Sef Duraj - Malli i mergimtarit

stricujak
stricujak

I dont understand Albanian, I am Croat, but this song strikes directly to my heart...... Beautiful!

Vor 2 years
EntertainYOU
EntertainYOU

pozdrav sa kosova sva braćo i sestre hrvate

Vor 13 Tage
The Proms
The Proms

Thanks.

Vor Monat
bujar tola
bujar tola

Hvala brate. Respekt for you Croatian people 🇦🇱🇭🇷💪🏼💪🏼

Vor 3 Monate
stricujak
stricujak

Ova je isto jedna od najjačih pjesama koje sam ikad čuo 😊👍👌🇦🇱🇭🇷 https://youtu.be/wl11NdeAcL8

Vor 10 Monate
Ha A
Ha A

What a beauty! What a truly beauty! I hope, every people will take their tradition strong to heart like Albanian people. This music is soul touching music like the Inidan. Just few people are able to bring up music who touches the soul and the Albanian is one of those. Greetings from a German from Austria!

Vor 10 Monate
Карина Каграманян
Карина Каграманян

У нас тоже,как и у вас очень красивые ,армянские песни,мы как и вы приветствуем традиции всех народов ваши песни очень трогательные и красивые,здоровья ваи и процветание вашему народу👍👍👍🙏🙏🖐🙏🙏🤗🥰

Vor Monat
Nini
Nini

Sehr dank für so shöne worte grüße aus 🇽🇰🇦🇹

Vor 5 Monate
Rovena Zacelli
Rovena Zacelli

Kenget kosovare jane gjithmon patriotike dhe me kuptim Sef te kendoft zemra.!!!!

Vor 3 years
Redion Pajo
Redion Pajo

Eshte nje kengetare Shum I thjesht e me kenget qe te prekin telat e zemres 1 mije tu boft dita o vella Kosovo 🇽🇰 Albania 🇦🇱 is one ☝️

Vor 9 Monate
Bekim Shkodra
Bekim Shkodra

2 vjet kam qe jam larg Shkodres teme tbukur 200 vjet mduken Zoti ju rujt krejt shqiptart kudo qe jan e ishalla krejt me letra. ❤️🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Bekim Shkodra
Bekim Shkodra

@Mida Derjaj trujt zoti

Vor 5 Monate
Mida Derjaj
Mida Derjaj

Ishalla o zot se nuk ka me keq se te jesh large

Vor 5 Monate
Hamit Salihi
Hamit Salihi

Te lumt. Zerin e bukur. Jam ne ndrrim nate ne pun dhe disa here e ndegjova me lot ne sy ngase sot e kaloj gjysmen e jetes ne ket vend ku erdha 26 vjecar. Kush thot se mesohesh ku do qe te jetosh e gabim se paku flas per veten. Sa ma gjat aq me teper permallohem. Kisha me shkru akoma por nuk shof nga lotet, por edhe nga pleqnia. Allahu ju ruajt te gjitheve.

Vor 2 years
Nderim Xhoxhaj
Nderim Xhoxhaj

🥺😭😭😭 allahu ju rujt! Gajret se na merzite edhe neve🥺

Vor year
Mars Gamer
Mars Gamer

Respect for my albanian brothers from macedonia very nice song my mother is from albania and i love albania very much pershumdetje🇲🇰❤️🇦🇱

