Sara, Jasmina, Atdheu, Andi dhe Erlindi, "grupi" që po bën lëmsh programin - Përputhen, 3 Mars 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 52:57

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Lati Prezja
Lati Prezja

Kjo sara shum e mir mere mi andin se shkoni bashk

Vor 16 Tage
Besnik Janca
Besnik Janca

Oj sindi nuk të njoha moj dreq

Vor 16 Tage
saliji merxhan
saliji merxhan

Lediana buzet i ke be si byth majmuni ste shkojne fare moj e ke prish veten kot fare pfffff ik mevlan nga ajo se ske gje prej saj

Vor 17 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqe

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq w Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqea qeaea qeqeq ada

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqe

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq,q

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqwq

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqea qaqaa

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqea

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

Vor 19 Tage
berti llani
berti llani

Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

Vor 19 Tage
Anisa Balla
Anisa Balla

The company will have to be the first person in your career to have the right tools to help you find your best performance goals in terms of the company that you have to make sure they are willing with the company's business environment that they have made from the same process that you can achieve your goals with a new one or more people who are willing for you to make a difference to their business partners will be the only option to buy the company will be the only ones who have a good understanding about what you can do in the future of your business partner with the company's business environment that has been able to make the decision to take advantage over their business development team in a few days before you have to understand that you have to understand what you're looking for a long time to get to know them well before it is a very short time frame of a product that you can expect them in Paterson or other financial firms that they will have to understand what the company will have a good understanding of the company that has made the decisions that will be able that they will have a job that is important for the future will be the best of all the time you Don't think I cannot do this anymore because they Don't worry you can expect from the company will not best be able for more than you might expect to see what the company will have to be able that they are willingness you will be responsible to them company's success with their products in a way you are doing what they are willing to work on the project to achieve the best possible solution to a good decision on what they all want in their work as well in other ways to ensure the customer experience will be the first to be able to get the best decisions you can expect from the same situation as the customer service is not going to be the only option to buy a car business is not going anywhere near you or even months before you begin to get a better job market in order that will help them achieve their bestseller goals they have to be successful with your team that will be able to get a better future that will be responsible with our customers are not the only one who will have the opportunity for you to be able that you have been able for many years before the market is the right time to make sure you get the most successful business decisions that are important for the company will not have the right tools in place to make sure they are willing with the company will have to be the first one to choose a new one that has been working on the next few years because they are willingness in the future will be responsible with our efforts as well in our future efforts to make sure you are going through your research on this process of making the business will be responsible with our efforts to make the decision to take advantage over their own success to make sure you are doing what you are going through your work with them to achieve the desired results in the best decisions they have to make sure they know what is happening in the next few months or months before the market in which you will have the best chance for them that you have to understand what they are willing for your company in order for the company will be able for more than they are willing for the past few years because they are willingness you can achieve that we will have to be successful in ensuring our clients will be responsible to them in their work together to achieve this goal in order for a year to make sure they know what you are going to get the best of their customers to make the decision they are willing to pay Anisa is not going through the work process that you have the right tools for the company will be responsible with their own way of thinking about how to get a better future with a strong customer support team to make sure you have a better understanding about what you're going through the same process as the company will not be successful with your team that you can achieve your best results in a few months of the company that will make the best decisions you will be the best decisions you can get them to provide you to be abled to make a good understanding the whole new business is better understanding about what we are not going anywhere near the top line of your business to mak you have to make the best decision to take advantage over time to get the most out there are the most successful people who are in your business partner for you will need it more than one thing to be successful in the future to be able to make sure that they have to be the only one to be the bestfriend of your car business is going well for you will need the opportunity for you to make a difference between the two companies who have the best of all time to be able to make sure that you can achieve that in your company that you have the best chance for you when you having the opportunity to be the best of the market is to be the only ones who are willing to work together to make sure you are doing the work process that

