Seriali H.O.T - Episodi 10 (I Plotë, Fundi i Sezonit 1)

 • Am Vor 4 Monate

  Ermal MamaqiErmal Mamaqi

  Subscribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
  Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

  EPISODI 10 Përmbledhje:
  Dani nis te mesohet me jeten e burgut nderkohe qe Amanda fton Noren per te biseduar te vertetat rreth Danit. Nga ana tjeter Xheni shkon te takojë Danin ne burg dhe meson se Dani do te lirohet te njejten dite pasi nje grua misterioze ka paguar garancine. Jashtë burgut, Xheni përballet me Shpëtimin të cilit nuk ka si ia shjegon vizitën që I bëri Danit, ndërsa gruaja misterioze që pagoi për lirimin e Danit I shokon të gjithë kur e shohin kush është…

  -Regjia: Bjordi Mezini
  -Producent: Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
  -Skenari: Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini

  Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)

  WEB: www.tidi.al
  Email: info@tidi.al
  Instagram: instagram.com/ermalmamaqi ...
  Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
  facebook.com/Ermal.Mamaqi ...
  instagram.com/ermalmamaqi ...
  www.linkedin.com/in/ermal-mam ...
  www.tiktok.com/@ermalmamaqiof ...  Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në DE-film! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Ermal Mamaqi
Ermal Mamaqi

Subscribe:

LosNiños
LosNiños

Ermal vazhdoje këtë projekt. Me të vërtet një serial super! Bravo!

Altin official
Altin official

Seriali me i mir qe kam pare ndonjeher! Ju pershndes nga Kosova.❤️

CCNA NEW
CCNA NEW

Shume mire po sec kam pershtypjen qe mamaja jote eshte klienti nga Amerika per fushaten Amerikane :) Na i nxirr season 2 shpejt e shpejt

satlika potka
satlika potka

The best albanian serial so far 🥰💖

DJ Toni
DJ Toni

Bravo Ermal me kete Serial i ke vene vulen si regjizor mezi presim sezonin e dyte..... Suksese (Y)

Lirim Skenderi
Lirim Skenderi

serial i papare ne televizionet shqiptare 👌🏼

jamun aidjali
jamun aidjali

Jonida dhe Monika super artiste 👏

Laura Kreka
Laura Kreka

Sikur te lidhen Jonida me Besnikun edhe ne film do jete shume interesante haha :) Shume serial i mire, suksese!

RM AL
RM AL

Ermal nje super serial. Mezi po presim sezonin e dyte 👏🏻👏🏻👏🏻

Omari Omari
Omari Omari

Shum i mir ky aktori ri kosovar dhe shum i bukur mesazhi qe perciell . Bravo

Mina Hoxhaj
Mina Hoxhaj

Urime 👏🏻 Nje pune fantastike.

Zef Nacaj
Zef Nacaj

I kam ndjeke te gjitha serite dhe mund te them se asht nje film i mrekullueshem me plot vertetesi

Feride Fetahajz f
Feride Fetahajz f

ku pres dot dua ta sho sa me par dhe ca episodi fundit sezoni fundit coje 100 episode kte film se eshte nje filme i bukur shiptar simas kohes qe ka ardhur emal mos na e nderpe filmin dua ta shikoj cdo jav 2 her jav te pakten

Leandro Hida
Leandro Hida

Fundi episodit tregon qe do ket super vazhdim,bravo me ne fund dicka bio 🙏❤️

Jon Snow
Jon Snow

Kur fillon Sezona e dytë o Mamaqi, Rrespekte👏👏👏

Eno Ceka
Eno Ceka

serial i shkelqyer ne cdo aspekt bravo ermal 👏👏👏

albana Kaso
albana Kaso

Shum e bukur kjo pjes..shum detaje mbi ralitetin e sotem respekt 🙏Ermal😊

Bruna Hoxha
Bruna Hoxha

Mos e lini me kaq vazhdojeni sa me gjat kete serial seriali me i suksesshem qe kemi par ndonjehere

Erjona Jaurri
Erjona Jaurri

Nje super projekt,shum por shum e bukur 👏👏👏👏

Nächster

Seriali H.O.T - Episodi 8 (I Plotë)

38:07

Seriali H.O.T - Episodi 8 (I Plotë)

Ermal Mamaqi

Aufrufe 476 000

"omg" tik toks 3

13:56

"omg" tik toks 3

Cody Ko

Aufrufe 781 507

Millie Bobby Brown Talks Stranger Things & Challenges Jimmy to a Fruit by the Foot Race

7:52

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

1:33:38

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

Bes Kallaku

Aufrufe 3 000 000

ROBI PLAKET KUR DON VET - Ermal Mamaqi (Episodi i plote)

56:12

ROBI PLAKET KUR DON VET - Ermal Mamaqi (Episodi i plote)

Robi plaket kur don vet

Aufrufe 200 000

Shkembimi - Filmi plote (4K)

1:25:54

Shkembimi - Filmi plote (4K)

Drilon Hoxha

Aufrufe 929 000

Seriali NINA  "Episodi 1"

41:58

Seriali NINA "Episodi 1"

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

Aufrufe 353 000

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

9:48

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

Ermal Mamaqi

Aufrufe 3 500 000

"omg" tik toks 3

13:56

"omg" tik toks 3

Cody Ko

Aufrufe 781 507