Qumili - FESTA E BEQARISE - 3 - Film Komedi (pjesa e trete) Gezuar 2022

 • Am Vor Monat

  QumiliQumili

  Follow Qumili on Social Media:

  facebook.com/sevdairadogo...

  instagram.com/sevdairadog...

  © & ℗ Qumili. All Rights Reserved

Mr Fox
Mr Fox

Mos na e vono shum pjesen e katert o dangall 😂❤️

Xeni Rramanaj
Xeni Rramanaj

Fjalët e tepërta jan fukarallëk!...

Avni Kryeziu
Avni Kryeziu

Shum bukur , Komedi interesante dhe e fort RESPEKT! Te gjith artistat Shum mir aktrojn, presim edhe pjes tjera nga kjo komedi!

Meriton Murseli
Meriton Murseli

Ju shpërbleft Zoti sikurse ju qe pona Shpërbleni me kto super Humor Komedi Respet 👏🏼

Veton Arifaj
Veton Arifaj

Ooo gjithmon do te mbetesh legjend e gjall e humorit shqiptar oo Baca Sevdai vetem suksese Bimi kingi 🥂👑

LONA VIDEOS
LONA VIDEOS

Respekt nga Belgjika🇧🇪, jeni te mrekullueshem vetem suksese!

Ardit Ademaj
Ardit Ademaj

Na duhet ma shpesh me epizoda te tilla 👌👌

Granit Alushaj
Granit Alushaj

Respekt per Familjen Radogoshi, artistat gjakovar qe ska ma autokton se ju respekt respekt vetem respekt per juve qe po na knaqni e po na hekni merzin nket pik virusi po na bani mi harru kret respekt dhe faleminderit shum baca sevdai (qumil). pershendetje nga Rotterdami

Gabriell Pepaj
Gabriell Pepaj

Jeni te mrekullueshem. E presim me padurim pjesen e 4. Suksese

Nushi123 Kbh
Nushi123 Kbh

Humor fantastik👌

Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini

Qumili eshte artist i popullit edhe qka m'pelqen ma shum eshte atdhetar, respekt pafund

Egzon Krasniqi
Egzon Krasniqi

Legjenda jeni me plotkuptimin e fjales respekt !

Puka Kastriot
Puka Kastriot

Gjigand me pa durim po e pres pjesen e 4 🤣 te pershendes nga ❤🇸🇪

KosovaVideo777
KosovaVideo777

Serial shum i bukur...veq boni ma shpejt epizodat haha

Amar Memedi
Amar Memedi

Pershendetje nga zvicrra na knaqe o legjend🤝🥂☝

Erblin Berisha
Erblin Berisha

Bravo ju qoft ju lumt ♥️💣

dini krasniqi
dini krasniqi

Respekt Legjenda E Humorit 😘😘😘

Sara M
Sara M

Ohh kurr mos vdeksh baci Sevdai❤️

Krasniqi Nexhat
Krasniqi Nexhat

Edhe Ky Legjend na ka mbet zoti i dhaft shendet e jet per shum vjet Legjend e Gjall na ben te ndihem sikur kemi qen ne moshen e rinis kur e shofim ke ikon te Humorit 😎👍

fuat esat
fuat esat

Na knoce o baca Qumil,pershendetje nga tetova,zoti trujt

Nächster

Menaxheri - Filmi i plote Humor (Qumili 2015)

1:25:58

Komedi për vitin e ri 2022- Liza nga Londra

24:34

Girlfriend Betrayal (ft. Wolfychu)

6:20

Girlfriend Betrayal (ft. Wolfychu)

Emirichu

Aufrufe 646 399

Making Whole Tangerines Jam

14:18

Making Whole Tangerines Jam

Kənd Həyatı

Aufrufe 1 600 000

Rruga e ndriçuar [ 20 Janar 2022 ] - Dr. Shefqet Krasniqi

52:05

Komedi Mollat e kojshisë

35:38

Komedi Mollat e kojshisë

DreniOfficial

Aufrufe 441 000

Girlfriend Betrayal (ft. Wolfychu)

6:20

Girlfriend Betrayal (ft. Wolfychu)

Emirichu

Aufrufe 646 399