Vor 23 Tage
Lani U
Lani U

Ana2 shkoi dhe ia la amanet Buzet Ledianes

Vor 29 Tage
Lani U
Lani U

Djali ri qe ne dy puntata qe mundohet me fol diqka, Bora perveq qe i ka dhene mikrofonin fjalen se ka ndermend me ja dhene edhe i shkreti sikur se din emisionin aty duhet me fol pa marr leje nese do me u degju

Vor 29 Tage
T Ó T Ò Beats
T Ó T Ò Beats

ma palidhje takim skom pa

Vor Monat
Kralb Oz
Kralb Oz

Sa her del ky Erlindi mduhet me nejt me komande ne dore qe tja boj Skip tan kohes! 😆

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

Qr ai erlindi esht shum gjynah dukej si i afrohej per ta puth e ajo se linte. Erlind shpresoj t gjesh nanjeren edhe t heqesh virgjerin o shok se je djeg fare

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

Sara Erlindit: te pelqejne gjerat e lehta apo te veshtira? Erlindi: normal qe te veshtirat Sara: shume mire me pelqen. Une: 🤔 kush eshte e veshtira ketu?

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Ore njerze a keni llogjik ju apo jo Jasmin me covit edhe Andi aty plaq e pluq dje edhe sot po shperndajn virusin e gjithe bota ne kriz E ju nuk doni tja dini

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

From

Vor Monat
Ersi Bebri
Ersi Bebri

antonela eshte yllllll i vertete

Vor Monat
bilinas mini
bilinas mini

From

Vor Monat
Reni Jesku
Reni Jesku

Erlind gopi ik nj sekond e m par o cop palle

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

formimit te cifteve apo familjeve te reja por do te marrin nji shikueshmeri me te zgjeruar dhe zgjidhjen e shume gjerave ose pengesave qe ju dalin te rinjeve e te rejave ku do

Vor Monat
Megi E
Megi E

Sapo humba 52 minuta e 57 sekonta me takimin e ktyre vari teneqen😂

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Pse mzgjodhe thot robqimi kur ja ka kerku vet takimin

Vor Monat
B- 52
B- 52

qka don me vertetu TOP CHANNEL me ket Emision ?

Vor Monat
Xheni
Xheni

O Jasmina o burr

Vor Monat
Feim Ahmedi
Feim Ahmedi

71iii5

Vor Monat
Venera Zuka
Venera Zuka

O Sara boll vjelle🤮🤮🤮🤮 shpresoj ta kesh virus😖😖😖

Vor Monat
dude difi
dude difi

Data 5 marse

Vor Monat
Seli Seli
Seli Seli

A Shkoi ANA KAURRI NUK SHIKOHET KY EMSION MAT MIRA JAN KAN T MA INTERESON JAN.KAN MELISA ANA KAURRI FATJONI

Vor Monat
muk mak
muk mak

😂😂😂

Vor Monat
Vizatime me laps
Vizatime me laps

Per nje dite u "sherua" Jasemina 😑😏

Vor Monat
Granit Salihu
Granit Salihu

25:41 thats my man

Vor Monat
marina del rose
marina del rose

erlind sa creepy

Vor Monat
explodeish mode
explodeish mode

Pse mzgjodhe thot robqimi kur ja ka kerku vet takimin

Vor Monat
Aferdita Shabani
Aferdita Shabani

From

Vor Monat
Tjkkhurr Ggikkhhseru
Tjkkhurr Ggikkhhseru

Hahahaha lot 🤣🤣🤣

Vor Monat
Ismail Ismail
Ismail Ismail

Une ja u kam bere te ditur juve e produksionit qe me ket lloj labirinth emisioni keni qene dhe jeni te destinuar qe te deshtoni doni apo sdoni ju keni gati gjaashte muaj e qofte vec nji cift s keni formuar ,sepse i atille eshte formati i stresuar prandaj po ja u bej perseri te ditur dhe per here te fundit qe vec idete dhe alternativat e mia ju japin drejtim jo vec formimit te cifteve apo familjeve te reja por do te marrin nji shikueshmeri me te zgjeruar dhe zgjidhjen e shume gjerave ose pengesave qe ju dalin te rinjeve e te rejave ku do te cajme labirinthet barrierat e shumta qe na jane katapultuar ,e mundesisht tregojani regjise ose drejtuesve tuaj vec ata mund te me deshifruar e ahere falas ndihme kam per t,ju ofruar ,ne te kundert vazhdoni deshtimin sic kini deshtuar oky,,civediamo presto,,,,,

