Qumili - (Pjesa e trete) "QYSH KEM E QYSH U BOME" Gyrbeti, Festa Bajramit, Monumentet Historike 2021

 • Am Vor year

  QumiliQumili

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Qumili on…

  FB: smarturl.it/QumiliFB

  IG: smarturl.it/QumiliIG

  Subscribe: smarturl.it/QumiliSubscribe

  © & ℗ Qumili & Onair Media. All Rights Reserved

Genta Mataj
Genta Mataj

In sha allah jeton 100 vjet baca qumil apo zoteri Sevdai sepse vertet keq qe 2 bashkpuntort e 2 legendat qe na kan bo me dekada me qesh na lan leci dhe cima por urojm qe ty te te kena te fort te gjall e shendosh edhe shum vite per te na plotesuar mungesen e 2 legendave te pavdekshme Respekt ...

Vor year
Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini

Shum mirë qe po na kujton kujton kohen e vjeter, je 1sh per gjithqka.

Vor year
Bina Bina
Bina Bina

Baca Sevdai Allahu te dhasht shendet, ymer dhe mirsit e botes ne jet dhe familje. Artist ne kuptimin e plot te fjales! Lum kosova qe te ka ❤️ Me shum Video te kesaj natyre lutem dhe pse jo edhe nga tjera qytete te Kosoves.

Vor year
Youtube Youtube
Youtube Youtube

Te Rujt i Madhi🤲ALLAH☝️🤲❤️Zemer Shqiptar i Vërtet Te paçim edhe shuuumm e shummm Vite me rradh Pershendetje nga Lugina Presheves Pershendetje nga Agallaret e Lugines se sa më Duket shum traditat e njejta i kem me Gjakovaret ne Agallarët👍❤️❤️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

Vor year
Ilir Gashi
Ilir Gashi

Bravo o legjente, mos vdeksh kurre! Hallall.

Vor year
Blero Kosova
Blero Kosova

Bravo baca Qumil na knaqe. Me histori dhe kujtime te këndshme je Legjendë e gjallë bravo respekte.

Vor year
Guest17 Guest17
Guest17 Guest17

Allahu i madherisheme ka caktu kur lindim dhe vdesim. Un nga ❤️te deshiroj dhe lutem tek Allahu i gjithdishem te te jep shendetin e plot sa te te kesh te shkruar te jetosh. Te kesh jet te begat dhe bereqet 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Vor year
Misin Zekolli
Misin Zekolli

Respekt të pafund për Ty i madhi Sevdai Radogoshi 🙏

Vor year
Sadik Hoxha
Sadik Hoxha

O GOJA TE LUMT Qumil zoti ishalla ta jep shneten dhe te dhavt zoti ymer 100 vite

Vor year
Yve S.
Yve S.

Eee hallall t‘koft oooo baci Qumil se me vend e kie. Fjalë të verteta jon. Shendet dhe jetë të gjatë

Vor year
Leka *
Leka *

Bravo, Qymil je geniii, te vertetes, qe e pasqyron ne humor.

Vor year
Arben Gruba
Arben Gruba

Baca qumil inshallah jeton 100 vjet përshëndetje nga KUMANOVA shum fjal me vend

Vor year
YoungLukasz
YoungLukasz

Na knaqe Baca Qumil 🙏🏼 Faleminderit!

Vor year
Marjan Ukaj
Marjan Ukaj

Te lumt Sevdai, kur do te publikoni projekte te vjetra se na knaqe me Humor.

Vor year
Schweiz Albaner
Schweiz Albaner

t’lumt goja 🇦🇱

Vor year
Dsh Alb
Dsh Alb

Shume mire baca Qumil, Po ato Monumente me vlera kaq te medhaja Kombtare e Historike,Pse jan te lana pasdore nga shteti?,

Vor year
Ismail Jahii
Ismail Jahii

Kemi nevoj pèr çesi muhabeti baca Qumil se na myti stresi muhabet nuk kaa mu muhebeti ka vdek baca Qumil,tè lutemi vazhdone çesi emisioni na knaçe napaska marr malli pèr muhabet ju pèrshendes nga zemra🤲🤲👑👑

Vor year
Zulfi Saliu
Zulfi Saliu

Baca Sevdai apo "baca Qumil". Ti jo vetem qe je nje humorist i lindur por je edhe nje person i cmuar dhe inteligjence. Tani kur na "iken ne boten e amshuar" edhe Leci dhe Cima, ju vlersojm edhe me teper saqe ishte e pamundur mos ju shkruaj keto fjale urimi dhe pergezimi; te keni shendet dhe t'na argetoni edhe shum vite...te fala nga nje tetovar ne mergim.

