Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

 • Am Vor Monat

  Ronela HajatiRonela Hajati

  Melody and lyrics: Ronela Hajati ,Vig Poppa, Osman Mula,Agim Doçi
  Music, mix and arrangement: Cekicbeatz
  Styling : Zaimina Vasjari/ ZV Store - Anisa Collection
  Hair and M.U.A : BS Beauty
  Editing and color grading: Sami Leka

kosovo kosovo1111
kosovo kosovo1111

Kengtarja me e mir 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor Tag
Artur Gjoni
Artur Gjoni

Awesome, love this one

Vor 3 Tage
Agron berisha
Agron berisha

🤴🏼🤴🏼🤴🏼 vigi asht nje nder reperat mat mir. Kalle ma shpesh babo

Vor 6 Tage
yourgirlhere
yourgirlhere

The bass is everythingg 😍😍😍

Vor 7 Tage
Jori Rakipi
Jori Rakipi

Respekte per Talenten qe ke ,🥰

Vor 9 Tage
Andi Balaj
Andi Balaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 15 Tage
ema elena
ema elena

Hit bre🔥

Vor 16 Tage
Hysen Sadedin
Hysen Sadedin

keng e bukur

Vor 16 Tage
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi

Bravo bravo bravo e madhe per ronelen shume bukur mrekulli shume prurje e bukur fantastike

Vor 17 Tage
sokin jon
sokin jon

Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

Vor 18 Tage
bruna diko
bruna diko

Shum e bukur Ronela si karamele e embel zeri i saj bombastik kenga nje mbrekulli bravo yll je

Vor 19 Tage
doliio volay
doliio volay

Vdeksha une per ty moooj

Vor 17 Tage
mmpj twod
mmpj twod

Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

Vor 20 Tage
Arber Zeka
Arber Zeka

komunistat I kan bo kongt ma te kallta ne shqiptari folni ju sa te doni ❤

Vor 20 Tage
Anisa Balla
Anisa Balla

Anisa says she is not going anywhere near the end because they Don't worry about your business partner with the company and your family members and friends who are interested to share the same process that you are doing well in other countries as well in other areas to make the decision easier and easier than you might expect to achieve the business will continue working together for years now because of your business partners with your company in the best decisions and what they are working together for years now because you Don't have much time to be able for many companies that they are willing for you when you have the opportunity you need for your business partner for your company before they have to be successful with the company will not be responsible with the company and to make the decision easier because they're going through your work to do something about it than they did before and then you know how much money they have been through and they will have a good understanding of the business and marketing efforts and how they are willing with them in the next generation or something like thinking and doing something new for them because they're not working out the best decisions and what you can achieve the desired results and will continue working with your business partners with a strong customer support team to ensure you have the opportunity you need for your future success with the product butterfliesto from the same level process and you will need more information about your company to make the decision easier and easier for people to get the best decisions you could make the decision easier because they're going through the work experience with the best decisions and what you have the best possible way for everyone to understand what you're going through the process to ensure your customers to be successful with your team members with a new job and

Vor 21 Tag
sokin jon
sokin jon

tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

Vor 18 Tage
Muza
Muza

shum artiste e mire bravo Ronela

Vor 21 Tag
Muza
Muza

@mmpj twod po

Vor 18 Tage
mmpj twod
mmpj twod

thjesht perfekt

Vor 20 Tage
GameOver Bi_***
GameOver Bi_***

Popa make mungu

Vor 22 Tage
GameOver Bi_***
GameOver Bi_***

Hit ju lumt 🤙🤙

Vor 22 Tage
niddg viiut
niddg viiut

Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

Vor 23 Tage
Valbona Frroku
Valbona Frroku

Ronela kurre sme ka pelqyer por kjo keng me pelqeu shum kete here

Vor 23 Tage
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Me ne fund ronela po merr views e merituar 1 miljon per 3 dit. We can do better guys

Vor 23 Tage
Laura12 Perlesi
Laura12 Perlesi

Mund te rrish nje her pa kopjuar ariana granden @ariana grande

Vor 24 Tage
niddg viiut
niddg viiut

Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

Vor 23 Tage
doire aintu
doire aintu

Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

Vor 25 Tage
Jhonatan da Rosa
Jhonatan da Rosa

Brazil Loves U

Vor 25 Tage
Albanian Forever
Albanian Forever

Vdeksha une per ty moooj

Vor 26 Tage
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

Vor 23 Tage
gioyu comi
gioyu comi

Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

Vor 26 Tage
doire aintu
doire aintu

Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

Vor 25 Tage
ari Toni
ari Toni

Ronela je shum Wild!