Vor Monat
Suela Asani
Suela Asani

Krejt ren po smunu qr

Vor Monat
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis

Sa her qe ledjana vjen ne studio kalon nga gomisteria dhe fryn buzet 🤣🤣

Vor Monat
bern makiola
bern makiola

Ca esht ky lloj servili tamom maniak 😂😂😂😂

Vor Monat
selina Shala
selina Shala

Kjo sara duhet te largohet menjehere

Vor Monat
taki jahija
taki jahija

O Erlind je boll facer, por fatkeqesishte je shum "NAIV".

Vor Monat
Eni Shllaku
Eni Shllaku

37:50Arjan je gjigand😂😂😂🤣

Vor Monat
Labëria News
Labëria News

A kemi miq nga Laberia ?? :)

Vor Monat
alda ndoj
alda ndoj

Nobody: Mevlani u be romantike pasi preku patlixhanin 😂😂😂😂

Vor Monat
Ekly Skift
Ekly Skift

Kjo u bo telenovele pa skenar! Te gjithe po hapen kot e bejn si filozofe, flasin kur sduhet, shahen per fame po rendesi ka qe klikimet te shtohen. 😆😆😆

Vor Monat
Omi Omi
Omi Omi

Kur Mevlani jep mendimin e vet ti Bora nderhyn duke thene se Mevlani si shume i perfshire ne kete situate... dhe ne qofte se Antonela ,sa here qe Lediana merr fjalen ,ajo nderhyn duke folur edhe ne duet por nuk te kemi degjuar qofte edhe nje here duke thene se ajo sikur eshte perfshire ne kete situate Shume e qarte , pra le shume !!! Kjo le per te kuptuar shume Sikur edhe ti perfshihesh aty ku dhe kur do por jo kur duhet👎👎

Vor Monat
Anna
Anna

jasmina po luan rolin e anes1 qe i shperndahu “paracetamolet” tek ter cunat dhe kto na bejn per budalla me te tjr dalin takim dhe me te tjer jan te lidhur. na u bajak ky emision ishalla s jepet me

Vor Monat
rodla Aldor
rodla Aldor

Sara kengetare dhe jasmina fanse hajde plera , ca kenge thot sara apo ka kenduar me lop

Vor Monat
John Leonin
John Leonin

Andi 50:38 parameno me bo diqka tjeter LOL

Vor Monat
Dardan Halili
Dardan Halili

Pash boll komente per Erlindin uroj mi lexu edhe ai vet e me kuptu realitetin...!!

Vor Monat
hortensia #
hortensia #

Keshtu eshte kur keto 2 kokeboshe zgerdhiheshin me gocat e tjera në studio

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

46:32 Antonela: A nuk ti lepivi😂😂😂😂😂😂😂 mos vdeksh kurr moj shkodrane me bere per te qesh

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Kush nga komentuesit i ka par ato fotot e Erlindit ne internet kur doli ne takim me Jasminen😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

17:32 Jalla moj Sindi. E ktheva tre her derisa arrita te te njihja qe ishe ti😂😂😂 cesht ky look moj moter

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Cfar injorimi dhe mendje madhesie qe ke moj Sarushe. Edhe sikur te ishte Jasemina nje nga fanset e tua a mendon se esht e drejt tja perplasesh kete gje ne surrat per ta ironizuar? Nese e bejn kete gje te gjith ata njerez qe merren me muzik kundrejt fansave te tyre atehere i bie qe muzika te zhdukej pasi klikimet e fansave e rrisin audiencen e nje muzike ne youtube. Nese te gjith muzikantet dhe kengetaret kane kete sjellje me fansat e atyre atehere kengetarit dhe muzikes i vjen fundi. Ku esht muzika jote sot?😘

Vor Monat
Everything
Everything

Ahahahaha nji margarita me t gjitha thot ai

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Te gjith e kan gjetur justifikimin:Largohemi nga studio per te shmangur agravimin e situates......sikur kushedi ca bejn kto po qe se qendrojn ne studio te vrasin ta heqin lukthin. Jan per tu pas shum frik gjasme

Vor Monat
Saida Gohan
Saida Gohan

Uaaa paska ardhur Sara. Te pash ne nje insta story me Erin. Si kalove dje me te? Te paska mbush me energji full.

