"Sellma është çelur", të gjithë në një mendje pas takimit të dytë me Adrianon - Talk Love Story

 • Am Vor 4 Monate

  RTV KLANRTV KLAN

  Talk show me 4 personazhet kryesorë të spektaklit " ", si dhe konkurentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në "Love Story". Autore Ilda Lumani, nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklina Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Besnik Gashi
Besnik Gashi

Nuk durohet kjo Zhaku, as respekt as kultur nuk tregon, po ndihet mir me ofendime"a ka ndjenja per njerz"?!veq nen zë flet

Vor 3 Monate
lili shyta
lili shyta

Zhaku i kap sjelljet e vajzave apo te djemve po duhet me shume edukate dhe diplomaci.

Vor 3 Monate
miranda hernandez
miranda hernandez

Kleona love her but Adriano can’t handle her . Eda she’s free spirit still he won’t know what to do with it 😂. Selma she’s calm positive and she’s not wild it’s someone he can deal with and be same level . Jenny love her fierce strong says what she feels and does what she wants and not what people want her to be . Love marinela she can really be a comedian and she’s her self and has so many personalities that she can deal with all kinds of different people and she’s very loving and forgiving. Adriano to high in his own world and he can preach most of the time but his actions and words don’t match up . He tries to hard to present something that his not and marinela and Jenny has paid deep attention and marinela with her comics etc. trying to make him speak but cut her off because he knew what she was doing and didn’t want to let anyone see more deep than the wall he has build to show. I Love Katerina and Eni are perfect for each other one ☝️ thing Eni sometimes you have an ego and you need to let that go . Albanian mans think more about the Ego and how they look as a man . Your manhood won’t disappear. I’m saying something that I have that ego as an Albanian women when it upsets me my Albanian ego I show it and after I have calmed down than I know I was wrong. When you are in the public eye you would be criticized more than the ones aren’t in public eye. Public eye you would get crossed X as Jesus Christ was so you all need to be careful. I criticize too and say how I felt etc. cause I’m the fan watching and getting me pissed off until I move to the next show 😂. It’s more easy for me than the ones are in the show and public eye and I applaud 👏🏻 👏🏻 👏🏻 Them cause it’s not easy as me and many behind a keyboard ⌨️

Vor 3 Monate
Qerime Zerka
Qerime Zerka

Selma ku i ka lotet qe leshonte per Xhonin, tani filloi me Adrianon

Vor 3 Monate
Elena Muskaj
Elena Muskaj

😂😂😂

Vor 3 Monate
Sabina Ina
Sabina Ina

O zot ca injorance🤯🤯🤯 Moral bejne te pamoralshmet.

Vor 3 Monate
jo ba
jo ba

Selma po e nxjerr koken. I thought she was mature and collected, but I am seeing now she can be arrogant and rude. She is disrespectful to people that don't deserve it, just because she doesn't like them. Seems like Eda is being bullied by her. Adriano kujdes nga Selma.

Vor 3 Monate
Megi B
Megi B

Nuk e meriton Adriano Sellmen por e meritoka Xheni qe nuk mbeti njeri pa share nuk i vjen turp

Vor 3 Monate
lili shyta
lili shyta

Kur katerina pyt Enin per te ngare makinen? Eni vetem buzeqesh, ne vend qe ta miratoj qe ai do ta ngase makinen.

Vor 3 Monate
jo ba
jo ba

Katerina kujdes me Enin. He has a way of twisting your words. Ti merr per keq pothuajse cdo gje qe thua.

Vor 3 Monate
Ana Hall
Ana Hall

Une nuk e kuptoj si e mban Vera kete Zhaklinen si opinioniste. Wow, shume negativitet i jep emisionit gjynah qe paguhet per te dhene opinionet dhe per te gjykuar dhe ulur vajzat e cast.

Vor 3 Monate
Niki Ferataj
Niki Ferataj

Selma vajz me kemb ne tok,ndersa opinjonistet duket qart se kan personale me Selmen.dhe jan shum te ulta.

Vor 3 Monate
Neta Sinanaj
Neta Sinanaj

Bo bo sa e keqe zhaku

Vor 3 Monate
Thimie Tahiraj
Thimie Tahiraj

Ti zhaku e dasheke per vete Adrianon me duket

Vor 3 Monate
miranda hernandez
miranda hernandez

Opinjonistet shum negative. Sulmojn nuk japin opinjon

Vor 3 Monate
Neta Sinanaj
Neta Sinanaj

Sellma super vajz

Vor 3 Monate
Selvete Sherifi
Selvete Sherifi

Sellma shum vajz me edukat. Dhe ajo shyqyr qe ka ndjenja ta dashuroj dike.Dhe tregon qe eshte shum karakter i fort! Pse po deshka me vujt e me vdek per nje ish dashuri?! Nje jetë kemi, dhe zduhet humbur shansin qe te afrohet. Vajzat e dobeta vujan me vite per nje ish te dashur!

Vor 3 Monate
Dragusha Nexhmije
Dragusha Nexhmije

090

Vor 3 Monate
latife lamaj
latife lamaj

Qar dialekti Katerina puro katundare duket

Vor 3 Monate

Nächster

PASIKALBĖKIM su Monika Ostrenkova

37:33

PASIKALBĖKIM su Monika Ostrenkova

TV3 Televizija

Aufrufe 3 000

Gül Masalı 7. Bölüm @atv

2:18:27

Gül Masalı 7. Bölüm @atv

Gül Masalı

Aufrufe 689 761

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

2:10

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

Netflix Deutschland, Österreich und Schweiz

Aufrufe 91 475

Arielle die Meerjungfrau 😂

0:21

Arielle die Meerjungfrau 😂

Mooz_Lee

Aufrufe 105 545

Wenn jemand keinen Platz macht.

2:32

Wenn jemand keinen Platz macht.

Varion

Aufrufe 175 828