Seriali H.O.T - Episodi 5 (I Plotë)

 • Am Vor 8 Monate

  Ermal MamaqiErmal Mamaqi

  Subscribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
  Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

  EPISODI 5 Përmbledhje:
  Gjate festes Xheni gjen rastin të miqësohet me Norën në mënyrë që ta manipulojë lidhjen e tyre nga brenda ndërsa Lori pasi hedh kthetrat mbi vëllain e pasur të Amandës, zbulon planin e tij dhe të Alketës për të vjedhur agjencinë.

  -Regjia : Bjordi Mezini
  -Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
  -Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini

  Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)

  WEB : www.tidi.al
  Email : info@tidi.al
  Instagram: instagram.com/ermalmamaqi ...
  Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
  facebook.com/Ermal.Mamaqi ...
  instagram.com/ermalmamaqi ...
  www.linkedin.com/in/ermal-mam ...
  www.tiktok.com/@ermalmamaqiof ...  Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në DE-film! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Lajme Showbizi
Lajme Showbizi

Shum bukur po 1 verejtje, e keni nis episodin e pare 1 ore e ca, keni shku tek episodi 5 vec 35 min. Tek i 20 vec fut intron ma mire :P

Vor 8 Monate
Pjeter Kola
Pjeter Kola

Sije

Vor 6 Tage
Kiko Barcelona
Kiko Barcelona

Ahhahahaahahhahaahahahahha

Vor 8 Monate
Davidoff667king
Davidoff667king

😂😂😂😂😂😂😂😂 fikx

Vor 8 Monate
Migel Migi
Migel Migi

Hahahahahahhahahahahahahahah sa kam qesh

Vor 8 Monate
What World 🌎
What World 🌎

Edhe kinematografia shqiptare ka shprese! Bravo gjith cast-i super ! Vec leshoi cik me shpejt o burr I dheut

Vor 7 Monate
nuk je vetem
nuk je vetem

Hahha Ana tipike e shoqeve te ngushta qe u rri ora 12🤣🤣🤣 "a do ta rrafim"?

Vor 8 Monate
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi

Xhoda nuk mban vetem portokalline, mban dhe HOT-in o Ermalo 😂😂😂

Vor 8 Monate
TheDisabledPenguin98
TheDisabledPenguin98

E madhe Lori "Ky sheqeri me lek eshte?!" 🤣🤣

Vor 8 Monate
Cindy Chatzi
Cindy Chatzi

Megi për një vajzë që s'ka studiuar për aktrim është aktore shumë e mirë

Vor 8 Monate
jay s
jay s

Cfar populli jemi nuk fryhemi asnjeher edhe per cdo gje ankohemi si per 35min episode Mua me pelqeu shume ajo pjesa kur ishin femi dani edhe nora

Vor 8 Monate
Leo Tervoli
Leo Tervoli

Shum te gjata keto episode....shkurtoji dhe pak. Se fiton me teper. Beji nga 7 min

Vor 8 Monate
Sigert mema
Sigert mema

O ermal ca bohet kshu mer burr Te presim 1 jav 35minuta film 😭😭😭😭

Vor 8 Monate
Festim Mehmeti
Festim Mehmeti

episod*

Vor 8 Monate
Edmond Basha
Edmond Basha

Kush tha 35 min 3 min osht pjesa e kaluar ne fillim dhe 5 min kur mbaro filmi 27 min e jep nje pjea

Vor 8 Monate
Ervis Ndoj
Ervis Ndoj

Kam ven re se nga te gjitha gocat gjoksin me te madh e ka ermali.....

Vor 8 Monate
Oltida Laze
Oltida Laze

Protagonisti i serialit eshte Xhoda pa diskutim

Vor 7 Monate
TFT Suport
TFT Suport

ErmaL se di por filmi sapo vjen dhe behet me interesant po na gozhdon sa presim serjalin E RADHES suksese E SA ME SHUM SERJALE COMEDI SI KETO SE NA U SHPIF ME FILMA TRAGJEDIRA E ME VRASJE ,KEMI NEVOJ SI POPULL PER KETO EPISODE ME KOMEDI DHE ZGJATI icik serjalet se je bo kopracc caa 🌟🌟👏👏

Vor 8 Monate
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn

Sa femrat e bukura ka Shiperia, I japin bukuri filmit.

