Qumili - FESTA E BEQARISE - 2 - Film Komedi (pjesa e dyte) 2021

 • Am Vor 7 Monate

  QumiliQumili

  Follow Qumili on Social Media:

  facebook.com/sevdairadogo...

  instagram.com/sevdairadog...

  © & ℗ Qumili. All Rights Reserved

R.K
R.K

Qumili dhe Gruppi ti, jan per Kosove Nr1 per Artista. As Halil Budakova, e as Cun Laiji e as kerkushi, nuk din me lujit Rollin qaq Perfekt dhe Sakt, sesa Sevdai Radogoshi. 100 Rolla ti lun per 1 Minute. Respekt veq vashdoni. Respekt nga Gruppi Ashkalive. 😀❤

Vor 7 Monate
Altin Hadri
Altin Hadri

Perfekt moti skam qef meshum, nje rikthim teper madheshtor nga qumili qikjo pjese e humorit duhet me hy ne histori, shume e pergatitur ne menyr profesionale. Shpresoj ta beni si serial te knaqem me keto pjese 👏👏👏

Vor 7 Monate
mix max
mix max

Rrnofsh 500vjet 🥰Byl 42:35 me kpuca 42:44 me Sandale 😛😛

Vor 7 Monate
Arbër S. Paçarizi
Arbër S. Paçarizi

Komedi e mire, mirpo ne gjithmone presim me shume nga Qumili. Me tekse pak me interesante, e skena me te menduar mire, do kishte dalur edhe me bukur. Uroje qe komedit e radhes te jene shume me te veqanta, dhe me nje gjallni me te madhe brenda tyre, e me humor me shume. Respekt Legjend, respekt Bini e Beni. A.P

Vor 5 Monate
A.T.I WestGang
A.T.I WestGang

Po e presim Epizodën e 3-të e ishallapërfundon Byli me Norën ma e mira është ajo 😊😊😊

Vor 7 Monate
name name
name name

Kam harru kur kom percjell ndonje humor prej fillimi deri ne fund e keto episodat e fundit i kom shiku dhe jane fantastike.Ju lumte.

Vor 7 Monate
Berlin security
Berlin security

Jam gezu qaq kur e pash se pjesa 2 dul qaq gzim si me shku pushim 😁🤣🤣🤣👍👍👍👍

Vor 7 Monate
Berisha Liridon
Berisha Liridon

Hahahahaha Perfek Perfekt fantaziii legjendaa jeniii shumë Respekt e ne veqanti Baces Sevdai ose ma mir Baces Qumil per moshen qe e ka dhe ende na argeton gjithashtu Respekt edhe per ju 2 ishalla vazhdoni gjithmon keshtu sepse jemi lodh nga Pandemia ju faleminderit per argetimm suksese te pafundshme❤️

Vor 7 Monate
Geneva geneva
Geneva geneva

Rrespekt per krejt pe luni rrolin mir humoristi ma i miri 🔥🔥🔥🔥

Vor 5 Monate
Sara M
Sara M

Shyqyr fundi perfundoj mire🤗 Jeni shume te mire dhe ishalla sa ma shume episoda boni🙏🥰

Vor 7 Monate
ILLYRIAN KINGDOM
ILLYRIAN KINGDOM

Legjend Je Qumil Jemi Rrit Me Humorin Tend Respekt i Madh Je

Vor 7 Monate
Bon Bon
Bon Bon

Waw, respekt. Shume bukur e paskit nreq edhe Happy Ending ma ne fund. 👍👏

Vor 7 Monate
Fan Inn
Fan Inn

Qumil i pazavendesueshem je ,shendet per shume mote e suksese .

Vor 7 Monate
Sanije Batusha
Sanije Batusha

Ju lumtë se moti sjam argëtu dhe qesh si me këtë komedi...suksese 👌👌

Vor 7 Monate
Mili Mili
Mili Mili

rrespekt per ju menzin sprita me dal pjesa dyt tash po e pres me padurim.pjesen e 3 flm qe po na bani te ndihemi mir me humorin e juj...

