Sergio - Babe Babe (Official Music Video)

 • Am Vor Monat

  SergioSergio

  Dauer: 03:11

  Download "Babe Babe' at Itunes : smarturl.it/BabeBabe
  Spotify : smarturl.it/BabeBabee
  Facebook : smarturl.it/SergioOnFacebook
  Instagram : instagram.com/hereissergio/
  Executive Producer : Sergio Music Group
  Produced by : ZzapnChriss | ON Records
  Mixed by : Alfred Sula
  Lyrics by : MUMA
  Mastered by : Sterling Sound | Chris Gehringer
  Directed by : Pro Video
  #Sergio #BabeBabe
  Lyrics :
  Verse 1
  A je n'veti, a je n'veti
  Ti kur lun nuk po menon
  Fantazit me ty i kom
  A je n'veti, se nuk jom n'veti
  Kishe spo ma nin mu
  Po per ty jom tu maru
  Ma kadale, kadale se m'kalle
  Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
  Ma ma ma kadale, kadale se m'kalle
  Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
  E jemja, e jemja
  Ke me kon ti vetem e jemja
  E jemja, e jemja
  Me kon bashke na dy krejt i kena
  Chorus :
  Se ftyra jote m'lujti babe
  Babe babe
  Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
  Se ftyra jote m'lujti babe
  Babe babe
  Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
  Se trupin e ki uhhh babe
  Babe babe
  Ti po kcen e un po kaj, un po kaj
  Se trupin e ki uhhh babe
  Babe babe
  Ti po kcen e un po kaj, un po kaj

  Verse 2
  Permas afrikana
  Sikur gjysem hana
  Per ty jane te tona
  Dashni dhe miliona
  Ma kadale, kadale se m'kalle
  Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
  Ma ma ma kadale, kadale se m'kalle
  Zemren ti ma nale, mu ki bo marak
  E jemja, e jemja
  Ke me kon ti vetem e jemja
  E jemja, e jemja
  Me kon bashke na dy krejt i kena

Bandolero Bandolero
Bandolero Bandolero

👑🌜☄🌛✌🤙😎

Vor 17 Stunden
Fatima R.Yaqoobi
Fatima R.Yaqoobi

MashAllah Your My Real Bro

Vor Tag
xhenifer Vasaj
xhenifer Vasaj

Asht bukur

Vor Tag
eli all
eli all

😘😘😘😘😍😍😍🌹🌹🌼🌹🌼🌼

Vor Tag
Jeko Danailov
Jeko Danailov

👍👍💯💯👍

Vor Tag
Megi Falli
Megi Falli

😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

Vor Tag
Rita Margarita
Rita Margarita

😤😤😤😤😤😧😧😧😐😐

Vor 2 Tage
maryus eftimie
maryus eftimie

👍

Vor 2 Tage
Edukim nga Arta
Edukim nga Arta

Te lumtë 😍👏

Vor 2 Tage
Super_ Star
Super_ Star

Ca ylli qe esht❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💑💑💑💑💑💑💑🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Vor 2 Tage
Emanuel Lazri
Emanuel Lazri

Wkeud

Vor 2 Tage
melisa melisa
melisa melisa

Superrrrrrr

Vor 2 Tage
Edi Xhafaj
Edi Xhafaj

They best 🇦🇱✅🇺🇸👌

Vor 3 Tage
Nay Myo
Nay Myo

😁😁🙁🤠🤠🤠🤠🤡🤡🤡😤😳😱😱😱😈😈🙄😴😴😴😴😴😴😴😴

Vor 3 Tage
Эмма Кучуберия
Эмма Кучуберия

🥰🥰🥰😘😘😘😘❤❤❤❤❤💗💗💗💗💋

Vor 3 Tage
Χρηστος Κοκκωνης
Χρηστος Κοκκωνης

❤❤❤❤

Vor 3 Tage
Greisi Lleshi
Greisi Lleshi

Sergio me i mri na tgjith

Vor 3 Tage
Greisi Lleshi
Greisi Lleshi

😜😜😜😜 suppper

Vor 3 Tage
Rub rubi
Rub rubi

ti po kcen e un po kaj

Vor 3 Tage
Fereba Masumi
Fereba Masumi

Wow Sergio 👍like always beatutiful voice and beatutiful song 💘💘💘💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤😘😘i love it love from 🇩🇰🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇩🇰🇩🇰🇦🇫🇦🇫

Vor 4 Tage
Joicy An Mendiola
Joicy An Mendiola

❤❤

Vor 4 Tage
Robi Baranka
Robi Baranka

👍

Vor 4 Tage
Stephanie Wieczorek Gomez
Stephanie Wieczorek Gomez

Love ❤️ this music and this language 😊

Vor 4 Tage
Anita Gjini
Anita Gjini

Si gjithmon pa zhgenjime

Vor 5 Tage
Мария Костадинова
Мария Костадинова

❤❤❤

Vor 5 Tage
Luljeta vfugzkyr
Luljeta vfugzkyr

Gix un hxhxbx. Jxtxjpxjo. JO

Vor 5 Tage
Lana Matveenko
Lana Matveenko

Like 💫💫💫💫

Vor 6 Tage
Maria Nastasa
Maria Nastasa

❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 6 Tage
Maria Nastasa
Maria Nastasa

