?
?

Lit🔥💜

Vor 10 Monate
BTS Together
BTS Together

24/06/2018 🌹🌹💙👑

Vor 10 Monate
FullDll Com
FullDll Com

seven saraqi zon te mir e ki muzik te re shoqja e gusht dhe muzik e vjetr PSE

Vor 10 Monate
Let It be
Let It be

Best clip

Vor 10 Monate
ENSAR R
ENSAR R

A hale ky po knojka aa qr

Vor 10 Monate
Thabt Temim
Thabt Temim

Lubna_t16 🌹 Love u man 😭😭😍💋

Vor 10 Monate
kjo kacurrelsja
kjo kacurrelsja

Super kng like nqofte se ju pelqen👍💜👌

Vor 10 Monate
Enxhi. q
Enxhi. q

Ah mor djale 🤗🤗🤗🤗

Vor 10 Monate
loredana love
loredana love

Kenge e mire

Vor 10 Monate
MujaHD
MujaHD

ooooooobir ku je bre

Vor 10 Monate
N Sky
N Sky

Love it 😍

Vor 10 Monate
New-me Bash-ah
New-me Bash-ah

Seven ma Bro.. Vazhdo pa Fjal pista ne Kong e ke me fluturu, veq nAjr ke me Nejt...

Vor 10 Monate
Maleee
Maleee

WOOWWWW

Vor 10 Monate
Nora Gashi
Nora Gashi

Love this song... te dyt e kan ni zë shum te bukur

Vor 10 Monate
ed junior
ed junior

Kenga me e bukur kete vit, me pelqen vertete shume, vetem se kjo goca e zhveshur e ka prishe pak!

Vor 10 Monate
eXotIc B
eXotIc B

*xd*

Vor 10 Monate
Muhamed Sopi
Muhamed Sopi

argjentin je engjell po ashtu edhe seveni nuk osht keq kenge qe qeteson nervat dhe te kenaq thjesht hit i veres 2018

Vor 10 Monate
Un Shqip
Un Shqip

Mashkull jom vec kjo desh po e prish videon

Vor 10 Monate
Adela 5
Adela 5

❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍

Vor 10 Monate
tasha gjoni
tasha gjoni

Keng super 😍😍😍 KENI ZE WOUUU TE DY 😍😍😍 Vec nje sugjerim ne vidion Argjentina dhe SEVEN QE PER MU JAN YJE POR ..DUHEN TA KISHIN BER BASHK VIDIOKLIPIN JO VIDIO VEC VEC TA KENDONI PJESEN DO DILTE ME BUKUR JO VAJZ TJETR DO DILTE ME SUPER ....MGJTH KENG HIT PER MUA 😍😍😍😍 VEC LIKE JO DES LIKE

Vor 10 Monate
A R
A R

Frumos ❤️❤️

Vor 10 Monate
kristjana bushi
kristjana bushi

i love you seven super song.me pelqen shume kjo rryma amerikane qe po sjell she kenget e tu jane super,keshtu vazhdo se po presim akoma per projekte me te mira

Vor 10 Monate
Ola Ola Ferra
Ola Ola Ferra

Cdo gje kalon ne olizion she cdo gje kalone me kalimin e kohes sone ..👍👍👍👍👍👍😔😔😔😔😔😔😔

Vor 10 Monate
Laura Shala
Laura Shala

❤️

Vor 10 Monate
Feri Jahja
Feri Jahja

Shum keng e bukur

Vor 10 Monate
Boltijoy Ryan Official
Boltijoy Ryan Official

This song is on fire!!!! I love the music I love the beat I love the video. I love everything about this song. Greeting from India.....

Vor 10 Monate
leonela lea
leonela lea

Kot fareee

Vor 10 Monate
Geg Toska
Geg Toska

Kenge e mir po videot shum t'flliqta po i boni o shqiptar.

Vor 10 Monate
Nikos Kazantziou
Nikos Kazantziou

Bravo rrespekte nga greqiaa

Vor 11 Monate
Angelina Dila
Angelina Dila

❤❤💪

Vor 11 Monate
Rinesa Dragusha
Rinesa Dragusha

👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️😍😍💋🔥🔥🔥👑👑🥇🥇👍

Vor 11 Monate
mehmet savci
mehmet savci

Pa ty pa ty 😍🤘💋❤👑🇦🇱

Vor 11 Monate
Seny nnmm
Seny nnmm

🎵~♡~🎵

Vor 11 Monate
Andiol Malka
Andiol Malka

Argjentina yll bote si gjitjmon...😍

Vor 11 Monate
Gjenda Cerimi
Gjenda Cerimi

Omg i Love this Song 💗💗💗🤪🤪

Vor 11 Monate
blume blume
blume blume

Wooooowwww😍❤️

Vor 11 Monate
Tayna
Tayna

22.05.2018

Vor 11 Monate
Jimmy Lekndreaj
Jimmy Lekndreaj

Super super keng

Vor 11 Monate

Nächstes Video

Lumi B x Dafina - Kalon

03:14

Lumi B x Dafina - Kalon

Lumi B

Aufrufe 41 000 000

EAZ ft. XEN & Ledri Vula - Nasty Girl [prod. by ROB]

04:42

Is Apple Even TRYING?? - Airpods 2 Review

10:22

Is Apple Even TRYING?? - Airpods 2 Review

Linus Tech Tips

Aufrufe 1 411 251

Pete Davidson Got Stuck Paying for Kid Cudi's Birthday Dinner When Kanye West Crashed

6:29

Mozzik - MADAM (Official Video)

04:17

Mozzik - MADAM (Official Video)

2EURO MUSIC

Aufrufe 20 000 000

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

03:01

Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah

AVD Digital

Aufrufe 4 600 000

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

02:44

Melinda - Çifteli

03:05

Melinda - Çifteli

Melinda Ademi

Aufrufe 6 000 000

Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy (Official Video)

03:27

DJ DAGZ & DJ PM ft. S4MM - A E DIN

02:36

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

03:26

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

TUNA

Aufrufe 10 000 000

Los Inquietos del Norte - Me Marihuaneare

2:51

Los Inquietos del Norte - Me Marihuaneare

Inquietos del Norte

Aufrufe 360 472