Vor 7 Monate
mimoza gjermani
mimoza gjermani

zemra ju gzoft ,Hahaha artisa jeni😂😂😂😂

Vor 7 Monate
Ferdi Ahmeti
Ferdi Ahmeti

😂🤣 LEGJEND❤

Vor 7 Monate
A. Pacino.
A. Pacino.

Respect Perfekt si gjithmone hade mer mo Pjesen e 3 te pe presim pa durim ju pershendes Maestro Rrespekte dhe flmnd per humorin Perfekt.

Vor 7 Monate
Genti Gent
Genti Gent

Bravo juqoft legenda jeni Respekt pershndetje Naga Berlini. Kur del pjesa e 3et?

Vor 7 Monate
Ar Ho
Ar Ho

Shum tfort jeni beni ju pershtatet shum nket rol hallall legendat e kosoves ❤️

Vor 7 Monate
Mergim Kryeziu
Mergim Kryeziu

Mat miret jeni 👑👑 A do ket episode te tjera ?

Vor 7 Monate
Ardi Albanese
Ardi Albanese

Bravo Qumili 😂😂😂 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

Vor 7 Monate
Gabriell Pepaj
Gabriell Pepaj

O Sevdai te rujt Zoti. Na e knaqe zemren me humor

Vor 7 Monate
isa olloni
isa olloni

Suksese te metejme , me pelqeu 👍

Vor 7 Monate
Medi Gjakova
Medi Gjakova

Legjenda e humorit i pazavensushem savdaia po edhe bini me benin shum te fort

Vor 7 Monate
mining ne kosove
mining ne kosove

Valla legjenda jeni qumili edhe djali tina beni jeni 100 vjete legjenda rrespekte për ma dhajte e humorit kosovare ...

Vor 7 Monate
Brendon Morina
Brendon Morina

Deka pasha zoten prej Minute 45 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅 HALLALL BRE MOS U NDALNI PJESA 3 ISHALLA 🔥🔥🔥🔥❤️

Vor 7 Monate
Goronci Afrim
Goronci Afrim

Jeni te Mrekullushem veq Vazhdoni 😂😂😂😂😂

Vor 7 Monate
SonOf TheSun
SonOf TheSun

Qumili is Baba! Bruce Lee from Gjakova 🥊 Qumili Lee 🥊

Vor 7 Monate
Tony Masimo
Tony Masimo

Zoti ju ruajte familjasht se vetem ju po' Na ndezni zemren.

Vor 7 Monate
Janbe Janbe
Janbe Janbe

Shyqyr o zot qe po kem qa me pa 1 or epizoda mu knaq bre vlla , rrnofsh edhe 100 vjet o Sevdai lumet na qe po jetojm nkohen tende , mos u plaksh kurr , respekte nga Peja

Vor 7 Monate
james Messa
james Messa

o Sevdavi je me I miri krejt humoristet tjer jan shpifje humori nje je pa ty humori ska kuptim vetem vazhdo te adhurojm

Vor 7 Monate
Florent Hajdari
Florent Hajdari

Ja paskit huq pak. Ne min 42:30 Byli eshte me patika te zeza, kurse skena e njejte ne min 42:45 Byli me papuqe 😂

Vor 7 Monate
Meriton Murseli
Meriton Murseli

Bravo vetëm përpara mos u ndalni shum pona argëtini rrespekte legend e gjall e Humorit sevdail radogoshi 🤝

Vor 7 Monate
Mervan Kasami
Mervan Kasami

Menxi e kom prit Bravo vetëm vazhdoni👏

Vor 7 Monate
D.L. Gj
D.L. Gj

Kur del e 3 se tash vazhdimin kem qef me pa qysh po i pelqen mames nusja re 😅😅

Vor 7 Monate
Lide Ita
Lide Ita

Jeni mat mirt ne bot vazdani vic 😊❤

Vor 7 Monate
Albana Gashi
Albana Gashi

Zgjatjau o zot jeten jeni mat mirt ne bot me lot kam qesh 😂😂😂😂😂😂

Vor 7 Monate
F-kod Construction Shpk
F-kod Construction Shpk

Ju lumte, vetem vazhdoni keshtu, qe se paku ta harrojm per pak virusin e brengat.