Vor 8 Monate
Ermal Mamaqi
Ermal Mamaqi

Bëni SUBSCRIBE për të parë të gjitha episodet e serialit H.O.T falas.🙏 http://bit.ly/ErmalMamaqiYT Shiko këtu episodet e plota: https://bit.ly/SerialiHOT

Vor 8 Monate
Halit Skarra
Halit Skarra

Shum halle te paskan zen o Ermal😂

Vor 8 Monate
fygf gugg
fygf gugg

po si ta gjejm kete kengen ne fund te serialit?

Vor 8 Monate
Liu Abdyli
Liu Abdyli

Edhe mos rrej se ta heq prp ai qe ta bo hahah

Vor 8 Monate
Erlind Gega
Erlind Gega

Ermal ku ka pas ne ate kohe biçikleta me diskofren 😂😂

Vor 8 Monate
Panos Agolli
Panos Agolli

O Ermal Brravo shum bukur plako!!! Po o zgjate pak o beje short movie 🎥 megjithate top top 👉👍

Vor 8 Monate
aqif kopertoni
aqif kopertoni

sgjetet na nje tjeter per ta ber donzhuan ermal mamaqin gjetet 🤣🤣🤣

Vor 8 Monate
Aldo Nona
Aldo Nona

Min 09:50 imagjinoni t ishte edhe Dr.Flori😇😇

Vor 8 Monate
xhana xhu
xhana xhu

…”epo mire pra festo me dashnoren e burrit une po iki “…😂🤧

Vor 8 Monate
Bccity Bccity
Bccity Bccity

Ermal maro ket serial . Vazhdo tjetrin me aktora te tjer . Te lumte per punen qe ben . Por nuk kuptohet mir filmi . Ti sa ik ne Tropoj ze nuse shko tashi seriaj “Kurvar” po jo o Ermal . Serialin tjeter do e bosh i varun nga topet hahahaha . Po jo o Ermal . Suksese te urrej se te dua osht ky koment 🎞🧄

Vor 8 Monate
FF TAFI
FF TAFI

or vlla hedh seson 2 sme pritet❤️❤️

Vor 5 Monate
Fier 1992
Fier 1992

Boji na 5 minuta si trailer 😂

Vor 8 Monate
erald noj
erald noj

Ermal ke fillu me ja mare doren 😁 .Nora bravo super aktore. I

Vor 6 Monate
Valentina Bezhani
Valentina Bezhani

O zot cfare kapitul Shummm u bukur 😍

Vor 8 Monate
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari

Kastriot Caushi SUPER aktor 👏👏👏👏👏

Vor 6 Monate
H I T M E N G A M I N G
H I T M E N G A M I N G

MIR QE NUK KA MARR COPYRIGHT FILMI MGA KENGA E NOIZYT 😂

Vor 8 Monate
Rod P9
Rod P9

BORA!!!! 😂😂😂😂 e thirri bora😂😂 Nora o ermal!😂😂😂

Vor 8 Monate
Mario Mario
Mario Mario

Aman se lat nam me ket boren do ju dali ne enderr.

Vor 8 Monate
M.H
M.H

Ore mua mu duk sikur me ben veshet

Vor 8 Monate
Berta Hizi
Berta Hizi

Vetem suksese mos u ndal teper i mir 👍👍👍👍👍

Vor 8 Monate
Gazmend Rexhepi
Gazmend Rexhepi

Seriali me i mir ne historin e shqiptareve suksesee

Vor 8 Monate
Abdurrahman Mehmeti
Abdurrahman Mehmeti

une medoj ate me florin qe merret me trafikime. ai eshte seriali me i mire qe kam pare ne shqiperi

Vor 8 Monate
Arbiola Maliqi
Arbiola Maliqi

Prap na kenaqe👏❤️

Vor 8 Monate
Emiljano Janji
Emiljano Janji

Avash avash vetem reklama do japesh E nise me 1 ore e ca episodin Tani e ke cuar 35 min kete te pestin Po te 10- tin ,do japesh vetem reklamen e kosit

Vor 8 Monate
ardit muska
ardit muska

Heee mo Ermal se mezi Po pres😉😍😃😃😃

Vor 8 Monate
Fredi Murati
Fredi Murati

Kush me tregon pak se si quhet kenga hapese qe kendon kastro zizo se nuk po e gjej...