Vor year
Etnik Dema
Etnik Dema

Te paqim edhe 100 vjet me jet te gjat dhe shenndet.ti je shpresa me e bukur dhe ti na dha kti populli momentet me te bukura .me ty i kaluam gjdo sfid me leht zi je energhija pozitive e kombit

Vor year
Albin Bajrami
Albin Bajrami

Bane nje skeqe te gjate me Gipen 40 minuta asnjehere nuk ke ba skeqe te gjate me Gipen do te ishte shume interesante 👍

Vor year
Frasher Kida
Frasher Kida

Faleminderit baca Sevdai,qe gjdo gjirim qe e ke bere,jam rrit ne ato rruge,jetofsh gjithmone,

Vor year
Arben Jakaj
Arben Jakaj

Te lumt goja nuk jan humor kto po jan verteta ishalla te kemi edhe shum vite se na knaqe baci qumil👏👏

Vor year
Robert latifi
Robert latifi

Flm shum çe na ktheve ne kohen ma te mir .ce ka pas zhdo send e krejt bashk.respekt per ty sevdail..je numer 1

Vor year
Shala Bashkim
Shala Bashkim

Te rujt i Madhi Zot ❤️

Vor year
Laura Celaj
Laura Celaj

Bravo baca qymil falmnderit shum shum e mir na kujtove kohen e vjeter sido mos neve ne gyrbet

Vor year
Arben Beni
Arben Beni

Ky artist i pa zavendesushem dhasht zoti edhe 100 vjet jetofsh

Vor year
Leka *
Leka *

Qumil, Sevdai e vertete, keshtu ka qene.

Vor year
Adem Bina
Adem Bina

Legend je nime Shqiptart bash i dhin nta 🤣🤣😂😂

Vor year
Kastriot Kelmendi
Kastriot Kelmendi

Bravo rrespekt shum bukur rrespekt ♥️🇦🇱

Vor year
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani

Ju pershendes shum ..na ke knaq me kto emisjone paskemi pas nevoj per ksi enisjoni me dit e me pa e me njot shum gjana qe besoj qe te rit nuk i din bravooo kom mesu edge un per shum gjana qe si kom pa as nuk i kom dit ...ky enisjon ka shum vler ..eniajon i pavdekshemmm...zoti te rujt ty dhe familjen.e te gjith shqiotaret ku do e jon .......Amin 💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤

Vor year
E OFFCIAL
E OFFCIAL

ne qytetin tim ne rahovec ka artifakte te vjetra por disa artifakte qe jan renuar

Vor year
Gazmen Sope
Gazmen Sope

Qumil Aga te lumt ne Shqiptaret qe te kemi ,

Vor year
Ismail Jahii
Ismail Jahii

Respekt Baca Qumil je ma imiri👑👑🌟🌟💖💖💝💝💝

Vor year
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu

Bravo BACA QUMIL JE SHUM I FORT

Vor year
Berlin security
Berlin security

🤣🤣🤣🤣🤣valla qashtu ka pas Muhabet sot mitesh tu fol ata bajn selvi me Handy hini dul kush vesh se mur🤣🤣🤣🤣🤣

Vor year
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

respekt baci Qumil fjal me vend Zot‘i te rujt e jet te gjat ishalla respekte te veqanta ke nga Ferizaji dhe nga zvicrra je 1

Vor year
bigboss bigboss
bigboss bigboss

T,mjer per neve ska rrespekt ma ,interesi mirmengjesi kjjo a shenje kjameti KEC valla ,u kon kohe e mir tash i kena gjitha po sna vyn gjo..