Vor 11 Monate
Jesus gonzalez
Jesus gonzalez

Good song 👌 respect from México 🇲🇽 🇦🇱

Vor 6 Monate
Ervin Qytyku
Ervin Qytyku

Respect brother

Vor 2 Monate
Nini
Nini

Holla muqos grasias.Pershendetje nga Kosovo 🇽🇰🇲🇽

Vor 5 Monate
Mikail Balkan
Mikail Balkan

I Don’t understand Albanian but i Like the music. Respect from Croatia 👍

Vor 3 years
Leon Matoshi
Leon Matoshi

Croatia and Albanian are brothers

Vor 4 Monate
ART PAP
ART PAP

Is the mother of your language.You spoken Albanian centuries ago

Vor 5 Monate
adem sipo
adem sipo

Bravo

Vor 6 Monate
Nuraj
Nuraj

👐👐

Vor 6 Monate
Muhamet Likaj
Muhamet Likaj

@Albin Nikq uuuuu

Vor 7 Monate
Albgangsta Gangsta
Albgangsta Gangsta

You never can get enough of this song now and then have to come back to remind you where you come from. As njiher nuk esht e mjaftushme te digjosh ket keng, edhe sa her ta digjosh te kujton se nga vjen, love you Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱and Kosovo 🇽🇰🇽🇰🇽🇰 from Uk. 🇬🇧

Vor year
jani cekrezi
jani cekrezi

Rroft Shqipria e madhe ❤❤❤Krenar per kete flamur 🇦🇱

Vor 2 years
Besim-Bošnjak
Besim-Bošnjak

Respect Albanians from Bosna !

Vor 5 years
Erion Shabani
Erion Shabani

Love Bosnians from Kosovo 🇦🇱🇽🇰❤🇧🇦⚜

Vor 8 Monate
John Inesi
John Inesi

Veliki pozdrav brate ...ze ceo bosanski narod...

Vor 2 years
1AstritIsm
1AstritIsm

Respect for you too our Illyrian brother.

Vor 2 years
Youtube aus Tirana
Youtube aus Tirana

Albanians say zoti not allah

Vor 2 years
Leonard K
Leonard K

Allahu Akbar🇦🇱❤

Vor 3 years
Anja L♥️
Anja L♥️

15 Shkurt 2020 , like kush e degjon akoma kte kenge 😢🥺😢🥺

Vor 2 years
Yani Yani
Yani Yani

29.04.2022.akoma degjohet.prsh nga qipro.yani yani

Vor 24 Tage
FILM SHQIP AL
FILM SHQIP AL

@Florian Dogjani 03/16/2022 nga Italia

Vor 2 Monate
Vebi Imeri
Vebi Imeri

14 janar 2022 dhe do te degjohet kjo keng deri sa te ket shqiptar qe rrojn ne mergim dhe qe flasin shqip dhe do lotojn

Vor 4 Monate
Armand Lleshi
Armand Lleshi

edhe sot 🥺 e degjojme

Vor 7 Monate
Oluap V.a
Oluap V.a

2021🥺

Vor 7 Monate
Ronin
Ronin

Ngelem rugeve te botes pa fe pa iman o zot na ndihmo😭

Vor 2 years
Hood Shqipez
Hood Shqipez

@Shkodran Shkodran pa fe je i mjerum

Vor 5 Monate
Shkodran Shkodran
Shkodran Shkodran

Hiqju fes,shiko punen e familjen te jen mire e tjerat ndreqen

Vor year
Dilaver Rushiti
Dilaver Rushiti

Amin

Vor year
Naim Mimi
Naim Mimi

Allall ta baft zoti fjal me ven mos u shpre ma shum se gabon 👍👍👍👍

Vor 2 years
Merry Official
Merry Official

Keng ma te mir per Gurbet nuk ka kendu kerkush perveq teje Respekt SEF DURA Vetem Shqiptaret e vertet i merr Malli per Vendlindje

Vor 4 years
Samuel Zabera
Samuel Zabera

Respekt for Croatia 🙏👌

Vor year
D L
D L

O Zot kur e degjoj ket kenge trupi me dridhet sa e mir them per veften mesh duk gurbeti si nr enderr po kur je larg familjes ska me keq 🤔🤔🤔😩😩😩 Pershendetje Nga Amerika gjith Shiptarve nga do qe Jan 💋❤️💋❤️

Vor 4 years
Sweety-Besa Stockholm
Sweety-Besa Stockholm

Edhe mue valla 😭😭😭😭🇦🇱🙌

Vor year
Havasi Immenso
Havasi Immenso

Pershendetje nga Italia..... Kudo te jemi vendi jone eshte gjithmon vendi jone.... 🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹

