Qumili - "Dertet e Qumil Ages" (Zgjedhjet 2021) HUMOR 2021

 • Am Vor year

  QumiliQumili

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Qumili on…

  FB: smarturl.it/QumiliFB

  IG: smarturl.it/QumiliIG

  Subscribe: smarturl.it/QumiliSubscribe

  © & ℗ Qumili & Onair Media. All Rights Reserved

sadik bajraktari
sadik bajraktari

Mesazhi më kuptim plotë,shërben dhe për zgjedhjet e Shqipërisë.Sevdai :Je artist i madh.

Vor year
AFRIM ##
AFRIM ##

Vjerrshë e fort RRESPEKT Përfundiml me Muzikën e Skënderbeut

Vor year
Melek Ya Allah
Melek Ya Allah

Të lumtë Baca Qumil, ski kujna mi than!

Vor year
Flamur Gashi
Flamur Gashi

Legjenda e humorit osht baca Qumil shum je i fort.

Vor year
gezim Trakaniqi
gezim Trakaniqi

Mbreti i humorit Shqipetare! Respekte! peja

Vor year
Blero Kosova
Blero Kosova

Baca Qumil si gjithmon legjenda e gjall te dhasht zoti ymer bac se na knaqe me humore 👍💯

Vor year
Musli Alman Mina Goni Cani
Musli Alman Mina Goni Cani

LeGJENDaaaaaaaaa

Vor year
Susana Bytyqi
Susana Bytyqi

Kurr mos vdeksh, gjigant i humorit ❤️

Vor year
Lidhja Shqiptare e Prizrenit 1878
Lidhja Shqiptare e Prizrenit 1878

E more Qumil mendova qe do me bash me qesh, me shtine me qajt more njeri!

Vor year
Sejdi Sejdi
Sejdi Sejdi

Respect per kto fjal Sevdai Radogoshi 😔

Vor year
Lutfi Dalipi Ajvazi
Lutfi Dalipi Ajvazi

Te lumt o Baca çumil po kujt mej than,zoti te ruajt e jet te gjat se e ke kalu jeten me humor te paster e thenja te medha per ata qe kan mend

Vor year
mimoza gjermani
mimoza gjermani

Ma iadhi nvend je qumil👑🇦🇱👏👏

Vor year
Fani
Fani

Legjend e gjall 👍👍

Vor year
Ismail Jahii
Ismail Jahii

Respekt Baca Qumil,e vetmja shpres e fundit èshtè VV,JA,👏👏👏👑💖💖💝💝💝

Vor year
angel nmö
angel nmö

Valla me gjak e fitum po e harrum shum shpejt e mazamakeq pisho do thmi te komunistav sju paska pelqy hahahaha

Vor year
A K
A K

qesh me njè sy qaj me t qetrin... tu lumt goja baca sevdai

Vor year
Adi.izlamaj
Adi.izlamaj

Vv dhe ska tjeter.🇦🇱🇦🇱

Vor year
V Nagavci
V Nagavci

Hallall i fort je B qumil 😇

Vor year
LEONARD 007
LEONARD 007

Fjal me ven rrespekt ❤️🤜❤️🤛

Vor year
Bajram Cani
Bajram Cani

Brravo bre 👏👏👏👏❤️👏👏👌👌🇦🇱🇺🇸

Vor year

Nächster

Baskia - Kryetari i Komunes - (Humor 2021)

14:20

Baskia - Kryetari i Komunes - (Humor 2021)

Baskia Official

Aufrufe 204 000

Baskia - Amaneti i burrit - (Humor 2021)

6:45

Baskia - Amaneti i burrit - (Humor 2021)

Baskia humoristi official

Aufrufe 184 000

E Premtja me Halilin - 05.02.2021 Ramdan Krasniqi (Dani)

1:25:46

Kyrie Irving-Russell Westbrook Trade Update

9:15

L'universo elegante - L'undicesima dimensione

1:06:09

N'Deti me Sofijen & Salihun

1:07:40

N'Deti me Sofijen & Salihun

Adnan Blaku

Aufrufe 1 000 000

Pleqt e Bubavecit 2

1:50

Pleqt e Bubavecit 2

Bashkim Halilaj

Aufrufe 10 000

Cima dhe Leci xhambazi 1999

5:58

Cima dhe Leci xhambazi 1999

Rinor Rahimi

Aufrufe 9 900

Shkolla e Maleve (Full Movie)

1:25:09

Shkolla e Maleve (Full Movie)

HalilBudakova

Aufrufe 4 200 000

GÖKTEPE ŞİİRİ YÜKSELECEK DEMİREL

4:20

GÖKTEPE ŞİİRİ YÜKSELECEK DEMİREL

abdullah demirel

Aufrufe 63

Qumili - "Din Nostalgjija" Humor 2020

4:28

Çka ka shpija - Episodi 12 - Sezoni 9 (NEW)

37:22