Rrëfimi prekës i vëllait të 25 vjeçares e cila vdiq bashkë me familjen në aksident

jeta ahm
jeta ahm

😢😢

Vor 2 Tage
donjeta gashi
donjeta gashi

😭😭😭😭

Vor 2 Tage
Ekuran Shabani
Ekuran Shabani

Ngushlime zoti mend ja rujt

Vor 3 Tage
Lia Bytyci
Lia Bytyci

Shummm prekse 😪

Vor 3 Tage
xhevahir Xhoka
xhevahir Xhoka

ndushellime nga qene e shkruar prej allahut zoti ju futu saber familjareve

Vor 3 Tage
Maria
Maria

Te gjith jemi te asaj rruge po ne ket menyre eshte e pa pranueshme dhe shum e dhimbeshme 😧😧🙏,

Vor 4 Tage
Ismail Jahii
Ismail Jahii

Allahi nxhehnet ishalla ooh Zot shum rast i dhimshem fmit ooooh Zoot shum kec.

Vor 4 Tage
Peja Peja
Peja Peja

Ngushllime

Vor 4 Tage
Dorothea saraj
Dorothea saraj

Nuk ka me tragjedi te madhe. Sie u shua nje familje per pak sekonda ?.😢😢😢😢ngushellime familjeve te te ty paleve. Ska fjale per te ngushelluar

Vor 4 Tage
Toni Toni
Toni Toni

Ngushllime Familjarve zoti i Meshiroft 🙏🏼 Zoti jav dhasht durimin e sabrin Amin

Vor 4 Tage
Pacak Abdurrahman
Pacak Abdurrahman

😭😭😭😭😭 o Allah. Mos na sprovo meni sprov qe smujm ne duru. Ja rabbi meshiroft Rob te tu pranoji si shehid Amin

Vor 4 Tage
Mia Bajrami
Mia Bajrami

Zoti n Xhehnet Inshallaah bashkë ju lashtë pergjithmonë 🤲🏻😔

Vor 4 Tage
Lijmane Kryeziu-Cerimi
Lijmane Kryeziu-Cerimi

Allahu Inshallah i ka Shpërblye me Shkallën më të Lartë të Xhenetit e Familjes ja shtoftë Gajretin..Se shumë mërzi e madhe

Vor 5 Tage
Liridona Shaqiri
Liridona Shaqiri

zoti nxhenet. se kuptoj pse i shtini fotot e ksaj familje ninternet. kto jon privat, keni pak respekt!

Vor 5 Tage
Lajmi i Ditës - Today's News
Lajmi i Ditës - Today's News

Pershendetje Liridona Fotot e kesaj familje jane tashme ne internet, ata vete i kane vendosur, ne fb. Ne fb ekziston opsioni qe te lejon ti besh fotot private, por shume njerez nuk e perdorin kete opsion duke e preferuar ndoshta qe fotot ti lene publike. Nuk ka asgje te keqe ne kete.

Vor 5 Tage
Drita Rita
Drita Rita

Edhe qe nuk ju kom njoft u myta tu 😭😭😭😭😭😭

Vor 5 Tage
El Pllana
El Pllana

Ngushllime edhe Pse si njof pro me lot jemi Gjith me dhimbje 😭😭😭😭😭

Vor 6 Tage
Germany Albania
Germany Albania

jemi te shokuar nga kjo ngjarje o zot i madh jepu forc familjareve da po me dhimen 😢😢😢😢

Vor 6 Tage
Germany Albania
Germany Albania

o sa gjunah zoti ju dhasht forc famijes sa po me dhimen ne gjhnet ishalla kan shku shum dhimbje e madhe 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 6 Tage
Melisa Thaqi
Melisa Thaqi

Teper po mvjen keq po Kit vend e Ka mallku zoti sduhet me ardh kerkush ktu

Vor 6 Tage
Alma Begic
Alma Begic

Soooo endlos traurig 😭😭

Vor 6 Tage
? ?
? ?

Oh zot bre ngushllime 😭😭😭zoti gjenet qoft ket familje se shpirt muka dhimt spona hiqen pej mendje zoti gajret te gjithvr 🙏😭😭😭😭

Vor 6 Tage
Dardan Malushaj
Dardan Malushaj

Ishalla per gjenet se nuk mund as te sho ket tragjedi te dhimbshme

Vor 6 Tage
Nurije Bujari
Nurije Bujari

Ju shprehu ngushllime nga zemra per Familien inschallah ju jep zoti gajretin e forzen e inschallah per xhenet kan shku Amin