Cel mai bun😘😘😘

Vor 6 Tage
albert buqa
albert buqa

tekst pa pik kuptimi

Vor 8 Tage
Meri Kojku
Meri Kojku

Bravo

Vor 8 Tage
gjergjo
gjergjo

🇦🇱🔥🔥🔥nga🇺🇲

Vor 8 Tage
GERSI GAMING
GERSI GAMING

Super kong mrshp

Vor 8 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Bukuroshi jem 😍😍❤❤😇

Vor 8 Tage
Spikeyfish YT
Spikeyfish YT

🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰👌👍🇦🇱❤️

Vor 8 Tage
Lina zev
Lina zev

})})))))))) l

Vor 8 Tage
Tropical Dose
Tropical Dose

Mpelqen ky djale eshte ndryshe nga kto fakirat e tjy kngetetar hallall e ke nga une

Vor 8 Tage
Zuli Abdula
Zuli Abdula

Kush ban dis like grujen npidh ja qifsha

Vor 9 Tage
Elidon Jaku
Elidon Jaku

Music Albanian is ❤

Vor 10 Tage
Mohamed Nani
Mohamed Nani

Sergio ❤️❤️❤️Am from Algéria🇩🇿🇩🇿 I like your song🎼🎤🎵🎼

Vor 10 Tage
GERSI GAMING
GERSI GAMING

Wowww na plasi kari

Vor 8 Tage
Hanna Kohlbauer
Hanna Kohlbauer

Kenget I ka te bukura aman pordhac i madhe.Kam rastisur ne aeroport ne milano -tiran dhe rrinte gjithe pordh Lol next time nese te vjen turp ti bashkohesh shqipetarve ne boarding time hypi avionit privat ose shkurt mos kendo shqip!

Vor 10 Tage
Ola Stojanovska
Ola Stojanovska

🥰🥰🥰🥰🤪🤪🤪

Vor 11 Tage
Aida Aida
Aida Aida

Best!

Vor 11 Tage
Dee Heroo4751 Heroo4751
Dee Heroo4751 Heroo4751

Hit 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 12 Tage
finem kida
finem kida

suksese te metejshme super keng

Vor 12 Tage
Gerta klmt
Gerta klmt

kenga me e bukur e vitit❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 13 Tage
Mer Lin
Mer Lin

Lots of love and lovers from Afghanistan🇦🇫❤

Vor 13 Tage
Elisabeth Jakovlev
Elisabeth Jakovlev

😀👍👍👍👍👌👌👌👌😀

Vor 14 Tage
Avnora Tahiri
Avnora Tahiri

Bukuroshii🥰❤

Vor 14 Tage
mimoza gjermani
mimoza gjermani

👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 14 Tage
Ineida Daçi
Ineida Daçi

♥️♥️

Vor 14 Tage
Angel Di Elios
Angel Di Elios

Si sergio fuera latinoaméricano y cantara en español esta canción seria una bomba atomica 🔥💥💣

Vor 15 Tage
PIXEL Production
PIXEL Production

Ku jan shqipet Adrenalin. KOSOV&SHQIPNI beni SUBSCRIPE kanalit tim. Zoti ju rujt tgjithve

Vor 15 Tage
Gentjan Mema
Gentjan Mema

Super keng

Vor 15 Tage
Angry Bird
Angry Bird

Dhe mu mlujti ftyra jote bejb😍😍

Vor 15 Tage
Sevdije Mangjolli
Sevdije Mangjolli

💃🏻💃🏻💃🏻

Vor 16 Tage
Sniper FF
Sniper FF

Super keng pet kacurr qe je👌

Vor 16 Tage
Limi Gashi
Limi Gashi

Sergio killled it bro 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 16 Tage
Numi basha
Numi basha

Më më më ngadale, ngadale se më kalle, zëmrën ti më ndale... Se fëtyra ytë më luajti Babe 😁😁😁❤ Ti kercen e unë Qaj ...........

