Qumili - "Babadimri" GAZUZI & ZEMERNIJA Gezuar 2022

 • Am Vor 9 Monate

  QumiliQumili

  Follow Qumili on Social Media:

  facebook.com/sevdairadogo...

  instagram.com/sevdairadog...

  © & ℗ Qumili. All Rights Reserved

Shoket Group
Shoket Group

Urime Vitin e ri 2022 🥂 Te Gjithve

Veton Statovci
Veton Statovci

Respekt pej Juve 🤝

Argjend Heta
Argjend Heta

Aktorët me te mir në Kosov Zemernija hiq pa fol te shtin me qesh qfar stili ka se leje me fol diqka Urime Vitin e Ri 2022 ✌

Kema PACAJ
Kema PACAJ

Ky humor ka edhe mezazh per rinin ton mju ndimu prindev, ju lumt

veranda furra
veranda furra

Shyqyr që ju kemi YJE 🙏🏻❤️

era era
era era

O bima bre qat babadimen edhe te une se kom nevoj, rrespet sevdai , mesazh i fort

Bini Kadishani
Bini Kadishani

Urime 2022 jeni ma tmiret👍

Leo Gash
Leo Gash

Mos u nalni kurr jeni teper humurist te mir ku uroj shendet e lumturi

Brendon Morina
Brendon Morina

RESPEKT BACI QUMIL DHE ZEMERNIJ NGA MUNICH I GJERMANISH ❤️🎀

Gezim Ademi
Gezim Ademi

Super humor po edhe diqa te vlershme per shum shikusit mos ju plakshin ideat urime vitin qe po vjen 2022

Photography V.Kolgeci
Photography V.Kolgeci

Shummmmmmmmmmmmmmmmmm me mujt me zgjat qet shkronjen -m-dej ne gjakov prej münchenit jam tu jetu e kisha zgjat RESPEKT KY ESHTE SHEMBULL I MIR PER FEMIJ MU KNAQ TE KQYR THJESHT MIR TAMAN LEGJENDA E HUMORIT ME TA KNAQ ZEMREN €QUMILI€

driton lapijani
driton lapijani

Shum humor i mirr ja 3 her ekam percel ket humor po veq tish kan. Ma i gjat pak mos mukry kaq shpejt

Agim Ramadani
Agim Ramadani

Babe edhe Djal jeni te mrekullushem 🎊🌲🥂👍😊❤

Freskim Gashi
Freskim Gashi

Bravo mos u nalni kurr ne njet ishalla pritni shum vite te tjera 2022 urime te gjithve

Shpat Shpat
Shpat Shpat

VEQ VAZHDONI 💥

Time Ahmeti
Time Ahmeti

Shum urime edhe juve baci qumiil dhe zemerni viti iri gezuar ❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Mitrovica Kosova
Mitrovica Kosova

O Bravo ju koft, se sidomos per vit te ri na boni shum me kesh 🤣🤣🤣👍

Tropoja asht kosovë
Tropoja asht kosovë

Ju dua shume respekte

Beski beski
Beski beski

Roli gazuzit me knaq veq vazhdoni 🤣🤣🤣

ermal
ermal

Urime viti ri te gjitheve!

Nächster

Dobro došli na besplatni kurs njemačkog jezika A1!

2:04:02

Sharky Reacts To SIDEMEN Charity Match!

30:28

Sharky Reacts To SIDEMEN Charity Match!

Sharky Live

Aufrufe 463 098

Surviving 48 Hours in the Wild w/ Kara & Nate

33:06

Jusuf-Aga

26:47

Jusuf-Aga

Rustem Idrizi

Aufrufe 3 700

Sofia & Salihu - Sofia gatuan torte per Bajram

20:01

Sharky Reacts To SIDEMEN Charity Match!

30:28

Sharky Reacts To SIDEMEN Charity Match!

Sharky Live

Aufrufe 463 098