Vor 8 Monate
Fisnik Isufi
Fisnik Isufi

Skena me femijet le per te deshiruar dhe shpresuar qe ne Shqiperi ka femije me te talentuar !!!!!

Vor 8 Monate
Frida Sulaj
Frida Sulaj

H ke naj fmij ti dhe po e hedh me stil

Vor 8 Monate
SaiwanTV
SaiwanTV

se mos e ndriten kta te rriturit, qe te rrijme te komentojme nje skene 2 kinuta me femije qe as nuk jane drejtuar mire ne ate qe kane bere

Vor 8 Monate
Musliu
Musliu

Ku i gjeni keto vajza aq Te bukura aman 🥴ne jeten e perditshme nuk shef njeri

Vor 8 Monate
1CssTeam
1CssTeam

i qr sikur t ishte noj aktor tjt n vend Ermalit se na ka grric garin si personazh

Vor 8 Monate
sildi otr
sildi otr

Seriali h.o.t episodi 6 i plotë

Vor 8 Monate
Enes Ciftci
Enes Ciftci

Si titullohet kenga ne fillim te filmit?

Vor 8 Monate
Jashar Dragaj
Jashar Dragaj

BRAVO 👍

Vor 8 Monate
Albania Alb
Albania Alb

Hajdute sapunesh hahahahahaha😂😂

Vor 8 Monate
Eva Polis
Eva Polis

Un se di a esh film apo Reklam per lufren😁😁

Vor 8 Monate
Tonnys Hoxha
Tonnys Hoxha

Bravo gjirokastrit.

Vor 8 Monate
Stela Feneri
Stela Feneri

Kur del episodi 5??

Vor 8 Monate
sildi tafciu
sildi tafciu

Seriali h.o.t episodi 6 i plotë

Vor 8 Monate
Gango Gango
Gango Gango

Nxirri me shpejt se u merzita duke pritur

Vor 8 Monate
eljona karabollaj
eljona karabollaj

Super 👌 👍

Vor 8 Monate
Albania Show Biz
Albania Show Biz

35 minuta episod 20 minuta reklama.......

Vor 8 Monate
Marisa Malo
Marisa Malo

Klea ❤️❤️

Vor 5 Monate
Donald Gjoci
Donald Gjoci

Ana eshte e papame.Bravo

Vor 8 Monate
Vëllezërit Gashi Official
Vëllezërit Gashi Official

Vazhojeni nga e hena deri te prempten se do keni shikime te laratA

Vor 8 Monate
Hysaj Mikel
Hysaj Mikel

Po kur del se na plaset du prit !

Vor 8 Monate
E.
E.

Ky sheqeri eshte me lek?😁

Vor Tag
Bruno Leskaj
Bruno Leskaj

Te lutem zgjati pak me shume minutazhin shum i bukur si filemmm

Vor 8 Monate
Ledion Idrizi
Ledion Idrizi

qite te shkreten 1 or te paakten 35 min jan 3 min

Vor 8 Monate
E Gllogjani
E Gllogjani

sa aktor fallco eshte ky Ermali

Vor 8 Monate
Eridnkh Eridnkh
Eridnkh Eridnkh

Super !!!!

Vor 8 Monate
Albania 2021
Albania 2021

Ajo megi super fiksuse

Vor 8 Monate
Hekuran Allmuca
Hekuran Allmuca

Bravo

Vor 8 Monate
Henri Bega
Henri Bega

Xhoda je i vecant

Vor 7 Monate
productions 04
productions 04

Sponsor Noizy 🤣👊

Vor 8 Monate
24bledi
24bledi

Bukur Ermal por pse nuk e bere nje serial te plot dhe pastaj e nxirrje. Ngelem ne tel duke pritur episondin si kur i le numrin nje vajze qe te pelqen dhe pret ore e minut qe te dergoj nje sms.

