RENATO JAHO & MARIO BREGU - IKEM LARG

 • Am Vor 2 Monate

  Renato JahoRenato Jaho
  subscribers: 71 Tsd.

  @Renatojaho
  Muzika: Mario Bregu, Renato Jaho
  Teksti: Renato Jaho
  Fyell: Mandi Xhambazi
  Kitarr: Besmir Shani
  Video: AR Visual
  #RenatoJaho #MarioBregu #IkemLarg

@loerlahysi264 +71
@loerlahysi264

Super tekst 👏dhe interpretim Jeni yje ❤ SA te rrenqeth mishin cdo fjal Lotet lum😭😭😭😭😭 Vetem ata qe jan kurbet e kuptojn cdo fjal Suksese ❤❤..Jeni te mrekullueshem ⭐⭐

Vor 2 Monate
@neviladobra3949 +30
@neviladobra3949

Kenge shum e bukur .na keputet shpirtin 😢😢😢sa e veshtir esht te jesh emigrant

Vor 2 Monate
@user-ze6tj8mt4f +1
@user-ze6tj8mt4f

Kenge shum e bukur😢❤❤

Vor 2 Monate
@lilitaho3692 +5
@lilitaho3692

😢😢Ka plot 11-vjet qe jam larguar ,malli 😢😢😢 ska te pershktuar eh kurbeti 😢

Vor Monat
@arbendedja7814 +27
@arbendedja7814

Vargje te skalitura kaq bukur sa qe cdo mergimtar i ndjen thelle ne shpirt. Dhimbjen e kurbetit arrin ta kuptoje vetem ai qe e ka provuar nje here ne jete. Respekte per ju dhe urime per kete kenge.

Vor 2 Monate
@RezartaTahiri-qs6oe +6
@RezartaTahiri-qs6oe

Te lumt goja nena jote ishte zonje bravo ❤

Vor Monat
@albaniatirane2578 +34
@albaniatirane2578

Na preku shumë kjo kenga,bravo djema realiteti ky është, por ti kemi mirë o zot gjithë bijtë e nënave kudo këmba e tyre shkelë 🙏🏽🥰👏👏👏

Vor 2 Monate
@pushimetojalli1239 +14
@pushimetojalli1239

Një këngë që më ka lënë pa fjalë,bravo çuna ekeni qarë këtë këngë si vetë fjalët si teksti i saj na rrëngjethët mishin por interpretuar SUPER nga të dy ju o çuna Renato eMarjo . Hallall , BRAVO ⭐⭐

Vor 2 Monate
@lisedafernando6294 +121
@lisedafernando6294

Na e perveluat shpirtin me kete keng sidomos ne qe jemi ne kurbet lotet skan pushim.ZOT ruaj gjith prinderit tan vellezer e motra .🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
@filloretaallushaj3902 +7
@filloretaallushaj3902

Ah mor djem cna keni prekur me kte keng nuk ka prind moter dhe vella qe te mos e prekin vargjet e ksaj kenge dhe interpretimi qe ju jepni shpirtin e artistit bravo suksese djema

Vor 2 Monate
@user-lb8ci3je7x +3
@user-lb8ci3je7x

A sa komenti i bukur a

Vor 2 Monate
@lisedafernando6294 +3
@lisedafernando6294

Faleminderit Po jan fjal qe dalin nga shpirti e zemra.

Vor 2 Monate
@bledibledi7861 +3
@bledibledi7861

Kam ardh 14 vjec ne itali dhe para 2 muaj bera 28 vjet ne itali…larg prnderve 😢😢

Vor 2 Monate
@razijedyrmyshi1296 +24
@razijedyrmyshi1296

Suksese të dyve 🥰 Na e bët zemren kokerr gruri me kto këng 🥹🥹🥹🥹 Na dogji kurbeti shpirtin persegjalli 🥹🥹

Vor 2 Monate
@user-sg7tc8wo2s +4
@user-sg7tc8wo2s

Bravo❤❤❤❤

Vor 24 Tage
@katerinatufa6583 +38
@katerinatufa6583

Te falt Zoti shpirtin sa bukur e kendoni te prek ne zemer dhe lotet bien vet ju rujt Zoti o cuna dhe te gjith emigrantet ju duaaaa ❤️ shqipetar❤

Vor 2 Monate
@teaadion7509 +12
@teaadion7509

Sa mall kam te jem ne vendin tim ,akoma me shume kur degjoj kete kenge te interpretuar aq bukur nga dy zera te mrekullueshem .bravo Renato dhe Mario.