Vor 7 Monate
Anton Pushka
Anton Pushka

Hahhahhahhahahha ,kisha dit qe e prisja ta shifja pjesen e dyte ,ishalla edhe shum seri te tjera ,zoti ju rujt ,jeni shum te mir

Vor 7 Monate
Dj Dj
Dj Dj

I LOVE QUMILI : BIG RESPECT ❤️❤️

Vor 7 Monate
JmXD
JmXD

O qumil o, a ja paske nis me tatuazh a? Bravo s‘pja leshon udhen rinies hiq 🤣🤣🤣

Vor 7 Monate
Naim ISUFAJ
Naim ISUFAJ

Skenari regjia aktrim i persosur, Bravo

Vor 6 Monate
Sinan Imeri
Sinan Imeri

Po na e hekni mallin e Reks e tGjakovs Rrespekt BacaSevdai "Qumil Aga"👐

Vor 7 Monate
SENAT ALI
SENAT ALI

Jeni Ma te Mirt presmi Edhe shum Pjes Prej ksaj super komedie 🤩🤩🤩

Vor 7 Monate
Arben Asani
Arben Asani

Perfect 👍 veq përpara presim edhe episoda tjera

Vor 7 Monate
Admir Admir
Admir Admir

Legend je Muli hahahaha respekt

Vor 7 Monate
Egzon Qazimi
Egzon Qazimi

Ajde per hajr tue prit 3 jam 😁

Vor 7 Monate
Jolie chat room
Jolie chat room

5:52 When I first saw you I looked for a signature, because every masterpiece has one.

Vor 7 Monate
Pingu IsHere
Pingu IsHere

da fuq u talking about nibba

Vor 6 Monate
alejna qoqaj
alejna qoqaj

oj legjend tpaqim edhe shum vite👍

Vor 6 Monate
Medin Kurti
Medin Kurti

Jeni Ma Te mirt Bravo ❤️

Vor 7 Monate
MiRi 09
MiRi 09

Bravo ju lumt! Shum film i mir. Ishalla se shpejti pjesa e 3. Shum u met interesant 👍

Vor 7 Monate
ennti
ennti

brovo ☺️☺️😉😉

Vor 7 Monate
Kola's home Solution
Kola's home Solution

Bravo ,artista te vertete !!

Vor 7 Monate
BossiKosova007
BossiKosova007

O mos e nalni deri ne episoden e 10 😁😁👌👌👌

Vor 7 Monate
Isaak Zulfi
Isaak Zulfi

Na shkrine. O GIPA sa i perket❤️

Vor 7 Monate
A.T.I WestGang
A.T.I WestGang

Hajt shyqyr që doli 2-shi Yeaaaaaaaaa Yes Yes Yes ✊✊✊💥💥💥😃😃😃

Vor 7 Monate
lunge
lunge

Bravo shume mir,po e pres pjesen 3

Vor 7 Monate
IDNOM 47
IDNOM 47

Ma t’mirt jeni , presim serin e 3

Vor 7 Monate
GodMentorUs
GodMentorUs

Pershendetje nga Amerika veq vazhdoni se na knaqet relaks me ju shiku

Vor 7 Monate
Gazmend Ukaj
Gazmend Ukaj

Fundi i pjeses se dyte! Qe dmth osht edhe pjesa e trete?!

Vor 7 Monate
Adriatik A
Adriatik A

O shum be te fort jeni ne qeto role Byli personazhi ma i mir nga gjitha rolet e te madhit Bac Sevdai Radogoshi, Respekte nga Shkupi, shpresoj te ket sa ma shum pjes, u shkrimem tu ju pa, faleminderit per kto emocione qe na jepni, Respekte pa fund Gjiganda. Shpresoj i kaloj Bylit masi e pa apet Noren ahahahahah

Vor 7 Monate
Alma Brovina
Alma Brovina

Me te miret jeni👌⭐️🌎

Vor 5 Monate
Petrika Parizi
Petrika Parizi

Ju lumte👏👏👏

Vor Monat
Bimi Q.
Bimi Q.