Vor 16 Tage
Arjana Maroshi
Arjana Maroshi

😍😍🤩🤩😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰sajme

Vor 16 Tage
Youtube Viewers
Youtube Viewers

Super sergio je king 💗

Vor 16 Tage
Rourou Ramrouma Bella
Rourou Ramrouma Bella

sergio

Vor 17 Tage
Osman Ertek
Osman Ertek

Turkey🇹🇷

Vor 17 Tage
Dayana Molina
Dayana Molina

Me encanta como lo puedo seguir en integran

Vor 17 Tage
xhoni cela22
xhoni cela22

Super kenge jo vetem kjo por cdo kenge qe ka ber ky njeri jan super Personalitetin e ka zero si njeri Jo i respektushem jo perfilles negativ ne te gjitha anet Nje shembull tregoj me noizyn rastisem ne berberhane filloj duke na treguar histori duke ber shaka me ne qe ishim aty .na knaqi me shaka Kurse ky pidh motre bo sikur ka kap qiellin me dore 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Vor 17 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

i 😂

Vor 17 Tage
Alina Cirstean
Alina Cirstean

Salut

Vor 17 Tage
Sajmir Doci
Sajmir Doci

👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 17 Tage
Gioia I Bona
Gioia I Bona

Per ylli time qe e dua mbigjithshka

Vor 17 Tage
Maridina Maridina
Maridina Maridina

O zot

Vor 18 Tage
Angela Rattien
Angela Rattien

përkthim ju lutem ... spanjisht. Unë dua të mësoj dhe kuptoj këngën për të bërë përshtypje të dashurin tim. Faleminderit 🇲🇽❤️🇦🇱

Vor 18 Tage
Habit Aliu
Habit Aliu

King 👑 bro

Vor 18 Tage
kay morina
kay morina

I love this! + krejt kanga shqip 🙌

Vor 18 Tage
Дербоян Елена
Дербоян Елена

💋🌹

Vor 18 Tage
Shade Aski
Shade Aski

😍🤩😍...11.,

Vor 18 Tage
Shade Aski
Shade Aski

😘🥰😘...10.,

Vor 18 Tage
Fire Free
Fire Free

M4E 1 month ago Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 5K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍

Vor 18 Tage
Endriti Eda
Endriti Eda

Super kenge

Vor 18 Tage
Bona I Gioia
Bona I Gioia

Ia kushtoj zemres time qe e dua shummmmmmmmmmm

Vor 18 Tage
Milena Bella
Milena Bella

❤💋😘

Vor 18 Tage
Milena Bella
Milena Bella

❤💋💋

Vor 18 Tage
Milena Bella
Milena Bella

💋😘❤

Vor 18 Tage
Milena Bella
Milena Bella

😘❤💋

Vor 18 Tage
Cristina Karis
Cristina Karis

🥰🥰 da Trento

Vor 18 Tage
Milena Vodenicharova
Milena Vodenicharova

Mmmmm

Vor 19 Tage
Shade Aski
Shade Aski

😎😎😎...4

Vor 19 Tage
Etleva Shabani
Etleva Shabani

Hg

Vor 19 Tage
Thalia Suyane
Thalia Suyane

❤❤😍

Vor 19 Tage
Igli Iglibejdo
Igli Iglibejdo

Shume bukur

Vor 19 Tage
Black Fabric Films
Black Fabric Films

big love from gemany. ROMA BROTHERS

Vor 19 Tage
Ramona Ramo
Ramona Ramo

Frumos mai esti🥵

Vor 19 Tage
Val Reka
Val Reka

❤️❤️

Vor 19 Tage
Zemra Jem
Zemra Jem

Jettta jem 😢😢😭😭😭😭

Vor 20 Tage
Севдалина Кънчева
Севдалина Кънчева

❤️❤️❤️

Vor 20 Tage
net2 pubg
net2 pubg

Xhulio Germenji

Vor 20 Tage
net2 pubg
net2 pubg

Marjo qiraku london \

Vor 20 Tage
Cane G
Cane G

Kenga Nice , por videoklipi pa lidhje 🤯

Vor 20 Tage
Marsida Pasho
Marsida Pasho

👏👏👏👑👑👑

Vor 20 Tage
Klodi Blliku
Klodi Blliku

Shum e bukeur fantastike

Vor 20 Tage
Klodian Bulku
Klodian Bulku

Super kenge bravo king 😍😍❤💕🌟👍🔥🎶

Vor 20 Tage

Nächstes Video

Per Inati

03:36

Per Inati

Sergio - Topic

Aufrufe 125 000

Dije Zemer

03:43

Dije Zemer

Sergio - Topic

Aufrufe 60 000

Bardhi - Betohemi (Prod. Çelik Lipa)

03:00

Bardhi - Betohemi (Prod. Çelik Lipa)

AVD Digital

Aufrufe 6 700 000

Malli

02:30

Malli

KIDDA - Topic

Aufrufe 378 000

Alone

03:58

Alone

Sergio - Topic

Aufrufe 50 000

Sting - Desert Rose (Official Music Video)

04:44

Sting - Desert Rose (Official Music Video)

StingVEVO

Aufrufe 192 000 000

50 BEST ANIME (Deutsch/German)

20:21

50 BEST ANIME (Deutsch/German)

Kurono

Aufrufe 79 277

Teddy - 101/20 - Witz vom Olli

1:23

Teddy - 101/20 - Witz vom Olli

Witz vom Olli

Aufrufe 36 280