Vor 2 Monate
@jamarberpermeti134 +400
@jamarberpermeti134

Lotët lum ti dhe ne. Një përqafim të gjithë kurbetqarve, zoti na ruajt.

Vor 2 Monate
@amorearceaward2749 +8
@amorearceaward2749

🙏🙏🙏🥺

Vor 2 Monate
@juljanastafa2063 +6
@juljanastafa2063

👏👏👏

Vor 2 Monate
@viksonmecolli4888 +5
@viksonmecolli4888

🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
@leonoraisufi9033 +1
@leonoraisufi9033

Amin

Vor 2 Monate
@eneritahitaj9617 +1
@eneritahitaj9617

😢😢😢🤲🤲🤲🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
@fatoshamitaj2764 +5
@fatoshamitaj2764

Nje kenge hit qe ka per te jetuar gjate, nje bravo si per Renaton dhe kantautorin, kombinim perfekt.

Vor 26 Tage
@marsela5898 +37
@marsela5898

Lotet po me rreshkasin keng prekse kam 20 vjet jasht por zemra me con 3 her ne vit ne Shqiperi per nenen dhe per vendlindjen se me mer malli per te dyja 💘

Vor 2 Monate
@gertialimema7865 +13
@gertialimema7865

U kendofte zemra gjithe jeten per kte keng. Shendet e te mira per te gjithe emigrantet dhe sa me shpejt prane familjeve te tyre!

Vor 2 Monate
@klaridaduraj9128 +42
@klaridaduraj9128

Shum keng e bukur o Djal na bere me te qar 🙏 🙈 ju kendoft zemra o Renato te dy juve 🙏 qe e kendoni kaq bukur e nje Urim per te gjith Kurbetllinjt te jen mir o zot te jemi mir te gjith 🙏 🙏 Ne ketej morem kurbetin e krijuam familjet tona e ketej do vdesim ne tok te huaj 🙈🙈🙏🙏😢😢😢 Shuuum keng e bukur Super keng 👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐ Pershendetje nga Italia na kenaqe shpirtin me kete keng o Renato 👏👏🙏🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
@VeraVera-fq8pi +1
@VeraVera-fq8pi

Kthehuni se nenat I late me lot ne sy bravo odjem zoti na ruajt djemte

Vor 2 Monate
@klaridaduraj9128
@klaridaduraj9128

Vim nje her ne vit e ikim 🙈🙏🙏🙏🙏 c,te them ketej e krijuam jeten ton kam 25 vjet ne itali me shum vite kam ne Itali se sa te nena ime qe jam rritur 🙈🙈😢😢😢😢😢🙏🙏🇦🇱

Vor Monat
@user-oe7od5xe7x +7
@user-oe7od5xe7x

Vetem emigrantet e ndiejn me shpirt kte keng

Vor Monat
@angelvoices +8
@angelvoices

Nje kenge me emocjon te pa perkruheshem per cdo kurbetli dhe cdo prind qe i ka femijet ne emigrim 💔 Tekst, muzike dhe interpetim i shkelqyer, suksese te dyve, respekte!

Vor 2 Monate
@natashamihali6328 +52
@natashamihali6328

O zot , çna bëtë o bir !! Ju këndoftë zemra gjith jetën !! Zoti ti ruaj të gjith bijt e nënave kudo ku janë !! 🙏🙏🙏

Vor 2 Monate
@eglakamperi7529 +21
@eglakamperi7529

Loti qe nuk shteron kurr 😢😢😢u ndam per se gjadhi Motra dhe Vellezer kurbeti na ndau Zemra ju kendoft BRAVO 🌟🌟🌟🌟ju pershendes nga Greqija

Vor 2 Monate
@ukaavdul2552 +15
@ukaavdul2552

Ju kendofte zemra gjithe jeten kenge shume domethenese dhe renqethse bravo bravo bravo ❤

Vor 2 Monate
@thebest-yq7ep +21
@thebest-yq7ep

Nuk ka shtëpi e prak ne shqiperi qe te mos vuaj kurbetin,eshte nje plagë e madhe e vendit ton qe sa vete dhe thellohet .Ju lumtë goja !!I ruajt zoti te gjith ata qe jan ne mërgim.

