Portokalli - Episodi 8, Sezoni 32, 24 Nëntor 2019

 • Am Vor 2 Monate

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 1:58:51

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

F . SADJA
F . SADJA

👍

Vor Monat
anton hasa
anton hasa

ik o i lujtem

Vor Monat
Serano Defranco
Serano Defranco

Vetem humor ska ketu , vulgaritet banalitet degjenerim , shiko sa skece jane vetem me homoseksuale meshkuj qe vishen si femra cfare humori ka ketu cfare i percillini fmijve gejllikun pfff

Vor Monat
me and you
me and you

O marin o 1. Je I madh pz

Vor Monat
Xhoni Ensa08
Xhoni Ensa08

Kjo xhemi skandal me ket veshje

Vor Monat
alko due
alko due

Garbage

Vor Monat
alko due
alko due

Trash rubbish

Vor Monat
Illyricum Sacrum
Illyricum Sacrum

Kushedi sesi ndihen aktoret dhe skenaristet per batutat e termetit! 😔

Vor Monat
Hiim Hhh
Hiim Hhh

Erjon bythq....

Vor Monat
juela brahimi
juela brahimi

Gati 2020 edhe shqiptari qesh me pordhen akoma 🤦‍♀️

Vor Monat
life is Now
life is Now

Juela por ka nje kuptim dhe ky qe flet per pordhen ...kuptoje se xcfr e ka ket show

Vor Monat
darioden
darioden

1:22:19 .....

Vor Monat
cyber tiger
cyber tiger

Sono albanese che sta in Italia

Vor Monat
cyber tiger
cyber tiger

Forza Juve

Vor Monat
Merian Angji
Merian Angji

Kjo vajza e çiftit të lumtur e paparë😍😂😂😂

Vor Monat
Valon Zenelaj
Valon Zenelaj

Pasket Ba hajgare edhe me termet a!?

Vor 2 Monate
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

1:20:50..salsano me marinin e permendin disa her termetin..sikur ta dinin..

Vor 2 Monate
xhuljano isufaj
xhuljano isufaj

@Beqir Zavalina tv top canal

Vor Monat
Noobsterbrick
Noobsterbrick

puna osht se ne tu pa portokalli me hec friken😂

Vor Monat
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

@Illyricum Sacrum nrm qe nk I meritojm.por jan punt e zotit ...jemi tgjith ndor te zotit ...I falemi atij

Vor Monat
Illyricum Sacrum
Illyricum Sacrum

Beqir Zavalina Nuk i meritojme ne si popull keto fatkeqesi!

Vor Monat
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

@Illyricum Sacrum pz at nat esht permend termeti ne portokalli shum her..edhe flori ne rolin e xhankarlos e permendi disa her termetin

Vor Monat
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

Xhemi yyyylllllll.💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋.bukuroshe.💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓..love you xhemi.⭐⭐⭐⭐

Vor 2 Monate
Florjan 29
Florjan 29

1:27:00 e paska gjetur per termeti

Vor 2 Monate
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi

Xhem te dua Ne xhdo Sekond xhdo minut xhdo dit xhdo jav xhdo Epizod

Vor 2 Monate
TINA Pebbles
TINA Pebbles

55:40 ahhahahahahhaha pjesa me e bukur e emisionit jeni ju. Cifti lumtur 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vor 2 Monate
Edmond Ruci
Edmond Ruci

1qq

Vor 2 Monate
Agjenti 69
Agjenti 69

Faleminderit qe Na e beni me te leht ne emigranteve me te qeshuren qe Na transmetoni 👏👏🙏🖐

Vor 2 Monate
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Ose Te pakten pleqte

Vor 2 Monate
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Pse nuk I ktheni leneshate

Vor 2 Monate
mirela aliaj
mirela aliaj

nooooo suarek , manca leiiii ... se jemi dhe live ....inguardabile cosiii

Vor 2 Monate
Original Owner
Original Owner

Sa mire luan aria

Vor 2 Monate
mirela aliaj
mirela aliaj

naqeeee ti lovooo

Vor 2 Monate
Inspektimi Ndotjeve Mjedisit
Inspektimi Ndotjeve Mjedisit

te pakten esh kjo portokallia e shikojm nganjeher edhe qeshim se me kte koh qe ka ardhur te gjith jan te nervozuar

Vor 2 Monate
Katerina V
Katerina V

Hiqeni kete arian se na e shpifi pervec se nuk kuptohet cfare thote nuk durohet

Vor 2 Monate
Elian Alia
Elian Alia

Kur ata qe imitoni, e bejne popullin me teper per te qeshur se ju qe i imitoni, ku eshte pjesa per te qeshur?

Vor 2 Monate
Sasha Capri
Sasha Capri

Shume varfer ksaj radhe!

Vor 2 Monate
Berat AL Boss
Berat AL Boss

Emisjoni me I Mir ne 🇦🇱shqiperi🇦🇱 bravo portikalia jeni me te Mir👏👏👏👏

Vor 2 Monate
Fatjon Merko
Fatjon Merko

Aria dhe ai si trans jan kot fare, pa lidhje..😡

Vor 2 Monate
nedzbedin saciri
nedzbedin saciri

ju duam shum ❤️❤️❤️

Vor 2 Monate
Miranda L.
Miranda L.

Ku jane mami dhe vajza ?!