Vor 27 Tage
p l
p l

O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shum gabime Pastaj ram ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Dej n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Pran telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, dej busy busy E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom ... Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qado qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej se tash jam pissed off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

Vor 27 Tage
miko foin
miko foin

😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

Vor 26 Tage
Citadel
Citadel

vajzat te kuptojn se te jesh e shendeteshme eshte 1 .cunat nuk duan anoreksike

Vor 28 Tage
gioyu comi
gioyu comi

Ronela dashuria❤️

Vor 26 Tage
Citadel
Citadel

thjesht perfekt

Vor 28 Tage
abbsnn cose
abbsnn cose

Ropa: ¡SUPER! Clips de video: ¡SUPER! Ronela: ¡UNA DE LAS MUJERES MÁS HERMOSAS DE ALBANIA! Saludos desde España

Vor 28 Tage
aola wili
aola wili

Ronela dashuria❤️

Vor 29 Tage
Stela Bela
Stela Bela

Bravo 👏 Vig Poppa sa ka kumb pesh dukesh mire

Vor 29 Tage
alida flus
alida flus

Ни чего не понимаю, но прикольно слушать

Vor 29 Tage
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita

Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

Vor Monat
abbsnn cose
abbsnn cose

https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

Vor 28 Tage
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja

Sa 🌟je Shum Respekt

Vor Monat
aola wili
aola wili

Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

Vor 29 Tage
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi

Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

Vor Monat
TIBETI QEPANI
TIBETI QEPANI

Zemra ime sa shum t kam perze.mer ronela😍😍😍😍

Vor Monat
alida flus
alida flus

Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

Vor 29 Tage
Altin Kita
Altin Kita

Ca dreqin doni qe bastardoni kenget e vjetra

Vor Monat
MYNYR
MYNYR

😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

Vor Monat
Nader Hajati
Nader Hajati

منم حاجاتی هستم

Vor Monat
yuoop noke
yuoop noke

Ronela dashuria❤️

Vor Monat
Joy Sena
Joy Sena

Energjia e zerit qe ka Ronela rralle kengetare e ka!

Vor Monat
Edlira Nikolli
Edlira Nikolli

Super Ronela ⭐🤗

Vor Monat
dolita windo
dolita windo

😍😍😍😍😍😍😍😍😘

Vor Monat
my everything
my everything

https://www.youtube.com/watch?v=10oz4MnGl9g

Vor Monat
Fatjon Suli
Fatjon Suli

Nje artiste e vertet

Vor Monat
Fatjon Suli
Fatjon Suli

@aola wili edhe ti si dive po dukesh na e trego pak veten 😉

Vor Monat
aola wili
aola wili

O Diva e artisteve shqiptar

Vor Monat
FLORDI
FLORDI

https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

Vor Monat
Lea's World
Lea's World

Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

Vor Monat
iPhoneShqip
iPhoneShqip

A ban me dit pse u nda Vig Poppa me Lumi B qe jan kan ne grup

Vor Monat
Lina Lana
Lina Lana

Sa e bukur ☘️

Vor Monat
Visar Ismaili
Visar Ismaili

Super 🤩

Vor Monat
valbona Bona
valbona Bona

Omg Vig Poppa Sa esht dobesuar , I shkonte me shum shendeti ,, his killing it tho !!

Vor Monat
Mentor Ujku
Mentor Ujku

Shume bukur , fantastike ,, vig poppa super rreper ,,

Vor Monat
MYNYR
MYNYR

😋

Vor Monat
MYNYR
MYNYR

😍😍😍😍😍😍😍😍😘

Vor Monat
saan baby
saan baby

remix me nicky jam

Vor Monat
Ansel Ansel
Ansel Ansel

Vig poppa 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Toni Peposhi
Toni Peposhi

O Diva e artisteve shqiptar

Vor Monat
Nikolas Aleku
Nikolas Aleku

Marshallah bicepsi per vdekje

Vor Monat
Kubanezi
Kubanezi

Shum palidhije shum shum katastrof oj lop se si lop je ber

Vor Monat
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber

Paska ra n'Pesh Vigi 👊🏻

Vor Monat
Kena princees
Kena princees

Super 💟💪

Vor Monat
Rinolga Karaçi
Rinolga Karaçi

Lyrics Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja S'e fsheha lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shume gabime Pastaj rame ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Deri n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Prane telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, del busy busy E ti po menon qe jam me tjeter kon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom What you're talking on? Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qa do qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej,se tash jam pised off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x S'e fshehem lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

Vor Monat
Kevin Edmond
Kevin Edmond

👌🏻🥂

Vor Monat
Alma Shahu
Alma Shahu

👏👏👏💝

Vor Monat
xhoi visi
xhoi visi

Thjesht wowww

Vor Monat
Orgito XHixha
Orgito XHixha

A ti je tu mi ra tel ka 1 or pa nalu

Vor Monat
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

Vor Monat
It's Already Yours (Manifest Anything)
It's Already Yours (Manifest Anything)

Nikki tutorials talks Albanian?

Vor Monat
arta kolndreu
arta kolndreu

😍😍

Vor Monat
stela kapurani
stela kapurani

Cdo gje e vjeter e artisteve te medhenj dhe tani ne new version blen dhe vjen shume bukur...