Vor 2 Monate
@MiraMuhaj-st3td +19
@MiraMuhaj-st3td

Keng shum e dhimbshme ,rrespekte per te gjith emigrantet ,keng qe shum na ka munguar ,rrespekte per zerin e lezetshem 😘😘😘😇😇🙏🙏🤝🙏🤝

Vor 2 Monate
@zemijebekuli5850 +5
@zemijebekuli5850

Na e vrat shpirtin me keto vargje dhe kete melodi tè papare

Vor 2 Monate
@entelaandrea9354 +12
@entelaandrea9354

Renato na i kepute shpirtin me kete kenge se i kemi gjithë njerëzit e dashur ne kurbet dhe kane sakrifikuar jeten zemer

Vor 2 Monate
@adelinadeli5370 +13
@adelinadeli5370

Suksese djema nje keng me plot kuptim per ne qe jemi ne kurbet zeri djemve te keput shpirtin 😢😢😢😢

Vor 2 Monate
@kastrioti91 +8
@kastrioti91

Aha ikëm si Çunat e rinjë për Nënë e Baban, për Motrën dhe Vëllan po ja që mbetëm këteje deri në fund të jetës. Respekt për juve Çunat, na nxirrni pak a shumë Mallin për Vendlindjen Të fala nga München

Vor 25 Tage
@ArbenBalliu +11
@ArbenBalliu

Ju lumte goja ❤ me lot ne sy po shkruaj ne qe jemi larg e dim sa na dhemb shpirti, super kenge suksese te metejshme ❤

Vor 2 Monate
@sarareci528 +18
@sarareci528

Suksese djema na i keputet shpirtin me kete kenge 😢 ska si vendi jot shpresoj te kethehemi nje dite ne vendin tone shpirtin e zemren e kemi aty😢

Vor 2 Monate
@anisagjelajmesoniitalisht +3
@anisagjelajmesoniitalisht

Amin te gjithe at do bejm nje dite sdo rrim gjith jeten ketej ❤😅😢 vetem kush eshte larg e kupton tjeret flasin ne ajer ti kemi mire o zot kaq lutemi cdo dite e te vem sa me shum te mundemi jete e shendet per te gjithe

Vor 2 Monate
@gigiplaysrobloxshehi8480 +18
@gigiplaysrobloxshehi8480

Ah😢 kjo kenge si shigjete ne zemer per ne gurbetqaret!

Vor 2 Monate
@klaudio8130 +14
@klaudio8130

Kenge e ndjere dhe plote emocione! Bravo❤

Vor 2 Monate
@aleksandrakoshena9074 +30
@aleksandrakoshena9074

Sot qe po e degjoj po iken gjysma e shpirtit 😢😢por ne fakt na prek te gjitheve...mjaft tju kemi mire o copeza shpirti❤

Vor 2 Monate
@alfredtzoufi7219 +6
@alfredtzoufi7219

Zoti te dhent shendet ty dhe familjes tuaj rsp komenti me i bukur qe kam lexu

Vor 2 Monate
@klodjanagjiko3795 +11
@klodjanagjiko3795

Suksese paci gjithmon o artista ,kjo kenge me plot kuptim e kenduar aq bukur nga ju ,per te gjith ne qe jemi larg vendit ton e larg te gjitheve ,nje bravo e madhe cuna per ju ,u kendoft zemra👏👏👏😢 gjithmon 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

Vor 2 Monate
@lila.h +18
@lila.h

Jemi 3 motra dhe te treja te shperndara ne 3 shtete te ndryshme dhe prindrit vetem ne Shqipëri, kur i pershendeta me kete kenge kemi qare me ore te tera 😭😭😭 dhe sa here e degjoj me lot ne sy😢😢😢

Vor 2 Monate
@deadea9478 +17
@deadea9478

Dëgjoja këngën dhe qaja se vërtet kemi marr rrugën e emigrimit nëpër bot Bravo dhe Suksese çdo këng e jotja ësht një perl e vërtet