Vor 6 Tage
Haliti Gyli
Haliti Gyli

Allahu jashtoft sabrin the gjith familjes 😢😢😢😢😢😢

Vor 6 Tage
Gjegji Bytyqi
Gjegji Bytyqi

Ngushllime Familjes😢

Vor 6 Tage
Albin Fazliu
Albin Fazliu

allahi me xhenet ishalla po dhimje madhe zoti vudhasht sabrin ishalla

Vor 7 Tage
Buqe Berisha
Buqe Berisha

O zot po shum kom gja kur ikom pa ngushllime familarve

Vor 5 Tage
Genis Alija
Genis Alija

Tragjedi e madhe plot dhimbje dhe lot 😭😭😭😭

Vor 7 Tage
aferdita nazifi
aferdita nazifi

ngushllime allahu me gjenet😢😢😢😢😢

Vor 7 Tage
Zade Imeri
Zade Imeri

Ngushllime allahu ne gjejnet. 😢😢😢😢😢😢

Vor 7 Tage
Shyqo Sharka
Shyqo Sharka

😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😨😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧😧

Vor 7 Tage
Antigone Idrizi
Antigone Idrizi

Ngushllime edhe pse si ngjo nav kan dhimt shum kjo familje ku te pervohet njeri pe e dike shka osht me hup familjart edhe une e kam pervue e osht shum zor zoti ne gjinet

Vor 7 Tage
Luljeta Bajrami
Luljeta Bajrami

Ngushllime familjes 😓😓

Vor 7 Tage
Bajram Llatini
Bajram Llatini

Ngushellimet vellait zoti i didn't saber

Vor 7 Tage
Argent Sinani
Argent Sinani

Allahu n gjenet gajret familjes ngushllime

Vor 7 Tage
Adriatik Islamaj
Adriatik Islamaj

Allahu ju dhasht gajret se zbesoj se ka ngel njeri pa u prek shum nga kjo ngjarje rend qe u ndodhi po ato i paste que Zoti ne xhehnet u ju familjarve ju dhasht durim Amin.....

Vor 7 Tage
Ejmen elhamdulila qe jemi musliman
Ejmen elhamdulila qe jemi musliman

Kaq eka njeri ALLAHU XHENETIN.SHUMMM MERZI SHUMMM.SABER JUVE GJALLVE

Vor 7 Tage
Mili mili Mili
Mili mili Mili

Me vjen shum keq per kete familje zoti I preft ne paqe dhe zoti u dhent forc familjarve te vet inshalla ......? Va qifsha familjen ai si è ka kete kanal se nuk esht per te ber vius ky rast injorant njerz mos hyni aty ku nuk ju takon nuk i intereson as kujt se cfar thoni Por mos I aksegjeroni gjerat se jan 5 veta te nje familje dhe dhimbja Per cdo prind esht shum e madhe nese do i dondhte kjo gje Por ka shum njerz te pa moralshem ne kete tok qe tentojn te bejn like duke ber budalliqe zoti te denoft ty qe e ke kete faqe injorant

Vor 7 Tage
Ena Meta
Ena Meta

Kjoo tragjedi e pa besushme sun po besoj me lot po kaj edhe pse spo enjo ket familje amo gjakin shiptar ekomm ooo zot jepju forc tjerve te jetojn ooo bre sun po shkruj mo ishalla ne gjenet oo zott

Vor 7 Tage
Saranda Sara
Saranda Sara

Ju dhent zoti forc

Vor 7 Tage
Vehab Bajrushaj
Vehab Bajrushaj

Allahu ne gjenet. Zbrit ramet mbi familjaret e tyne

Vor 7 Tage
Fk Off
Fk Off

*Can anyone say in English what this suppose to be about? Bcz I dont understand.*

Vor 7 Tage
Nehat Lama
Nehat Lama

Fk Off yesss

Vor 2 Tage
Fk Off
Fk Off

Bekim Kastrati Have Google hangouts or Skype anyone of you guys? :) Albanian is Beautiful language.

Vor 7 Tage
Fk Off
Fk Off

Aida Zekaj *Ty for answering btw!!* : )

Vor 7 Tage
Fk Off
Fk Off

Aida Zekaj What kind of accident? Car right?

Vor 7 Tage
Fk Off
Fk Off

Aida Zekaj So who were those people who died and why is it in this video exactly and not on News channel?? Were they "famous" people or like just a family? Baby died too?

Vor 7 Tage
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi

Gushllime familjes

Vor 7 Tage
Albrim Shala
Albrim Shala

😭😭😭

Vor 7 Tage
Isa Kryeziu
Isa  Kryeziu

Albrim Shala ozti julashnosh allahi prgjnt 😢😢😢😢

Vor 7 Tage
Albrim Shala
Albrim Shala

ngushllime inshallah gjenet😥😥

Vor 7 Tage
Roksandra Maksuti
Roksandra Maksuti

Ngushllime familjarve e zoti i rujt gjithe ata qe udhtojn nga 1 vit presim te vim ne vendlinje e te knaqem me te afermit e dikujt po i ndodh ma e keqja o zot runa prej qdo rreziku se kjo dhimbje e ketyre te rinjeve nuk pershkruhet