Vor 2 years
Besi Fangu
Besi Fangu

Pershendetje edhe per ty nga italia

Vor 2 years
Jaha Cahanaj
Jaha Cahanaj

hgf

Vor 2 years
Lulzim Krasniqi
Lulzim Krasniqi

Zoti Ju rujt shiptar e amerkes jeni oksigjeni Jon kur kosoven Mos e haroni

Vor 3 years
Pøtter
Pøtter

I'm half Turkish, Half shqipe i can't understand so much but this song perfect respect my all shqipes 🙏🏻🇦🇱

Vor 6 Monate
Gjeo Metri
Gjeo Metri

Edhe un të pershendes nga Mergimi 👐🏿😔

Vor 4 Monate
DARDANIA AL
DARDANIA AL

Guri i rënde peshon n’vend të vetë. Me trup në Amerik dhe me mendje në Kosovë në vendlindjen time,! Ju përshendes nga Chicago 🇺🇸 vllezër dhe motra!

Vor 2 years
Ilber Ademi
Ilber Ademi

😭 tlumt goja sef duraj.jemi emigrant na u kall zemra per venin ton ,👏👏👏🙏🏽

Vor 2 years
Al Ba
Al Ba

I ke djeg shqiptaret që janë në mërgim me këte këng :( Kur po i shoh komentet që nuk e kan pa vendëlindjen e tyre që sdisa vjet....:( Unë këtë vit nuk po mundem me shkue e sa e mërzitshme jam, jo kta që qe sdisa vjet s´jan kanë :(

Vor 8 years
Meriman Shatri
Meriman Shatri

Sa buker muzika gjithmon kendofshe

Vor 2 years
Veton Bilalli
Veton Bilalli

@lirim memaj Halla te koft bre vlla se e paske fol realitetin edhe un jam Gurbetqar per fat te zi..Per veq nje rroge me te mir dhe disa gjera nje ligj shembull. vertet jeta ne gurbet esht shum e ran shum gjithmon me mall gjithqkafit familjes vendin shokve miqve shtepis ishalla zotni na nimon e mjer per ata Gurbetqar qe e keshin vendin e tyre sepse kosova o vendi ma i bukur ne bot.Per fat te keq i kan hyp ne kry disa njeri te Pa fe...por edhe ata do ken fund.

Vor 3 years
Isuf Hoti
Isuf Hoti

Uu

Vor 3 years
Ujk
Ujk

I hope albania gets better i Iove thst country more then anything

Vor 2 years
Jam Ilire
Jam Ilire

Të lumtë goja!!!❤

Vor 3 years
Kenan Nikoci
Kenan Nikoci

My favorite song for ever 🙏

Vor 3 years
G Elizabeth
G Elizabeth

KOSOVA SHIQPERIA (DARDANIA) 🇦🇱 🇽🇰 love from the 🇬🇧✊🏻🇽🇰🇦🇱👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻👐🏻

Vor year
Ela Shehu
Ela Shehu

Me pelqen shume kjo kenge ❤

Vor 4 years
Enes Mansur
Enes Mansur

I really really love this!

Vor 4 years
Uk Shtanaj
Uk Shtanaj

Respekt....Shum këngë e bukur 👍 ....Përshëndetje të gjithëve nga Gjermania....🤗

Vor 9 Monate
vasil marashi
vasil marashi

Te kendoft zemra gjithe jeten tende respekte per ty. Like kush e degjon kete keng ne vitin 2020 .ky gurbeti na shkaterroj bre vllezer shqiptar .i pershendes te gjithe shqipteret nga ishulli i kretes greqi ...🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor year
vasil marashi
vasil marashi

@Anisa Aernica 💘💘💘💘💘

Vor 9 Monate
Anisa Aernica
Anisa Aernica

1

Vor 9 Monate
Elzo M.
Elzo M.

respect sef duraj,shume mire këngëtare!!!!🎵🎶🎼🎤

Vor 2 years
michael stegler
michael stegler

selam iz bosne....volim albansku muziku♡ srce moje za albansku bracu♡♡♡♡ shuuuuum bukur :)