Vor 2 Monate
@denisazenelak911 +9
@denisazenelak911

Kenge qe te prek thelle ne shpirt ,sidomos per ne qe jemi larg

Vor 2 Monate
@vlore-vlora5623 +41
@vlore-vlora5623

Ju lumtë goja djema!Mos e provofshi kurbetin se është plagë në zemër!😢😢😢😢😢

Vor 2 Monate
@rolandhamiti5367 +4
@rolandhamiti5367

Po pse o Vlora, si puna jonë i di këta ti. Të ikin kurbet si puna jonë ? Unë kam 30 vjet i larguar. Ç'u duhet kurbeti atyre. Dy-tre kenge e dasma në vit e unë e ti punojme gjithe vitin në fund ata dalin me fitim. Plus afër familjes. 😂😂😂

Vor 2 Monate
@marsela5898 +1
@marsela5898

​@rolandhamiti5367 Po kur u ndan keto na ran ne roptohemi duke punuar jasht keta jan me te zotet se kan talentin kshuqe u lumte 😂😂

Vor 2 Monate
@user-ps2gi5ip8w +5
@user-ps2gi5ip8w

Thank you! Ju kendoft zemra per gjuithmon. Na mori malli per token kur e kemi prek per her te pare!❤️

Vor 2 Monate
@etmondking8947 +4
@etmondking8947

O renato na keni bere te qajme dhe te kujtojme kohet kur ishim tr vegjel❤❤❤

Vor 2 Monate
@mimozaarapi6939 +6
@mimozaarapi6939

Ju kendofte zemra,, Sa jemi mallengjyer me kete kenge !

Vor 2 Monate
@alessiohazizi5820 +9
@alessiohazizi5820

shum keng e bukur bravo cuna pa' fjal kam mbetur dhe sidomos per emigrantet qe vin per Pak dit kush esh larg e kupton me shum 🥹🥹🥹

Vor 2 Monate
@memihaxhia6930 +5
@memihaxhia6930

O cuna nje bravo te madhe per kengen shum emocinuese me dhemb shpirti Kur e degjoj kengen se vuajta shum😢😢❤❤❤❤❤

Vor Monat
@ritadhamo8043 +13
@ritadhamo8043

Këngë shumë e bukur nga teksti dhe interpretimi dhe shumë prekëse.Edhe pse më ranë lotët e dëgjova disa herë sepse po e përjetoj dhe vetë emigracionin.SUKSESE!

Vor 2 Monate
@sali.lirjesarra9160 +6
@sali.lirjesarra9160

Te kendofte zemra o djal flori nje kenge shume prekese dhe shume e mallengjyer respekte Renato te pershendes Lirije Sharra argjo pavlo Athine Nena me shume Femijet te uroj vetem SUKSESE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏

Vor 2 Monate
@loretadapshi8231 +27
@loretadapshi8231

O zot sa me ka prekur kjo kenge ka shum dhimbje..... Suksese, ini qe te dy te mrekullushem! Bravoooo......

Vor 2 Monate
@paularexhepi1737 +18
@paularexhepi1737

Cna keputet shpirtin more djema. E kishim ne shqiptaret kusur emigrimin cti bejm fatit 😢

Vor 2 Monate
@aleksanderihoxha2765 +16
@aleksanderihoxha2765

❤ju kendoft shpirti gjithmon vetem kush esht largg njerzve te ❤I kupton kto kenge!..

Vor 2 Monate
@GulianoHazizaj +5
@GulianoHazizaj

Sa gjigande kjo kenga, kte vit dua te Jem ne shpin Tim se kam 7 vjet pa' vajt 🫂

Vor 2 Monate
@edliramema9766 +6
@edliramema9766

Super ne cdo aspekt 👏👏 Sbesoj se ka ngelur shpirte pa u prekur nga kjo kenge...

Vor 2 Monate
@user-nm1ru9tr2h +11
@user-nm1ru9tr2h

Dy zera te mbrekullushem qe vertet me ben qe lotet te rrjedhin Val val jo vetem mua por gjithe emigrant kudo qe Jan ju uroje shendet te gjitheve dhe juve suksese te metejshme 👏 👏👏👏👏👏 ❤❤ !!!!!

