Qumili - Prizreni QYSH KEM E QYSH U BOME (pjesa 4) Humor 2021

 • Am Vor year

  QumiliQumili

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Qumili on…

  FB: smarturl.it/QumiliFB

  IG: smarturl.it/QumiliIG

  Subscribe: smarturl.it/QumiliSubscribe

  © & ℗ Qumili & Onair Media. All Rights Reserved

Dj Dj
Dj Dj

My home city 🌃 and the greatest comedy LEGEND ❤️❤️❤️

Melek Ya Allah
Melek Ya Allah

Aktori më i mrekulleshëm dhe shumë orator! Të lumt Baca Qumil tpërshendes nga Austria. 👏🏻❤🇽🇰

Vor year
Burim Berisha
Burim Berisha

respekt per ty legend mir ish kon me shetiti me ket lloj humori edhe ne qytetet tjera

Vor year
Guest17 Guest17
Guest17 Guest17

Kom pas shkru edhe nje her tjeter dhe dot shkruaj gjith mon per ty o inderuari dhe i pa zevendesushmi te kemi aset Kombetar Vertet emri yt duhet te gravohet me shkronja te arta Meriton qdo lavdat. Shyqyr qe te kemi. O i madhi Allah te lutem ty jepi shendet te plot begati dhe gjitha te mirat🤲🤲🤲🤲🤲❤️🍀

Vor year
Orli Alimusaj
Orli Alimusaj

Shpejt mundësisht bone naj komedi me gazuzin e zemernin se shum interesant i bon 👍👏

Vor year
Tony Masimo
Tony Masimo

E Zoti ta zgjate jeten se Na emocionon kaq shume. Zoti te ruajt ty e gjithe ka ke

Vor year
Ich Du
Ich Du

Pona knaq zemren oo legjenda e gjall Baca Qumil ishalla nuk ndalesh e vazhdon me tona qytetet e shqiptaris ju falimenderoj prej zemres Respekte Perjetshummm

Vor year
Mejreme
Mejreme

Zoti tr dhasht shum shendet wow po na emocionon shum zoti te rujt me krejt stafin edhe me donatort si po te ndihmojn 🙏👑👋🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

Vor year
Avni Kryeziu
Avni Kryeziu

Shume mir Baci Sevdai . Respekt per humorin tend ,por mos me Harru edhe zemernin , Te Dyt jeni Te pazevendesueshem. Jet Te gjat ty dhe zemernis Po asht u edhe familjeve tuaja.

Vor year
isa olloni
isa olloni

Me pelqeu

Vor year
Yve S.
Yve S.

Të deshiroj jetë të gjatë dhe te lumtur baci Qumil halla të Lift se na knaqe 🇦🇱🇦🇱

Vor year
Samir Mustafa
Samir Mustafa

Sdi boco, kurr harroet Michael jacksoni, nashtaaa Harrohesh edhe ti ,,, Ti je LEXHENDË Baci SEVDAI . Edhe me kajt edhe me kesh me video tua ,Zoti ta dhasht Shneten Respekt🏆♥️

Vor year
Besart Kastrati
Besart Kastrati

Sevdai Bravo per Qytetin ton te Bukur me kaq shumm Lavdata.

Vor year
Schweiz Albaner
Schweiz Albaner

Prizreni i jem ta hangsha zemren ❤️ .

Vor year
Ali Elshani
Ali Elshani

Bravo Shum Bukur baci qumil Veq qebapat e Prizrenit ike haru me i permen Hahah tpershendes

Vor year
PREDATOR 23
PREDATOR 23

Pash kryt e zemernis♥ , bone njo me zemernin naj bomb me udhtime e qesi sene .. gjithashtu te lumte per punen dhe angazhimin maximal koheve te fundit !!??

Vor year
Arianii7
Arianii7

baci Sevdai shum faleminderit per punen qe e bon, falminderit edhe djalit tend. tprift e mara i nderuar.

Vor year
Roland Markaj
Roland Markaj

Mreti i humorit shqiptar je baca qumil Respekt 👏👏👏👏👏

Vor year
ILLE Pz
ILLE Pz

T rujt zoti mar legjend e gjall, ty duhet me t rujt n kac . Na emocionove❤️

Vor year
B N
B N

Me gjithe respektin per Sevdai Radogoshin dhe punen e tij por nese don me bo emisionin QYSH KEM E QYSH U BOME, ateher

Vor year

Nächster

Easily 3 Star the 2020 Challenge (Clash of Clans)

2:59

Easily 3 Star the 2020 Challenge (Clash of Clans)

Judo Sloth Gaming

Aufrufe 2 386 890

Radar me Edita Doli - 12.08.2022

Radar me Edita Doli - 12.08.2022

RTV Dukagjini

Aufrufe 441

Qumili - "Byli ne izolim" HUMOR 2020

25:40

Easily 3 Star the 2020 Challenge (Clash of Clans)

2:59

Easily 3 Star the 2020 Challenge (Clash of Clans)

Judo Sloth Gaming

Aufrufe 2 386 890