Vor 2 Monate
Pac Man
Pac Man

Sa yll je o flori

Vor 2 Monate
Benart Ciku
Benart Ciku

Pse nuk jan me ne rol.. kapo hekri dhe melamini se kan qen super.

Vor 2 Monate
Idajet Halili
Idajet Halili

Është pak Komunist Gazi,,, ngordh per Ed Ramen

Vor 2 Monate
Klaudio Acka
Klaudio Acka

jan nda ,pun politike

Vor 2 Monate
Sergio Qoshku
Sergio Qoshku

Portokallia eshte e mrekullushme na kenaqet🤣🤣

Vor 2 Monate
O Mret
O Mret

🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱

Vor 2 Monate
Mike The Right One
Mike The Right One

Si ka mundesi te duket krejt si monika😂

Vor 2 Monate
Banshee 3.5
Banshee 3.5

Do pyes veten ca ka hunda ime haha

Vor 2 Monate
Edin Gashi
Edin Gashi

Ad

Vor 2 Monate
Mike The Right One
Mike The Right One

Fustani i xhenit fiks, nga lindja qe te shofin arabet, nga perendimi qe te shohin shqiptaret

Vor 2 Monate
Ro Li
Ro Li

37:00 Po si kerkojne kta Te dy me ate surrat qe kane Te kapin nje femer Te tille?! 🤦🏻‍♂️ dhe ky njer nuk eshte humor, sepse kte emision e shohin dhe adoleshenta.

Vor 2 Monate
BOBI LONDON
BOBI LONDON

Ajo me ato dhuratat qe nuk i pranon taman realitetin e femres shqiptare tregon shume fisnike 😂

Vor 2 Monate
I will tell you Later
I will tell you Later

ooohhh zot xhemi you are beautiful

Vor 2 Monate
Flor Shkodrani
Flor Shkodrani

Ai rezarti esht i madh si the atit qe bie kitares qeka i burr si gru sa kam qesh qr hahahhahahah me lot

Vor 2 Monate
Yxyxyx Xyxyxy
Yxyxyx Xyxyxy

O Rezo je si cels papagall 😂,Betimi,manushin,arditin,canin,bracen,salen,bushatin,rrok kinemaja,drejtori..e ku di un sa tjera..Pastaj Flori, Ledio,Salsani,Xhemi,Gazi,albana,e tgjith mo vlla prz kujto ke tduash tgjith do ti shkruash se asnje sperjashton dot..perfundimi tgjith jan tmdhenj 👏👏

Vor 2 Monate
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff

O Salsano po pse more pse e zgjate zerin qfare kupetimi munde te kete ne interpertim po pse do behesh i besdishem

Vor 2 Monate
Mario Tirona
Mario Tirona

Gea braha zysha me yll je o lal 😂❤️

Vor 2 Monate
G E N’
G E N’

Portokallia gjithmon do e mbeshtesi popullin dhe do ironizojn politiken e shemtut qe i ka largu te gjith te rinjte nga vendi vet ...

Vor 2 Monate
Visar Ndreca
Visar Ndreca

Pervec lali € apo se ke kpt akoma qe i bejne fresk gjithmone ;)

Vor Monat
Benedeta Bene
Benedeta Bene

Kur kalon nozmija tremben kafshet 😂😂😂😂 super

Vor 2 Monate
Benart Ciku
Benart Ciku

Super jan keto te portokallis.

Vor 2 Monate
Yxyxyx Xyxyxy
Yxyxyx Xyxyxy

Sa mir qe e hidhni direkt ne youtube per ne qe nuk jetojm aty, se me perpara hidhej nga e marta,por ka nje tkeqe,ora 3:30 e nmngjes jemi npun 😂

Vor 2 Monate
Ano Ramaj
Ano Ramaj

Luzja njesh si gjithmon po sonte ishte diqka tmerr fare

Vor 2 Monate
NR-5 APARTMENT
NR-5 APARTMENT

NAQJA a osht humorist apo veq e keni fut humbje kohe se shum kot personazh hala skom pa najsen humor te ky..

Vor 2 Monate
Princesha Barbi
Princesha Barbi

O salsano me ke vjedh mbiemrin ma kthe mbrapsh😂😂😉😍

Vor 2 Monate
toni
toni

Pse sa vjet je me e madhe se salsano

Vor 2 Monate
tata mata
tata mata

Portokallia e mrekullueshme...

Vor 2 Monate
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel

😂😂😂😂😂😂😂 cifti lumtur flori luzja the best 👍👍👍👍👍

Vor 2 Monate
Nelly Smith
Nelly Smith

Mezor pres te jete ne You Tube. 🖤 Ju pershendes nga Londra

Vor 2 Monate
Benart Ciku
Benart Ciku

Super. Prsh nga londra

Vor 2 Monate
Zinizin Zinizin12
Zinizin Zinizin12

1

Vor 2 Monate
MOńy
MOńy

Hay From Koosva😍✋🍊🍊

Vor 2 Monate
Dario Dario
Dario Dario

Bravo NAQE ka shum nevoji shqiperia per te till tema te kthyera ne 'humor' por duhen me shum

Vor 2 Monate
Just Louis
Just Louis

Portokalli 🍊🍊🍊🍊

Vor 2 Monate

Nächstes Video

Soirée, Nata e Tropojës, 18 Dhjetor 2019

1:57:05

Soirée, Nata e Tropojës, 18 Dhjetor 2019

Top Channel Albania

Aufrufe 136