Vor 2 Monate
@sonilasota5882 +6
@sonilasota5882

Kurbeti plaga më e madhe e vendit tonè ,😢😢😢ikjet vazhdojnè ,nèna plot mall e me syte me lot nga rruga duke pritur bijtè e vet😭😭Shtèpi tè braktisura dhe pleq të vetmuar😢😢Kengè me super tekst tè realitetit tè vendit tonë ,por asnjë nuk kthehet😢Suksese !🙏🏼👏👏👏👨‍👩‍👧‍👦

Vor 2 Monate
@fridahalilaj1405 +3
@fridahalilaj1405

Sa kenge e bukur👏 🥺e ndjen ne xhdo fjal 🥺

Vor 2 Monate
@blertacakalli213 +9
@blertacakalli213

Brovo po eshte kenge shum shum e mallengjuar i urojme te gjith emigrantet jet dhe shendet te ken kudo qe jan 😢😢

Vor 2 Monate
@irenaduro1609 +7
@irenaduro1609

O djema na e coptuat shpirtin neve emigranteve😢😢.Kenge super zera tè mbrekullueshem

Vor 2 Monate
@user-kz8xv6yh2g +9
@user-kz8xv6yh2g

Një kombinim artistash , shumë kenge e bukur dhe prekese 😢

Vor 2 Monate
@letatoska4478 +15
@letatoska4478

Ju këndonte zemra o djema Me lot po shkr I kam humbur qe te dy 😢😢munges qe nuk pershkruhet me fjal Aq me keq peng qe si odha nje dor dhe asaj Nene ne kohe e korones kur cdogje ishte mbyllur 😢😢😢😢😢😢

Vor 2 Monate
@webmusicnetwork +8
@webmusicnetwork

Shume kenge e bukur. Komplimente Renato per Muzike, Tekst por dhe Interpretimi dhe Video Maker ❤

Vor 2 Monate
@vojsaveisallari2794 +2
@vojsaveisallari2794

Ja do te kthehemi nje dite , po r ai malli I shpirtit te nenes a do te jete me duke na pritur me 😢😢!! Ti kene me shendet e jete te gjate te gjith ata qe I kane prinderit , edhe pse me dhimbje te madhe ne shpirt qe I kane femijet larg .

Vor 4 Tage
@veraf7651 +9
@veraf7651

BRAVO djema sa bukur këndoni këngë shumë e bukur ju uroj suksese jeni të mrekullueshëm..! ♥️♥️🙏🔥🔥🤗

Vor 2 Monate
@klarabashllari552 +5
@klarabashllari552

Bravo djema një kombinim zërash. Zemra ju këndonte gjithë jetën

Vor 14 Tage
@brunildarexho2877 +5
@brunildarexho2877

Bravoo cuna me kete kenge keni prekur prinder e femije qe i kane large zoti ti ruaj anemban.!

Vor 2 Monate
@valihoxha7163 +9
@valihoxha7163

Sa na kini prekur me kte keng e me zerin tuaje te mrekullushem 😢👏👏

Vor 2 Monate
@tinadalipi1209 +10
@tinadalipi1209

😭🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱a ky vendi jon e migrimi Po na plas si guri malli eshte i mall respekt per kete kenge shum te bukur dhe prekse 🙏

Vor 2 Monate
@punimemedor +11
@punimemedor

Ju kendofte zemra gjithmone 👏👏👏👏'per ne kurbetqaret eshte shum kenge e dhimbshme 😢👋👋👋

Vor 2 Monate
@user-ge5jc5ys4z +8
@user-ge5jc5ys4z

Super kenge!!! Super kengetare! Bravo Mario Bregu!!

Vor 2 Monate
@suelalifo8036 +6
@suelalifo8036

Ju lumte goja djema zoti I rujt gjith emigrantet kudo qe ndodhen pershendetja nga ishulli kos !! ❤❤

Vor 2 Monate
@mihalkaci1163 +10
@mihalkaci1163

Ju lumtë goja për këtë interpretim dhe tekst të përkryer me emocione rrënqethëse.👏👏👏👏

Vor 2 Monate
@natashatase608 +10
@natashatase608

Lum ne qe ju degjojme e lum ju qe kendoni per ne Zera brilant Duet i shkelqyer

Vor 2 Monate
@user-et4dl1sx8l +5
@user-et4dl1sx8l

U lumt goja cuna ! Keng qe te rreqeth mishin 😢😢

Vor 2 Monate
@violetakondi8652 +12
@violetakondi8652

Suksese o dy 💫💫e Shqiperise .... 🇦🇱 😊😊 O kurbet qe na ndave perse gjalli 💔

Vor 2 Monate
@user-yj7uo6ud4i +11
@user-yj7uo6ud4i

Suksese dhe zoti ju bekoft kudo qe jeni e shkoni shqipet nuk dalem se degjuari ket keng vec do fjal Jan realiteti i cdo prej nesh 👏👏👏👏👏👏☝️🤲🙏😢disa i gjejn prindrit e disa kthehen e nuk i kan me 😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 2 Monate
@dinacacaj686 +6
@dinacacaj686