Vor 4 years
Fikret Cedic
Fikret Cedic

Selam za sve albance svjeta iz rozaja

Vor 3 years
korab ruhani
korab ruhani

Zemra tu gzoft, qe 22 vjet ne amerik, sa her e ndegjoj ket kange ma qetson shpirtin momentalisht

Vor year
Lena Lena
Lena Lena

Like qofse e ndegjoni ende ne 2019 super kenge 👏👌

Vor 3 years
Basri Nuhiu
Basri Nuhiu

flm

Vor 2 years
Aferdita Zhegrova
Aferdita Zhegrova

👌👍👊

Vor 2 years
Avdi Shala
Avdi Shala

Lena Lena kenget e bukura nuk vdesin kurr nuk kan vite psh

Vor 2 years
Stayros Stayros
Stayros Stayros

Brava. Je. 1

Vor 2 years
Fatmira Dardan
Fatmira Dardan

Kushtrim Morina nga Dibra Vogel peshkopi

Vor 3 years
New@Day
New@Day

Jam nga jugu nga Vlora I love this song respect ✊

Vor 3 years
Klodian Vata
Klodian Vata

😅

Vor 2 years
Kuzhina e Beles
Kuzhina e Beles

South Albania 8

Vor 2 years
Nehat Abdullahi
Nehat Abdullahi

Respect Albanian from Macedonia❤❤❤

Vor 2 years
Falko Albanese
Falko Albanese

E vertet vëlla fjal me vend🇦🇱 Rrofte Shqiptaria

Vor 2 years
Menesa Asani
Menesa Asani

Të këndoft zemra gjithmon👍🏻👍🏻👍🏻

Vor year
Flori Mflo
Flori Mflo

Respekte ,per kengen po na plas zemra per femijet qe kemi ne emigrim 🇦🇱🇦🇱🙏🙏😂😂

Vor year
Klodii K
Klodii K

Respekt pa fund per kte melodi qe na e kthen mendjen ne vendin tone.

Vor 3 years
Jakup Jakup
Jakup Jakup

Një zë shumë i bukur ,karakteristik i veçantë, sapo e dëgjova më ka prekur. Ju uroj suksese të mëtejshme! Përshëndetje nga Berati! 7 Prill 2020

Vor 2 years
Lule Zefi
Lule Zefi

Zemra te kendoft 🙏❤️boll e ran asht Mergimi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙋🇮🇪🇮🇪🍀🍀

Vor 2 years
muradif delija
muradif delija

Kendofsh gjethmon zotri Sef , gyrbeti shum i ran ,pershendes gjith Mergimtaret ku do qe jan ,zoti ju rujt .

Vor 5 years
suzana hoti
suzana hoti

Tlumt Sef shume kong e bukur per me gurbetqaret gjithmon e mendoj edhe une ket per thmit tan🙏♥️😘

Vor 3 years
vasil marashi
vasil marashi

shume keng e bukur. ju pershendes nga ishulli i kretes greqi

Vor 4 years
Riri
Riri

Kenge rrenqethese dhe shume melodioze te kendofte zemra Sef Duraj, like kush e degjon akoma 17 gusht 2020.

Vor year
Tirane 2018
Tirane 2018

🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱 JU ❤ SHUME!

Vor 3 years
albanian patriot
albanian patriot

7 maj 2021 lot nga zemra nga kjo keng legjendare 😭😭❤️🇦🇱❤️🙏

Vor year
Donna
Donna

😭😭😭

Vor 4 Monate
Euron Buci
Euron Buci

Interpretim fantastik madheshtore bravo respekt .

Vor year
Donald George
Donald George

Love this song.