Vor year
AFRIM ##
AFRIM ##

Nuk osht Humor por osht e vertetë krejt qka I thae ti Qumil Rrespekt Krenar qe te kemi ty nga Gjakova

Vor year
Admir Nuhiu
Admir Nuhiu

Gjakova qytet shum i bukur

Vor year
#Gentel Menn#
#Gentel Menn#

respect ✊

Vor year
V Nagavci
V Nagavci

I madh je sevd brravo legjend je

Vor year
Antoni Morina
Antoni Morina

Bravo baca Qumil

Vor year
Ilir Gashi
Ilir Gashi

Bravo Baca Qumil Lexhend je

Vor year
Kosova und Austria
Kosova und Austria

Respekt ✅👌

Vor year
Video
Video

Shum mir qe po i kujtoni kto gjana

Vor year
Arianit Salihu
Arianit Salihu

Respekt✌

Vor year
Fadil Aga
Fadil Aga

SEVDAIA I PAH VDEKSHEM 🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸

Vor year
Mehmet Ramadani
Mehmet Ramadani

Te lumt shpirti e zemra Baca Qumil. Ne Junik i dajt ne Junikun e bukur. Te gjith sponzorve ju faleminderoj perzemersisht per keto video shum te mira nga qytet e vleshme te Kosoves. Mirmbetshi e zoti ju rujt me te gjitha te mirat ne jete.

Vor year
Isak Zulfi
Isak Zulfi

Qumil aga ty po kemi qef met ndie hic pa muzike

Vor year
Durim Thaqi
Durim Thaqi

nostalgji

Vor year
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💪

Vor year
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha

👏.👌 😂😂.Lexhend 🎅 👍💃💶👏.👌

Vor year
Syl Berisha
Syl Berisha

i fort baca Qumil

Vor year
Joker Joker
Joker Joker

Edhe per Titon keni nostalgji ju gjakovaret?!

Vor year
Une Vet
Une Vet

Qysh mos me pas per Titon nostalgji?! Na ka mesu ABC e na ka bere njerez europian moderrn, se po te mos ishte Tita, ne sot kishin ecur me ferexhe edhe skishim ditur me shume se sa Kuranin ta mbanim ne dore.

Vor year
Shotë Galica
Shotë Galica

Ska dyshim qe je ma i miri vec nuk je tu e lujt bash at Qumilin e vjeter

Vor year
vatan toka
vatan toka

edhe un kam dasht me thon qet. edhe qito 3pjes qe i ka bo bravo shum mir veq kisha pas qef mu kthy me ni komedi mat gjat si perpara

Vor year
Gazi Star
Gazi Star

Qumili Tu kallxu ngjarje thu Ti ky ka le para 100 vjetve

Vor year
Gjinson Nreca
Gjinson Nreca

👍👍

Vor year
Simon Krasniqi
Simon Krasniqi

ja nisi baca qumil 😘

Vor year
Kren ki
Kren ki

E more i nderum sevdai radogoshi kurr kurr sbohem mo qysh jem kon

Vor year
EDISON BERATI
EDISON BERATI

😂😂😂😂

Vor year
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💫💫💫💫💫

Vor year
nimet lama
nimet lama

Respekt

Vor year
Ilir Istrefi
Ilir Istrefi

Respekt

Vor year
V Nagavci
V Nagavci

Vizat ahhhhhh 2023 jan gati

Vor year
Arben Beni
Arben Beni

Keta njerz qe bejn dislike ket ata ose sjan njerz ose jan serb

Vor year
Liridona Imeri
Liridona Imeri

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor year
Eliot Kuçi
Eliot Kuçi

Wow

Vor year
TITANIC-666
TITANIC-666

hajdeee gipppa sil vous plait

Vor year
Blerim Blerim
Blerim Blerim

I Nderuari Qumil Shum kam rrepsket ndaj teje Je nje Legjend e Gjall Te lutem fole Gjuhen Shqipe te pastert Saba Sahat Sob Pazar Eshetibilah Etc

Vor year
Leonard salihi
Leonard salihi

1

Vor year
X
X

2

Vor year
Dijon Beqiri
Dijon Beqiri

3

Vor year
EliKurpalaj 07
EliKurpalaj 07

3

Vor year

Nächster

Clash Royale: 🥞 PANCAKES 🥞 (New Season!)

0:44

Pelerin: Părintele Arsenie Boca (@TVR1)

2:05:58

Diese Sachen googelt Herr Anwalt 😂😏

0:38

Diese Sachen googelt Herr Anwalt 😂😏

Wisst ihr noch? - TV

Aufrufe 121 782

Pimmeliger Motorrad-Unfall | Die Nervigen #0

59:56

Pimmeliger Motorrad-Unfall | Die Nervigen #0

Die Nervigen Podcast

Aufrufe 146 299