Vor Monat
Raian Roi
Raian Roi

Ahaha juli 1 troc i thot gjerat

Vor Monat
illyrian blood
illyrian blood

Po ci ke ato cica o mevlan Vish nje recipet se na flliqe

Vor Monat
Renald Renald
Renald Renald

Ikni mer shurra dhe shurraqa Prostitutat dhe bythqira

Vor Monat
Lyon Lyon
Lyon Lyon

O erlind o vk o daun

Vor Monat
landi llari
landi llari

Zgjebsa te gjith u beret bajat fare

Vor Monat
Nisa Hysa
Nisa Hysa

Bora me kete model flokesh ngjan si KlEA HUTA.

Vor Monat
Almira Mule
Almira Mule

💗

Vor Monat
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku

Po kta andin po kopjojn me kete vetull te prer po andin e pelqente publik se ishte i bukur dhe kishte karakter serjos o pyk erlint

Vor Monat
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku

Po ter me bisnese jan keta po ik or

Vor Monat
suzi ana
suzi ana

Pse a smund te kercejn dy apo 3 cifte njeheresh 😅😅😅

Vor Monat
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku

Pan andin kete me vetull te pter dhe tegjidh me vetulla te prera po ik o erlint ik se andin nuk e pelqenin se jishte vetullen e prer po ishte i bukur dhe karakter serjos

Vor Monat
Swtirh Ujku
Swtirh Ujku

Po sa pordh shet ky erlindi ter kete muaj nuk ja varte asnje vajs rinte si mut 💩💩💩

Vor Monat
Tauland kuci
Tauland kuci

Kta jan te ber lamsh pa fillu

Vor Monat
suzi ana
suzi ana

Uaaaa kjo antonela ooo zot me rob te trash sme kan zen syt

Vor Monat
Gjin Geshtenja
Gjin Geshtenja

Sec 48:03 andi😂😂

Vor Monat
AGRO WEB
AGRO WEB

Mirembrema ! Per te gjithe ata qe ishin mbeshtetes te mi ne Perputhen po i informoj per kanalin tim ekzistues ne Youtube ku do tju informoj dhe per projektet e mia ne vazhdim ! Fansat e mi mund te me bejne brenda deshires SUBSCRIBE ! JU FALENDEROJ NGA ZEMRA

Vor Monat
lulet e vetmuara _fans_gokçe
lulet e vetmuara _fans_gokçe

sa me vjen keq per jaseminen kjo sara eshte shtrig edhe jasemines i thot shpirtin e zi ajo eshte qe ja vjedh te dashurin jasemines ku ishe me par per ta mar andin....

Vor Monat
Ola Nikolli
Ola Nikolli

E keni degjeneru rinin shqiptare,mbylleni si program se kta sbejn per ktu,ca shifet ktu nuk shikohet ne asnje vend te botes,me vjen keq per Arjonin i vetmi njeri tamam aty,mbylleni se esht turp.

Vor Monat
Mirko Shima
Mirko Shima

A ka menyre si te sillet kjo Antonela Ku ka jetuar kjo ne milano apo ne quartoggiaro apo ne rozzaano. .