Einfach super bimi du hast es drauf der beste ihr 3 past zusammen komödie zu machen weiter so👍👍👍

Vor 7 Monate
seladin sulejmani
seladin sulejmani

Ishalla edhe shum epizoda tjera se shum tmir jeni Respekt

Vor 7 Monate
ennti
ennti

po tybe valla mir eki brovo ❤️🤗

Vor 7 Monate
XL
XL

RESPEKT 👏👏👏MAR DANGALL 🤣🤣🤣

Vor 7 Monate
Arianit Kastrati
Arianit Kastrati

Mki mek sevdai Te pershendes e knaqem javen tjeter me pjesen 3 jepja edhe benit naj 200 she....

Vor 7 Monate
Ar Ho
Ar Ho

Radha e gazuzit e zemernis ❤️

Vor 7 Monate
kosova kosova
kosova kosova

Edojna edhe episodin e 3 bin shum fort keni ba ket episod edhe tparin edhe gjith jeni kan tmir juperhsednes nga franca

Vor 7 Monate
Muhamed S
Muhamed S

Vazhdoni me pjesen tjeter 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 7 Monate
Iseb Iseb
Iseb Iseb

Qumili/Bimi me Stupcat ni Projekt!!!!! Lets go 🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Fila hasani
Fila hasani

Shumm ekum shiju te shiku moti skum pa ksi seriali apo Filme tmir ju lumt 👏👏👏👏👏🙏🙏🙏

Vor 7 Monate
Hasan Avdylaj
Hasan Avdylaj

Kush e ka prit pjesen e dyt like

Vor 7 Monate
Ari Cro
Ari Cro

Respekte me te fortit e Ballkanit 👌👌👌👍👍👍👍

Vor 7 Monate
Avni ilir zogaj
Avni ilir zogaj

Shum bukur legjend si gjithmon po na knaq ishallah gjithmon e mbara ju shkon shpresoj qe vjen pjes e 3ret respekte

Vor 7 Monate
rema rema
rema rema

Haha Qumili kur ish i ri e lujke rolin e plakut e tash i moshum rolin e te riut?

Vor 7 Monate
Tahir Lushaj
Tahir Lushaj

Kur del pjesa e 3 o baca qumil oooo😋

Vor 6 Monate
filma24
filma24

bravo mos u ndalni veq vazhdoni me epizodat tjera

Vor 7 Monate
Tallava Records by Abedin
Tallava Records by Abedin

Baca qumil jo po bani shum mir Video Vallah ishallah vejn sama shpejt pejsa 3

Vor 7 Monate
Kosova Kosova
Kosova Kosova

Kjo esht dicka perfekte ishallah bohet 30 e pisoda per ket vit

Vor 7 Monate
leo.kosova
leo.kosova

Shum ka pel qy bravooo❤❤❤

Vor 7 Monate
Bekim Zallaj
Bekim Zallaj

Respekt shum tmir jeni 💪

Vor 7 Monate
Pam Pamaj
Pam Pamaj

Rrespekt sum epizod e bukur kja e dyta ju lumt

Vor 7 Monate
arlind krasniqi
arlind krasniqi

🤣🤣🤣❤️💪🔥🔥 bravooo

Vor 7 Monate
dulidj duli
dulidj duli

Teper dobet ne krahasim me pjesen e pare, Kujdes!!! Keni fillu mir, por mos i kushtoni rendesi sasise, por cilesise flm.