Vor 5 Monate
xhevdet Sadikaj
xhevdet Sadikaj

Kenga me e preferuar ne jeten time te lumte Sefe kame 24 vite qe nga pamundesia nuke kame vizitu Kosoven

Vor 3 years
Alb Channel
Alb Channel

Ahh sa mka mor malli per at vend 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇧

Vor 2 years
picodr'zzerre vedru
picodr'zzerre vedru

Zemra te knoft sef ,trujt zoti je mei Miri kangetar shqipfoles

Vor 2 years
Anna loren
Anna loren

Nga do te vijm, e nga do te shkojm.. Kurr shqiperin. Mos ta harrojm!!

Vor 3 years
Ardijan Rexhbeqaj
Ardijan Rexhbeqaj

O Zemra te kendoft gjith mon o Mbret i muzikes

Vor year
U C K Shqiperi Etnike
U C K Shqiperi Etnike

Kjo Kenge me prek Shpirtin dhe❤️

Vor 3 years
MEJREME ALIU
MEJREME ALIU

Ne mergim.ska lohet jeta o gyrbet qe na djege te lumt Sef Duraj e ndegjoj kete keng qdo dit si del fala kurr respekt per ty Sef😘👏👏👏

Vor year
leonard leo
leonard leo

Te lumt zeri sef duraj 🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Monate
Salaukovina Silna
Salaukovina Silna

Pozdrav svim Albancima..obozavam vasu muziku!!!

Vor 3 years
Lirim Beqiri
Lirim Beqiri

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 years
𝓜𝓮𝓻𝓲𝓽𝓸𝓷 𝓖𝓪𝓼𝓱𝓲
𝓜𝓮𝓻𝓲𝓽𝓸𝓷 𝓖𝓪𝓼𝓱𝓲

fjal me vend te knoft ♡♡♡♡♡♡ gjithmon vitet po kalojn ne mergim kjo eshte jeta e mergimtarit

Vor 5 years
Ferdinant Isaku
Ferdinant Isaku

28 Nov day off independence I uroj te gjith shqiptaret te jeni mir ne kte kohe te veshtir... 🇬🇧

Vor year
Ori Hektoriana
Ori Hektoriana

Na mer malli per shqiperin ♥

Vor 3 years
Fjora GEGAJ
Fjora GEGAJ

💖Kenga e mrekullueshme💖

Vor 3 years
Astrit Ajdari
Astrit Ajdari

Wa qfar kenge te knoft zemra sef 👍🏻👍🏻🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Vor 3 years
Elidon Halili
Elidon Halili

Respekt per gjith shqipet i rujt zoti kudo qe ndodhen angli 2021🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
skender beg
skender beg

Te kendoft zemra tan jeten respekte nga mergimi.

Vor 3 years
Kimete Matoshi
Kimete Matoshi

Shum keng e mir 🇦🇱🇨🇭👌👍

Vor 2 years
Ilir Gjura
Ilir Gjura

Te kendoft zemra per gjithmone 👌

Vor 4 years
Mexhide Ibrahimi
Mexhide Ibrahimi

Te lumt sef te pershendes shum me ket keng kaq te bukur dhe me ket ze te mrekullushem se naj knaq zemren e shpyrtin

Vor 3 years
Liza Pergjegji
Liza Pergjegji

Respekte albania

Vor 3 years
Xhihard Mehmeti
Xhihard Mehmeti

Mashallah kenga me e bukur.Rrofsh dhe qofsh gjithmon duke kenduar.

Vor 3 years
Jeton Berisha
Jeton Berisha

Atdheu asht atdhe edhe atëher kur të vret,/Atdheun do ta dojmë pergjithmon

Vor 4 years
H. Avdiu
H. Avdiu

Sefo a bahet edhe pak me folklorike bre, i shkon ketij zani tanit!! Të këndoftë zemra!!

Vor 5 years
Vasil Bibë Përlika
Vasil Bibë Përlika

H. Avdiu Degjo kengen e gezim ahmetaj Po just them dy fjal tverteta Se ai e ka kendu ket keng me qifteli

Vor 3 years
Artjola dobra
Artjola dobra

Kjo Keng ste merzit kurr te heq Mall 😥 te shton Mall paq Jeten e Sef Duraj 👏👏

Vor 3 years
Gashi Kushtrim
Gashi Kushtrim

Te lumt goj o Sef Duraj se na knaqe.