Vor 7 Tage
Ejona Xhani
Ejona Xhani

Pa fjale ngushellime familjes

Vor 8 Tage
Valentino Lleshi
Valentino Lleshi

Familjes ngushellimet ma te thella ....Zoti ju forcofte e ju ndihmofte......sa gjynah kto engjej o zot ti o zot ....a spate dhimbsuri per kto njerez. Per ato nana me fut ne toke bijt e vet nipin e mbesen ...ska fjal me shpreh dhimbsurin ska ....Amin

Vor 8 Tage
Arjeta Spahiu
Arjeta Spahiu

Ngushellimet jane pak per kte familje ska fjale.Zoti jua lehtesofte 😓😓😓

Vor 8 Tage
Dita G
Dita G

Ngushllime per te gjith te ndjerit,kjo ngjarje te prek thell ne zemer pa i njohur kta persona por ske cte besh😢

Vor 8 Tage
beauty_crazy beauty_crazy
beauty_crazy beauty_crazy

Allahu gajretin familjarve. E kto lulet Allahu i shperbleft me Gjenett⚘😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 8 Tage
Maliq Veseli
Maliq Veseli

beauty_crazy beauty_crazy Po qfar mani a qfar xheneti me mbyte familjen midis asfalti pa kurqfar zori veq nga pakujdesia si thon kesaj as iman as xhenet po taksirat dhe budalak i tepruem efhe vetura vret mbyt njerz prandaj kadal skqyr kush sheja slexon kush sheja nuk jane vu shejat per hjeshi po me mbrojt njerzit ne rruge shejat jane per shofera jo prler kerre po pwr njerz qe u grahin kerreve.Sa here hypi ne Kosove ne kerre me duhet djalit me i thane "Lexoje rrugen " ai qesh se e din qka po i tham permbaju shejave te rruges qe i kane vu.Ne xhermani rruget jane me dyfish sheja ma shume dhe perdit bajn ndeshje.

Vor 8 Tage
Vjollca cukaj
Vjollca cukaj

O zot sa e dhimbshme po aq edhe e tmershme me dhemb shpirti shum te rinj qofshin te xhehnetit

Vor 8 Tage
Lumturi Sinan
Lumturi Sinan

😢😢😢😢😢😢😢😢 Allahu i meshirofte,te dyja familjeve Aĺlahu ja shtofte durimin.Amin

Vor 8 Tage
Semavije Bafqari
Semavije Bafqari

Gushllime 😭😭😭😭😭skam fjal joo😭

Vor 8 Tage
123 123
123 123

Valla ne shprit mu kan dhimt edhe Pse nuk i njho ama me besoni e gjith fmamilja kemi qajt kur i pam lajmet ishalla zoti ja jep gajretin e ja u letson dhimbjet se ma keq ska kush shkon ma me hup ni familje ska ma ran

Vor 8 Tage
Devla Zejnullahu
Devla Zejnullahu

O zot o zot shum keq.

Vor 8 Tage
Emine Sejdiu
Emine Sejdiu

Devla Zejnullahu

Vor 8 Tage
Emine Sejdiu
Emine Sejdiu

Meda

Vor 8 Tage
Naksije Jonuzi
Naksije Jonuzi

O zot smuem kur i shoh kto video

Vor 8 Tage
Joni
Joni

ju qoft i leht dheu e ishalla ngjenet😢😢zoti ju ndihmoft familjarève😭😭

Vor 8 Tage
Mensur Culi
Mensur Culi

Valla Zoti n xhenet ipast qu me iman ishalla efamiljes gajretin se boll edhimshme qe to dit pushimi gjith kemi me udhtu me krejt fmit emi nqdo jav po kur pi kshuri veqse zemra pom qan shum merzi per secilin po familja ska fjal ZOTI EKA SHKRU

Vor 8 Tage
Drita Toska
Drita Toska

Me vjen shum keq per ngjarjen edhe se jam nga shqiperia emesme kemi qajt si familje ngushullime familjareve

Vor 8 Tage
dijona london
dijona london

Inshalla ngjenet allahi jav qoft sabrin familjes dyparve se ma rond ska ku shkon sikur velipoje qe umyten vetem shoqja ipshtoi ati kto dhimbje zor mi duru 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥ngushllime

Vor 8 Tage
Valentina Manias
Valentina Manias

O Zot sa e dhimbshme 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 8 Tage
Maliq Veseli
Maliq Veseli

O boll se na qmendet zoti naruejt.

Vor 8 Tage
Ardiana a
Ardiana a

Maliq Veseli Bash me u qmend besom kryt mu ka blloku qfare tragjedie po ndodh sa kush humbi njerzt e familjes sa njeri vdiq qfare eshte ka ndodh keshtu lot spo muj i ndali ne mire mos me shiku as lajme as kurgjo sen mire nuk po ndegjojme qaq mka kap nje far stresi se edhe vet fillim gushtit kemi me shku ne Kosove Zoti e boft hajr Zoti i ndihmoft secilin Njeri

Vor 8 Tage

Nächstes Video