Seriali HETUESIA - Episodi 27

 • Am Vor 3 Monate

  RTV DukagjiniRTV Dukagjini

  Seriali HETUESIA - Episodi 27
  ---
  Granit Uka 👇
  instagram.com/ukagranit/
  Arjanit Hoti 👇
  instagram.com/arjanithoti/
  Alban Rexhaj 👇
  instagram.com/albanrexhajj/
  Krenar Belegu 👇
  instagram.com/krenarbelegu/

  MARKETING 👇

  +383 45 901 000
  ➖➖➖

  Për më shumë na ndiqni në:
  Facebook 👉 bit.ly/3zysasi
  Instagram 👉 bit.ly/32SjIIG
  GjirafaVideo 👉 bit.ly/3zD3Llf

  Website 👉 www.dukagjini.com/

  ➖➖➖
  © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media.
  ➖➖➖

Ardian Sopa
Ardian Sopa

Shum i mir por aktorja e madhe Valina Muqolli ka shkelqy dhe ju lus qe sa me shum te jete aktiv ne serial

Vor 3 Monate
Endrit Sahitaj
Endrit Sahitaj

Edhe e madhe edhe e trash

Vor 3 Monate
Muhamer Isufi
Muhamer Isufi

Ju faleminderit Artista, ju lumtë për punën që e bëni njesojë sikur Shaqa manushaqja po ju tham 🤣🤣🤣🤣

Vor 3 Monate
Dea Info
Dea Info

Rrespekte nga Anglia ! Tu qesh me lot , sikur t ishte më shpesh !! ☮️

Vor 3 Monate
Pajtim Voci
Pajtim Voci

Ju lumt aktor shum te mir dhe gjith perkraje do keni nga ne ✌✌

Vor 3 Monate
Erion Shabani
Erion Shabani

Hetuesia veq vazhdoni se shum te fort jeni

Vor 3 Monate
Don Halimi
Don Halimi

Nuk kum pa ma mir se ju dhe kto episodet e fundit extrem mat mira me shum aktrimc

Vor 3 Monate
Laki Zin1
Laki Zin1

Legjenda🔥

Vor 3 Monate
Nimetullah Asllani
Nimetullah Asllani

Super, super pe boni. Zban kurqysh mu nal ky serial

Vor 3 Monate
ZenGodX Gaming Yusaku
ZenGodX Gaming Yusaku

episodi ma i mire

Vor 3 Monate
ylli
ylli

Qetra video bakia tu e rre kelen ish kon fort 🤣😂😂

Vor 3 Monate
Egzon Qazimi
Egzon Qazimi

Kela i fort spi shkon bakia legend

Vor 3 Monate
Erona Gashi
Erona Gashi

Valina patjeter t jet pjes e serialit gjdo episod

Vor 3 Monate
Mehdi Dumani
Mehdi Dumani

Super epizod

Vor 3 Monate
FullHD7
FullHD7

Shaqa ❤️

Vor 3 Monate
Hysen Hajdari
Hysen Hajdari

Bravo ma te fort jeni

Vor 3 Monate
ALB OLI
ALB OLI

Kela baba njeriut te gjall si tutet gangseri te seriali hetuesia

Vor 3 Monate
Valdet Kasolli
Valdet Kasolli

😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇽🇰🇽🇰❤️🇦🇱🇦🇱🇽🇰❤️💪

Vor 3 Monate
Eulon Hyseni
Eulon Hyseni

Edhe ti si kela hahahaha 😂😂

Vor 3 Monate
nitin shopi
nitin shopi

Fc lata ma e mir

Vor 2 Monate
sildi otr
sildi otr

Seriali hetuesia episodi 28

Vor 3 Monate
king Dion
king Dion

Mir e veqant qitni apet

Vor 3 Monate
Kamer Shabani
Kamer Shabani

respekt Anglia

Vor 3 Monate
Sacrifice O59
Sacrifice O59

Ahahaha um lujti shaqa

Vor 3 Monate
H I
H I

Seriali ma imiri kosov

Vor 3 Monate
Elton Daily
Elton Daily

Mësoni gjermanisht nga kanali ynë 🇩🇪

Vor 3 Monate
Argjend Ramusa
Argjend Ramusa

Hahahahahahahahahahahahahaha

Vor 3 Monate
eko baba
eko baba

Qart jeni vetem vasdoni

Vor 3 Monate
Leonit Rrukiqi
Leonit Rrukiqi

🥠🙌🏼🥵

Vor 3 Monate
for paxe enjoy
for paxe enjoy

Kur del vido

Vor 3 Monate
sildi otr
sildi otr

Kur del

Vor 3 Monate
LonzZ
LonzZ

32:46 ?

Vor 3 Monate
LonzZ
LonzZ

Emrin

Vor 3 Monate

Nächster

Seriali HETUESIA - Episodi 28

31:14

Seriali HETUESIA - Episodi 28

RTV Dukagjini

Aufrufe 140 000

Seriali HETUESIA - Episodi 35

30:56

Seriali HETUESIA - Episodi 35

RTV Dukagjini

Aufrufe 109 000

Seriali HETUESIA - Episodi 13

37:16

Seriali HETUESIA - Episodi 13

RTV Dukagjini

Aufrufe 197 000

FUSHIGI: As Seen on TV's Weirdest Product

21:53

FUSHIGI: As Seen on TV's Weirdest Product

Kurtis Conner

Aufrufe 1 166 687

Seriali HETUESIA - Episodi 43 (NEW)

28:59

Seriali HETUESIA - Episodi 43 (NEW)

RTV Dukagjini

Aufrufe 61 000

Radar me Edita Doli - 17.05.2022

Radar me Edita Doli - 17.05.2022

RTV Dukagjini

Aufrufe 232

Seriali HETUESIA - Episodi 39

35:35

Seriali HETUESIA - Episodi 39

RTV Dukagjini

Aufrufe 103 000

Seriali HETUESIA - Episodi 31

27:36

Seriali HETUESIA - Episodi 31

RTV Dukagjini

Aufrufe 129 000

Seriali HETUESIA - Episodi 29

33:16

Seriali HETUESIA - Episodi 29

RTV Dukagjini

Aufrufe 168 000

Seriali HETUESIA - Episodi 25

30:30

Seriali HETUESIA - Episodi 25

RTV Dukagjini

Aufrufe 154 000

Seriali HETUESIA - Episodi 7

32:25

Seriali HETUESIA - Episodi 7

RTV Dukagjini

Aufrufe 212 000

Seriali Hetuesia - Episodi 1

20:52

Seriali Hetuesia - Episodi 1

RTV Dukagjini

Aufrufe 326 000

Day Ruined! Fails of the Week | FailArmy

8:03

Freitag, der 13. | Grünwald Freitagscomedy

3:09

Freitag, der 13. | Grünwald Freitagscomedy

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 81 006

Stranger Things 4 - Official Clip | Eleven's Powers

0:41

Exposing my favourite TikToks

13:01

Exposing my favourite TikToks

jacksepticeye

Aufrufe 1 299 705

DA BRAVO! Podcast #46 cu Maria Popovici

1:0:29

DA BRAVO! Podcast #46 cu Maria Popovici

DA BRAVO! by Mihai Bobonete

Aufrufe 291 016

Friends Guess What's Inside The Bag #shorts

1:00

Friends Guess What's Inside The Bag #shorts

Asf Tech #Shorts

Aufrufe 11 412 555