Vor 8 Monate
Qendresa
Qendresa

Vetem ne Shqiperi merrni serial falas edhe pse eshte vend i varfer edhe ankoheni!😅

Vor 8 Monate
Petrit Shabani
Petrit Shabani

MUT MUT MUT MUT MUT

Vor 8 Monate
Sam Sam
Sam Sam

Po kto I kemi tiktok mo shoku per qa lodheni me filma ju kur sjeni per ket pun

Vor 4 Monate
Fazli Gashi
Fazli Gashi

Qa jeni tu ba qitne ma filmin Hot 5

Vor 8 Monate
Ann An
Ann An

😂😂

Vor 8 Monate
West Akaaa
West Akaaa

Mke vjell sapunin hahahaha deka

Vor 6 Monate
Ragnar Stark
Ragnar Stark

Ermal nuk di te aktrosh fare po fare

Vor 7 Monate
Kristjan Gojani
Kristjan Gojani

Ska njerz ma degjenerum se ju

Vor 8 Monate
H2o2
H2o2

Pse

Vor 8 Monate
Olt_kuqi
Olt_kuqi

Danit ju ka bo jeta sikosh plerash me 3 vajza he he

Vor 6 Monate
Fito Fito
Fito Fito

Je King

Vor 8 Monate
Petrit Shabani
Petrit Shabani

Serial MUTI

Vor 8 Monate
Kliton Shehu
Kliton Shehu

Dmth ku fillo filmi e ku Maro reklama ose e kunderta

Vor 8 Monate
Koli Koliii
Koli Koliii

Mbas pa...mit pagesa

Vor 8 Monate
sildi otr
sildi otr

Kur del

Vor 8 Monate
sildi tafciu
sildi tafciu

Kur del

Vor 8 Monate
Bledi Bledi
Bledi Bledi

Che cazzata

Vor 8 Monate
Nicol xyz
Nicol xyz

Kot fare

Vor 8 Monate
Arjana sejko
Arjana sejko

Ja

Vor 7 Monate
H2o2
H2o2

Dshr

Vor 8 Monate
SMG5 // Glitchy Productions #RoadTo600
SMG5 // Glitchy Productions #RoadTo600

Bad

Vor 8 Monate

Nächster

Vdekja e Xhengizit

12:23

Vdekja e Xhengizit

Ermal Mamaqi

Aufrufe 436 000

Seriali H.O.T - Episodi 3 (I Plotë)

36:05

Seriali H.O.T - Episodi 3 (I Plotë)

Ermal Mamaqi

Aufrufe 656 000

Seriali H.O.T - Episodi 1 (I Plotë)

45:42

Seriali H.O.T - Episodi 1 (I Plotë)

Ermal Mamaqi

Aufrufe 1 400 000

Keith Eats Every Pizza in NYC

19:13

Keith Eats Every Pizza in NYC

The Try Guys

Aufrufe 761 252

Day in the Life of a Japanese Knife Maker

17:12

Day in the Life of a Japanese Knife Maker

Paolo fromTOKYO

Aufrufe 775 444

TRAILER NUNȚI, BOTEZURI, ÎNMORMÂNTĂRI

1:48

TRAILER NUNȚI, BOTEZURI, ÎNMORMÂNTĂRI

Filmul NUNȚI, BOTEZURI, ÎNMORMÂNTĂRI

Aufrufe 1 200

Seriali NINA  "Episodi 1"

41:58

Seriali NINA "Episodi 1"

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

Aufrufe 358 000

PALLATI 176

1:54:21

PALLATI 176

RTSH humor

Aufrufe 3 200 000

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

9:48

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

Ermal Mamaqi

Aufrufe 3 600 000

GRACZ (2019)

39:44

GRACZ (2019)

Jan Chałupka

Aufrufe 3 600

Ngatërresa e çifteve, Jonida Vokshi

4:31

Ngatërresa e çifteve, Jonida Vokshi

Ermal Mamaqi

Aufrufe 1 600 000

Borxhliu - Telekomedi [HD]

1:21:20

Borxhliu - Telekomedi [HD]

Arian Culiqi

Aufrufe 2 000 000

Zwischen Freiheit und Frust: Trucker-Alltag in Amerika | ZDFinfo Doku

43:35

Gizli Saklı 8. Bölüm (Final)

1:42:56

Gizli Saklı 8. Bölüm (Final)

Gizli Saklı

Aufrufe 1 183 275

Wenn man alte Bekannte trifft.

3:22

Wenn man alte Bekannte trifft.

Varion

Aufrufe 176 542

Zwischen Freiheit und Frust: Trucker-Alltag in Amerika | ZDFinfo Doku

43:35

Nardwuar SHOCKS Billie Eilish #nardwuar #billieeilish

0:48