Puthje në ballë dhe qafë mes Andit dhe Danielës në Talk Love Story - Tv Klan

 • Am Vor Monat

  RTV KLANRTV KLAN

  me 4 personazhet kryesorë të spektaklit , si dhe konkurrentët në garë për të fituar zemrat e dy princeshave dhe dy princave. Prapaskenat e ngjarjeve dhe historive që lindin në spektaklin e mbrëmjes në “Love Story”. Nën prezantimin e Eni Shehu dhe me praninë e dy opinionisteve, Zhaklinë Lekatari dhe Xhensila Pere.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

تيم الحسن
تيم الحسن

*She is a beautiful and nice lady. I wish to know what her name is. I want to be friends. I am from Iraq*

Vor Monat
Lola Kreka
Lola Kreka

Daniela qetsohu shko pi nje caj kamomil😜

Vor Monat
Alma Salaj
Alma Salaj

Kjo zhaklin mekatarja kot fare nuk e di per ca e kan ketu

Vor Monat
Monica Monika
Monica Monika

Daniela super antipatike

Vor 23 Tage

Nächster

Ellen and Her Staff Play ‘Family Feud’

9:23

Making Whole Tangerines Jam

14:18

Making Whole Tangerines Jam

Kənd Həyatı

Aufrufe 1 300 000

UMANO FELICE INAGURIMI

13:36

UMANO FELICE INAGURIMI

Umanofelice

Aufrufe 196

Die dreiste Werbung von Nutella

8:06

Die dreiste Werbung von Nutella

Simplicissimus

Aufrufe 819 880

Columbus discovers the New World #shorts

0:30

Columbus discovers the New World #shorts

Adrian Bliss

Aufrufe 2 964 280

Annemizi Saklarken 7. Bölüm

2:14:22

Annemizi Saklarken 7. Bölüm

Annemizi Saklarken

Aufrufe 687 820

Arten von SCHÜLER ⎮ Younes Jones

8:02

Arten von SCHÜLER ⎮ Younes Jones

Younes Jones

Aufrufe 247 880

YouTube stirbt

11:43

YouTube stirbt

SPACE FROGS

Aufrufe 203 732