Vor Monat
Lela Kovaci
Lela Kovaci

🙏

Vor Monat
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Je shum e mir

Vor Monat
Emily An
Emily An

Ronela duhet te ec me miliona klikime nuk e ka braktis kurr publikun sidomos vitet e fundit ka shperthy me fort vetem ❤️❤️🙏🏻

Vor Monat
ANDERSON GJEKA
ANDERSON GJEKA

kush shkoj e dëgjoj këngën origjinale?🔝🇦🇱🔝

Vor Monat
Anxhela Mija
Anxhela Mija

❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛♥️♥️♥️♥️💚💚💚💚🤍🤍🤍🤍

Vor Monat
Kristofer Columbus
Kristofer Columbus

Track gefällt so gar nicht. Sugar pop 🤮🤮🤮

Vor Monat
Emily An
Emily An

Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

Vor Monat
DESSAalboz
DESSAalboz

Vig popa 🔥🔥🔥

Vor Monat
clarita gorni
clarita gorni

SA BUKUR KJO KENGE ME TE MADHIN LUAN ZHEGU , SA GJETJE E BUKUR SHUMEEE , KA LEZET DHE KENGET ATHERE T EKUJTOHEN SUPERRRRRRRRRR GJETJE

Vor Monat
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

Vor Monat
Marina Pesjaka
Marina Pesjaka

Alo nje kenge sh e bukur te lumte zemer

Vor Monat
Driteron Makjelara
Driteron Makjelara

Kisha nje pyetje per te gjith kush e sheh komenton tim a smundet vetem keshtu muzika te nxjerin artistet shqiptar me patjeter duhet muzika me kokaina dhe sharje te ket bravo ronela

Vor Monat
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

Vor Monat
Beko
Beko

https://www.youtube.com/watch?v=DisirDyryzk

Vor Monat
Lia G
Lia G

Shume nice Kenga po bajat me keto paruke behesh ronela

Vor Monat
Lira Kotsani
Lira Kotsani

je fantasike Ronela je e perferuar ime gjithashtu .. e ke sjell shume te fresket kete kenge ..(alo alo.}. e ke qare..suksese!!!! sa por performance e sta kalon kush!!!

Vor Monat
Alisona Vokri
Alisona Vokri

Je shum e mir

Vor Monat
Evi Allamani YT
Evi Allamani YT

Super

Vor Monat
ValoN
ValoN

🇦🇱🇽🇰

Vor Monat
Cassie
Cassie

This melody 🦋🥵🔥

Vor Monat
Melisa Rexhepi
Melisa Rexhepi

Dyt super 😍😍😍😍

Vor Monat
Eltklo Kucaj
Eltklo Kucaj

Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

Vor Monat
Kalorsi_i nates Dark walkmann
Kalorsi_i nates Dark walkmann

... por nuk mujnd ta zavendesoje "Mala Gata" kengen tende me te bukur

Vor Monat
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

Vor Monat
Marina Pesjaka
Marina Pesjaka

Sh bukur.te lumte

Vor Monat
X Person
X Person

Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

Vor Monat
misolou fout
misolou fout

Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

Vor Monat
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Rikthim i veçantë! 5* Urojmë që edhe këngëtarët e tjerë të ripërpunojnë magjinë e këngëve shqiptare të shekullit të shkuar.

Vor Monat
liouy cnny
liouy cnny

Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

Vor Monat
Shema diellza
Shema diellza

😍😍😍😍

Vor Monat
432hz GOD
432hz GOD

Shqiptaret jan budalla . Pse thoni ju : se ne nuk ndihmojm njeri tjetrin po shofim kta

Vor Monat
liouy cnny
liouy cnny

Super kenge super hit super dy yje bravoooo hit veror ❤😘🥰😍😍

Vor Monat

Nächster

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 31 000 000

Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

2:48

Donating To Streamers In Real Life!

8:47

Donating To Streamers In Real Life!

SoaR Milo

Aufrufe 333 190

Ronela Hajati - Aventura

3:25

Ronela Hajati - Aventura

Ronela Hajati

Aufrufe 2 200 000

Stromae - Papaoutai

3:53

Stromae - Papaoutai

Stromae

Aufrufe 827 000 000

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

2:54

Ronela Hajati - Amini

3:17

Ronela Hajati - Amini

Ronela Hajati

Aufrufe 5 000 000

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

3:28

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Arilena Ara

Aufrufe 3 700 000

Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

2:51

Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

Dafina Zeqiri

Aufrufe 1 200 000

REBELL ARMY (TRAILER)

1:41

REBELL ARMY (TRAILER)

Rebell Army

Aufrufe 37 980

Satisfying spray painting video

0:25

Satisfying spray painting video

Amana Painting Ltd

Aufrufe 1 670 767

VENOM: LET THERE BE CARNAGE - Official Trailer 2 (HD)

2:42

VENOM: LET THERE BE CARNAGE - Official Trailer 2 (HD)

Sony Pictures Entertainment

Aufrufe 17 443 429

Binging with Babish: Death by Chocolate Éclair from The Simpsons

8:26

❤️ BEZIEHUNGSTEST 56 💔 - JokaH Tululu

11:05