Pershendetje thik ne zemer eshte kjo kenge per kurbetllinjt.Ju lumte per vargjet dhe melodin .Respect!!!

Vor Monat
@altinmecaj5361 +6
@altinmecaj5361

😢😢 nji jet ne emigracion dhe nuk i dihet edhe sa kohe akoma ? 😢 Bravo cunat ju kendofte zemra

Vor 2 Monate
@bukuroshehila8278 +20
@bukuroshehila8278

Suksese dhe vetem suksese! Bravo Mario! Bravo Renato! Nje muzike dhe tekst qe te rrenqeth mishin kokrra! Ju lumte!👏👏👏👏

Vor 2 Monate
@user-dk9js1mg7r +6
@user-dk9js1mg7r

Kjo këngë kaq e bukur prek çdo zemer emigranti ! Ju lumt goja mire diem ❤❤

Vor 2 Monate
@alexandermbegkai6220 +9
@alexandermbegkai6220

Ju lumt goja o djema na kujtuat ata prinder qe ngelen tek dera duke pritur deri sa durimi i shkret mbaroi bashk me ta dhe nuk arritem te shmalloheshim me ta. Na u mbyll dera per gjithmon. 😢

Vor 2 Monate
@rulisavabeki1633 +7
@rulisavabeki1633

Lotet lum kenga e lum dhe neve qe jemi larg e degjojem. Shume bukur bravo na keni prekur ne zemer suksese 😍

Vor 2 Monate
@klenekballa6916 +6
@klenekballa6916

Ju kendofte zemera dijema zoti jua realizofte deshirat ne çdo çast te jetes

Vor 2 Monate
@ilirjanhafezi3870 +8
@ilirjanhafezi3870

Ju kendofte zemra keni nje ze te mbrekullushem ju

Vor 2 Monate
@ronabraho8503 +8
@ronabraho8503

Suksese 👏👏... kenge qe te jep dhimbje per ne qe jemi larg 😢😢

Vor 2 Monate
@user-cf4sx2ci4q +6
@user-cf4sx2ci4q

Bravo shume bukur jo vete syte na lotojne por edhe zemra te ruajt zoti ty dhe femijet tane qe jane larg

Vor Monat
@djanazefi5509 +8
@djanazefi5509

😢😢😢😢 bravo ju lumte goja .ju kendofte zemra .zoti ndimofte gjithe shqipetaret kudo ndodhen.❤

Vor 2 Monate
@begzoflaga3433 +10
@begzoflaga3433

Na ke mbytur ne lot o bir 😥 ti te kendofte zemra e i ruaj Zoti gjith bijt e nenave 🙏🙏🙏♥️♥️♥️

Vor 2 Monate
@MadaNanaj +9
@MadaNanaj

Bravo bravo bravo👏👏👏👏, kënga më e bukur që kam degjuar, këngë shumë e ndjerë.😭😭

Vor 2 Monate
@gjergjipapa275 +13
@gjergjipapa275

Kenge e gjetur, bravissimi, te dy, ju kendofte zemera.

Vor 2 Monate
@dritabushaj1722 +5
@dritabushaj1722

😢 ju lumte goja djema na mallengjyet shume

Vor 2 Monate
@juljanastafa2063 +12
@juljanastafa2063

KËNGË ❤️ vetëm ne që jetojmë jashtë e kuptojmë sa dhemb zemra NJË DITË ATY DO VI 🇦🇱

Vor 2 Monate
@Emilia-om9zv +5
@Emilia-om9zv

Te gjeja nenen qe me priste dhe kur ikja me percillte rrinte aty sa ikja un qe e kisha shpin aty afer 😭😭😭😭😭😭