Vor 7 Monate
Shqiprim Rizahi
Shqiprim Rizahi

Pershendetje nga franca veq vazhdo kshtu baci sevdai bashk me djalin ton shkumbinin jeni 1 ishalla don zoti e jeton 100 vjet , jam knaq tu kesh nese Kini munici mem tregu cili kengtar e ka kengu qet kang se pe knojka mir nese jo ska problème faliminderit per rrespekt ishalla don zoti takomi kur te vi ne ks ne pushim zoti trujt ishalla😘🥰😍💞👈👍👍👍

Vor 7 Monate
Yotube Google
Yotube Google

Ju lumt ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
jeton rogova
jeton rogova

❤njesha jeni shum bukur episodi 2

Vor 7 Monate
A.T.I WestGang
A.T.I WestGang

Nora Keksiiiiii 🍑🍑🍑🍑🍑🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️😍😍😍😘😘😘 bile 5 Milion her ma e mir se ajo Zhugajka 😁😁😁 Shota ftyrën e ka si Burr

Vor 7 Monate
Genta Mataj
Genta Mataj

Hahahaha e keqe shum ish bo Shota kjo Nora e kap ne 1 gisht at cpirrajkenn aaa ...

Vor 7 Monate
FaRuK Smajli
FaRuK Smajli

Komedi mat fort skom pa naj her 👑👍

Vor 6 Monate
Bujar Selmani
Bujar Selmani

Shum mir veq vazhdoni me episode tjer. Presim

Vor 6 Monate
Lorik De
Lorik De

Hera e par qe po jau baj Like qeta dy pjes me kan pelqy

Vor 7 Monate
CrObY
CrObY

Pershendetje nga Gjermanija 🏆👑👍👍👍👍👑👑🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🎉🎉🎉

Vor 6 Monate
ba ba
ba ba

Brravos. Super diçka bacoooo dashnia tka ra nkry ehehehhehehe. Suksese 👏👏

Vor 7 Monate
Flamur Zogaj
Flamur Zogaj

Krejt e bukur por ne Fund ishte edhe ma e bukur brawo ju lumt suksese

Vor 7 Monate
beqiri
beqiri

Jashaaa byli Muli Fantasi.gjakova.👍👍👍👍

Vor 7 Monate
Avni Kryeziu
Avni Kryeziu

Si Mini permi kungeln . Haha Bravo Bim

Vor 7 Monate
blerim Kryezi
blerim Kryezi

paska me qen pjesa e 3 shum interesante rrespekt

Vor 7 Monate
safet regjbeqaj
safet regjbeqaj

Bravo shum komedi e mir ska mat fort se ju respekte veq ishalla e vazdoni hala qet komedi

Vor 7 Monate
BARESHA
BARESHA

supere komedi 💎

Vor 7 Monate

Nächster

Menaxheri - Filmi i plote Humor (Qumili 2015)

1:25:58

Qumili - "Byli ne izolim" HUMOR 2020

25:40

LORNA SHORE - Sun//Eater (OFFICIAL VIDEO)

6:19

LORNA SHORE - Sun//Eater (OFFICIAL VIDEO)

Century Media Records

Aufrufe 470 415

Trapped In A Family Guy Cutaway

3:17

Trapped In A Family Guy Cutaway

MeatCanyon

Aufrufe 2 067 956

Bean Time | Funny Episodes | Mr Bean Cartoon World

42:09

Bean Time | Funny Episodes | Mr Bean Cartoon World

Mr Bean Cartoon World

Aufrufe 192 000 000

Theresa weint den ganzen Tag 😭

0:19

Theresa weint den ganzen Tag 😭

Rick Azas

Aufrufe 245 236

Peter Pöbbelmann - Die kaputte Lampe🛠

5:15

Did you know in IRON MAN...

0:21

Did you know in IRON MAN...

Cinema Scan

Aufrufe 4 591 782

Aziz 25. Bölüm

2:10:39

Aziz 25. Bölüm

Aziz

Aufrufe 554 833

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

1:00

Heftige Erlebnisse eines Bestatters #shorts

Bestattungen Burger

Aufrufe 133 461

The Sopranos - "Gift" that Can't Be Refused #Shorts

1:00

Mathe Fact - Die BESTE ZAHL der WELT! 😲

0:59

Mathe Fact - Die BESTE ZAHL der WELT! 😲

Rezo ja lol ey

Aufrufe 918 901