Vor 4 years
Hajzer Ferizi
Hajzer Ferizi

Goja te lumt I nderuar sef

Vor 2 years
Besi Moka
Besi Moka

rrespekt per kte kengetar te nderuar

Vor 6 years
Dhembi Ligor
Dhembi Ligor

Zoti qoft me Ju 🇦🇱♥️

Vor 4 years
Arqile Konda
Arqile Konda

Me te dhimbshme, me helmurese , me te neperkembur , me te pambrojtur , me fatzese se te jesh larg dhe I harruar dh e nga re tute ,...S'KA . ..NUK KA ...POLITIKANET NA E NXINE JETEN ! BASHKE ME ATA QE DUAN PARTITE ME SHUME SE MOTRAT E VELLEZERIT !! SI U KATANDISEM O ZOT , O ZOT !! NA BASHKO !!

Vor 2 years
Flamur Rudaku
Flamur Rudaku

E kahit jeeee

Vor 3 years
Flamur Rudaku
Flamur Rudaku

Falimderittt

Vor 3 years
Ervis Salikas
Ervis Salikas

Super keng 🌟🌟🌟

Vor year
Agron Fejzullahu
Agron Fejzullahu

Nga America 🇺🇸 me zemër ❤️😢

Vor 2 years
Zemrushja♡
Zemrushja♡

***24.7.2020***hala e ngoj se jam merzith per Familie ne Kosov😢😢😢

Vor year
senad. ba
senad. ba

Sef Duraj, ju jeni më të mirët... 👌🏻👌🏻👌🏻

Vor 3 years
Brigelian Prenga
Brigelian Prenga

Te lumte goja ore kengetare jame nje Shipetare jetoje ne Itali na heqe pake merzi e plage qe kemi ne zemer te lumte goja lume prinderit qe te kane lindur zoti te bekofte

Vor 3 years
Alfonc Ndoja
Alfonc Ndoja

shume shume keng e bukur,vertet melodi impresjonuse...........

Vor 8 years
Arben Selmani
Arben Selmani

Te lumte ! kenge shum e bukur !

Vor 5 years
Osman Fetija
Osman Fetija

Oi nderuar Sef Duraj zemra te kendoft gjithmon e jetè. Je i veqantè pèr mue na knaqe me kete za Bilbili. Zoti te rujtè e tè bekoft i madhi zotè. Jemi shumè krenar me kènget tua Rrespekt pa fund

Vor year
Xhuljan Sadiku
Xhuljan Sadiku

Rritemi duke shpresu me ik ne perendim, tani qe jemi ne perendim duam te gjithe te kthehemi ne atdhe 😢 Jemi emigrant ne Shqiperi emigrant ne Perendim 😑

Vor 4 years
Bro-you-so-funny-funny
Bro-you-so-funny-funny

Te lumt goja sef kang e qellume edhe e vertet se me vend  tanin ska kerkun kerko ka te duash.

Vor 7 years
Voci Bardhok
Voci Bardhok

Vfrancf

Vor 3 years
thomas kiel
thomas kiel

Te lumt sefo

Vor 4 years
niki dardania
niki dardania

anaconda kiss brravoooo

Vor 5 years
Taulant Mema
Taulant Mema

Eshte nje kang e persosur..kengetari mrekulli..orkestrimi i persosur..koreografia fantastike...ju lumte more djema..

Vor 4 years
ARY MILANO KING
ARY MILANO KING

Te lumt goja sef duraj👍

Vor 3 years
Mahire Hoxha
Mahire Hoxha

Kenga shume e dhimshe respekte per kngtarin

Vor year
Gruco Trifunovic
Gruco Trifunovic

Super muzika!!!!