Vor Monat
Eda Hushi
Eda Hushi

Çfar trapi i madh ky Erlind😂😂😂😂

Vor Monat
Herolind Krasniqi
Herolind Krasniqi

O Tisha une aty ne kuzhin me rop shpie ja kisha ba ksaj sares at peshkun e madh aty 😂❤️❤️

Vor Monat
Enxhi Xheleku
Enxhi Xheleku

O Sara o idjote komplet kush te pyeti kush je ti anxhenda po ik moj amon ma shpife

Vor Monat
Dela Ergos
Dela Ergos

Antonela gjithe kohes duke pire si lope!!😂😂😂

Vor Monat
kuishia
kuishia

ERLINDI SHKON ME SINDIN SEPSE QE TE DY JAN TE VIRGJER🤣

Vor Monat
Drita Ndreu
Drita Ndreu

Hahahahahahhahaha

Vor Monat
Rudin Misirii
Rudin Misirii

Mund te kaloni mga kanali im sepse kenge te reja po vin ..ju lutem nje subscribe dhe jua kthej

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Sara ka vajtur dhe me mijte vetem mullixhi nuke rastisi!!!

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Erpidhi kare me syze peshk kanali hahaha

Vor Monat
anonymous 2020
anonymous 2020

Shum.vk kjo sara shum.negative e ordinere femer .

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Me ne krye te OXHAKUT Arjanin ata bij kurvash turperojne RININ SHQIPTARE mbyllni shpite publike qihuni si qiheshin nenat tuaja o dobica

Vor Monat
jona jona
jona jona

Sara super k..v per kete skam aspak dyshim pika cunave aty qe meren me kete basarden po skan dhe faj cunat se nga emisjon ne hotel i mer me radhe kjo

Vor Monat
D Brahimi
D Brahimi

Arjani sindit rumunet ikin ne EU ti ik ne Romani😂😂

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Kta djemte aty me kujtojne kulaket para 40 vjetesh qe su jepte njeri vajzen nglen pa martuar sa u hap degjenerimi moren lope me dy vica!!!!

Vor Monat
Arta Prendi
Arta Prendi

Bravo arjan fole bukur

Vor Monat
Albana Ca
Albana Ca

Aman cfare femrash kane hyr !

Vor Monat
milki millkiii
milki millkiii

sara ti je nje mute asgje me shum me vje keq pse je ksi femen e till aq idijote o zot se di tmerr😑

Vor Monat
fimi mustafaj
fimi mustafaj

sa bukur gjeni justifikime me kete kovidin qe nuk vin ne emision jeni bo te neveritshem

Vor Monat
fimi mustafaj
fimi mustafaj

jeno bo emision vk

Vor Monat
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Po te kishin prinder s do ishin ne shtepin publike qe hapet kane dashnoret e MAMAVE me te huajt.

Vor Monat
mirela ismaili
mirela ismaili

o rropshe Saraaaaa sa kare qe je ik q... andej

Vor Monat

Nächster

Dead by Daylight | Resident Evil | Teaser

0:24

Dead by Daylight | Resident Evil | Teaser

Dead by Daylight

Aufrufe 827 804

F9 - Official Trailer 2

3:21

F9 - Official Trailer 2

The Fast Saga

Aufrufe 16 900 280

17 und 42: Liebe kennt kein Alter | Part 2 | Hilf Mir!

16:27

17 und 42: Liebe kennt kein Alter | Part 2 | Hilf Mir!

Hilf Mir! Jung, pleite, verzweifelt

Aufrufe 227 838

Marshall McCraw Bucket Prank! #shorts

0:33

Marshall McCraw Bucket Prank! #shorts

Marshall McCraw Shorts

Aufrufe 11 932 443

Extreme $100,000 Game of Tag!

16:54

Extreme $100,000 Game of Tag!

MrBeast

Aufrufe 22 472 073

Benim Adım Melek 61. Bölüm

2:15:56

Benim Adım Melek 61. Bölüm

Benim Adım Melek

Aufrufe 568 844

Sefirin Kızı 48. Bölüm

2:22:42

Sefirin Kızı 48. Bölüm

Sefirin Kızı

Aufrufe 1 340 907

Minus Freunde im Ramadan ⎮ Younes Jones

5:37

Wenn Eltern das Eiweißpulver finden.

2:09

Mucize Doktor 58. Bölüm

2:14:30

Mucize Doktor 58. Bölüm

Mucize Doktor

Aufrufe 726 777