Vor 2 Monate
@kaliakomanaku5001 +4
@kaliakomanaku5001

GOD bless BOTH of you GUYS, URIME nga ANGLIA ❤❤🙏🙏

Vor 2 Monate
@sarahaxhiaj7417 +4
@sarahaxhiaj7417

Super keng me kujtohet kur me ka ikur vellai drita e syvet me ben me te qar shum keng prekse ❤😢

Vor 2 Monate
@inavlore9556 +3
@inavlore9556

😭😭😭shume fjale dhe keng me kuptim vetem ne qe jemi larg e kuptojm cdo fjal e nxjer nga ju yje te shqipris me dridhet shpirti jam pa fjale nje bravooooooooo e madhe nuk mjafton❤❤

Vor Monat
@user-vi5ni7zv6u +5
@user-vi5ni7zv6u

Bravo sa bukur dhe te dhimbshme e keni sjelle kete kenge zemrz ju kendofte ❤❤

Vor 2 Monate
@sonoio2104 +6
@sonoio2104

Nuk e dia qe te kisha kusho pak te larget por do them ate qe ndihej si artist qe je. Je numer 1 shum shum keng super

Vor 2 Monate
@leonardhida1385 +7
@leonardhida1385

Respekte per kengen respekte per ne kurbetqaret zoti ju ruajt ju nennat baballaret ❤ju lumte goja djema

Vor Monat
@alketavranozi4977 +8
@alketavranozi4977

Sa prekëse kjo këngë, bravo djema ju lumtë goja, larte e me larte ju uroj, ja vlen ta dëgjosh 1000 here ne dite, vetëm lot sa here e dëgjoj.

Vor 2 Monate
@nertilacuedari7865 +5
@nertilacuedari7865

Sot e degjova kte keng bravo vec ne qe jemi larg na prek ne zemer bravo😢😢

Vor Monat
@arjanam72 +7
@arjanam72

Te gjithe qajme per prinderit tane 🥲🥲🥲 i lam nenat tona me lote ne sy i lam duke pritur tek dera 😢😢Bravo cuna shume kenge e e bukur e kam degjuar pothuaj gjithe diten

Vor 2 Monate
@user-jj4ke5ur8v +13
@user-jj4ke5ur8v

Ah djema ju me këng ne me gjith shpirt na ikin lotët lumë Zoti u juajtët ju dhe emigranëtët bravo ini shum të mir rrespekte

Vor 2 Monate
@BoraMaka-lo5xy +3
@BoraMaka-lo5xy

Shum kenge e bukur e mallengjyese per ne emigrantet ju kendofte zemra gjithmon Bravo👏

Vor 2 Monate

Nächster

Remo Torra - Baba edhe Nënë (Official Video)

3:53

Remo Torra - Baba edhe Nënë (Official Video)

Remo Torra Official

Aufrufe 228 Tsd.

Fake Fashion: Verlockung vs Risiko!

11:57

WER ISST SCHNELLER??! HAMBURGER CHALLENGE MIT Evanijo

13:38

Alban Skenderaj - Obsesion

2:38

Alban Skenderaj - Obsesion

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 692 Tsd.

❌️Culita Sterp❌️ Tara Falșilor❌️

6:48

❌️Culita Sterp❌️ Tara Falșilor❌️

Manele Manele⬆️⬆️

Aufrufe 4,4 Tsd.

Aldo Hoxha “ Lotet e Dashurise ” (Official Video 4K)

5:17

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

3:10

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

E.B Production

Aufrufe 9 Mio.

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

2:58

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

AVD Digital

Aufrufe 4,9 Mio.

Alligatoah - SO RAUS feat. Fred Durst

3:48

Alligatoah - SO RAUS feat. Fred Durst

Alligatoah

Aufrufe 1,1 Mio.

Skandal x Azu x Bare - Mifa | ICON 5

3:21

Skandal x Azu x Bare - Mifa | ICON 5

ICONxMADE

Aufrufe 183 Tsd.

Vito x Kenan x Shabab - Amiga | ICON 5

2:35

BARBARA BOBAK - BARBARIZAM (OFFICIAL VIDEO)

3:01

BARBARA BOBAK - BARBARIZAM (OFFICIAL VIDEO)

Two Louder TV

Aufrufe 885 Tsd.

Jador - Fana | Manele Mentolate

2:37

Jador - Fana | Manele Mentolate

Manele Mentolate

Aufrufe 4,6 Mio.