Vor 7 years
HaMeS
HaMeS

Kenge e pavdekshme 👍

Vor 3 years
Victoria Paloka
Victoria Paloka

Bravo 👏👏 ju pershendesim nga America

Vor 2 years
Erdem
Erdem

Big Love for Albania 🇹🇷🇦🇱

Vor 7 Monate
Anthony Sati
Anthony Sati

Sef Duraj Te kendoft zemera jetojm shum vite larg Atdheut por kenaqemi tuj ndigjue kang te bukura Pershndetje NY USA

Vor 2 years
Dritan Zyberi
Dritan Zyberi

Respekte Sefa kenge e mir shume Kosova nuk harrohet se esht fituar me gjak dhe mundim shum te madh

Vor year
Vilma Vukaj
Vilma Vukaj

Zemra kurr sna gezon , me shpirt te coptuar jetojm , sa do doja te jetoja atje ku zemra me gjen qetsi dhe lumturi, 🇦🇱♥️🙏

Vor 3 years
Sadik Elezi
Sadik Elezi

Shum e vertet fjala jote, te pershendes nga London,

Vor 3 years
Flori Lnd
Flori Lnd

Sa here e degjoj me renqethet trupi❤️2019❤️

Vor 2 years
Eduart Edi
Eduart Edi

bravo te qoft per ket keng e muzik te mrekullushme,mendoj se atdheu I njeriut esht ai ku njeriu gjen veten e tij,

Vor 3 years
IGBALLE Rexhep Krasniqi
IGBALLE Rexhep Krasniqi

te lumt sefduraj se edhe live je i njejti me zerin e bukur

Vor 5 years
Shemsi Berisha
Shemsi Berisha

IGBALLE Rexhep Krasniqi k

Vor 4 years
Samsung Tirana
Samsung Tirana

Te lumt goja 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😢😢😢😢😢

Vor 4 years
Fatjona Poka
Fatjona Poka

sef duraj te pershendes nga gjermania . kenge perfekt dhe vertet prekese per mua dhe te afermit e mi....byyy

Vor 5 years

Nächster

Duli- Kushë është në gurbet.

3:20

Duli- Kushë është në gurbet.

DuliOfficial

Aufrufe 6 500 000

Asim Gashi - Po i bjen era retë e zeza  (Full HD)

5:28

Dava Gjergji - Ministrat ne Londer (Official Video HD)

6:05

Dava Gjergji - Ministrat ne Londer (Official Video HD)

Dava Gjergji Official

Aufrufe 2 200 000

USING iPOD IN 2022

13:08

USING iPOD IN 2022

Plainrock124

Aufrufe 241 474

meet my new roomates !

7:18

meet my new roomates !

ImDavisss

Aufrufe 380 933

Sefë Duraj - Jam merzit

4:19

Sefë Duraj - Jam merzit

Sefe Duraj

Aufrufe 3 800 000

Smail Puraj - Bama hallall moj nane (EuroLindi & ETC)

4:03

Këngë Gurbeti Me Qifteli

2:35

Këngë Gurbeti Me Qifteli

Keng Kurbeti - Topic

Aufrufe 687 000

Shkurte Fejza - Mora fjalë(Official)

4:52

Shkurte Fejza - Mora fjalë(Official)

Shkurte Fejza

Aufrufe 18 000 000

Sedat Rama - Vallah

3:44

Sedat Rama - Vallah

SedatRamaOfficial

Aufrufe 8 400 000

Sefe Duraj - O shpirtush (Official Video HD)

4:20

Johnny Depp, “Yes Sir, that is a lot of Marijuana”.

1:00

FYNN KLIEMANN & Co : Sinnfluencer Exposed

39:24

FYNN KLIEMANN & Co : Sinnfluencer Exposed

Der Dunkle Parabelritter

Aufrufe 441 698

Eckige Knödel | Grünwald Freitagscomedy | #shorts

0:22

Eckige Knödel | Grünwald Freitagscomedy | #shorts

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 106 068

Du bist nicht da, wo du denkst!

9:22

Du bist nicht da, wo du denkst!

Dinge Erklärt – Kurzgesagt

Aufrufe 272 912

Ich bin zu schlau

12:20

Ich bin zu schlau

MSA German

Aufrufe 280 753